DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #886966  autor: DanielR
 12 wrz 2016, 01:41
To "normalne" dla wszystkich sieci, którymi zarządza P4. Platforma obsługiwana przez tego operatora jest skonstruowana w tak "ciekawy" sposób, że pomiędzy północą, a którąś tam w nocy, aktywacja i kontrola pakietów i usług jest ograniczona lub w ogóle niemożliwa. To jest zdaje się jedna z większych wad tej właśnie platformy.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #886980  autor: piechucki
 12 wrz 2016, 08:54
Dorotea pisze:10 za 5, kod: *111*18*1# (aktywacja).
I komunikat, że usługa chwilowo niedostępna.
*111*81*1#
 #888893  autor: Rozyk
 27 wrz 2016, 14:55
Hej,

Możecie sprawdzić u siebie w Play24 jak Wam liczy dzisiaj (albo od dzisiaj- 27.09) SMSy do Playa? Bo powinny być w stanie darmowym, a mi dzisiaj liczy z pakietu złotówek (promocyjnego) po 9 gr za sztukę.

Stan darmowy włączony rok temu - taryfa goła formuła. Numer do którego są wysyłane SMSy na 100% jest w Play, bo mam go też podpiętego w Play24.

Ciekawe czy jakiś błąd systemowy, czy jakieś zmiany...
 #888910  autor: andrzejgolota
 27 wrz 2016, 16:33
@Rozyk

U mnie [też formuła Play na kartę] rozlicza bezpłatnie. Tzn pokazuje saldo "pakiet złotówek" ale rozlicza jako 0 zł. Generalnie u mnie wystąpił inny problem. Na jednym z numerów "Rok Internetu za Darmo" po raz pierwszy nie przedłużył prawidłowo salda internetu i 15 GB poszło się paść. Reklamacja złożona, zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale generalnie zwróćcie uwagę czy u was wszystko ok.
 #888921  autor: maniek357
 27 wrz 2016, 17:34
Witaj w klubie. Mi w RBM cykliczny pakiet (600MB co miesiąc) nie skumulował się z dotychczasowym saldem internetu i ponad 40 GB poszło ... Reklamacja w trakcie rozpatrywania. Coś chyba im system się rozsypał ...
 #888923  autor: andrzejgolota
 27 wrz 2016, 18:02
Kurcze niedobrze, bo akurat dziś o północy powinno przedłużyć mój pakiet 20 Gb na głównym numerze. Teoretycznie reklamacja powinna być uznana bo w regulaminie "Roku Internetu" stoi jak byk, że środki kumulują się jeśli konto jest aktywne, ale chyba nie będę ryzykował i wykupie jednorazowo za 5zł 600 mb.
 #888956  autor: Rozyk
 27 wrz 2016, 21:29
andrzejgolota pisze:U mnie [też formuła Play na kartę] rozlicza bezpłatnie. Tzn pokazuje saldo "pakiet złotówek" ale rozlicza jako 0 zł.
Ha! Zmieniło się w ciągu kilku godzin. U mnie teraz jest też tak jak piszesz. Ale wcześniej pokazywało jako 9 gr z salda promocyjnych złotówek.
 #979977  autor: Dorotea
 25 lut 2018, 23:45
Przez przypadek wbiłam nie ten kod, który chciałam tylko *111*63*1# i przedłużyło mi ważność złotówek o 30 dni. W sms przyszło potwierdzenie, jest to Pakiet 15zł za 10zł. Nawet nie wiedziałam, że takie coś jeszcze jest dostępne.
 #979982  autor: jarekt
 26 lut 2018, 01:28
Z tym, że zgodnie z regulaminem, ten pakiet jest jednorazowy (można go uruchomić tylko jeden raz na danym numerze przez całe jego życie).

Więc najlepiej należy go traktować jako jednorazowy pakiet awaryjny gdyby inne metody przedłużenia PromoZŁ kiedyś zawiodły.*


*nie dotyczy @Dorotei (ona swoją jedyną szansę niestety nieopatrznie wykorzystała :))
 #980029  autor: bolek2004
 26 lut 2018, 13:12
Dokładnie tak jest. Pakiet jest jednorazowy. Aktywowałem parę lat temu jak go wprowadzili na kilku numerach i tam gdzie taryfa nie była zmieniona wisi dalej jako aktywowany.
 #980107  autor: Dorotea
 26 lut 2018, 21:31
W opisie tylko tyle:
Pakiet 15 zł za 10 zł Pakiet 15zł za 10zł jest dostępny dla użytkowników Play Fresh oraz wszystkich Opcji w Play Fresh. Pakiet można aktywować kodem pod warunkiem posiadania 10zł na koncie. Złotówki ważne są 30 dni. Można je wykorzystać na krajowe połączenia głosowe, wideo, SMS i MMS do wszystkich sieci komórkowych oraz połączenia głosowe na numery stacjonarne.
Tymczasem ja mam Formułę więc tym bardziej nie spodziewałam się. I jak się dowiedziałam od Was wykorzystałam już szansę bezpowrotnie :(