DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 24 z 55
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 55
 #1029047  autor: dawwido
 28 paź 2018, 17:54
Dzień dobry wszystkim forumowiczom.

Mam problem z Rebtel i to gruby: numer został przeniesiony na złą simkę - simkę kompletnie obcej osoby.
Przy przeniesieniu numeru coś pokręcili i dali mój numer komuś innemu, kto też jest w trakcie przenoszenia numeru.
Ta osoba, która dostała ten numer przenosiła swój numer z Virgin do Rebtela, więc wygląda na to, że ktoś po prostu pomylił się przy wysyłce simek.

5 października - wysłany wniosek o przeniesienie
18 października - mail "Twój abonament został aktywowany"
26 października - mail "Trwa przenoszenie Twojego numeru do Rebtel"
26 października wieczorem przy zadzwonieniu na numer zgłasza się obca osoba.
 #1029053  autor: jamto02
 28 paź 2018, 18:24
Z racji tego że też dmucham na zimne i tez obawiam się podpięcia karty do nr popytałem co i jak. Znajomy podesłał mi ten link
https://www.youtube.com/watch?v=JoR21PL ... u.be&t=331
Poza tym mimo wszystko na koncie gdzie podpięta jest karta mam 10 zł i tak zostanie. Konto jest prawie darmowe więc nie stanowi to problemu. A kont mam kilka więc problem dla mnie praktycznie nie istnieje. Dopóki będę miał nr w R. konto będę otrzymywał a miałem właśnie ja zamykać bo bank dał mi to co chciałem dostać (premię) i konto jest mi zbędne ale znów stało się potrzebne. Osobiście nie wierzę że nr w R. będzie wiecznie darmowy (tak jak to było w Virgin) dlatego kiedy darmowość pójdzie w niepamięć to i wtedy konto zamknę....
I to jest chyba jedyna metoda żeby spać spokojnie bez obaw że coś tam poczyszczą z konta bez naszej wiedzy.
 #1029054  autor: Remington
 28 paź 2018, 18:45
A ja powtórzę: firma działa co najmniej 7,5 roku i wieszczenie, że teraz nagle wyczyszczą komuś konta to zwykłe czarnowidztwo. Zresztą, gdyby nawet tak się stało, jest chargeback.
 #1029057  autor: jamto02
 28 paź 2018, 19:03
Remington pisze: Zresztą, gdyby nawet tak się stało, jest chargeback.
Dlatego wstawiłem tego linka. A osobiście zabezpieczam się podwójnie....
 #1029066  autor: jutek
 28 paź 2018, 20:24
jamto02 pisze: Osobiście nie wierzę że nr w R. będzie wiecznie darmowy (tak jak to było w Virgin) dlatego kiedy darmowość pójdzie w niepamięć to i wtedy konto zamknę....
Sami wieszczą, że padną w przeciągu 6-9 miesięcy jeśli rozdadzą więcej niż 10 tys. kart sim działających na darmowych zasadach:
https://www.youtube.com/watch?v=_l9kcqp5hF0

;)
 #1029516  autor: timi
 29 paź 2018, 16:45
Trzeba sobie dać z nimi spokój. Całe ich biuro to 2 pokoje i 4 (tak cztery) osoby zatrudnione.
Nie mają kart sim. Nie przenoszą numerów.Twierdzą, że wnioski o przeniesienie złożyli w zeszłym tygodniu. A to kłamstwo.Nie wysłali do dziś ani jednego. To nie może działać na skale ogólnopolską.
 #1029524  autor: macqmacq
 29 paź 2018, 17:16
jutek pisze:
jamto02 pisze: Osobiście nie wierzę że nr w R. będzie wiecznie darmowy (tak jak to było w Virgin) dlatego kiedy darmowość pójdzie w niepamięć to i wtedy konto zamknę....
Sami wieszczą, że padną w przeciągu 6-9 miesięcy jeśli rozdadzą więcej niż 10 tys. kart sim działających na darmowych zasadach:
https://www.youtube.com/watch?v=_l9kcqp5hF0

;)
Ten filmik to normalny matrix - jak nalać coś z pustego? Od takich rzeczy zaczynały się wojny!... :x
 #1029536  autor: TomekErek
 29 paź 2018, 18:06
dla mnie oczywistością było to, żeby takiemu Rebtelowi nie podawać numeru mojej karty, którą używam kazdego dnia, podpiętą do konta, na które wpływa moja wypłata itd :D

Kiedyś była taka promocja, ze za założenie konta w Nest Banku dawali bon 100zł do Rossmana wiec założyłem sobie to bezwarunkowo darmowe konto i trzymam o właśnie na takie potrzeby. Jest na nim symboliczna jedna złotówka, nigdy nie będzie więcej więc nie boję nagłego wyczyszczenia konta :D
 #1029544  autor: KC-KARLOS
 29 paź 2018, 18:28
Po raz kolejny wykonałem połączenie do obsługi klienta i zgłoszenie rzekomo ma trafić do informatyków, żeby ruszyła karta SIM z nowym numerem (nie przenosiłem numeru z innej sieci).
Konsultant zalecił zaniechać próby dodania nowego numeru Rebtel do aplikacji zarządzającej kontem, gdyż system się zawiesza, jeśli nie dostarczy smsa rejestracyjnego do numeru, który nie jest jeszcze aktywny, pomimo, że karta loguje się do sieci (na wyświetlaczu dwukrotnie pojawia się napis "Rebtel").
Mówiąc łagodnie - oni są niepoważni i kpią z nowych Abonentów.
Sytuację nadal będę monitorował. Rzekomo mają wysłać maila, że numer został aktywowany (ta sama informacja co poprzednio).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1029545  autor: adbadbad
 29 paź 2018, 18:29
Karlos20 pisze:Po raz kolejny wykonałem połączenie do obsługi klienta i zgłoszenie rzekomo ma trafić do informatyków, żeby ruszyła karta SIM z nowym numerem (nie przenosiłem numeru z innej sieci).
Konsultant zalecił zaniechać próby dodania nowego numeru Rebtel do aplikacji zarządzającej kontem, gdyż system się zawiesza, jeśli nie dostarczy smsa rejestracyjnego do numeru, który nie jest jeszcze aktywny, pomimo, że karta jest zalogowana do sieci (na wyświetlaczu dwukrotnie pojawia się napis "Rebtel").
Mówiąc łagodnie - oni są niepoważni i kpią z nowych Abonentów.
Sytuację nadal będę monitorował. Rzekomo mają wysłać maila, że numer został aktywowany (ta sama informacja co poprzednio).
Jaki jest nr do nich? U mnie jest informacja "Nie mozna nawiazac kolejnego polaczenia", co to moze byc?
 #1029548  autor: KC-KARLOS
 29 paź 2018, 18:32
Rozmawiamy o telefonii komórkowej, a nie o dawnej piramidzie finansowej.
adbadbad pisze:Jaki jest nr do nich? U mnie jest informacja "Nie mozna nawiazac kolejnego polaczenia", co to moze byc?
+48 786 090 000 (od poniedziałku do piątku 9.00-17.00)
Mail do nich: [email protected] - maila warto pisać w dzień roboczy, w weekendy leniuchują.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1029550  autor: macqmacq
 29 paź 2018, 18:37
Remington pisze:@macqmacq
Amber Gold zdaje się nie działał przez 7,5 roku jak Rebtel i nie miał międzynarodowego zasięgu jak Rebtel...
Ale w Polsce skutek może być podobny; obym się mylił... :|
 #1029562  autor: TomekErek
 29 paź 2018, 19:48
Huuuuuura, dostałem chwile temu maila, że mój abonament został uruchomiony. Włączyłem telefon i faktycznie - karta SIM działa, łączy się z netem (down 4.5 - 5 mega wiec jak za darmowe łączenie to wystarczające :D) można poprawnie dzwonić i odbierać połączenia.


@Remington - Mi najwyżej mogą zrobić skok na 1zł, które mam na podpiętej karcie w Nest Banku :D
  • Strona 24 z 55
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 55
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 55