DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 39 z 45
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 45
 #826982  autor: Rebeliant
 05 paź 2015, 09:42
W weekend jak dzwoniłem, to od razu rozłączało. Teraz jest "Witamy w Vectone...". Nie czekałem na połączenie z konsultantem, bo szkoda mi impulsów na to coś.:mrgreen: Niestety ale moja simka robi za podkładkę poziomującą regał, także nie będę jej wyciągał żeby zadzwonić na *100.;)
 #826984  autor: user_delete55
 05 paź 2015, 09:47
kowal2200 pisze:
theneth pisze:Sieć raczej jeszcze nie zwinęła żagli, są tylko problemy z T-Mobile. Na infolinię też nie ma sensu dzwonić, bo nikt niczego konkretnego nie powie. Nawet ludzie na "wyższym szczebelku" w firmie niewiele wiedzą.

Faktur nie popłacili? ;-P Napisz jak się czegoś dowiesz ty nasz insiderze :D
Ależ oczywiście, napiszę xD
 #826986  autor: bobiwr
 05 paź 2015, 09:59
kowal2200 pisze: prawa się przestrzega a nie interpretuje po swojemu
Popieram kolege w całej rozciągłości.
Vectone okazało się "nieakceptowalne". To że komuś coś pasuje w danej usłudze, nie zwalnia usługodawcy z przestrzegania porządku prawnego.
W ogóle nie może być tak, że trzeba używać: do rozmów w kraju sim nr 1, za granice na wschód sim nr 2, na zachód sim nr 3, do sms sim nr 4, do netu w PL sim nr 5, do netu w roamingu sim nr 6.

P.S.
prawa się przestrzega a nie interpretuje po swojemu
Powiedzcie to rowerzystom. ;)
 #826992  autor: kowal2200
 05 paź 2015, 10:15
bobiwr pisze:
kowal2200 pisze: prawa się przestrzega a nie interpretuje po
W ogóle nie może być tak, że trzeba używać: do rozmów w kraju sim nr 1, za granice na wschód sim nr 2, na zachód sim nr 3, do sms sim nr 4, do netu w PL sim nr 5, do netu w roamingu sim nr 6.

P.S.
prawa się przestrzega a nie interpretuje po swojemu
Powiedzcie to rowerzystom. ;)
Dzięki, ja mam taryfę do wszystkiego -Plus Biznes konto 100 ale 100 zł netto miesięcznie mnie to kosztuje :(
 #826994  autor: bobiwr
 05 paź 2015, 10:34
Ja też mam taryfę biznesową dla firm w Play. I w zasadzie może mi to wisieć czy płacę naście... kilkadziesiąt... czy kilkaset zł. W kosztach firmy to pikuś. Ale nas jest mniejszość. To forum dotyczy zwykłych konsumentów usług telekomunikacyjnych. Oni maja jasny wyróżnik wagi: cena żądanych usług do ich jakości... I tu się zaczynają schody! Ilu ludzi, tyle podejść do tematu.
 #826995  autor: kowal2200
 05 paź 2015, 10:41
Dokładnie tak, ja Vectona "sprzedałem" swojemu koledze z firmy, on ma taka samą taryfę jak i ja i dzwoni do żony do Austrii za darmo a syn ma Vectona i też dzwoni do mamy za darmo na Vectona austriackiego. Ale jak są problemy to mnie pierwszego pyta ;-)
 #826998  autor: JacekK
 05 paź 2015, 10:49
I właśnie do tego, o czym pisze @kowal2200, Vectone nadaje się doskonale. Do dzwonienia za granicę w ramach sieci (Vectone <=> Vectone). To koszt tylko 5 zł/mc. Nawet jak działa tylko czasami, to warto :) Ryzyko niewielkie, żeby nie napisać żadne, bo utrata 5 zł tragedią nie jest. A 3000 minut z Polski za granicę za 5 zł nie oferuje nikt.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #827042  autor: Gregrin
 05 paź 2015, 13:17
Rebeliant pisze:To nic innego jak awaria, a od wszelkich mediów odłączyli się dla świętego spokoju.
Jasne tak postępuje "normalny" operator.
"-Szefie jest awaria i nikt nie może dzwonić
-To wyłączcie wszystkie kanały informacyjne żeby ci użytkownicy nam d@@y nie zawracali
-A nie trzeba ich poinformować o zaistniałej sytuacji ??
-Po co, jeszcze zaczną mieć pretensje -niewdzięcznicy"
PS nie moglem się powstrzymać ;) Oczywiście nie znamy powodów zwinięcia wszystkich źródeł informacji od vectone ale to nieprofesjonalne nie zostawić żadnego info..
stanislaw01 pisze:..a sensowne skargi rozumiem. Ale czepianie sie tylko aby zaistniec jest zenujace.
Patrz wyżej i na to co napisał Remington. Poza tym nikt nie mial pretensji jak ktoś podawał info ze pisze skargę do UKE. Jak "niby po tym" się "zwinęli" to są żale...
PS.
bobiwr pisze:Powiedzcie to rowerzystom. ;)
Wiesz ze ostatnio nowelizowano kodeks drogowy i rowerzyści nabrali więcej praw ?
 #827086  autor: garfield-
 05 paź 2015, 15:57
@Gregrin: Oni nie mogą się porozumieć, bo też im sieć padła.
... a może to sprawka emigrantów, przejęli im biuro z serwerownią i jest tam teraz obóz ;)

też nie mogłem się powstrzymać ;)
 #827341  autor: Niezgodna7
 06 paź 2015, 18:14
Kończ Waść, wstydu oszczędź
:- )

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #827485  autor: asdaf
 07 paź 2015, 07:53
Wczoraj połączenia na mój numer w Vectone były odrzucane a dziś są przekazywane na pocztę głosową. Po pozostawieniu wiadomości informacja o tym nie trafia do właściciela numeru Vectone.
 #827508  autor: muchakk
 07 paź 2015, 10:19
Przed chwilą sprawdziłem i z Orange do BOK można się normalnie dodzwonić. Odebrał jakiś konsultant ;)
 #827803  autor: Niezgodna7
 08 paź 2015, 09:29
typowe palenie głupa, aby odwlec od światła dziennego jakąś wpadkę, do której nie chcą się przyznać.
Czy to koniec? nie wygląda mi to na planowaną ucieczkę z Polski, więc daję 6o/4o
:-)

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
  • Strona 39 z 45
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 45
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 45