DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #909167  autor: kemor44
 03 lut 2017, 19:58
Może znalazłem dla siebie wyjście.Zostaję na taryfie Play na Kartę Start.Kupuję pakiet internetu 600 MB za 5zł i pakiet 30 minut do wszystkich za 6 zł,co daje 11 zł.Zostaje mi 4 zł na rozmowy i SMS,MMS .Plus 15% na konto promocyjne za doładowanie przez np.Facebooka.Tylko nadal nie wiem czy posiłkując się wykupieniem od czasu do czasu internetu 2GB za 9zł,niewykorzystany pakiet kumuluje się z nowym wykupionym 600MB?
Stan darmowy w tej taryfie działa, głownie dzwonię do Play,czy stan darmowy nadal będzie działał po wygaśnięciu bonusu za przeniesienie numeru?Czy w tej taryfie działa na stałe?
 #909179  autor: piechucki
 03 lut 2017, 22:12
Ze stanem darmowym nie jestem na 100 % pewien, ale wydaje mi się, że dopóki masz ważność połączeń wychodzących (konto powyżej zera i przed upływem terminu ważności) to stan darmowy działa.
*Jeśli się mylę, to sorry, niech mnie ktoś poprawi - już nie mam tej taryfy.
 #909197  autor: garfield-
 03 lut 2017, 23:30
stan darmowy jest na 10 lat, obyś tylko miał aktywne połączenia wychodzące
 #909201  autor: jarekt
 03 lut 2017, 23:37
Stan Darmowy jest włączany na 10 lat ale w taryfie "Play na Kartę" (i PnKStarter) nie ma Stanu Darmowego (nie włącza się go i nie wyłącza) bo w tej taryfie darmowe rozmowy i SMSy w Play są elementem tej taryfy i są ważne na zawsze (takie prawdziwe na zawsze).