DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 40 z 97
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 97
 #862599  autor: pablo82
 20 kwie 2016, 11:51
W moim przypadku, gdy chciałem przenieść zarejestrowany nr z Virgin do RBM, a wcześniej do Play, pracownicy salonu Play (w tym jeden z moich kolegów, który tam pracuje) powiedział mi, że po prostu nie da się przejść z Virgin do Play (raczej by mnie nie okłamał), gdyż jest to "rzekomo prawie ta sama sieć na infrastrukturze Play". Także aby przenieść mój dotychczasowy nr z Virgin do Play, musiałem najpierw go przenieść do innej sieci np do Orange( i tak zrobiłem) a po 3dniach przeniosłem się do Play z Orange, przy okazji zgarniając bonus 60zl za przeniesienie nr. Dopiero później przeniosłem się przy użyciu kodu do RBM, a stamtąd telefonicznie do Fakt mobile, w którym jestem do chwili obecnej (z zachowanym nr z sieci Virgin mobile).
 #862606  autor: Gregrin
 20 kwie 2016, 12:11
pablo82 pisze:po prostu nie da się przejść z Virgin do Play (raczej by mnie nie okłamał), gdyż jest to "rzekomo prawie ta sama sieć na infrastrukturze Play".
Niestety pewnie coś w tym jest ale niedługo się to zmieni, tak samo jak stan darmowy do virgin :/ http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 73#p862473
 #862634  autor: ricki123
 20 kwie 2016, 14:43
Konsul w salonie twierdził że jest to możliwe dziś po pracy zweryfikuję stan jego wiedzy
:D

Niestety nic nie zweryfikowałem bo konsul z rozbrajajaca szczerością syknął kartonie dotarły. Piszę reklamację bo takiego poszanowania klienta sobie nie życzę
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2016, 18:46 przez ricki123, łącznie zmieniany 1 raz.
 #862694  autor: ricki123
 20 kwie 2016, 20:45
Kolejny salon (ostatni w moim mieście?) i kolejna ciekawostka otóż konsul znalazł starter rbm ale wpisując kartę w systemie system stwierdził że ten starter jest tylko do ofert abonamentowych rbm. Wysiadam
 #862707  autor: ricki123
 20 kwie 2016, 21:25
nie bo koniecznie potrzebuję taryfę RBM I która po doładowaniu zachowuje ważność rozmów wychodzących 150 dni a tą taryfę podobno można uzyskać wyłącznie po zmianie operatora na RBM
 #862712  autor: marcinek243
 20 kwie 2016, 21:41
KrP pisze:
Gregrin pisze:Darmo ale nie od razu: http://www.play.pl/promocja/rok-waznosci-konta/

Tak dla jasności, darmowy 1GB nie działa w taryfach RWK.
PS sprawdź pw.
W taryfach RWK nie działa, ale da się mieć darmowy 1GB i rok ważności na koncie. :P
Niby jak? Przy każdej migracji do taryf gdzie jest darmowy 1gb konto zostaje obcięte do 14dni
 #862715  autor: Andrzej311
 20 kwie 2016, 21:50
ricki123 pisze:nie bo koniecznie potrzebuję taryfę RBM I która po doładowaniu zachowuje ważność rozmów wychodzących 150 dni a tą taryfę podobno można uzyskać wyłącznie po zmianie operatora na RBM
Ta opcja już nie działa od kilku tygodni jeśli nie miesięcy. Było to pisane na tym forum. Nic już nie zrobisz. Jedyne wyjście to znalezienie starteru z tą taryfą. Czytajcie wątki od początku.!
 #862716  autor: ricki123
 20 kwie 2016, 21:56
Andrzej311 pisze: Ta opcja już nie działa od kilku tygodni jeśli nie miesięcy. Było to pisane na tym forum. Nic już nie zrobisz. Jedyne wyjście to znalezienie starteru z tą taryfą. Czytajcie wątki od początku.!
Od kilku tygodni czy miesięcy powiadasz?
bolek2004 pisze:Nic nie trzeba mówić. Przeniesienie do rbm to jest zawsze taryfa rbm7 na start tak jak przy przeniesieniu do play jest play na kartę 0zł w play.
To o czym pisał 10 dni temu bolek2004? Jeśli komuś się zarzuca nie czytanie wątku to może należałoby samemu bardziej się przyłożyć do czytania?

Poziom niekompetencji konsultantów w salonach play jest porażający, trzy salony w każdym inna śpiewka a jak chciałem przenieść jak w każdej firmie przez telefon to mi powiedzieli...że tylko na abonament mogą mi przenieść telefonicznie a na kartę tylko w salonie. Łapy opadają, chyba poszukam na aledrogo startówki RBM7 bo już sił mi brak
 #862957  autor: ricki123
 22 kwie 2016, 14:48
Co od kilku miesięcy? Przecież na forum piszą że nadal można przy zmianie operatora otrzymać tą taryfę rbm7. Tylko większy problem jest ze znalezieniem kompetentnego konsultanta. Mnie się to jak na razie nie udało :evil:
 #864104  autor: pauvre
 29 kwie 2016, 22:24
Panowie, przejrzałem kilka ostatnich stron wątku i nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem, dlatego prosiłbym o informację tutaj lub na pw kogoś kto jest aktualnie w temacie czy da się obecnie przenieść nr z Virgin Mobile tak, by znaleźć się w RBM Energy z roczną ważnością konta?
  • Strona 40 z 97
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 97
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 97