DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 12
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12

 #547377  autor: KC-KARLOS
 13 kwie 2012, 14:43
drcox, w prenumeratach PTC jest wszystko, więc w MTV Mobile oprócz kontentu specjalnego przez MTV Polska, będzie dla chętnych wciskane wszystko, co kogoś interesuje.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #547384  autor: DanielR
 13 kwie 2012, 14:54
Karlos20 pisze:wszystkie opcje usług dodanych Polskiej Telefonii Cyfrowej są TAKIE SAME dla Heyah, T-Mobile
Karlos20, nawiązując do twojej powyższej wypowiedzi, a jednocześnie odbiegając trochę od głównego wątku, nie do końca zgodzę się z tym, że wszystkie. Widać to chociażby na przykładzie Poczty Głosowej, gdzie w T-Mobile na kartę (w porównaniu do np. Heyah) wciąż pokutuje archaiczny system obsługi tej usługi. Chodzi mi o darmowe oddzwanianie. W Heyah PG jest po prostu zupełnie darmowa, podobnie jak w Play, z tą tylko różnicą, że nieużywana przez trzy miesiące zostaje wyłączona (w Play z tym jest lepiej). Moim zdaniem obecnie w każdej z sieci PG, w zakresie swojej podstawowej funkcjonalności, powinna być zupełnie darmowa i nie dezaktywowana automatycznie po jakimś okresie czasu, jak to ma miejsce w pre-paidach PTC.

 #547389  autor: KC-KARLOS
 13 kwie 2012, 15:10
DanielR, dzięki za poprawkę - tyle, że ja pisałem w sensie np. Prenumerat lub usług rozrywkowych.

[ Dodano: 2012-04-13, 15:12 ]
DanielR pisze:Widać to chociażby na przykładzie Poczty Głosowej, gdzie w T-Mobile na kartę (w porównaniu do np. Heyah) wciąż pokutuje archaiczny system obsługi tej usługi. Chodzi mi o darmowe oddzwanianie. W Heyah PG jest po prostu zupełnie darmowa, podobnie jak w Play, z tą tylko różnicą, że nieużywana przez trzy miesiące zostaje wyłączona (w Play z tym jest lepiej). Moim zdaniem obecnie w każdej z sieci PG, w zakresie swojej podstawowej funkcjonalności, powinna być zupełnie darmowa i nie dezaktywowana automatycznie po jakimś okresie czasu, jak to ma miejsce w pre-paidach PTC.
Zgadza się, PG czy opcje zarządzania numeru w prepaidach PTC - różnią się.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #547594  autor: przemek910
 14 kwie 2012, 11:51
Glupoty sieci MTVmobile
brak konta do zarz. kontem abonenckim przez internet, istnieje jedynie mkonto.mtvmobile.pl, ktorego rownie dobrze mogloby nie byc.

telefon stacjonarny traktuje nr mtvmobile jako "nie ma takiego numeru"

polaczenie z t-mobile do mtvmobile traktowane jest jako polaczenie do OBCEJ sieci, natomiast mtvmobile po uruchomieni uslugi "trojka" ma darmowe polaczenia do wybranego nr w tmobile.
czyz nie glupota?

brak mozliwosci sprawdzenia wykorzystanego transferu danych

 #548041  autor: Wulo
 16 kwie 2012, 14:43
Witam. Przeniosłem wczoraj nr do MTV MOBILE. Dzisiaj jest już aktywny, jednak na wyświetlaczu widnieje napis sieci "T-mobile.pl". Dostałem nawet sms'a że witają w t-mobile tak tak. Dziwne, bo w salonie konsultantka najpierw pokazała mi ulotkę mtv mobile na kartę, przedstawiła ofertę, a potem zaczęła proces przenoszenia numeru. Tak więc wychodzi na to, że przeniosła mi go do t-mobile? Przenosił już ktoś może numer do mtv???

Przed chwilą chciałem zalogować się na mkonto.mtvmobile.pl i wyskakuje komunikat, że numer nie należy do tej sieci. Śmiechu warte po prostu, jednym słowem konsultantka zrobiła mnie w ch**a ;/

 #548048  autor: KC-KARLOS
 16 kwie 2012, 15:00
Wulo pisze:Dostałem nawet sms'a że witają w t-mobile tak tak.
Prepaid MTV Mobile działa w oparciu o zasady w Tak Taku. Różnica wynika TYLKO z taryfy oraz z opcji taryfowych. Reszta jest identyczna, co w Tak Taku.Takiego esa otrzymałeś, bo podczas procesu MNP otrzymałeś kartę Tak Tak T-Mobile na kartę.

[ Dodano: 2012-04-16, 15:01 ]
Wulo pisze:Przed chwilą chciałem zalogować się na mkonto.mtvmobile.pl i wyskakuje komunikat, że numer nie należy do tej sieci.
A spróbuj się zalogować na konto ze strony: itaktak.pl

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #548051  autor: wiktor
 16 kwie 2012, 15:05
Wulo pisze:Witam. Przeniosłem wczoraj nr do MTV MOBILE. Dzisiaj jest już aktywny, jednak na wyświetlaczu widnieje napis sieci "T-mobile.pl". Dostałem nawet sms'a że witają w t-mobile tak tak. Dziwne, bo w salonie konsultantka najpierw pokazała mi ulotkę mtv mobile na kartę, przedstawiła ofertę, a potem zaczęła proces przenoszenia numeru. Tak więc wychodzi na to, że przeniosła mi go do t-mobile? Przenosił już ktoś może numer do mtv???

Przed chwilą chciałem zalogować się na mkonto.mtvmobile.pl i wyskakuje komunikat, że numer nie należy do tej sieci. Śmiechu warte po prostu, jednym słowem konsultantka zrobiła mnie w ch**a ;/

ja przeniosłem jeden z numerów do mtv mix wyświetla na telefonie mtv mobile ale zalogować nie mogę się od tygodnia sprawa zgłoszona ale do tej pory bez efektów.

Numer jakoby by był błedny. :cry:Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2012, 15:28 przez wiktor, łącznie zmieniany 1 raz.

 #548053  autor: wasylek
 16 kwie 2012, 15:08
Wulo pisze:Witam. Przeniosłem wczoraj nr do MTV MOBILE. Dzisiaj jest już aktywny, jednak na wyświetlaczu widnieje napis sieci "T-mobile.pl". Dostałem nawet sms'a że witają w t-mobile tak tak. Dziwne, bo w salonie konsultantka najpierw pokazała mi ulotkę mtv mobile na kartę, przedstawiła ofertę, a potem zaczęła proces przenoszenia numeru. Tak więc wychodzi na to, że przeniosła mi go do t-mobile? Przenosił już ktoś może numer do mtv???

Przed chwilą chciałem zalogować się na mkonto.mtvmobile.pl i wyskakuje komunikat, że numer nie należy do tej sieci. Śmiechu warte po prostu, jednym słowem konsultantka zrobiła mnie w ch**a ;/
Sprawdź kodem *100*1# jaka jest taryfa.

 #548055  autor: KC-KARLOS
 16 kwie 2012, 15:11
wasylek pisze:Sprawdź kodem *100*1# jaka jest taryfa.
I pisze, że jesteś w MTV Mobile? Jeśli to pokazuje, to wszystko powinno być w porządku.
Bonus 20 zł za zasilenie konta za 25 zł za przeniesienie numeru - dostaniesz :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

mtv

 #548062  autor: wiktor
 16 kwie 2012, 15:29
Jaką masz kartę sim ja mam taką szarą z napisem mtv-t-mobile

 #548109  autor: surma
 16 kwie 2012, 17:20
Ja mam natomiast inny problem - nie dochodzą mi raporty doręczenia. Też takie coś macie?

 #548161  autor: Wulo
 16 kwie 2012, 20:20
Kartę dostałem białą z logo T. Po wpisaniu *100*1# pokazuje, że mam taryfę tak tak hot. Nawet smsy dostałem, że witają w t-mobile tak tak hot ;/
Jest jeden wniosek - konsultantka przedstawiła mi ofertę mtv mobile na kartę, a numer przeniosła do t-mobile tak tak. Mogę jakoś zadzwonić do BOK i to wyjaśnić???

Po zalogowaniu do itaktak.pl wyskakuje komunikat: Przepraszamy,
Wprowadzony numer telefonu nie jest uprawniony do korzystania z serwisu.

 #548163  autor: KC-KARLOS
 16 kwie 2012, 20:28
Dziwna sytuacja - Wulo, skontaktuj się z BOU T-Mobile: *9602 albo 602960200 z innego telefonu i wyjaśnij sprawę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #548489  autor: Wulo
 17 kwie 2012, 23:13
Skontaktowałem się z BOK. Konsultantka w salonie się rypła i przeniosła mi numer do T-mobile tak tak. Muszę iść do salonu i to wyjaśnić. Mam nadzieję, że przeniosą mi numer bez problemu do mtv...

 #548667  autor: Edmund
 18 kwie 2012, 16:53
Wulo, informuj nas jak sprawa się zakończyła bo sam jestem ciekaw czy da się odkręcić to i w ich systemie przenieść numer z TT do MTV. Bo jeżeli tak to całe te gadanie o niemożności przeniesienia pomiędzy TT, MTV, Heyah a tuBiedronka to jest bełkot marketingowców :P

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #548675  autor: wasylek
 18 kwie 2012, 17:20
Edmund pisze:Wulo, informuj nas jak sprawa się zakończyła bo sam jestem ciekaw czy da się odkręcić to i w ich systemie przenieść numer z TT do MTV. Bo jeżeli tak to całe te gadanie o niemożności przeniesienia pomiędzy TT, MTV, Heyah a tuBiedronka to jest bełkot marketingowców :P
Jak mi wiadomo to z tt do mtv bez problemu można przenieść numer. Ale z heyah do tt lub mtvmobile juz nie.

 #548760  autor: Wulo
 18 kwie 2012, 22:12
Edmund pisze:Wulo, informuj nas jak sprawa się zakończyła bo sam jestem ciekaw czy da się odkręcić to i w ich systemie przenieść numer z TT do MTV. Bo jeżeli tak to całe te gadanie o niemożności przeniesienia pomiędzy TT, MTV, Heyah a tuBiedronka to jest bełkot marketingowców :P
Byłem dzisiaj w salonie T-mobile, ale w innym mieście (Sławno), niż w tym, w którym przenosiłem numer (Słupsk). Uprzejmy konsultant wyjaśnił mi, że u niego tego załatwić tego nie mogę, tylko muszę iść do tego salonu, gdzie to przenosiłem, dokładnie to tej samej konsultantki, ponieważ ona musi sporządzić raport źle wprowadzonej przez nią oferty. Dodał do tego jeszcze, że przejście z t-mobile tak tak do mtv nie będzie jednak takie proste i może to trochę potrwać...
Dopiero będę mógł tam jechać w piątek, więc będę informował na bieżąco.

 #548766  autor: DanielR
 18 kwie 2012, 22:35
Moim zdaniem szybciej to załatwisz okrężna drogą, czyli przez jakiegoś innego operatora. Wątpię, żeby to się teraz udało odkręcić. Chociaż może... Żeby tylko nie zrobili z Ciebie głupka, że niby np. sam chciałeś się przenieść do T-Mobile na kartę (a nie do MTV Mobile) i Pani z salonu tak Cię właśnie zrozumiała. :wink:

 #548829  autor: BananowyChlopak
 19 kwie 2012, 09:55
Ta opcja Play z RedBullem 2x lepsza była :))

In music the passions enjoy themselves.

Najtańsze sprawdzone doładowania - eu-prepaid.com

 #548887  autor: BigDill
 19 kwie 2012, 16:03
z RedBullem lepsza? czy ja wiem :) RedBull +starter 9zł no ja myslę,że to była dobra promocja ^^

BigDilll
  • Strona 5 z 12
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12