DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 48
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 48

 #678765  autor: wuerzet
 30 lis 2013, 16:22
słoneczny pisze:1-2 GB, to chyba dla tych co nie mają w chacie wifi, albo są cały tydzień w trasie.
Streaming muzyki, co jest zbawienne przy telefonie z 8GB pamięci wewnętrznej, bez slotu SD. I w tym wypadku 500 mega to prawie tyle co nic.

 #678766  autor: matkon
 30 lis 2013, 16:42
Panowie skoro takie lekkie marudzenie daje się wyczuć - co z pre-paidów możecie zaoferować, by mieć nielimitowane do Play, ok. 120min do pozostałych sieci i stacjonarek, jakiś pakiet nawet 200smsów i 1gb internetu? Cena na miesiąc max. 25zł skoro oferta ma być konkurencyjna do MV.

 #678774  autor: buba1234
 30 lis 2013, 17:03
Jak sie wydaje 25zł/miesiac to chyba juz lepiej wziac abonament na czas nieokreslony, ale moze sie mylę.

________________________________

 #678779  autor: matkon
 30 lis 2013, 17:16
To albo nie jesteś w temacie abo albo odpowiedziałeś żeby odpowiedzieć :) Dla mnie opłaca się nawet i 35 zł wydać na kartę bo nie mam umowy a miesięczne będę płacił mniej o 30zł niż obecnie.

A gdzie będzie abonament za 29zł z tym co może zaoferować MV? W sumie jaki by to miało sens wiążąc się umową minimum na rok :) (edit: nawet na czas nieokreślony nie warto, bo znowu wracamy do punktu - która sięc da cokolwiek sensownego za 25zł?)

P.S. Skoro 25zł to za dużo na pre-paid to za ile wy ludzie ładujecie? za 10zł miesięcznie? Wydaje mi się, że z pre-paidów korzystają też ludzie, którzy są w stanie wydać nieco więcej choć i tak to grosze w porównaniu z abonamentem.

 #678785  autor: buba1234
 30 lis 2013, 17:33
FAjny jet Red Bull mobile no limits II 29zł/miesiac z miesicznym okresem wypowiedzenia czyli prawie jak karta
nielimitowane romzowy na stacjonarne i komorkowe
25MB z lejkiem 32kb/s [na operze mini net chodzi komfortowo takze na lejku]
nielimitowany youtube w telefonie - yt nie zuzywa transferu




mozna dokupic nolimit sms/mms do wszystkich sieci 9zł
300MB za 6zl
2GB za 20zł


Jak kto dużo gada to play minimax na karte sie przy tym chowa.


W red bullu mobile na karte i reb bull mobile abo z telefonem jest dostepne to darmowe LTE [200GB z lejkiem 2Mbit/s co miesiac], nie wiem mozliwe ze jest tez dostepne w RBM no limitsII bez telefonu.



p.s. za przedluzenie w Plusie [warunki, ktore latwo uzyskac nawet jak teraz nie jestes w plusie] bez telefonu za 20zł/miesiac jest 500Minut/sms/mms i na 6 miesiecy nolimit w plusie tyle, ze to chyba na rok wiec odpada.



Kiedys jak nie bylo rocznej waznosci konta i trzeba bylo ladowac 50zł co 3 miesaice to prepaid w Polsce to byl jak mikroabonament, teraz mozna ladowac ile sie chce co ile sie chce, do tego abonamenty bez telefonu mocno obniżyly swoje ceny wiec jak masz do wyboru ładowac te 15zł-25zł/miesiac to owszem mozesz byc w taryfie na karte ja tez je lubie za brak zobowiazan, ale w abonamnecie bez telefonu dostaniesz wiecej za tę samą cene [choc czasem moga uwiazac na rok w tym roku pojawi sie oferta na rynku korzystniejsza, a ty nie bedziec mógł przejsć bo umowa].


W tej chwili karta opłaca sie malo gadajacym i bardzo duzo gadajacym, dla tych co srednio gadaja najlepszy bedzie chyba abo bez telefonu.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2013, 17:59 przez buba1234, łącznie zmieniany 2 razy.

________________________________

 #678789  autor: matkon
 30 lis 2013, 17:43
Tylko w czym to lepsze od VM?

Jak widzę za smsy trzeba płacić albo wziąc pakiet - dodatkowa kasa. Nielimitowane do Play też są w VM. Co do stacjonarek - nie muszę mieć no limit i to mnie też odrzuciło właśnie z obecnej oferty Play.

Neta zużywam teraz ok. 500-600mb przy rozliczaniu za 1kb a nie od 100kb. Tu za darmo jest 2GB.

Plus nie wchodzi w grę - byłem tam 12 lat przed Play. Nie sądzę, że kiedykolwiek wrócę ;)

 #678793  autor: Cibor
 30 lis 2013, 17:53
A ja mam pytanie, może z tych głupich, ale kto pyta nie błądzi.

Wyobraźmy sobie taką sytuację. Przenosi ktoś numer do MV (czy innego MVNO), a Ci po krótkim czasie po prostu zamykają interes. Czy w tej sytuacji numer przepada, czy zostanie przejęty przez operatora na infrastrukturze której działa dany MVNO ?

 #678796  autor: buba1234
 30 lis 2013, 17:59
matkon pisze:Tylko w czym to lepsze od VM?

Jak widzę za smsy trzeba płacić albo wziąc pakiet - dodatkowa kasa. Nielimitowane do Play też są w VM. Co do stacjonarek - nie muszę mieć no limit i to mnie też odrzuciło właśnie z obecnej oferty Play.

Neta zużywam teraz ok. 500-600mb przy rozliczaniu za 1kb a nie od 100kb. Tu za darmo jest 2GB.

Plus nie wchodzi w grę - byłem tam 12 lat przed Play. Nie sądzę, że kiedykolwiek wrócę ;)
Jakbym mial nielimitowane rozmowy do wszystkich, to bym nie pisal smsow.

Ale jak chcesz karte to :
t-mobile frii ładowane 50zł co 100 dni darmowy bonus neta 50MB z lejkiem dziennie codziennie [w sumie 5GB z lejkiem na 100 dni] pakiet 120 minut do wszystkich 15zł/miesiac i chyba smsy tez maja jakis pakiet.


Heyah dniówka ładowane 50zł co 100 wybierasz dniowke za 28 gr/dzien z netem 50MB z lejkiem dziennie codziennie [w sumie 5GB z lejkiem na 100 dni] pakiet 120 minut do wszystkich 15zł/miesiac i dniowke na smsy 28gr/dzien.


W obu powyzszych mozna zamiast tych 50MB z lejkiem dziennie wykupic pakiet 1GB za 10zł/miesiac.


Virgin mobile 25zł i 50% bonusu dla zarejstrowanuch na stronie virgin 12,5zł
37,5zł to doladowanie 25zł z bonusem 50%
Konto wazne rok po doladowaniu 5zł

Minuty:
120*0,19zł=22,8zł
Smsy:
200*0,06zł=12zł - Jak znajomi maja smartfony, to polecam smsy internetowe np. przez program Viber.
34,8zł [ ty doladowywales 25zł]

300MB bonusu, lejek jest darmo zawsze. Opera mini + lejek = komfortowe przegladanie stron www do czytania.

[ Dodano: 2013-11-30, 18:05 ]
Cibor pisze:A ja mam pytanie, może z tych głupich, ale kto pyta nie błądzi.

Wyobraźmy sobie taką sytuację. Przenosi ktoś numer do MV (czy innego MVNO), a Ci po krótkim czasie po prostu zamykają interes. Czy w tej sytuacji numer przepada, czy zostanie przejęty przez operatora na infrastrukturze której działa dany MVNO ?

MTV mobile traktowalem jak kolejna tarfe t-mobile, więc nie wiem czy mvno było nawet, w kazdym razie T ich przejelo i nie dziwie sie bo Frii ma o wiele lepsze warunki od mtvmobile.


A wiadomo co sie stalo z uzytkownikami gaduair, czy snickers mobile?

Na chlopski rozum infrastrukturalny powinien przejac tych klientow, bo to pieniadze. W cywilizowany sposób przenosza numer do siebie, a potem klient decyduje czy sie przenosi jeszcze gdzie indziej czy zostaje. Tak powinno byc, ale czy jest to nie wiem.

________________________________

 #678811  autor: matkon
 30 lis 2013, 18:44
Ty byś nie pisał, a ja czasem napiszę i nie chcę się "blokować" tym, że nie mam ich w pakiecie i muszę za nie płacić ekstra choćby 9gr. za sztukę.

Napisałem, że muszą być darmowe do Play więc T-mobile odpada.

 #678820  autor: ciekawy
 30 lis 2013, 19:06
piotras pisze:
wuerzet pisze:MV nie planuje dodatkowych pakietów internetowych, więc wychodzi ~10zł/1GB. Czy to taka rewolucja, jeśli idzie o internet w telefonie?
Jak 10zł/GB skoro 2GB dostajesz gratis jako bonus do doładowania 19zł?
normalnie, za 1GB wychodzi 10 zł

 #678840  autor: buba1234
 30 lis 2013, 20:07
matkon pisze:Ty byś nie pisał, a ja czasem napiszę i nie chcę się "blokować" tym, że nie mam ich w pakiecie i muszę za nie płacić ekstra choćby 9gr. za sztukę.

Napisałem, że muszą być darmowe do Play więc T-mobile odpada.

aaa nie zauwazylem tych do play.

nolimit do play
120minut
200sms
1GB

Red Bull Mobile na karte RBM5 ale przy ladowaniu 30zł/miesiac
co tydzien w poniedzialek dają darmowe kody na 333 minuty do play/rbm/virgin na stronie redbullmobile w sekcji gryplan [czasem daja 333 smsy ale przez play24 mozna to wpisac w pole minut i mamy 333 minuty] raz na miesiac w poniedzialek daja bonus do doladowania
minut wyjdzie okolo 100 ale chyba mozna tam odpalac chyba nawet co tydzien pakiet 10za5 [ale nie sprawdzalem]
po doladowaniu masz jako darmowy bonus nolimit sms do wszsytkich
1GB z lejkiem jest jako bonus do doladowania
yotutube jest nielimitowany i nie zuzywa transferu

Jak to porownac z vikingami 29zł/miesiac
8zł/miesiac pakiet nolimit do play
21zł na rozmowy po 0,19zł/min to 110minut
bonus 2000 sms
2GB z lejkiem bonus

[ Dodano: 2013-11-30, 20:12 ]
ciekawy pisze:
piotras pisze:
wuerzet pisze:MV nie planuje dodatkowych pakietów internetowych, więc wychodzi ~10zł/1GB. Czy to taka rewolucja, jeśli idzie o internet w telefonie?
Jak 10zł/GB skoro 2GB dostajesz gratis jako bonus do doładowania 19zł?
normalnie, za 1GB wychodzi 10 zł
Mylisz pakiet z bonusem, ladujesz i masz 2GB, 2000 smsów i kasę na koncie.

czyli za 29zł w sumie:
2GB,
2000 smsów
i
19/0,29=65minut do wszystkich lub nolimit do play za 8zł i 11/0,29=37 minut do wszystkich
Ostatnio zmieniony 30 lis 2013, 20:15 przez buba1234, łącznie zmieniany 1 raz.

________________________________

 #678842  autor: wuerzet
 30 lis 2013, 20:14
buba1234 pisze:A wiadomo co sie stalo z uzytkownikami gaduair, czy snickers mobile?
Abonenci dostali zawiadomienia parę tygodni przed dezaktywacją sieci, że takie coś się zbliża. Po tym okresie numery stały się nieaktywne o ile ktoś ich wcześniej nie przeniósł.


Wiadomo ciut więcej na temat oferty Wikingów : MMS będzie kosztował 50 groszy

 #678844  autor: darek638
 30 lis 2013, 20:18
Virgin 25gr.

Nigdy więcej Play.

 #678847  autor: buba1234
 30 lis 2013, 20:22
hehe kiedys jak "poznawałem" lejek zrobilem test i wyslalem mailem zdjecie [nie podobalo mi sie tez komrpesowanie przy mmsach]

Przy 2GB mozna wyslac zdjecia mailem :P

________________________________

 #678866  autor: ciekawy
 30 lis 2013, 20:57
wuerzet pisze:
buba1234 pisze:A wiadomo co sie stalo z uzytkownikami gaduair, czy snickers mobile?
Abonenci dostali zawiadomienia parę tygodni przed dezaktywacją sieci, że takie coś się zbliża. Po tym okresie numery stały się nieaktywne o ile ktoś ich wcześniej nie przeniósł.


Wiadomo ciut więcej na temat oferty Wikingów : MMS będzie kosztował 50 groszy
dużo ludzi nie wysyła mms-ów, za to duże pakiety typu 2GB to zrekompensują bo zawsze zdjecia i ogólnie grafike można wysłać na maila i to często wychodzi korzystsniej od mms

[ Dodano: 2013-11-30, 21:00 ]
buba1234 pisze:hehe kiedys jak "poznawałem" lejek zrobilem test i wyslalem mailem zdjecie [nie podobalo mi sie tez komrpesowanie przy mmsach]

Przy 2GB mozna wyslac zdjecia mailem :P
dokładnie, te 2GB za 19 zł to chyba będzie największa zaleta oferty, przy okazji 2 000 sms i rozmowy, fajnie że będą też rozmowy no limit do grupy Play czyli wszystkich sieci wchodzących w skład Play

 #678880  autor: lee
 30 lis 2013, 21:19
50gr/mms czy za kazde rozpoczete 100kb?

 #678900  autor: wuerzet
 30 lis 2013, 22:07
Z odpowiedzi na fanpejdżu wnioskuję, że za samego MMS-a.

 #678961  autor: ciekawy
 01 gru 2013, 00:37
ludzie, po co narzekacie ?
jam wam źle że zamiast mms będziecie mogli wysłać maila zamiast numeru wpisując adres mail to nie musicie korzystać z tej sieci, jak dla mnie oferta Viking Mobile za 19 zł 2 GB, 2 000 i cała kasa na wygadanie to są bardzo dobre warunki i napewno z takich warunków będą korzystać osoby z laptopami,notebookamo,tabletami,smartfonami,nawet ze stacjonarnymi kompami tam gdzie nie chcą płacić dodatkowo 30 zł do opłaty za neostrade, z tego będą korzystać ludzie którzy przemieszczają się i którzy mają któreś z urządzeń które wymieniłem, a jeśli się weźmie pod uwagę że takich urządzeń jest coraz więcej bo choćby smartfony w umowach można zmieniać co dwa lata,ich ceny spadają,a one są dalej sprawne,a nawet starsze telefony które obsługują gg też mogą się do tego zaliczać i tu pakiet netowy jest najważniejszy bo jest tanim kosztem, do komunikacji z netem, wysyłania sms-ów i to nawet intensywnie oczywiście nie piszę o masowym pobieraniu filmów i muzyki, to dla takich ludzi ta oferta będzie bardzo dobra, tutaj narzekać może chyba tylko konkurencja że taki Viking Mobile na wejściu da lepszą oferte niż zasiedziałe od kilkunastu lat sieci komórkowe które dają tak mało że czasem szkoda się interesować ich ofertami

 #679146  autor: wuerzet
 01 gru 2013, 18:47
Cena 19gr/min będzie obowiązywać aż do utraty środków na koncie, a nie, jak w przypadku bonusów, 30 dni.

 #679150  autor: ciekawy
 01 gru 2013, 18:53
wuerzet pisze:Cena 19gr/min będzie obowiązywać aż do utraty środków na koncie, a nie, jak w przypadku bonusów, 30 dni.
to tylko wychodzi na + dla Viking Mobile
  • Strona 5 z 48
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 48
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 48