DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #871495  autor: Pawrzes
 14 cze 2016, 01:38
Nie prawda bo Elastyczny schodzi w praktyce jako pierwszy :-) Na razie przetestowałem 5/5/5 i bonus był w tym czasie zamrożony. Chyba coś im się pomieszały kolejności w regulaminie :wink: Nawet 1 GB za gol na 3 dni (SMS BRAWOPL na nr 277 za 20 gr) jest zużywany jako pierwszy.

Pozdrawiam
 #871497  autor: asdaf
 14 cze 2016, 05:24
Pawrzes pisze:Nie prawda bo Elastyczny schodzi w praktyce jako pierwszy :-) Na razie przetestowałem 5/5/5 i bonus był w tym czasie zamrożony.
To samo napisałem w poście na poprzedniej stronie, a Gregrin cały czas cytuje regulaminy ;-)
 #871500  autor: Gregrin
 14 cze 2016, 07:09
Dobra, dobra mój błąd przyznaje się :P Jechałem na pamięć bo już w dniu ogłoszenia tego pakietu mówiono ze idzie drugi i jest to trochę bez sensu. Informacje o tym ze jednak schodzi pierwszy przegapiłem. W takiej formie to ma to nawet sens włączać ;)
 #878035  autor: Wiesiu79
 20 lip 2016, 09:09
Witam
Próbowałem aktywować ten pakiet na rozmowy za 3 zł jednak otrzymuję komunikat że usługa nie została włączona, wymagane jest przynajmniej jedno doładowanie konta od dnia aktywacji startera. A starter aktywowany ładnych parę lat temu i oczywiście był doładowywany. Ktoś jeszcze tak ma czy tylko u mnie ten błąd?
 #878046  autor: Wiesiu79
 20 lip 2016, 09:38
asdaf pisze:Może taryfa nieodpowiednia?
Taryfa Orange free na kartę. Wg regulaminu obejmuje tą promocję. Próbowałem przez Mój Orange i dalej to samo.
 #878102  autor: Niezgodna7
 20 lip 2016, 17:09
nie moge tego wlączyć - elast. rozmowy i sms na 3dni za 3zl, a mam wieloletni nr doladowywany raz na jakiś czas. Odpisują, że nie ładowałem nigdy nr po aktywacji sim (7lat!!)

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis