DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 395 z 575
  • 1
  • 393
  • 394
  • 395
  • 396
  • 397
  • 575
 #1153390  autor: KC-KARLOS
 09 lip 2023, 00:11
darek_masz1zl: przypomnę, że mam w zapasie 8,7 TB + 2,3 TB z bonusów z doładowań. I tego w tej chwili nie straciłem, a ta ilość jeszcze się zwiększy.
Jak masz większe zużycie, to używaj nowych no-limitów lub przejdź do Flexa. I nie bądź naiwny, twierdząc, że cena GB spada, bo w tej chwili patrząc na ceny usług - niestety nie jest to prawda. Jeśli są możliwości, to warto te TB zacementować aby swobodnie je wykorzystać w razie czego. Operator na to pozwala, baa... nawet nieśmiało Rzecznik zachęcaja do działań opisanych na Pepperku > https://twitter.com/RzecznikOrange/stat ... 9894671360
Wszyscy operatorzy dodają promocyjne gigabajty typu 1500/2000/2400/4800 GB w rok (brzmi to jak licytacja), aby uatrakcyjnić swoją ofertę - problem w tym, że tylko w Orange masz możliwość kumulacji i przedłużania tych GB na wiele lat, a te GB z no-limitów schodzą na końcu, w porównaniu do konkurencji.
I to nie jest wielbienie oferty pomarańczki - to stwierdzenie faktów.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1153392  autor: darekka
 09 lip 2023, 07:31
Usługi już tylko będą drożeć(bo inflacja, wojna, wzrost kosztów energii elektrycznej, wzrost minimalnej płacy rodzi wzrost wyższych uposażeń, koniecznośc spełniania korporacyjnych aspiracji zwiększania zysku itd) co widać po "zachęcaniu" do brania nowszych ofert z czymś dodanym np.dostęp do pesło 5G ale za to droższych plus klauzule inflacyjne w umowach, które coraz częściej są używane do bezkarnego podnoszenia abonamentu w trakcie jego trwania.
Co do gwarancji na ten nowy nolimit+100GB to 16ego kolega @bxx1 chyba jako pierwszy ma planowane jego odnowienie(dajcie znać gdy i Wam się odnowi ile GB wpadło) więc zapewne da nam znać czy dostał 100GB w co tu wielu ma wątpliwości...oby było 100GB choć dla części jest to i tak strata.

Co do ewentualnego niezgadzania się na ten ochłap(o ile faktycznie będzie 100GB, bo 3GB byłoby w mojej ocenie splunięciem w twarz) to nie trzeba do UKE biegać(choć składa się formalnie skargę i normalnie używa tego co teraz dali łaskawie aż do rozpatrzenia skargi oraz mam nadzieję do przywrócenia warunków minimum identycznych jak się straciło nawet w wersji nowy nolimit+xxGB) tylko najpierw na poziomie operatora(trzeba wykorzystać cąłkowicie tą ścieżkę reklamacyjno-odwoławczą) można składać sprzeciw/odwołanie takim warunkom jeśli te sa gorsze niż posiadane wcześniej i utracone wyłącznie z winy operatora, a tak jest w tym przypadku. W takiej sytuacji normą jest/powinno być naprawienie takiej szkody z korzyścią dla pokrzywczonego klienta(więcej GB i/lub jakaś kasa na konto główne) i dziwi mnie fakt, iż dostając znacznie gorsze warunki mając uznaną jak mniemam reklamacje(bo może jedynie takie coś się samo włączyło i brak formalnej odpowiedzi na reklamacje jak u mnie się samo włączyło mimo wprowadzenie indywidualnych warunków ugody do systemu pare godzin wcześniej w ramach zakończenia reklamacji na, którą otrzymałem na każdym kanale odpowiedź z danymi osoby uznającej) biernie się na to godzicie w myśl "dobry ludzki Pan tylko pobił, a mógł zabić choć jestem niewinny". Dla choćby zasady powinno sie takie gorsze warunki odrzucać i oczekiwać lepszych lub przyziemnie kasy za to, bo takie akceptowanie warunków słabych tylko rozzuchwala operatora, bo w sumie żadnych strat nie poniósł, bo dał w większości przypadków znacznie słabsze oferty tym , którym z jedynie własnej winy popsuł stare lepsze i bez chocby udawania wcisnął coś czego w sumie chcieć nie muszą ale dostali to odgórnie bez pytania(wystarczyłby telefon z info starej 7ki nie da się ale proponujemy nowy nolimit+tyle GB/lub więcej ile było więc prosimy o zgodę na taka wersję kompromisu aby zakończyć reklamacje). Porównując te usługi, które Wam dano na gorszych warunkach niż mieliście śmiem stwierdzić, ze operator wręcz zarobił na tej promocji goląc Was na kase ale skoro indywidualnie akceptujecie(lub milcząco uznajecie) taki stan to wolna Wasza wola.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1153395  autor: biala1991
 09 lip 2023, 08:16
@Zulu144dwa
Dzięki za szczegółową rozpiskę, na pewno skorzystam. Minus jest taki, że trzeba pilnować comiesięcznej przedłużki, kolejna rzecz do zapamiętania, właściwie nawet dwie rzeczy, bo po doładowaniu dojdzie jeszcze obowiązek wykonania aktywności :) (to numer szufladowy).
 #1153397  autor: darekka
 09 lip 2023, 09:12
darek_masz1zl pisze:
09 lip 2023, 08:05
darekka: do tej pory reklamacje składałem na czacie i chyba trafiałem na niezbyt kompetentnych konsultantów, może faktycznie trzeba by zadzwonić i grzecznie porozmawiać telefonicznie, chyba spróbuję, do trzech razy sztuka 🍻
Ewentualnie poczekaj na odnowienie i mając pewną wiedzę czy dostałeś te obiecane 100GB(czy 3GB jak tu podejżewamy) dopiero zacznij dymić skoro dało się zrobić pewne 100GB(oby) to i więcej też się da.

może nic nie ugrasz ale przynajmniej trzeba próbować, bo takie resztki jakie Wam dali gorsze od tego co zabrali bezpodstawnie to żenada.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1153398  autor: bxx1
 09 lip 2023, 09:17
Poczekajmy aż się odnowi te 100GB za 7 zł na 7 dni.Ja od końca kwietnia jade na darmowym necie od T mobile z esim.Do końca września.Oferta jest cały czas dostępna więc niema co płakać.Brać i tyle a w Orange niech się zbiera i kumuluje....😁😁😁Poza tym są abonamenty i w O gdzie jest 600 gb i w T gdzie nie ma żadnych limitów i flex także nie przesadzajcie.... :lol:
Darekka 100gb za 7 zl na 7 dni to bardzo dobra oferta...tylko trzeba poczekać czy to się faktycznie przedłuży 100 czy 3 gb...
 #1153400  autor: darekka
 09 lip 2023, 10:04
Dla Ciebie owszem ale jak ktoś miał więcej niż te 400GB/msc to już tak średnio bym powiedział ta wciśnięta na siłe opcja wygląda-ale tak poczekajmy się zobaczy ile tych GB przy odnowieniu dostaniesz(liczę, ze te obiecane 100GB ale...), bo 16 lipca już za tydzień.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1153485  autor: KC-KARLOS
 11 lip 2023, 09:09
darek_masz1zl: a jak myślisz?
Oczywiście, że możesz. Zajrzyj do regulaminów no-limitów, to zaspokoisz swoją wiedzę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1153488  autor: KC-KARLOS
 11 lip 2023, 09:16
darek_masz1zl: pamiętaj, że w roamingu UE masz FUP - czyli politykę uczciwego korzystania. Przekroczysz 4 miesiące ciągłego korzystania, to no-limit zmieni się w wersję odpłatną. Szczegóły w cenniku taryf na kartę w Orange.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1153489  autor: darek_masz1zl
 11 lip 2023, 09:20
Karlos20 pisze:
11 lip 2023, 09:16
darek_masz1zl: pamiętaj, że w roamingu UE masz FUP - czyli politykę uczciwego korzystania. Przekroczysz 4 miesiące ciągłego korzystania, to no-limit zmieni się w wersję odpłatną. Szczegóły w cenniku taryf na kartę w Orange.
Aż tak długo nie zamierzam urlopować. 😉
 #1153572  autor: KC-KARLOS
 12 lip 2023, 10:53
Drodzy, wspominałem o tym niedawno, że promka 300GB jest nadal dostępna, ale wyłącznie dla nowych starterów / numerów zmigrowanych z nju lub Flexa > viewtopic.php?f=76&t=132584&start=465

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1153609  autor: KC-KARLOS
 12 lip 2023, 18:57
olo504: to niedziałająca już komenda aktywująca promkę 300GB dla obecnych numerów OFNK. Ona nie działa. Jeśli masz nowy starter / przeniesiony numer z innej sieci / po migracji z Flexa lub nju - aby aktywować promocję, wysyłasz 300GB na 811 - wspominałem o tym ostatnio.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 395 z 575
  • 1
  • 393
  • 394
  • 395
  • 396
  • 397
  • 575
  • 1
  • 393
  • 394
  • 395
  • 396
  • 397
  • 575