DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #634299  autor: Niezgodna7
 20 maja 2013, 22:52
Wypasiony.
My już znamy Twoje zdanie, dziękujemy, wszystko wiemy.
Pozdrawiamy, a jak Orange Ci nie pasuje - zmień operatora.
Pamiętaj, że dzięki Tobie moje zdanie na temat pasożytnictwa z pleja ulega utrwaleniu, oraz, że ryby i PZP głosu nie mają.

 #634312  autor: wypasiony
 20 maja 2013, 23:07
widzę że wogóle was to nie rusha że orange sobie z was drwi.

 #634351  autor: user_delete27
 21 maja 2013, 09:20
wypasiony, rzucasz sie ze orange cie oszukalo i ze jest zlodziejem. Kup abo w heyah lub w RBM i nabijaj :) ale zaraz, Ty tego nie zrobisz, po pierwsze dlatego ze nie masz jeszcze dowodu, a po drugie dlatego ze wtedy juz nie bedziesz taki anonimowy jak w prepaid i siec w latwy sposob moglaby wyciagnac wiobec ciebie konsekwencje- a tego boisz sie jak ognia, tchórzu. Tutaj wszyscy maja gleboko w powazaniu Twoja opinie dlatego ze nie ma tutaj naciagaczy takich jak Ty.

 #634353  autor: pakierhakierxd
 21 maja 2013, 09:38
Też uważam że bezsensowne jest te nabijanie minut,mi by się nie chciało bawić ;-),mam abo takie jakie potrzebuję i jest ok ;-)

Pozdrawiam :)

 #634355  autor: Niezgodna7
 21 maja 2013, 09:52
Wypasiony i inni PZP !
Znam ten typ jak Wy: wszystko za darmo, wymagania, wszystko się Wam należy, jesteście bezczelni, a każde zwrócenie uwagi spełza na niczym, a nawet na pogorszeniu Waszego podejścia do innych ludzi.
Poza tym - Was to bawi to całe zamieszanie wokół Was i Waszego ogonka.

 #634362  autor: pakierhakierxd
 21 maja 2013, 10:44
Niestety są różni ludzie i nie ma co tego drążyć :),najlepiej to wogóle nie pisać z takim gościem by było może jakby ludzie nie odpisali by on przestał pisać :D,bo niby do kogo by pisał jakby nikogo to by nie obchodziło :P,śmietnik się tylko przez takich robi !!!

Pozdrawiam :)

 #634372  autor: wypasiony
 21 maja 2013, 11:58
pakierhakierxd pisze:Niestety są różni ludzie i nie ma co tego drążyć :),najlepiej to wogóle nie pisać z takim gościem by było może jakby ludzie nie odpisali by on przestał pisać :D,bo niby do kogo by pisał jakby nikogo to by nie obchodziło :P,śmietnik się tylko przez takich robi !!!
super obrazu problem blokowania zniknie

[ Dodano: 2013-05-21, 12:02 ]
Calm7 pisze:Wypasiony i inni PZP !
Znam ten typ jak Wy: wszystko za darmo, wymagania, wszystko się Wam należy, jesteście bezczelni, a każde zwrócenie uwagi spełza na niczym, a nawet na pogorszeniu Waszego podejścia do innych ludzi.
Poza tym - Was to bawi to całe zamieszanie wokół Was i Waszego ogonka.
jakie za darmo muszę kupić starter . doladowac. spełnić. warunki jakich zafaxuj operator a on co ciach mi numer i dukaty

[ Dodano: 2013-05-21, 12:05 ]
pakierhakierxd pisze:Też uważam że bezsensowne jest te nabijanie minut,mi by się nie chciało bawić ;-),mam abo takie jakie potrzebuję i jest ok ;-)
ja zrobiłem to samo co ty i mnie orwng odciął

 #634376  autor: pakierhakierxd
 21 maja 2013, 12:14
Odciął bo naruszyłeś regulamin !!!
Jesteś kombinatorem to i masz !!,mnie nigdy nikt nie odciął bo używam tak jak trzeba ;-)

Pozdrawiam :)

 #634378  autor: wypasiony
 21 maja 2013, 12:20
dziadek186 pisze:wypasiony, rzucasz sie ze orange cie oszukalo i ze jest zlodziejem. Kup abo w heyah lub w RBM i nabijaj :) ale zaraz, Ty tego nie zrobisz, po pierwsze dlatego ze nie masz jeszcze dowodu, a po drugie dlatego ze wtedy juz nie bedziesz taki anonimowy jak w prepaid i siec w latwy sposob moglaby wyciagnac wiobec ciebie konsekwencje- a tego boisz sie jak ognia, tchórzu. Tutaj wszyscy maja gleboko w powazaniu Twoja opinie dlatego ze nie ma tutaj naciagaczy takich jak Ty.
cieszę się że wreszcie cię stać na abo . ja wolę prepaida bo potrzebuję oferty elastycznej i dobrej . dodatkowo unikam. ryzyka tego że mnie op okradnie ekstremalnie. chyba slyszales o aferze smartfonowej kiedy opi. naliczał gigantyczne rachunki dla posiadaczy smartfonow . albo o gigantycznych rachunkach za połączenia zagraniczne . premium lub do play

[ Dodano: 2013-05-21, 12:24 ]
pakierhakierxd pisze:Odciął bo naruszyłeś regulamin !!!
Jesteś kombinatorem to i masz !!,mnie nigdy nikt nie odciął bo używam tak jak trzeba ;-)
tzn jak czymasz telefon calyczas w kieszeni czyjak

 #634379  autor: avt31
 21 maja 2013, 12:25
5 stron o niczym. Niezły wynik.
Proponuję nie nakręcać już tego tematu. Szkoda czasu na odpowiedzi.
Aż oczy bolą od czytania niechlujnie i z błędami pisanych postów wypasionego.
A o stronie merytorycznej nawet nie warto pisać.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2013, 12:34 przez avt31, łącznie zmieniany 1 raz.

 #634380  autor: Niezgodna7
 21 maja 2013, 12:30
Temat jak temat, tylko już się nie nerwuj Pakierhakier, bo w maliny Cię PZP wpuszcza...

 #634387  autor: user_delete27
 21 maja 2013, 12:49
wypasiony, to czy mnie na cos stac, czy tez nie jest moja prywatna sprawa; ale jednak ciesze sie ze sie cieszysz :) a co do gigantycznych rachunkow, to czy w tym momencie nie moge sobie nabic wysokiego rachunku ? Moge, ot co. Wystarczy wziac abo bez lejka, dzwonic do zanzibaru czy izraela, wysylac smsy na 79XX i mam rachunek na wysokosc sredniej krajowej, wiec nie mow mi tutaj kombinatorze ze operator zrobil to specjalnie. Jak ktos nie potrafil uzywac smartfona to placil, nie czytal cennikow-tez placil... wiec o co ci chodzi?? Jezeli rozbijesz samochod z wlasnej glupoty to idziesz do producenta z pretensjami ?? Pomysl, potrafisz ??

 #634425  autor: KA
 21 maja 2013, 15:18
Ludzie, nie odpisujcie takim!!! Złodzi.ej narzeka, że go okradli i nikt go nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne, a nawet odwrotnie. Normalnym nie blokują, a ich przekonywać nie musimy.

 #635130  autor: kawa73
 24 maja 2013, 22:24
KA pisze:Ludzie, nie odpisujcie takim!!! Złodzi.ej narzeka, że go okradli i nikt go nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne, a nawet odwrotnie. Normalnym nie blokują, a ich przekonywać nie musimy.
Jaki złodziej ? chyba sam jesteś złodziejem , wypraszam sobie . Kartę sim kupiłem w kiosku i miałem mieć NO LIMIT . A zostałem okradziony ze środków na karcie idioto .

ODRADZAM NJU MOBILE, TO ZŁODZIEJE KRADNĄ ŚRODKI Z KARTY

 #635152  autor: Niezgodna7
 24 maja 2013, 23:25
Nie kradną. Blokują kartę z wiadomego powodu. Mam wiele lat Orange i nigdy mi nie ukradli kasy, zawsze konto się zgadzało.

 #635195  autor: seba12a
 25 maja 2013, 10:24
1. Jakie konsekwencje wyciągną jeżeli bedę miał abonament ? Jestem ciekawy bo widze, że puste słowa ?

2. Zapomnę rozłączyć się i co zablokują konto :D ? Jak kasę nabija i trzeba płacić kiedy zapomnisz rozłączuć się to jest fajnie ale jak już muszą płacić to blokują.

Jak zwykle wszystko działa tylko w strone okradnia klienta.

 #635201  autor: Sig
 25 maja 2013, 10:54
seba12a pisze: 2. Zapomnę rozłączyć się i co zablokują konto :D ? Jak kasę nabija i trzeba płacić kiedy zapomnisz rozłączuć się to jest fajnie ale jak już muszą płacić to blokują.
Trolololo? Operatorzy automatycznie rozłączają trwające rozmowy po okreslonym czasie, w celu chronienia klientów, którzy rozłączyć się zapomną. W Play jest to np. po dwóch godzinach. Nie wiem jaki jest próg w nju.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #635205  autor: seba12a
 25 maja 2013, 11:14
spoko 120 * 0,29 = 35zł

trolllol

 #635206  autor: Sahim
 25 maja 2013, 11:20
Calm7 pisze:Mam wiele lat Orange i nigdy mi nie ukradli kasy, zawsze konto się zgadzało.
To masz szczęście.
Prawdą jednak jest, że Orange blokuje karty. Czasami nie ma podstaw a zablokują.

 #635211  autor: Sig
 25 maja 2013, 11:49
Sahim pisze:
Calm7 pisze:Mam wiele lat Orange i nigdy mi nie ukradli kasy, zawsze konto się zgadzało.
To masz szczęście.
Prawdą jednak jest, że Orange blokuje karty. Czasami nie ma podstaw a zablokują.
Reklamacje były, czy tylko takie puste gadanie?

[ Dodano: 2013-05-25, 11:52 ]
seba12a pisze:spoko 120 * 0,29 = 35zł

trolllol
Widzę, że zupełnie nie ogarniasz jak działa oferta Nju...

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.