DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 27 z 176
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 176
 #920778  autor: abberline
 14 kwie 2017, 10:13
U mnie po zmianie z pakietów 3w1 na niewyczerpalne nie działa LTE. W ogóle mnie nie wpuszcza. Ktoś się już z tym spotkał?
 #920783  autor: abberline
 14 kwie 2017, 10:36
Włączony roaming od zawsze. Do tej pory działało normalnie wszystko w 3w1 a teraz jedynie na 3G. Zadzwoniłem, zobaczymy co poradzą.
 #920787  autor: Blank
 14 kwie 2017, 10:55
kamil4862 pisze:
macc pisze:Po zakończeniu rozmowy
Dzięki :wink:

@kamil4862, nie jest prawdą co pisze @macc. Przetestowane właśnie na numerze MNP.
SMS-y z usługi Ktoś dzwonił są wysyłane W TRAKCIE połączenia głosowego (z ok. 10 sekundową obsuwą).

Swoją drogą, karta na starcie wymaga podania PIN-u. Oczywiście - to nie Orange/Orżnąć, więc PIN bez problemu wyłączymy.
W wypadku MNP, nie otrzymujemy numeru tymczasowego, karta staje się aktywna dopiero w momencie przeniesienia.
Po otrzymaniu dokumentów zwrotnych, Aero2 wysyła wiadomość w wybrany przez nas sposób - i tylko w ten. Wybierając maila, dostaniemy maila, ale SMS na numer przenoszony już nie.

Nie jest prawdą, że jakość połączeń w A2 jest niska - wręcz przeciwnie - w stosunku do Orange, jakość połączeń na 2G jest wyższa, na 3G porównywalna, ale wydaje mi się, że jednak lepsza. Nie ma HD Voice i to jedyna wada. Nie odczułem na razie problemu z "zajętą siecią", która w Orange i Play jest normalnością.

Na start dostajemy 10 zł - możemy je przeznaczyć na uruchomienie pakietu za 9,90 zł lub doładować i włączyć większy. Doładowania plusa. Zasięg zdaje się, że też. Karta bez doładowania jest od razu ważna 366 dni.

Pakiety włączają się natychmiast - nie ma oczekiwania. Wpisujesz kod, i od razu jest informacja, że pakiet jest włączony (!)

Przeniesienie sprawne, bez problemów. Wydłużony czas z winy przewoźnika. Kurwie odesłali dokumenty równo po 7 dniach roboczych (zgodnie z informacją w trackingu), więc przeniesienie nastąpiło w 9 dniu roboczym po odebraniu dokumentów. Brawo DPD.
Pomijam, że mają bałagan w systemie, więc nie spodziewajcie się szybkiego i sprawnego doręczenia dokumentów. A jeśli chcecie zmienić datę lub miejsce doręczenia - lepiej tego nie róbcie. I tak będą doręczali gdzie chcą. Zmiana numeru kontaktowego też nic nie daje (Jeśli wprowadzisz inny numer kontaktowy, a2 tego nie wpisuje, kontakt z DPD nie wpływa - i tak dzwonią na numer przenoszony). Ogółem DPD to nieporozumienie.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #920795  autor: zwariowany.kurczak
 14 kwie 2017, 11:36
Blank pisze:@kamil4862, nie jest prawdą co pisze @macc. Przetestowane właśnie na numerze MNP.
SMS-y z usługi Ktoś dzwonił są wysyłane W TRAKCIE połączenia głosowego (z ok. 10 sekundową obsuwą).
W 3g telefon to wykona, dla 2g może "nie umieć" odebrać SMS w trakcie połączenia :) To też zależy od konfiguracji, ale dla 3g jednoczesna transmisja/rozmowa/sms jest wykonalna. a2 to nie oferta biznesowa, wiec fajnie że jest ten sms.
Blank pisze:Nie jest prawdą, że jakość połączeń w A2 jest niska - wręcz przeciwnie...
prawda!
Blank pisze:Na start dostajemy 10 zł ... od razu ważna 366 dni.
dobry bonus - może na wypróbowanie marki tak korzystnie ułożyli ofertę?
Blank pisze:Pakiety włączają się natychmiast - nie ma oczekiwania.
uroki platformy, nowoczesnej platformy i garstki klientów (?)
Blank pisze:Ogółem DPD to nieporozumienie.
na stronie DPD, albo w mailu jest numer do kuriera, ZAWSZE można się dogadać...
 #920871  autor: Ramirez
 14 kwie 2017, 21:00
Ja nie dostałem tych życzeń :D Może to zależny od puli numerów, mój jest przenoszony. A ogólnie wrażenia pozytywne. Przeniesienie obyło się bez problemów. Kurier DPD, potem równo 7 dni czekania i następnego dnia sms z informacja ze będzie numer przenoszony. Zasięg plusa u mnie średni jest w mieście ale prędkości ok. Na LTE miałem 55/5 na 3G 10/5 mega. W porównaniu co miałem na playu czyli LTE 0,5/2 i 3G 2/2 mega to jest fajnie. Tylko te kody strasznie minimalistyczne i niewiele można z nich się dowiedzieć. Ale można to przeboleć. Jakość rozmów jak dla mnie czysto ale jakoś niezbyt głośno. Być może to tylko takie moje odczucia. O ile sie nie mylę nie ma kodów na włączenia blokady numerów zastrzeżonych, blokady numerów premium itp.
 #920875  autor: TomekErek
 14 kwie 2017, 21:18
Ja włożyłem wniosek o przeniesienie w sobote 8 kweitnia, we wtorek, 11 kwietnia był u mnie kurier z dokumentami i jak do tej pory zero kontaktu wiec tez pewnie dopiero po równo 7 dniach się zacznie przenoszenie czyli dopiero pewnie w środe, 19 kwietnia bede miał numer aktywny w a2mobile.

Musze byc cierpliwy :D
 #920884  autor: as1as
 14 kwie 2017, 22:39
12.04 złożyłem przez formularz przeniesienie numeru, dzisiaj 14.04 był kurier. Dodatkowo dzwoniła pani w związku z datą przeniesienia - chciałem na 5.05 ale sugerowała żeby zrobić to 4.05 gdyż dzień później będą coś robić w systemie i będzie to niemożliwe.
 #920895  autor: macc
 15 kwie 2017, 06:56
U mnie również to trwało 6 dni od wizyty kuriera za 1 i 2 razem.
 #920898  autor: Ramirez
 15 kwie 2017, 07:34
A we wniosku wpisałeś że przeniesienie ma być w ciągu jednego dnia od daty otrzymania druków przez aero2 ?? A może z abonamentu przenosisz i doszedł z miesiac wypowiedzenia dla obecnego operatora??
 #920916  autor: asdaf
 15 kwie 2017, 09:59
Ramirez pisze:A we wniosku wpisałeś że przeniesienie ma być w ciągu jednego dnia od daty otrzymania druków przez aero2 ??
Tak.
Ramirez pisze: A może z abonamentu przenosisz i doszedł z miesiac wypowiedzenia dla obecnego operatora??
Przenoszę z Nju na kartę.
Ps. odszukałem smsa od DPD o numerze przesyłki. Wszedłem na stronę DPD i w historii trackingu napisane jest:

2017-04-06 13:19:20 Przesyłka doręczona ( - Do mnie)
2017-04-14 06:00:00 Dokumenty zwrotne wysłane do nadawcy KTW
( zmieniłem kolejność wpisów aby było czytelne)
 #920917  autor: Gregrin
 15 kwie 2017, 10:19
Maja strasznie biedne te umowy z kurierami i to jest najsłabszy punkt... Gdyby to jakoś dopracowali i zbierali tylko podpis elektroniczny i potwierdzali tożsamość to potwierdzenie mogłoby od razu trafiać do a2 (tak jak trafia na stronę) i od razu mogli by zaczynać proces... albo mogliby umożliwić użytkownikom zabranie oryginałów i odesłanie kopi elektronicznych mailem (fotka ze smartfonu)
 #920936  autor: zwariowany.kurczak
 15 kwie 2017, 12:10
Gregrin pisze:Maja strasznie biedne te umowy z kurierami...
Zbyt przekombinowane, mnóstwo problemów, reklamacji, możliwości ataku na dane z internetu... A tak kurier jest tylko przewoźnikiem, masz w regulaminie, papier dojdzie = MNP się rozpocznie.
Wyobraź sobie iż dokumenty "znikły", a MNP już się dokonało i co?
Choć przy zakupie nowego numeru, jest on aktywny od razu.
  • Strona 27 z 176
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 176
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 176