DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #633683  autor: MarekAG
 17 maja 2013, 22:44
Quwejt pisze:Nju Mobile... czyli no limit na niby!!!

Wystarczył JEDEN dzień intensywnego dzwonienia i otrzymałem SMS: W związku z naruszeniem PKT.5.1 Regulaminu oferty nju mobile na kartę wypowiadamy umowę...."

Dziękuje za takie no limit...

Ale i tak pomarańczowego "wykorzystałem" hi hi... było mi bardzo miło. Za 5PLN tyle korzyści=przyjemności :-)

Pzdr.
Czyli przyznajesz się, że nabijałeś minuty i jeszcze masz pretensje, że wypowiedzieli ci umowę? :shock:

Myślę, że gdyby nie tacy ludzie jak ty to Orange nikomu nie wypowiadałby umowy. Między innymi przez ciebie wypowiadają umowy ludziom, którzy normalnie korzystają, ale są podejrzani.

Jak ja nie lubię takiego czysto polskiego podejścia...

 #633688  autor: Niezgodna7
 17 maja 2013, 23:15
W zasadzie to wina plejaka, bo se taką usługę zmontował. Gdyby nie ZM, to by nikt tak nie dzwonił.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #633699  autor: Quwejt
 17 maja 2013, 23:54
MarekAG pisze:
Quwejt pisze:Nju Mobile... czyli no limit na niby!!!

Wystarczył JEDEN dzień intensywnego dzwonienia i otrzymałem SMS: W związku z naruszeniem PKT.5.1 Regulaminu oferty nju mobile na kartę wypowiadamy umowę...."

Dziękuje za takie no limit...

Ale i tak pomarańczowego "wykorzystałem" hi hi... było mi bardzo miło. Za 5PLN tyle korzyści=przyjemności :-)

Pzdr.
Czyli przyznajesz się, że nabijałeś minuty i jeszcze masz pretensje, że wypowiedzieli ci umowę? :shock:

Myślę, że gdyby nie tacy ludzie jak ty to Orange nikomu nie wypowiadałby umowy. Między innymi przez ciebie wypowiadają umowy ludziom, którzy normalnie korzystają, ale są podejrzani.

Jak ja nie lubię takiego czysto polskiego podejścia...
Jeżeli długą rozmowę(y) do Play-a i T-M można nazwać nabijaniem minut... to tak. Wszak jak no limit.. to no limit.

"Jak ja nie lubię takiego czysto polskiego podejścia... " Ja też nie lubiłem.... do czasu... jak patrzę i widzę co wyczyniają PseudO władcy na każdym szczeblu to to dlaczego ja mam być inny?
 #633704  autor: manyaky
 18 maja 2013, 01:29
Quwejt pisze:Jeżeli długą rozmowę(y) do Play-a i T-M można nazwać nabijaniem minut... to tak. Wszak jak no limit.. to no limit.

"Jak ja nie lubię takiego czysto polskiego podejścia... " Ja też nie lubiłem.... do czasu... jak patrzę i widzę co wyczyniają PseudO władcy na każdym szczeblu to to dlaczego ja mam być inny?
Jeśli nie nabijałeś minut, to napisz proszę reklamację i daj nam znać, jak to weryfikują.

Jeśli nabijałeś też możesz zrecenzować reakcję BOK. :mrgreen:

 #633754  autor: Blank
 18 maja 2013, 11:39
Calm7,
W zasadzie to wina Pleyaka, że dał 29 groszy za minutę. Gdyby nie to, to ludzie by może teraz tyle nie dzwonili.
W zasadzie to wina Pleyaka, że dał nielimitowane połączenia wewnątrz sieci (wszędzie, w rozsądnej cenie). Gdyby nie to, to ludzie by teraz tyle nie dzwonili po sieci
W zasadzie to wina Pleyaka, że dał roczną ważność konta. Gdyby nie to, to teraz za tę usługę ludzie nie musieliby płacić u konkurencji.
W zasadzie to wina Plusa/Orange/Ery (nie wiem kto pierwszy wprowadził ;p), że dał możłiwość sprawdzenia stanu konta za pomocą krótkiego kodu. Gdyby nie to, to teraz w T-Mobile nie trzeba byłoby za to płacić.
W zasadzie to wina Pleyaka, że stworzył Formułę 4.0. Gdyby nie to, to teraz ludzie nie nawijaliby tyle przez telefon, bo usługa byłaby dostępna tylko dla wybranych klientów biznesowych za dużo większe pieniądze.

Czy tylko mi się wydaje, że powyższe zdania nie są zbyt logiczne? A mniej więcej do tego się posunąłeś, Calmie :)

Taki naród - u nas naprawdę ostrożnie trzeba dobierać promocje, bo "fraudy", czy jeśli ktoś nie lubi tego ostatnio bardzo popularnego słowa, "nadużycia" są na porządku dziennym.
Jak myślicie - dlaczego u nas, z taką niechęcią podchodzi się do możliwości zwrotu czy wymiany towaru (szczególnie tego pierwszego)? Nie tylko dlatego, że sprzedają byle co (co jest prawdą) o beznadziejnej jakości. Ale przede wszystkim dlatego, że zaraz znaleźliby się "spryciarze", którzy regularnie z takiej usługi by korzystali (i korzystają, tam gdzie można).
Jeżeli długą rozmowę(y) do Play-a i T-M można nazwać nabijaniem minut... to tak. Wszak jak no limit.. to no limit.
Długą rozmowę? Oby na pewno rozmowę?

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #634168  autor: wypasiony
 20 maja 2013, 16:58
zapewne. użył do tego więcej niż jednego startera mi zablokowali po 6godzinach trzeciego chyba dnia więc jak widzisz umiarkowane zabijanie nic nie daje bo itak blokują więc lepiej zabijać non stop do odcięcia . zatrwazaja. mnie takie opinnie. jak twoja głoszące że dobrze zelikwiduja numery zbieraczom. ciekawe jak będziesz się oburzał jak ci obecna numer jak będziesz chciał więcej dodzwonić albo przypadkowo nierozlaczysz rozmowy

 #634180  autor: user_delete27
 20 maja 2013, 18:02
Jęczą tutaj glownie nabijacze z nju na karte, a czy odezwal sie chociaz jeden czlowiek ktoremu zablokowali abo ? Wydaje mi sie ze nie, i wydaje mi sie rowniez ze abonamenty dzwonia wiecej od uczciwych karciarzy wiec dlaczego im nie blokuja ?? Bo dzwonia uczciwie !! A co do nabijaczy to przydaloby sie zeby nju wyciagnelo konsekwencje wobec tej grupy osob, wiem ze to trudne w realizacji ale nie niemozliwe.

 #634207  autor: lluukk
 20 maja 2013, 19:29
trzeba być idiotą żeby nabijać z nju za min 29 zł jak można z pomarańczy z 1 darmowym numerem za kilka zł.

lluukk

 #634212  autor: user_delete27
 20 maja 2013, 19:56
Moim zdaniem to trzeba byc idiota zeby nabiajac jakis chore ilosci godzin w zbieraj minuty. Abo no limit to teraz 29zl, chyba nie powiecie mi ze kogos na to nie stac :x swoja droga smiesza mnie ludzie ktorzy poswiecaja swoj czas na jakies nabijanie minut. Czy przez te wszystkie godziny spedzone na zabawie w nabijanie nie byliby w stanie zarobic tych cholernych 29 zl na abonament ? Zrozumial bym to gdyby minuta w prepaidzie kosztowala 2 zl, ale przy cenie 13 gr w virgin trzeba miec niezle ziaziu w czaszke zeby nabijac a przez to narazac uczciwych na szybsze wycofanie oferty :smt011

 #634222  autor: wypasiony
 20 maja 2013, 20:26
idiotom to czeba być żeby popierać orange i jego złodziejami proceder

 #634228  autor: user_delete27
 20 maja 2013, 20:35
"idiotom", "czeba"... oj widze ze gimnazjum jest zawiedzione ze orange nie pozwala sie wykorzystywac ;) :twisted: coz, ja nie jestem zwolennikiem pomaranczowej sieci. Osobiscie jestem w plusie, ale tylko ze wzgledu na to ze laczy mnie z nimi kontrakt :roll: za 3 miesiace umowa sie skonczy i wtedy nie bedzie sentymentow, przechodze do nju... oczywiscie jezeli orange do tej pory nie wycofa tej oferty ze wzgledu na to ze niektorzy mysla ze "czeba" sobie minut nabic... ;)

 #634242  autor: Niezgodna7
 20 maja 2013, 21:13
A jak ktoś ma dosyć Orange, to po co tam siedzi?! Ludzie, nie macie honoru (nabijacze plejowego pasożyta) ?! Ee.. Co ja i do kogo ja gadam...
Przecież jedyną formą docierającą jest likwidacja telefonu...

 #634255  autor: slawekt
 20 maja 2013, 21:42
Calm7 pisze:Przecież jedyną formą docierającą jest likwidacja telefonu.
Coś w tym jest... Tego typu "przewalaczom" powinni blokować nie tylko kartę SIM, ale także IMEI telefonu.
Może jakby komórki poblokowali, to by przybastowali :-)
Chociaż wątpię, bo to raczej niereformowalne jednostki. I zamiast wziąć się do pracy (wszak 29 zł miesięcznie to jest chyba suma do zarobienia - nawet w tym kraju), "wiszą" na telefonie kilkaset godzin, a następnie płaczą że Operator odcina kartę SIM...
Ot, taka mentalność.

 #634258  autor: Niezgodna7
 20 maja 2013, 21:44
Do Pasożytów z plejaka. (PZP).
Pojęcie no limit Operatora, nie jest takim samym pojęciem za jakie uważacie.
Usługa jest określana jako usługa, w której rozmawiający normalnie użytkownik nie musi się martwić o większe koszta spowodowane przedłużeniem rozmowy o godzinę, czy dwie.
No limit NIE JEST usługą 24h na 24h w 24h.
To tylko nazwa marketingowo reklamowa.
Im wcześniej to do was (PZP) dotrze-tym lepiej.

 #634271  autor: Sig
 20 maja 2013, 22:06
dziadek186 pisze:Moim zdaniem to trzeba byc idiota zeby nabiajac jakis chore ilosci godzin w zbieraj minuty. Abo no limit to teraz 29zl, chyba nie powiecie mi ze kogos na to nie stac :x swoja droga smiesza mnie ludzie ktorzy poswiecaja swoj czas na jakies nabijanie minut. Czy przez te wszystkie godziny spedzone na zabawie w nabijanie nie byliby w stanie zarobic tych cholernych 29 zl na abonament ? Zrozumial bym to gdyby minuta w prepaidzie kosztowala 2 zl, ale przy cenie 13 gr w virgin trzeba miec niezle ziaziu w czaszke zeby nabijac a przez to narazac uczciwych na szybsze wycofanie oferty :smt011
Warto dodać, że większość tych "yntelygentów" nie wykorzysta tych setek zebranych godzin... Biorą bo "dają", taka mentalność Polaka - nowocześniejsza wersja baby z Radomia. Nie wykorzystają, zajmują sobie czas, telefon im się zużywa (z "prundem" włącznie, ale za to pewnie rodzice płacą), ale e-penis rośnie :-). Jedyny korzystający to tak naprawdę Play, bo poprawia sobie bilans rozliczeń z Orange, a kapitał setek godzin i tak w większości przypadków nie będzie wykorzystany, bo jak już nawet ktoś się bawi w np. telemarketową spammerkę, to już poświęci te 29 złotych...
Razi mnie jedno. To chyba zmiana pokoleniowa, ale razi mnie ten całkowity brak wstydu. Przez anonimowość w internecie? Ja nie potrafiłbym publicznie płakać i oczerniać operatora za to, że przystopował moje świadome nadużywanie usługi... Weź powiedz takiemu - reklamuj, ale nie, po co, lepiej narzekać. Dziwi mnie, że jakies teraz tego jest wieksze nasilenie, niż przy pierwszych ofertach no limit. Ciekawe dlaczego.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #634278  autor: Niezgodna7
 20 maja 2013, 22:14
Sig.
Bo to jest jak zaraza, rozprzestrzenia się póki ma swoje źródło: ZM w plejaku.

 #634288  autor: Sig
 20 maja 2013, 22:28
Wiesz Calm7, sprawa by mnie nie ruszyła i obeszła zupełnie, gdyby nie jedno... Po raz pierwszy od naprawdę dawna mamy do czynienia z ofertą nowatorską (abonament nie mniej niż - nie więcej niż), przejrzystą, na ucziwych zasadach i co by tu nie mówić - atrakcyjną jeżeli ją porównać nawet do ofert w innych krajach. 29 zł za rozmowy bez limitu do wszystkich sieci. Jak na coś takiego można narzekać? Ano można, jak się chce z jakiegoś powodu zbierać minuty... Co jest w większości przypadków bez sensu, bo i tak zbieracz tego nie wykorzysta. Kiedyś to może i miało sens, jak Play wchodził na rynek to realia były inne, ale teraz? Z Virgin za 13 gr minuta, z atrakcyjnymi abonamentami z dużą ilością minut, czy nawet z Nju? No, ale nabijacze byli jak w prepaid pojawiły się odpowiedzi na Formułę Play, są jak no limit kosztuje 29 zł i pewnie byliby, gdyby no limit był za 3 zł... To już nie jest kwestia biedy/potrzeb/cen, a mentalności. Niech Nju zacznie dodawać do starterów Zbyszka 3cytryny, to dopiero będzie branie :-).

Dla mnie to koniec tego tematu. PRodukować się więcej nie będę, bo to nie ma sensu. Zaraz zbiegną się nowi "pokrzywdzeni". Może z postępującem chaosem i zanikiem czytelności wątków moderatorom zacznie to przeszkadzać.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #634291  autor: Blank
 20 maja 2013, 22:32
Sig, raz, że tak jak napisał Calm, zaraza lubi się rozprzestrzeniać. A dwa, że w wypadku pierwszego no limitu, to był koszt 80+ zł z umową na rok (dla dzieciarni nie możliwe do zrobienia). A teraz nawet umowy nie trzeba podpisywać, zaś koszt to 29 zł (lub 10 zł w wypadku oferty na kartę).
Jeszcze ten rok temu, tak mnie to nie drażniło, gdyż rzeczywiście nie było tak łatwo, ale teraz to już jest zdecydowanie przesada. Nie mogę zrozumieć tego, że komuś tak chce się kombinować dla kilku groszy, a znacznie gorsze jest to, że takie osoby po prostu nie mają wstydu, lub czują się nie wiadomo jak anonimowe, że takie bzdury w internecie piszą. Bzdury, które de facto są przestępstwem i przy odrobinie złej woli jednego czy drugiego operatora, mogą być ścigane.

Tutaj mają problem, bo chcą wejść na wojenną ścieżkę z PTK Centertelem, który i tak nie ma zbyt dobrego PRu i jako jedyny operator mógłby sobie zatem pozwolić na walkę sądową (dzieki której paradoksalnie jako jedyny więcej mógłby zyskać, niż stracić).

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #634296  autor: wypasiony
 20 maja 2013, 22:45
calm orange kłamie ci to niepszeszkadza orange to zwykli złodzieje i naciagaxze. SIG podreperować finansów plaja to dobry powód dzięki niemu wreszcie stać cię na dzwonienie internet mobilny i takie tam