DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 30 z 205
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 205
 #767536  autor: tunhak
 04 gru 2014, 13:30
Przemix pisze:nie będzie ważny rok tylko 30 dni, chyba że to doładowanie gratisowe przyjdzie po aktywacji i zadziała jak zwykłe doładowanie
Wydaje mi się, że to doładowanie 5zł, które aktywuje się automatycznie po odpaleniu startera, będzie działać tak samo jak zwykłe doładowanie. Skoro uczestniczy w promocji "Pierwszy Raz" to czemu miałoby nie przedłużać konta o 365 dni? :)
Ale to tylko gdybanie, dowiemy się dopiero, gdy ktoś już dostanie ten starter.
 #767542  autor: adik
 04 gru 2014, 13:57
starter dobry jak ktoś potrzebuje tanie sms premium,pytanie ile się da wycisnąć na 1 adres,to dobre pytanie.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #767571  autor: qcom
 04 gru 2014, 15:40
taaa zamówcie po 20 starterów, kase wydajcie na sms premium i startery do kosza, a potem będziecie się dziwić czemu operatorzy nie chcą wysyłać darmowych starterów.
W PL jak coś dają za darmo to trzeba przecież brać ile wlezie czy potrzebne czy nie i kombinować żeby jeszcze max z tego wyciśnać eeeehh...
 #767592  autor: martin76
 04 gru 2014, 16:26
qcom pisze:taaa zamówcie po 20 starterów, kase wydajcie na sms premium i startery do kosza, a potem będziecie się dziwić czemu operatorzy nie chcą wysyłać darmowych starterów.
W PL jak coś dają za darmo to trzeba przecież brać ile wlezie czy potrzebne czy nie i kombinować żeby jeszcze max z tego wyciśnać eeeehh...
Ale spokojnie ;) Jakby VM mialo cos przeciw to by porobilo ograniczenia. Moze maja ileset tysiecy na wywalenie na promocje gdzie im sie niby baza zwiekszy 2krotnie, zeby siec istniala kolejny rok.
Zreszta jak to jest promocja z PayPalem to ten tez im cos odpala. Nie dziwilbym sie jakby zwracal brakujace 4 zeta do 5 co ten starter normalnie kosztuje. Tak samo robila VISA na allegro, zwracali koszt dostawy do 20 zl. Mysalem, ze to jedne 20 zeta na osobe, a tu sie okazalo, ze to w danym okresie na wszystkie zakupy przez aplikacje mobilna. A, ze duzo kupuje na allegro to zaoszczedzilem z 1000zl. Chcieliby to by ograniczyli liczbe promocyjnych zwrotow. I nie mam 20 kont na allegro, jade na jednym od poczatku istnienia allegro.
 #767624  autor: qcom
 04 gru 2014, 17:32
martin76 pisze:Tak samo robila VISA na allegro, zwracali koszt dostawy do 20 zl. Mysalem, ze to jedne 20 zeta na osobe, a tu sie okazalo, ze to w danym okresie na wszystkie zakupy przez aplikacje mobilna. A, ze duzo kupuje na allegro to zaoszczedzilem z 1000zl. Chcieliby to by ograniczyli liczbe promocyjnych zwrotow. I nie mam 20 kont na allegro, jade na jednym od poczatku istnienia allegro.
Na allegro tez najpierw promocja z visa miała być na dowolną ilość zamówień a potem ograniczyli do 5/dzień i łącznie maks 20 na konto :D
Może być tak że jutro VM braknie tych starterów w promocji i ktoś będzie narzekał że chciał kupić a oni wcześniej promocje skończyli hehe
 #767995  autor: everymen
 05 gru 2014, 17:12
No to Virgin zaszalało;) Myślałem, że ten mikołajkowy starter przyjdzie zwykłym listem, a tu polecony i do tego priorytet;)
Już widzę minę listonosza, kiedy będzie doręczał kilka-kilkanaście takich poleconych, jeśli zrealizują swoje postanowienia co poniektórzy z forum:P
 #767997  autor: auvi
 05 gru 2014, 17:28
Kiedy kupiłeś i ile w sumie czekałeś na przesyłkę?
 #767999  autor: everymen
 05 gru 2014, 17:34
auvi pisze:Kiedy kupiłeś i ile w sumie czekałeś na przesyłkę?
Zamówiłem w nocy z poniedziałku na wtorek (01:42), a przesyłka dotarła 30 minut temu, czyli czekałem 3 dni;)
 #768452  autor: lee
 07 gru 2014, 12:32
Ciekawe kiedy w koncu dadza jakis maly pakiet dla malo dzwoniacych na 30dni.
Pewnie nigdy... Na razie powieksza parokrotnie baze simek zeby w styczniu ladnie wygladaly wyniki xd
 #768458  autor: adik
 07 gru 2014, 12:48
do starej taryfy napewno niczego już nie dodadzą,do nowej może coś dojść bo tylko ta jest promowana przez virgin.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #768474  autor: bazooka
 07 gru 2014, 13:26
@lee - próbowałem trochę kiedyś ich pomęczyć na fb o #naszybko na 30dni, ale widocznie za mało ludzi to potrzebowało.
 #768826  autor: auvi
 08 gru 2014, 21:27
Czy #wszystko19 dostępne na tych starterach za złotówkę można jakoś przedłużyć, bo ważny jest tylko 30 dni?
 #768827  autor: słoneczny
 08 gru 2014, 21:29
sebusy pisze:@lee - próbowałem trochę kiedyś ich pomęczyć na fb o #naszybko na 30dni, ale widocznie za mało ludzi to potrzebowało.
Raczej wątpię aby chcieli schodzić z pakietami 30 dniowymi poniżej tych 19zł. To i tak już jest mało.
Na szybko to #naszybko, znaczy na chwilę, nie na miesiąc. :)
 #768841  autor: bazooka
 08 gru 2014, 22:20
Tańszy pakiet oznacza większą elastyczność oferty czyli większe zainteresowanie - wyznaczanie granic przez 19zł lub 100minut / czy 2GB internetu zawęża grono odbiorców.
Nie mam zamiaru opiniować tego personalnie, bo każdy ma inne potrzeby, ale ogólnie oferta jest mało elastyczna, a obniżenie kosztów do 15gr/min pakietami samych minut do jakaś totalna pomyłka => patrz oferta Klucza, pakiet 100min tańszy o 5zł, a 500MB o 2zł.
Innymi słowy zdaje się, że oferta taryfa #nawszystko jest ogólnie dla piszących masę SMSów i korzystających z neta, natomiast nie dla dzwoniących i używających mobilnych ilości internetu.
Naprawdę abstrahuje tu od ofert droższych niż 20zł/m-c.
 #768844  autor: m.sta
 08 gru 2014, 22:35
Boże, ale się nakombinujecie żeby być te 2 zł do przodu... 20 złotych za kompletną ofertę to naprawdę dla was tak dużo ? Za chwilę będziecie wymagać żeby wszystko było za darmo a najlepiej żeby wam dopłacili.
 #768869  autor: Czaro
 08 gru 2014, 23:55
Czyli, że jak aktywuję ten starter za 3 miesiące to będę mieć 10 zł, za które będę mógł kupić pakiet 1GB?
 #768887  autor: bazooka
 09 gru 2014, 07:00
m.sta pisze:Boże, ale się nakombinujecie żeby być te 2 zł do przodu... 20 złotych za kompletną ofertę to naprawdę dla was tak dużo ? Za chwilę będziecie wymagać żeby wszystko było za darmo a najlepiej żeby wam dopłacili.
Sorki, ale nie bardzo rozumiem, to żałujesz mi tych przysłowiowych 2zł*...o to że mam co chcę a płacę mniej? Bo wiesz oddźwięk Twojego posta jest bardzo nadmuchany i w tonie strasznego burżuja - ale niestety zasada jest jasna, w prepaid się nie przepłaca (*i nie jest to tylko 2zł), jak chcesz wygodę bierzesz abonament. Gdzie jest ta kompletna oferta - za 20zł? 100minut/m-c to kompletna oferta? To oferta dla bardzo specyficznego użytkownika.
 #768890  autor: Sig
 09 gru 2014, 07:20
m.sta pisze:Boże, ale się nakombinujecie żeby być te 2 zł do przodu... 20 złotych za kompletną ofertę to naprawdę dla was tak dużo ? Za chwilę będziecie wymagać żeby wszystko było za darmo a najlepiej żeby wam dopłacili.
Ja na to już dawno patrzę jako raczej ciekawostkę, a jeżeli ktoś się chce bawić w takie wygibasy - jego sprawa. Faktycznie, teraz jest tak śmiesznie tanio, że tylko czekać, aż operatorzy się opamiętają i podniosą ceny :-). Drogo to było 10 lat temu. Moim zdaniem od kiedy no limit można było mieć za te 50 zł, to pękła granica przy której większość ludzi sprawdzała/interesowała się. Teraz to samo jest jeszcze taniej.
Tym nie mniej, po co płacić więcej jak można mniej i to forum jest dobrym miejscem dla umieszczania takich sposobów, bo zainteresowani z pomocą Google znajdą porady.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #768899  autor: auvi
 09 gru 2014, 10:27
m.sta pisze:Boże, ale się nakombinujecie żeby być te 2 zł do przodu... 20 złotych za kompletną ofertę to naprawdę dla was tak dużo ? Za chwilę będziecie wymagać żeby wszystko było za darmo a najlepiej żeby wam dopłacili.
A co jeśli masz pod opieką 5 czy 10 takich numerów? Z 20 zł robi się 100-200 zł i jeśli nie zarabiasz przynajmniej kilku tysięcy na miesiąc to ta stówka czy dwie jest już znaczącą kasą.
  • Strona 30 z 205
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 205
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 205