DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 154 z 419
  • 1
  • 152
  • 153
  • 154
  • 155
  • 156
  • 419
 #872917  autor: odkrywca1
 21 cze 2016, 23:04
Jakiś czas temu pochwaliłem się, że przenoszę się do Faktmobile
Jednak mam duży problem – PLAY zgubił moje dokumenty odnośnie przeniesienia numeru z oranga.
Sytuacja zagmatwana do tego stopnia, że nie mogę nawet złożyć reklamacji bo nie ma jeszcze numeru w systemie jest utworzone jedynie konto na moje dane czyste bez wniosków i innych dokumentów.
Konsultant Play dziś zadzwonił i przekazał mi info, że procedurę należy rozpocząć od początku i udać się do punktu play, żeby złożyć dokumenty ponownie.
Ja wysłałem moje dokumenty( te które dostałem przy podpisywaniu wniosku o przeniesieni) do Play mailem ale oni tego nie przyjmują a na moje pytanie czy nie mogą zadzwonić do punktu i dowiedzieć się czy tam nie ma oryginałów odpowiedź,że nie mają takich uprawnień ( uprawnień żeby zadzwonić do swojego punku sprzedaży)
Problem jest taki, że w orangu dalej lecą okresy rozliczeniowe i będę teraz w plecy około 160 za 2 okresy po zakończeniu umowy.
Pytanie czy jest możliwość jakiegoś odszkodowania od fakta lub Play ( ja sam nie mogę się przenieść bo w PL to operator odpowiada za tą procedurę i w tym przypadku to on zawinił) ?
Co myślicie, cieszyłem się z fakta a na początek taki zimy prysznic.
Denerwuję mnie też, że nie mogę złożyć żadnej reklamacji bo nie ma numeru a do konta pustego nie ma jak ( to jest tekst jaki usłyszałem od 5 konsultantów może i prawda.)
Jak tu się odwołać pisemnie do P4 ?
Dzwonię do fakta to zwalają na play a jak dzwonię do playa to odsyłają na infolinię faktu. :(

Teraz rozważam VM żeby przejść do fakta okrężną drogą

Edit : PS czy jest jeszcze ten bonus 60 złotych czy tylko te 100 min ->BlacQ1 wspomniał
Ostatnio zmieniony 21 cze 2016, 23:22 przez odkrywca1, łącznie zmieniany 1 raz.
 #872923  autor: odkrywca1
 21 cze 2016, 23:27
100 min ->BlacQ1 wspomniał tym się zasugerowałem ale jak rozumiem niesprawdzone
tak myślałem jeszcze czy nie dali by jakiegoś bonusu np 100 zł na konto promocyjne ??
nie wiem czy to jest możliwe. Na razie czekam na rozwój sytuacji, pójdę do salonu i zapytam się czy tylko nowy wniosek czy może znajdą ten stary.
 #872924  autor: DanielR
 21 cze 2016, 23:33
A no właśnie. Na dzień dzisiejszy nie ma możliwości, by z VM przejść bezpośrednio do FM, można tego dokonać jedynie poprzez innego operatora?

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #872925  autor: KC-KARLOS
 21 cze 2016, 23:36
VM to MVNO, de facto to jest inna sieć. Tylko poprzez salon Play można przejść do Fakt Mobile.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #872928  autor: DanielR
 22 cze 2016, 00:00
Właśnie. A ja pytam o to, jak jest w praktyce. O tym, że MNP do FM można zrobić jedynie przez Play, to wiem, ale to dotyczy także każdej innej sieci. A mnie interesuje sytuacja konkretnie z VM. De facto "inna sieć", ale w rzeczywistości P4 może ją potraktować jak swojego. Teraz jeszcze to zamieszanie z nową, własną platformą.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #872930  autor: DanielR
 22 cze 2016, 00:12
Dzięki za odpowiedź. Obawiałem się, że mogą być z tym problemy. Ale jak widać - na szczęście, myliłem się. :wink:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #872934  autor: Gregrin
 22 cze 2016, 00:26
DanielR pisze:O tym, że MNP do FM można zrobić jedynie przez Play, to wiem
Jeśli "jedynie przez Play" rozumiesz ze dyspozycje trzeba złożyć w salonie play to ok, bo do Fakt można się przenieść od każdego operatora z tym ze salon musi mieć simki do tego przeznaczone. Jeśli maja zaopatrzenie z faktu to Cie przeniosą, jeśli nie, to tak samo jak by nie mieli simek play i mimo ze to ich salon, to do play nie będą umieli przenieść.
Co do przechodzenia z taryf play lub RBM to już osobny temat (i kruczek, który nie obejmuje Virgin) a później pojawiają się problemy z zarejestrowaniem karty w innej ofercie (Fakt,RBM) na simce play.
 #872946  autor: blacQ1
 22 cze 2016, 07:48
Rebeliant ja dzwoniłem wczoraj na info do fakt (mobile) i pytałem się tak -> czy jak ktoś ma zarejestrowany nr tel w fakt (mobile)to dostaje jakieś promocyjne doładowanie czy coś takiego za tym konsultant odpowiedział mi tak -> przy pierwszym doładowaniu minimum za 5 zł możesz doładować więcej 10 zł 20 zł itp dostaniesz tylko iwyłącznie bonus w kwocie minutowym 100 minut tylko raz ! -> Ja odpowiedziałem konsultantowi iż żadnego sms-a nie dostałem z żadnym powiadomieniem ,i dlatego dzwonię się zapytać bo w różnych sieciach przy zarejestrowaniu nr jest bonus itk -> konsultant mi odpowiedział tak nic nie stoi na przeszkodzie ,aby doładować konto za minimum 5zł i sprawdzić czy się dostanie dany bonus w kwocie minutowym czyli 100 minut do wszystkich sieci!-> Moim zdaniem jeżeli by to była prawda każdy z użytkowników fakt (mobile) dostał by jakiegoś sms-a :) POZDRAWIAM!
 #873108  autor: pablo82
 23 cze 2016, 05:15
Nie ma żadnych bonusów za rejestrację karty sim w Fakcie. Dzwoniłem wczoraj na infolinię Faktu i rozmawiałem z 4rema konsultantami i co odebrał inny konsultant, to mówił co innego, aż w końcu zrobił mi zgłoszenie do działu technicznego by wyjaśnić kwestię bonusu po rejestracji karty sim i po doladowaniu konta za minimum 5zł. Otrzymałem od nich odpowiedź, że na chwilę obecną żadnych bonusów nie ma po zarejestrowaniu nr w Fakt. Niestety ale Fakt to nie Play, jeśli chodzi o bonus po rejestracji karty sim.
Edycja:
Po dzisiejszej rozmowie z konsultantem dowiedziałem się że i w Fakcie ma być bonus za rejestrację numeru w ich sieci. Na stronie internetowej Fakt mobile ma się pojawić stosowne info na ten temat.
 #873122  autor: blacQ1
 23 cze 2016, 09:28
Dzisiejszy kod na 10 min nie działa co dzwoniłem do fakt (mobile) konsultanci mówili iż maja zepsuty system ! tak iż nie ma sensu wklepywać kodu na 10 minut dzisiaj! tylko dzwonić do operatora!
 #873125  autor: pablo82
 23 cze 2016, 09:43
U mnie dzisiejszy kod zadziałał bynajmniej o godz 7 rano gdy go podawałem i tutaj na forum. Również dzwoniłem na infolinię Faktu bo kod u mojego syna na telefonie nie dodał 10minut z gazety. Konsultant kazał mi odczekać do 24 godzin, gdyż wiesza im się system. Trzeba poczekać. Może po południu kody z gazety będą wchodzić szybciej, bo już kiedyś też z opóźnieniem się rejestrowały w systemie.
 #873234  autor: blacQ1
 23 cze 2016, 15:46
Drodzy użytkownicy sieci fakt (mobile) działa wam net po przez vouchery w tel kom ? czy może nie ,ja na wszystkie sposoby dziś kombinuję i nic nie wiem czy to u mnie ,a może u wszystkich?POZDRAWIAM!
  • Strona 154 z 419
  • 1
  • 152
  • 153
  • 154
  • 155
  • 156
  • 419
  • 1
  • 152
  • 153
  • 154
  • 155
  • 156
  • 419