DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
 #849492  autor: Marek_G
 05 lut 2016, 13:32
Dostał już ktoś ten darmowy starter? Niedługo minie miesiąc a u mnie cisza. Dane ludzi wzięli, zgody na komunikację marketingową też a starterów nie ma.
 #849629  autor: xander21
 06 lut 2016, 02:41
Dwa dni temu dostałem. Aktywowałem 1GB i nie łączył się z netem. Wkurzyłem się i wyrzuciłem simkę. Na koncie mamy 8zł, jeśli nie aktywujecie 1GB. O dziwo można wysyłać smsy premium. Mi sie udało doładować usługi hostingowe.
 #849632  autor: Ryszard Lubicz
 06 lut 2016, 07:05
Kolejne gówno do odstrzału.... Powstają ci wirtualni i zaraz upadają.
Chyba już za późno na zaistnienie na rynku? Bo nie mówię już o odniesieniu sukcesu.

Grażynko wybacz...
 #849661  autor: Marek_G
 06 lut 2016, 13:51
Dzięki za odpowiedzi a czy do odstrzału to najprawdopodobniej tak. U nas żeby MVNO zaistniało musi mieć dobry marketing i ofertę (np. VM) albo silnie związaną, dobrze doprecyzowaną grupę abonentów których duże sieci traktują po macoszemu (np. dzwoniących za granicę czyli Lycamobile).
 #849665  autor: Przemix
 06 lut 2016, 14:29
Mi też nie łączył się z netem, musiałem ręcznie wpisać apn bo wysłanie ze strony ustawień nie zadziałało. Każda inna karta polskich siedzi sama zasysa sobie parametry, tutaj pierwszy raz od paru lat musiałem zaglądać do apnów
 #849670  autor: xander21
 06 lut 2016, 15:35
U mnie Plus ma najgorszy zasięg. Pomimo nadajników aero 3G i teraz LTE. Nie łapało LTE. Może to wewnętrzne testy? Telefon ma LTE, Lajt Mobile też mA usim. Nie chce mi się juz testować plusa.
 #849777  autor: xander21
 07 lut 2016, 13:39
papay pisze:
xander21 pisze:U mnie Plus ma najgorszy zasięg. Pomimo nadajników aero 3G i teraz LTE. Nie łapało LTE. Może to wewnętrzne testy? Telefon ma LTE, Lajt Mobile też mA usim. Nie chce mi się juz testować plusa.
aby kożystać z Lte w plusie trzeba wpisać kod:
*101*11*24#
Też dziwne jak z tym apn, każdego innego opa poprostu wkładamy kartę i łączy się z Lte o ile jest dostępny, no ale to plus GSM;-)
W PLUS GSM apn jest dobrze skonfigurowany automatycznie. Znajomi mają lumie i sa w plusie. Net łączy bez problemów. To tutaj Lajt Mobile jest winne i mają bałagan. Przeciętny kowalski chce, żeby wszystko działało, nie zna się na ustawieniach sieciowych. I kto w dzisiejszych czasach ręcznie ustawia telefon? OD długich lat każda sieć i większość telefonów nawet tych starych, ustawia się automatycznie.
 #862449  autor: KC-KARLOS
 19 kwie 2016, 16:56
Rebeliant pisze:W Lajcie wprowadzili bardzo atrakcyjne ceny pakietów danych. Ktoś używa lub wie czy pakiety w LM się sumują ze sobą?
W przypadku posiadania aktywnego pakietu internetowego w wersji jednorazowej, aktualnie dostępnego na koncie Abonenta, Abonent ma możliwość aktywacji do dwóch pakietów internetowych dodatkowych w wersji jednorazowej.

Można mieć jednocześnie aktywne max 3 pakiety jednorazowe. Jeśli się włączy pakiet 4GB cykliczny, aby aktywować kolejny inny pakiet, trzeba go wyłączyć.
Jeśli wykorzystamy środki z 3 aktywnych pakietów netowych...:

W przypadku wykorzystania transferu danych dostępnego w ramach pakietu internetowego i chęci aktywacji kolejnego pakietu internetowego należy dokonać dezaktywacji obowiązującego pakietu internetowego a następnie aktywacji nowego pakietu internetowego. Nowy pakiet zacznie obowiązywać od daty jego ponownej aktywacji.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #900767  autor: antekwars
 19 gru 2016, 14:11
Może ktoś powiedzieć czy nie ma problemów z działaniem tej sieci czy zasięg nie jest gorszy jakoś ograniczany w stosunku do plusa czy lte działa jak w plusie nie ma ograniczenia prędkości. Czy nie ma problemów z przeniesieniem numeru z abonamentu czy da się łątwo sprawdzać transfer. Czy jest usługa jeśli jestem poza zasięgiem i ktoś zadzwoni czy po złapaniu zasięgu przychodzi sms z taką informacją kto dzwonił.
Planuję przenieść do nich telefon ale brak w internecie opinii o nich.
 #900770  autor: Kryniczanin
 19 gru 2016, 14:38
Zasięg jak GSŻ, net szybszy niż prepaid plusa - wyższy priorytet, działa na systemie bilingowym prepaid z masą usług niedostępnych w prepaidzie plusa - oczekiwanie, zawieszenie, konferencja, transferu nie sprawdzisz, jest usługa poza zasięgiem.

Ogólnie pod *100# mamy "stan konta" taka ciekawostka.
 #900823  autor: antekwars
 20 gru 2016, 07:53
Do użytkowników jesteście ogólnie z jakości zadowoleni nie odstaje od plusa. wszystkie usługi działają prawidłowo nie ma jakiś dziwnych niespodzianek ?
 #900824  autor: Gregrin
 20 gru 2016, 08:04
Może z innej strony. Nikt się nie skarżył (a to ważne bo żeby pochwalić to ludzie specjalnie na neta nie wchodzą ;)). Skoro Kryniczanin pisze że jest lepiej niż na prepaidzie plus to raczej nie ma się czego obawiać.

Skoro chcesz skorzystać to pamiętaj o promocji http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 23&t=87753 Jest jeszcze mikołajkowa promocja z nolimitem kom + stac za 14,99zl/m-c z umową na czas nieokreślony.
Już ktoś pytał o jakość w tej sieci ale chyba nie ma do czego się przyczepić ;) http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=87870
 #900825  autor: Kryniczanin
 20 gru 2016, 08:53
Przebija plusa - mix i kartę. Największy minus to BOK nieczynny w niedzielę.

Okres rozliczeniowy pierwszy - ostatni. Faktury wystawiane 6-7 płatne do 20-21 dzień miesiąca.
 #900826  autor: Remington
 20 gru 2016, 09:24
I ciekawostka - zawsze to samo IP, niezależnie od urządzenia. Ciekawe, czy przypisują IP do karty SIM, czy jest tak, że po prostu wielu klientów jedzie na jednym IP.
 #900968  autor: negate
 21 gru 2016, 12:50
VIP-Card możesz wprost, bo zastanawia się nad przejściem z abonamentem do LM z Plusa, LM aktualnie daje no limit + 25 gb za 37 zł brutto i umowa bezterminowa to jest najlepsza oferta chyba.
 #900971  autor: Gregrin
 21 gru 2016, 13:04
negate pisze:no limit + 25 gb za 37 zł brutto
A nie lepiej orange na kartę gdzie po przeniesieniu za (średnio) 25zl tez masz nolimit i (średnio) 20GB (powiększane o 1GB co miesiąc w wersji cyklicznej czyli 21GB, 22GB itd.) [Zestawienie] Opcje FULL No-Limit w ofertach na kartę ~30zl jeśli będziesz ładować za 100zl co 4m-ce.
  • Strona 3 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8