DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 382 z 564
  • 1
  • 380
  • 381
  • 382
  • 383
  • 384
  • 564
 #1152386  autor: darekka
 27 cze 2023, 16:52
No tak przecież [email protected] skasowali. Weż to ładnie opisz w wordzie, dodaj screeny itd zapisz w PDF i na czacie załącz jako zgłoszenie reklamacyjne-można też wysłać listem do Skierniewic. Nie daj się spławić tylko niech to zarejestrują jako reklamacja. Ewentualnie na kompie/telefonie ładnie sobie wszystko opisz, naszykuj załączniki screeny, bilingi, pdf z regulaminem i na czacie wklej treść i dołącz ząłaczniki i żądaj zarejestrowania tego jako NOWA reklamacja. Zażądaj w treści też kontaktu telefonicznego to łatwiej dogadać się z kimś w rozmowie niż w pisaniu.

Do skutków musisz liczyć moment pierwszego smsa.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2023, 16:55 przez darekka, łącznie zmieniany 3 razy.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1152388  autor: darekka
 27 cze 2023, 16:59
Weż jeszcze wszystko wyślij do [email protected] i tu [email protected] i DOKŁADNIE OPISZ PROBLEM I NIEKOMPETENCJE PROMOCJI I PRACOWNIKÓW REKLAMACYJNYCH oraz czego oczekujesz konkretnie-stara 7ka raczej nie do załatwienia(dodaj też alternatywne rozwiązanie cie satysfakcjonujące)-podaj numery reklamacji(screeny z telefonu smsów promocji, biling, pdf z promocją itd) -mi w Playu lata temu też ich rzecznik prasowy pomógł w sprawie zawyżania o uwaga 5zł abonamentu wbrew zasadom promocji.
Bardzo ważne dodaj numer kontaktowy do siebie aby mogli zadzwonić ludzie kompetentni.Jasno wskaż, że oczekujesz kontaktu telefonicznego celem wytłumaczenia dokładnie problemu Dodaj też linki do Twojego tematu na ich forum i do naszego aby widzieli, że dym jest i od kiedy cuda są.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2023, 17:12 przez darekka, łącznie zmieniany 8 razy.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1152389  autor: pingpong123a
 27 cze 2023, 17:01
Karlos20 pisze:
27 cze 2023, 15:01
Dzwoniłem do kolejnej "doradczyni" i nic mi z tym nie zrobi.
Dla mnie to skandal.
Myślę, czy nie poskarżyć się rzecznikowi operatora w tej sprawie. Ja tej sprawy nie odpuszczę, choć sił zaczyna mi brakować, co z tym burdelem zrobić.
Jak twierdzisz że masz rację, to możesz też poprosić o interwencję UKE załączając odpowiedź z reklamacji. https://pue.uke.gov.pl/#/ConsumerForm
 #1152399  autor: darekka
 27 cze 2023, 18:30
Karlos20-czytam Twój temat na orange.pl i TAK jeśli operator zmieni na stary nolimit miesięczny to da się ustawić licznik odnowień(muszą oni to zrobić), zniknięte GB też da się przywrócić, wielkość pakietu przyznawanego itd.-sam to przechodziłem skutecznie na 3 numerach.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1152402  autor: KC-KARLOS
 27 cze 2023, 18:49
Tyle, że nie mam już siły użerać się z niekompetencją "doradców" i analizuje też inne opcje - od nowych NL, po zużycie tego wszystkiego w cholerę i kartę utrzymać do okolicznościowych promocji,
a na numerze głównym na co dzień używanym wraz z kartą-klonem aktywować UNLMTD we Flexie, gdzie nie muszę liczyć gigabajtów (a to super działa).
Tak jak wspominałem - gdy miałem problem z rozliczeniem GB, zrobiłem zgłoszenie na czacie, a następnego dnia dostałem przeprosiny i 10 GB, które mogę aktywować do końca roku - jak widać Flex tutaj dużo lepiej wypada (i większe szczęście z doradczynią, która zrobiła to co do niej należało).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1152403  autor: bxx1
 27 cze 2023, 18:55
Karlos a te 400gb Ci nie wystarczy?Może np.darmowy esim z T mobile.Ja to mam i masz no-limit za free.Mało tego dobrałem kolejną esim i do końca września mam za darmo nie limitowany net.Na razie tak kombinuj ,a przez te 3 miesiące 1200 gb w Orange nabijesz...potem jak jeszcze będzie promka to kolejną esim na następne 3 miechy.... :D
Ostatnio zmieniony 27 cze 2023, 18:57 przez bxx1, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1152404  autor: darekka
 27 cze 2023, 18:57
Musisz jakieś decyzje podjąć i ewentualnie je realizować konsekwentnie, bo nie zawiniłeś a masz kłopot, którego niekompetencja osób z, którymi miałeś kontakt nie rozwiązuje. Jak chcesz dalej walczyć to na grubo trzeba:email do rzecznika, biura prasowego +ewentualnie do UKE i dymić. Albo poddać się skoro masz dość i masz zamiennik(FLEX ten nolimit ma "promocyjnie" i może go w każdej chwili wycofać(wiem, że działa już to dłuższy czas ale...) więc opierać sie na nim jako jedynym to spore zaufanie.
Ja dla zasady choćby bym wszystkie opcje poruszył aby swoje ugrać choć wiem, że taki obrót sprawy może frustrować i to kwestia indywidualna kiedy komus się kończy werwa.

Da się 31dniowy stary zrobić z zachowaniem wszystkich parametrów, GB, ilości odnowień itd ale to musi ktoś kompetenty temat dostać-niestety nie mamy wpływu na to kto daną reklamcje dostanie.

@bxx1 Karlos20 to miał bodaj pod 130GB tygodniowo więc te 100GB obecnie dane to strata istotna.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1152406  autor: bxx1
 27 cze 2023, 19:02
Srunęli wszystkim po równo ktoś stracił ktoś zyskał.Ja miałem bodaj 43/6 już nie pamiętam ,więc zyskałem.To mogli dać te 130 gb tygodniowo i było by ok i po problemie.
 #1152408  autor: darekka
 27 cze 2023, 19:13
Właśnie o to się rozchodzi, że wielkość pakietu powinna być minimum taka jak się miało przed cudami skoro dali nową 7ke to musi mieć on minimum tyle GB co stara 7ka-wszystko poniżej w mojej ocenie nie może zostać zaakceptowane ponieważ jest niejako karą dla klienta nie zaś zadośćuczynieniem za nerwy/strate starej oferty/jej profitów itd.

Nawet to, że Ty zyskałeś w mojej ocenie nie jest idealnym rozwiązaniem ponieważ dostałeś to niejako jako "masz i sie ciesz" gdyż dokonano reklamacyjnie zmiany oferty(niby zyskujesz ilość GB to masz na plus) na inną bez Twojej akceptacji takiej ugody(to nie jest jak napisali uznanie reklamacji, bo o co innego prosiłeś tylko odgórne danie"ochłapa" fakt dla Ciebie zyskowny tylko czy zgodny z oczekiwaniami i uzgodniony obustronnie-no nie, bo dali bez pytania)-powinni zadzwonić/napisać w odpowiedzi, że nie da się dać starej 7ki ale możemy ugodowo dać nową podrasowaną ze 100GB w tej samej cenie i włączyliśmy ją teraz i prosimy o wyrozumiałość i przyjęcie jej w ramach przeprosin. A tak odgórnie coś tam dali(czy złe czy dobre to każdy ocenia wedle swojej miary) nawet nie udając, że chcieli poznać opinię na temat tego rozwiązania.
Sprawy indywidualnie są rozpatrywane i ich wyniki nie są identyczne i niekoniecznie wynikiem jest nowy podrasowany nolimit+100GB automatycznie wciskany nawet bez napisania odpowiedzi na reklamacje.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2023, 19:24 przez darekka, łącznie zmieniany 1 raz.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1152409  autor: bxx1
 27 cze 2023, 19:21
Wolał bym starą 7 i powrót licznika odnowień wiadomo.Qurde no szkoda tego...tych odnowień miałbym dużo więcej gdybym sie nie nabrał na poczatku września w darmowy tygodniowy pakiet i stary nl szlak trafił ale jeszcze można było włączyć.Reklamacja nic nie dała bo przecież sam włączyłem nowy NL :|
 #1152410  autor: darekka
 27 cze 2023, 19:27
Tamta wrześniowa sprawa jak sam przyznajesz była tylko Twoja winą więc od operatora nie mogłeś oczekiwać naprawienia Twojej świadomej decyzji o włączeniu tamtej promocji-cóż boli ale sam to zrobiłeś.
Natomiast aktualna sytuacja to tylko wina operatora i nie może być mowy o niższym pakiecie GB niż się miało(może być tylko większy no minimum taki sam jak się straciło).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1152412  autor: KC-KARLOS
 27 cze 2023, 19:31
bxx1: wolę UNLMTD we Flexie, nie muszę się martwić ile mam GB na koncie, a net działa bez przerw. A mam wybór, bo mam jeszcze stare Passy (Video i Music) do marca 2027 roku, więc mogę łapać promocje i nie płacić średnio 55 zł/mc za neta bez limitów.
No właśnie nie wiadomo, co oni zrobili z tym no-limitem, który dali nam technicy na 30 dni + 100 GB zamknięte w opcji co 7 dni. Ciebie powiadomili i dali znać, że ten pakiet otrzymałeś. Ja dostałem odmowę reklamacji + zero info o "uszczęśliwieniu" mnie na siłę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1152414  autor: bxx1
 27 cze 2023, 19:42
Lub 600gb za 65zł(jak przechodzisz z karty)w abo.Teraz jest promka i 6 miesięcy gratis(wyjdzie Ci 48.75zl).Też ciekawa opcja.Jak nie walcz o te 100gb za 7 zł na 7 dni.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2023, 20:52 przez bxx1, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1152418  autor: KC-KARLOS
 27 cze 2023, 20:56
bxx:
Abonament? Słabo. W aplikacji mi proponują jeszcze jedną opcję: za 69,99/mies. oferują Love Mini 4G - 500 GB netu w strefie domowej (w tym 50 GB poza strefą) + nocki bez limitów od 24 do 8 rano + karta abonamentowa głosowa z no-limitami i 20 GB na pełnej prędkości (potem lejek 1 mbps). GB mogę zużyć na jednym koncie abonenckim. Dodatkowo co środy prezenty w aplikacji.
Zresztą 500 GB to za mało, skoro ostatnio zużywam 1,5 TB miesięcznie.
Dalej Flex robi się u mnie korzystny z wcześniej wykupionym Video Passem, który daje mi darmowy transfer na tv online (net idzie na karcie-klonie w routerze), a to jest dla mnie kluczowe.
OFNK miał być główną kartą zapasową z ciekawą ofertą cenową i odnawialnym z kumulacją pakietem GB. Fajnie, że można świetnie kombinować tymi nowymi no-limitami, bo dają sporo korzyści, ale tracąc te stare, skończy się "rumakowanie". Czuje, że dni starych NL bez MMSów są policzone i trzeba wymyśleć alternatywę.

pingpong123a: Play kategorycznie odpada - pisałem w różnych wątkach, że u Krzyżaków fioletowi nie domagają - dzięki karcie od Vectry cały czas monitoruje stan ich sieci. Żadnej poprawy od 2 lat, nie mówiąc o agresywnym wywalaniu kart głosowych z pomarańczowego roamingu krajowego, gdzie net działa wyśmienicie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1152419  autor: bxx1
 27 cze 2023, 21:02
To faktycznie flex lub teraz masz 9 miesięcy gratis w T-mobile potem 90 zl i masz nielimitowany no ale tylko w telefonie.Flex najlepiej wyjdzie.Ale czy tam nie ma haczyka??Można ssać do oporu z tych np.2 kart?
 #1152421  autor: KC-KARLOS
 27 cze 2023, 21:11
Przerabiałem T - za niecały miesiąc abonament testowy na pół roku zamieni się na prepaid w Orange, gdzie dowiem się czy po podmiance numeru tymczasowego na domyślny otrzymam 2 GB i RWK. Jeśli tak się nie stanie, będę część numerów podpiętych do Mój Orange likwidował, zostawię tylko może 3-4 kluczowe numery. Będą czystki. Bo wiem, jak szybko taki numer wyłączyć i zlikwidować kartę SIM (migracja do Flexa, poużywanie do 14 dni i rezygnacja z planu ze zwrotem kasy za plan).
A prawdziwy no-limit na neta bez kontraktu jest tylko we Flexie. T nie umie w te klocki :D

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1152423  autor: KC-KARLOS
 27 cze 2023, 21:16
pingpong123a: i co mi po tym, skoro na Playu mam w ciągu dnia 1-4 mbps? To jest normalne działanie netu? A z roamingu Orange wywala na macierzysty. Ja się tak nie bawię.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 382 z 564
  • 1
  • 380
  • 381
  • 382
  • 383
  • 384
  • 564
  • 1
  • 380
  • 381
  • 382
  • 383
  • 384
  • 564