DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 26 z 175
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 175
 #920227  autor: zwariowany.kurczak
 11 kwie 2017, 12:34
Patryk7588 pisze:Kiepski upload = kiepski zasięg.

Po co roaming danych, bez tego Ci nie działa?
Działa, takie nadpisanie z mojej strony, Windows się pyta, zgadzam się i zapominam, sam łączy w automacie tylko po LTE. Co do upload'u, w dzień on tutaj każdej sieci słaby :mrgreen:
wyniki kolejne, jest powtarzalność z ok 16Mb/s, wyniki najwyższe:

Obrazek

i najwyższy:
Obrazek

za 10zł? jest BARDZO dobrze.
 #920236  autor: Remington
 11 kwie 2017, 13:05
RafixTRN pisze:Złożyłem wniosek o przeniesienie numeru do a2mobile z aero2, na formularzu trzeba podać numer telefonu lecz karta ta chyba takiego nie posiada wiec zalogowałem się do EBOK i jako numer tel podałem 9 pierwszych cyfr numeru karty, generalnie dzwoniąc pod ten numer słyszymy "Przepraszamy nie ma takiego numeru" dziś był kurier z papierami i nową kartą sim, ciekaw jestem jak w tym wypadku przebiegnie przeniesienie numeru który teoretycznie nie istnieje.
Dowcipniś jesteś :lol: To nie MSISDN, więc numer nie istnieje "teoretycznie", tylko faktycznie. To tylko kawałek ICCID, równie dobrze mogłeś podać 9 cyfr PESEL-u. Widocznie tego nie walidują. Numer zaczynający się na 89... byłby ze stacjonarnej puli ze strefy olsztyńskiej.
 #920400  autor: areksz
 12 kwie 2017, 13:42
Niepokojące jest to w a2, że wnioski są 7 dni roboczych w DPD.
Kserują nasze dane czy co?
kurier odbiera papiery i z kartkami w reku idzie do samochodu. Zero koperty bezpiecznej lokowanej przy kliencie.
Ciekawe co z tymi danymi się dzieje? Siedem dni poza kontrolą właściciela i firmy docelowej...
Zero zabezpieczenia ich w czasie dostawy.
I ten czas 7 dni roboczych po podpisaniu wniosku dopiero docierają papiery do a2.
 #920408  autor: abberline
 12 kwie 2017, 14:46
Zawsze tak jest, że ta koperta zostaje u odbiorcy. Przynajmniej w DPD tak jest. Nie wiem czemu takimi rzeczami się martwicie. :wink:
 #920411  autor: trecik
 12 kwie 2017, 14:55
Bo stronę wcześniej było zamotanie o cyfrach peselu.
Kurier ma instrukcję, robi punkt po punkcie, więc raczej nic nie zapomniał.
No chyba, że czytać nie umie ;)
 #920479  autor: zwariowany.kurczak
 12 kwie 2017, 23:49
areksz pisze:Niepokojące jest to w a2, że wnioski są 7 dni roboczych w DPD.
Kserują nasze dane czy co?
kurier odbiera papiery i z kartkami w reku idzie do samochodu. Zero koperty bezpiecznej lokowanej przy kliencie.
Ciekawe co z tymi danymi się dzieje? Siedem dni poza kontrolą właściciela i firmy docelowej...
Zero zabezpieczenia ich w czasie dostawy.
I ten czas 7 dni roboczych po podpisaniu wniosku dopiero docierają papiery do a2.

Wyobraź sobie że firmy kurierskie mają MASĘ GB danych osobowych, adresów, telefonów... bo zajmuję się dostarczaniem paczek. Kurier DPD zapewne ma w aucie zbiorczą kopertę, a na bazie rozlicza się z pieniędzy, papierów, dokumentów... On ma * w umowie, a firma * z firmą którą obsługuje.
Kiedyś książki telefoniczne TP, zapewniały ogólnopolski target na nagadywanie... a teraz każdemu odwala. Więcej danych zdobędzie się na FB/NK czy innym badziewie. Co więcej wolę KURIERA, niż salon z piękną Panią, gdzie moje dane/kopie dowodu czasem, leżą sobie z innymi i też kurierem jadą do centrali ;)
Paczka dla mnie była 7, a dziś w statusie jest że odesłano do nadawcy dokumenty. Wniosek, co środę odsyłka z DPD aby Aero2 do piątku, zamknęło poprzedni tydzień...
 #920542  autor: aeroxd
 13 kwie 2017, 12:04
Polecam sieć a2mobile, mam od dziś 3 numery MNP aktywne, na każdym 366 dni ważności konta i 10 zł, akurat na włączenie pakietu niewyczerpalnego, do tego aktywna usługa Kto Dzwonił?, jakość rozmów i zasięg jak w Plus, na wyświetlaczu telefonu 900/1800 MHz pisze CenterNet/Plus.
 #920707  autor: aeroxd
 13 kwie 2017, 19:02
Nie zawiedziesz się, jeśli chodzi o zasięg Plus w a2mobile, to niczym się nie różni widocznym, dla gołego oka czy ucha, póki co pierwsze godziny rozmów dziś przeprowadzone bez HD Voice, wszystko OK w GSM 900/1800 MHz na wsi.
 #920717  autor: xander21
 13 kwie 2017, 20:01
Ja jestem miło zaskoczony. Kilka dni temu jęczałem, że słychać w tle szumy. A od kilku dni ustały. Dźwięk jest czysty, ale bez HD Voice. :) Widać cały czas modyfikują sieć. :D
  • Strona 26 z 175
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 175
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 175