DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #811532  autor: a_lex
 13 lip 2015, 11:17
perdos1 pisze:Tylko zauważ że utrzymanie konta z darmowym rozmowami w orange kosztuje 1 zł dziennie, czyli 30 zł/miesiac. To nie jest oszczędność, za 20 zł można mieć pełny no limit na rozmowy. Pakiet 1000 minut do Orange połączony z rwk to najlepsza opcja dla niej.
No właśnie tego nie zauważyłem :) - jak tak to rzeczywiście nie ma sensu.
Ale może lepszą opcją niz "Pakiet 1000 minut do Orange połączony z rwk" (szczególnie, że już wyłączyłem RWK i teraz jakoś trzeba przetwać aż się konto opróżni) byłoby zasilać w innej taryfie np. NOG (50 zł na 93 dni ), a później przełączać się kodem na YES i włączać "za darmo w Orange"?
Czy wtedy te rozmowy za darmo będą przez 93 dni - tzn. czy ważność konta zostanie bez zmian, a zgodnie z regulaminem będzie można dzwonić za darmo w Orange? "W ramach Usługi Abonent ma możliwość wykonywania połączeń głosowych oraz wysyłania wiadomości tekstowych (SMS) za 0zł na numery komórkowe w Mobilnej Sieci Orange pod warunkiem przebywania Abonenta w okresie aktywnym, tj. w okresie, w którym Abonent ma możliwość wykonywania i odbierania połączeń (dalej: „Okres Aktywny”)."
 #811572  autor: Niezgodna7
 13 lip 2015, 14:14
może być tak jak wspomniałeś - doładowa'c w Go za 5ozł.
Niech se pogada z 3 numerami za darmo, albo wracać zaraz po doładowaniu.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #811590  autor: a_lex
 13 lip 2015, 15:42
Dzięki :)
Czyli wracanie będzie działać - doładowuję w innej taryfie, np. NOG gdzie są bonusy za doładowanie, a jak wykorzystam to przechodze do YES, włączam za darmo w Orange za 2,9 zł (wg regulaminu) i do reszty z tego co zostało z 93 dni mam za darmo w Orange?
Tak to zadziała?
 #811649  autor: Niezgodna7
 13 lip 2015, 19:42
no tak, jedynym rozciągnięciem 5o dni jest doładowanie 5o zł w innej taryfie.
Powinno zadziałać - popraktykujesz, zobaczysz jak będzie
:-)
ps.
5o zł - 3x3 = to co Ty z tymi 41zł zrobisz?
:-D

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #811651  autor: Blank
 13 lip 2015, 19:51
a_lex,
Tak, doładowując w Orange Go/Pop kwotą 50 złotych masz 93 dni ważności. Czas ważności nie skraca się ani przy zmianie taryfy na Orange Yes, ani przy uruchomieniu tych durnych usług.
Nie wyklucza to skorzystania z innych usług, w tym tych, które dostępne są tylko w NGO.
Więc możesz zarówno skorzystać z Pogadajcie Sobie, a potem przejść do Yes, jak i od razu po doładowaniu przejść do Yes.

Pozdrawiam

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #811657  autor: cyanoone
 13 lip 2015, 20:01
Jeszcze numer z dowolnej sieci można włączyć za free. Włącz w taryfie w której jest i potem zmień, jak byłem w Orange to działało ;)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #811659  autor: bazooka
 13 lip 2015, 20:14
@a_lex - jak dokonasz zmiany Go na YES bardzo proszę potwierdź mi, czy ważność konta się nie skróciła, ok? Z góry dzięki.
 #811739  autor: a_lex
 14 lip 2015, 11:00
Dzięki za pomoc.
sebusy pisze:@a_lex - jak dokonasz zmiany Go na YES bardzo proszę potwierdź mi, czy ważność konta się nie skróciła, ok? Z góry dzięki.
Za szybko to nie będzie, bo mam jeszcze dość długo ważność z poprzedniego, felernego zasilenia w taryfie YES.
Calm7 pisze:5o zł - 3x3 = to co Ty z tymi 41zł zrobisz?
No właśnie ... Co zrobić, jak głupi się w to wpakowałem i zrobi się skarbonka.
A swoją drogą jak Orange likwidowało przelewy między kontami to obiecywało że wprowadzi coś w zamian - i co? i NIC
 #811754  autor: Niezgodna7
 14 lip 2015, 11:46
obiecali i dali :
usługę bezpieczne konto w Orange
:- D
:- D
tak mi wtedy ręce opadły, że nawet nie miałem siły wiązanki puścić rzecznikowi, który puszył się, że to zastąpi Nam przelew...
:- (
ps.
może i zrobi Ci się skarbonka, ale zaoszczędzisz kasę:
zamiast bulić 9zł, wydasz tylko 3zł!
w dodatku z bonusem na smsy w Orange.
...więc nie jest taaak źle
;- )

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #811964  autor: a_lex
 15 lip 2015, 08:53
Dodajmy, że 3 zł na 3 miesiące, a nie 9 zł na miesiąc - co robić z tą forsą ?! ;)
 #811966  autor: Niezgodna7
 15 lip 2015, 09:14
no.jak to co..? wydawać, wydawać
:- D
jak nie masz potrzeb na Mb, smsy, rozmowy - a tylko po Orange, to:
będziesz miał do dyspozycji jakieś 15zł mies. Pomyśl ile wydasz mając RWK? bodaj 9+6zł , tak?
Na pewno to by Ci odpowiadało?
Jak tak, to...
idź, poproś o wyłączenie darmowych rozmów, i błagaj o przywrócenie RWK.
;- )
albo skok do Nju, ale to ostateczność.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #812040  autor: a_lex
 15 lip 2015, 14:06
Calm7 pisze: Pomyśl ile wydasz mając RWK? bodaj 9+6zł , tak?
9+6 =15 zł czyli wychodzi tyle samo na miesiąc :)
Jak pisałem dawno, dawno temu na samym początku tego wątku to nie mój numer, i zobaczymy jak osobie schodzą pieniądze. Czasami wysyła SMS Premium, czasem zadzwoni poza sieć i może jak będzie miała więcej wydatków to przejdzie się do RWK.
Osobie na razie wszystko jedno, bo nigdy RWK nie miała.
 #813262  autor: pawelstolik
 21 lip 2015, 15:35
Najlepiej wykupić sobie dwa pakiety - nielimitowane smsy do wszystkich sieci (10zł) i nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci (25zł). Wtedy za 35 zł można mieć wszystko za darmo.
Opcją bezpłatną są np. darmowe rozmowy w sieci Orange oraz jeden wybrany numer do innej sieci (ważmy rok).
 #813269  autor: perdos1
 21 lip 2015, 16:09
pawelstolik pisze:Najlepiej wykupić sobie dwa pakiety - nielimitowane smsy do wszystkich sieci (10zł) i nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci (25zł). Wtedy za 35 zł można mieć wszystko za darmo.
Najlepiej? Przecież to wychodzi strasznie drogo. W innych sieciach masz to samo+stacjonarne+spory pakiet internetowy za 29 zł. Nazwa tematu to "co mozna wycisnąć" a nie "jak przepłacać" .
 #813321  autor: Blank
 21 lip 2015, 22:27
pawelstolik,
To już prędzej:

- za 30 zł pakiet nielimitowanych rozmów i SMSów
- za 35 zł pakiet nielimitowanych rozmów, SMSów i 2GB internetu

* pakiety na 31 dni. Obejmują połączenia i SMSy do sieci komórkowych.

@perdos1, ale nie masz:
- prestiżu :DDDDD
- braku możliwości korzystania z usług podstawowych (przekierowania połączeń, połączenie oczekujące, konferencyjne)
- oraz bardziej serio, możliwości otrzymania telefonu-złomu już za 9 zł w ramach zobowiązania

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament