DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 39 z 171
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 171

 #469560  autor: maciek764
 08 kwie 2011, 13:19
Bo nie wszyscy chcą żeby nowy operator rozwiązywał za nich umowę ze starym, niektórzy chcą sami złożyć wypowiedzenie i spokojnie przejść na pre-paid. Poza tym widzi się kwiatki, że Plus np pobiera opłatę abonamentową za przeniesione do innej sieci numery ;) Ja za jakieś 5 miesięcy będę miał koniec umowy, już do mnie się dobijają drzwiami i oknami. Plus tylko czeka żeby wydębić kasę.

 #469696  autor: Kaczy
 09 kwie 2011, 15:38
iwz, to co opisujesz to nie przenoszenie numeru. To zmiana warunków w ramach sieci. Co do Twoich pytań to poczytaj stronę orange.pl - tam masz dokładnie przedstawione oferty. A jak masz inne pytania to załóż nowy temat :)

...::: Made for loneliness :::...

 #469757  autor: iwz
 09 kwie 2011, 22:05
@Kaczy już właśnie się zorientowałem :) I przejdę na Nowe Orange Go :)

Pozdrawiam

I będzie co będzie to będzie co los da

 #469940  autor: kazik2000
 11 kwie 2011, 08:30
Jeszcze jedna rzecz. Po doładowaniu OFnK nominałem 25zł dostałem ważność na przychodzące na rok! A ważność środków na promocyjnym na 72 dni. Nie wiem czy to standard czy nie, ale jak byk wisi mi w systemie:
wykonywanie połączeń do:06.05.2011 (25 dni)

odbieranie połączeń do: 04.04.2012 (359 dni)
PS: Doładowywałem 6 dni temu :-)

 #469950  autor: KamaZ
 11 kwie 2011, 09:17
kazik2000 pisze:Jeszcze jedna rzecz. Po doładowaniu OFnK nominałem 25zł dostałem ważność na przychodzące na rok!
To nowy starter?
kazik2000 pisze:A ważność środków na promocyjnym na 72 dni.
Promocyjne u mnie zawsze miały dłuższą ważność konta.

 #469953  autor: kazik2000
 11 kwie 2011, 09:28
Tak jak wcześniej pisałem. To była migracja z TakTaka do Orange One. Nie pamiętam czy od razu były wychodzące na rok...

Ale na 80% nie. Do tego bonusa 10zł na główne też mi wrzucili. Może to był prezent od konkretnego salonu? Sam nie wiem.

 #470340  autor: toomi
 13 kwie 2011, 00:27
Czy możliwe jest przeniesienie z Mobilking do Play Fresh? Dostałem odmowę od Mobilkinga. Czy komuś udało się przenieść numer?

 #470341  autor: maciek764
 13 kwie 2011, 00:34
Dostałem odmowę od Mobilkinga.
Z powodu? Nie mogą sobie tak po prostu odmówić. Musi być jakiś powód typu niezgodność danych czy coś.

 #470399  autor: zoltan666
 13 kwie 2011, 13:09
toomi pisze:Czy możliwe jest przeniesienie z Mobilking do Play Fresh? Dostałem odmowę od Mobilkinga. Czy komuś udało się przenieść numer?
Ja przeniosłem i to cztery numeru. Wprawdzie tylko jeden udało sie przenieść tak jak należy, czyli w ciągu jednego dnia roboczego, a z pozostałymi było trochę problemów. Rozumiem, że Mobilking odrzucił wniosek Play o oddanie numeru. A więc po kolei:
1. Numer musisz mieć zarejestrowany w Mobilkngu. Mozna to zrobic przez internet.
2. Dane które podasz w Play we wniosku o przeniesienie numeru musza się zgadzać z danymi, które podałes rejestrując numer w Mobilkingu.
3. We wniosku/oświadczeniu jako dotychczasowy dostawca usług musi być wpisane: Mobile Entertainment Company, a nie ERA, PTC, czy Polska Telefonia Cyfrowa.

Obstawiam, że z automatu wpisali ci Erę jako poprzedniego operatora, a tak juz nie przejdzie.

 #470594  autor: toomi
 14 kwie 2011, 12:01
zoltan666 problem najwidoczniej był w tym co opisałeś w punkcie 3, po kontakcie z salonem problem poprawiono. Dostałem już smsa z PLAY, że operator wyznaczył datę przeniesienia numeru na 14 kwietnia. Pozostaje mi czekać.

[ Dodano: 2011-04-15, 10:11 ]
Czekam, żadnych wiadomości, telefon milczy. Numer dalej w Mobilkingu

[ Dodano: 2011-04-16, 00:42 ]
Numer jest już w Play.

 #471125  autor: chudy1125
 17 kwie 2011, 14:39
ja mam taki problem że przeniosłem numer z tak taka do Playmix 7 kwietnia i do dzis nikt nie moze sie do mnie dodzwonic.Czy ktoś z was miał juz taki problem??
gość w Play twierdzi ze niema pojecia co z tym zrobic.ja moge dzwonic i mój nr sie wyswietla ale jak ktoś do mnie próbuje to w słuchawce słychac NIEMA TAKIEGO NUMERU.
Pomocy

chudy1125

 #471129  autor: rogmaniek
 17 kwie 2011, 14:51
chudy1125 pisze:ja mam taki problem że przeniosłem numer z tak taka do Playmix 7 kwietnia i do dzis nikt nie moze sie do mnie dodzwonic.Czy ktoś z was miał juz taki problem??
gość w Play twierdzi ze niema pojecia co z tym zrobic.ja moge dzwonic i mój nr sie wyswietla ale jak ktoś do mnie próbuje to w słuchawce słychac NIEMA TAKIEGO NUMERU.
chudy1125, zgłoś to po prostu P4. Zadzwoń na *500 lub zrób zgłoszenie na Play24 czy wyślij mail'a do nich na adres: [email protected]

Opisz, że nie działają połączenia przychodzące, po przeniesieniu numeru. Niestety czasami tak się zdarza, jakby operator biorca numeru, tu Play, nie dopełnił wszystkiego. To tak wygląda, jakby nie poinformowali innych operatorów, że teraz Twój numer jest w Play właśnie. I może dalej mają w aplikacjach, że numer należy do PTC i stąd komunikat, że numer nie istnieje (takie coś się pojawia, gdy odłączają numer i zanim wróci ponownie do puli numerów- tu jest oczywiście inna sytuacja) :x Zgłoś to- na pewno będzie ta kwestia poprawiona :-D

POZdrawiam.

O2 - We're better, connected!
O2 - See what you can do!
O2 - Together is better!

 #471135  autor: chudy1125
 17 kwie 2011, 15:05
zgłoszenia już były i to nawet 3.Na e-maila wysłałem zgłoszenie wczoraj i czekam :| a numer mi potrzebny do celów zarobkowych.nawet karte już zmieniałem na duplikat i nieda się tego wykonać

chudy1125

 #471164  autor: rogmaniek
 17 kwie 2011, 16:52
chudy1125 pisze:zgłoszenia już były i to nawet 3.Na e-maila wysłałem zgłoszenie wczoraj i czekam

Cóż, z dnia na dzień tego nie poprawią, tym bardziej, że mamy weekend. Pewnie będą musieli się skontaktować z PTC i może rozesłać "odpowiednie komunikaty" do innych operatorów. Kto wie, co jeszcze muszą posprawdzać... Nie zazdroszczę Ci, ale miałem podobne kwestie- na szczęście- na drugim, niepodstawowym numerze, po przeniesieniu do Sim+a czy później do Gadu Air. O dziwo, w przypadku GG Network, w ciągu kilku godzin po zgłoszeniu to poprawili, a pewnie są znacznie uzależnieni od Polkomtela, w takich kwestiach technicznych.

POZdrawiam.

O2 - We're better, connected!
O2 - See what you can do!
O2 - Together is better!

 #471186  autor: remi89
 17 kwie 2011, 18:05
Napisz do PLAY4YOU, on powinien ci pomóc.

P@weŁ

 #471187  autor: chudy1125
 17 kwie 2011, 18:07
DZIEKI napisałem też do niego i czekam:)

chudy1125

 #471268  autor: waeren
 18 kwie 2011, 07:57
Niestety nic nie poradzisz, ja miałem identyczną sytuację, ponad tydzień czasu, ja mogłem dzwonić a do mnie nie........obsługa w Play to jednak pomyłka i nic Ci kolejne zgłoszenia nie dadzą, tylko czekanie.....

szukałem i szukałem i znów wróciłem do abo Play.....nic lepszego dla mnie na razie nie wynaleziono:)

 #471779  autor: chudy1125
 20 kwie 2011, 22:13
dziś na szczęście temat rozwiązany :-) szkoda że gość w salonie nic na temat jakichkolwiek
problemów z przenoszeniem do PLAY nic kompletnie nie powiedział :!: Odpuściłbym te 3 dni i plan cenowy MIXIII byłby mój a poza nim miałbym jakie 8-tyś do przodu :| CZŁOWIEK UCZY SIĘ NA BŁĘDACH---SZKODA ŻE SWOICH :?

chudy1125

 #472022  autor: maciek764
 22 kwie 2011, 15:44
Orange to wspaniała marka.

Mam 2 darmowe startery i chciałem sobie je zarejestrować. W domu wypełniłem 2 formularze i poszedłem do salonu firmowego. Tam gość się pyta czy mam te karty sim ze sobą. Ja mówię, że nie. A on, że to tak się nie da. A ja mu mówię, żeby mi pierdół nie pociskał bo miesiąc temu rejestrowałem numer i nikt żadnych nr sim nie sprawdzał. Pomruczał coś, polazł gdzieś. Wrócił i powiedział, że zarejestruje. Tam znów się okazało, że nie mogę zarejestrować numerów bo oba są zarejestrowane na kogoś innego (starter aktywowany tego samego dnia...). Więc mam przyjść z kartami SIM, przerejestrować numer z tego "kogoś" na kogo jest (kto wie) i podpisać jakieś gó**o pod odpowiedzialnością karną, że to są moje karty SIM.

Mam podpisywać coś pod odpowiedzialnością karną bo Orange ma totalny burdel w systemie. Wzór firma! :roll:

 #472024  autor: kerim36
 22 kwie 2011, 16:16
maciek764 pisze:poszedłem do salonu firmowego. Tam gość się pyta czy mam te karty sim ze sobą. Ja mówię, że nie. A on, że to tak się nie da.
widac, ze sie gosciowi nie chcialo

maciek764 pisze:Wrócił i powiedział, że zarejestruje. Tam znów się okazało, że nie mogę zarejestrować numerów bo oba są zarejestrowane na kogoś innego
a skad masz te startery?? rozumiem, ze skoro aktywowane tego samego dnia to raczej nie ma opcji, zeby byl na kogos innego zarejestrowany - oczywiscie bedzie widac poprzednich wlascicieli, ale rowniez dobrze widac kiedy kazdy z nich byl posiadaczem.

Ogolnie trafiles na goscia, ktory w zwiazku z tym, ze na Tobie nie zarobi to Cie zlewa - zawsze mozesz zlzyc skarge w tym punkcie lub telefonicznie

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl
  • Strona 39 z 171
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 171
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 171