DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 41 z 171
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 171

 #474499  autor: Filip
 06 maja 2011, 13:12
Tydzień czasu.

 #475658  autor: mkowalski
 13 maja 2011, 17:45
Czy nadal obowiązuje abonament 1zł przy przeniesieniu do Play? Gdzie można znaleźć aktualny regulamin tej oferty?

 #475660  autor: kerim36
 13 maja 2011, 17:50
mkowalski,
nadal obowiazuje
regulamin na stronie play

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #475665  autor: mkowalski
 13 maja 2011, 19:00
Okej, faktycznie jest na stronie.
To jeszcze dwa pytania odnośnie tej oferty - jak jest z opłatą aktywacyjną? Bo przez jakiś czas obowiązywało 29 zł (bezzwrotne, ani z tego żadnego pakietu, ani nic innego).

Druga sprawa - można podpisać na sam dowód, czy tak jak normalne abonamenty z telefonem, czyli potrzebna jest np. legitymacja studencka?

 #475714  autor: kerim36
 14 maja 2011, 07:12
mkowalski pisze: jak jest z opłatą aktywacyjną
po prostu jej nie ma
mkowalski pisze:można podpisać na sam dowód,
jesli przenosisz to wystarczy tylko sam dowod

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #485145  autor: ewak
 27 cze 2011, 18:51
Kiedy powinnam udać się do Play, aby prznieść do nich numer na MIXture, jeżeli umowa z Orange kończy się 28 października? Miesiąc wcześniej wystarczy?

 #485177  autor: mkowalski
 27 cze 2011, 20:24
ewak pisze:Kiedy powinnam udać się do Play, aby prznieść do nich numer na MIXture, jeżeli umowa z Orange kończy się 28 października? Miesiąc wcześniej wystarczy?
Tak, ale miesiąc wcześniej to ostateczny termin.

 #493134  autor: treeev
 30 lip 2011, 10:48
Zamierzam przejsc z tak-tak a do play fresh.Tylko martwi mnie jedna kwestia, chcialbym korzystac z pakietow internetowych dostepnych w opcji Internet w Telefonie II co wydaje sie byc niemozliwym.Konsultant w moim miescie jest chyba niedoinformowany i powiedzial ze mozna, patrzac na stronie jednak wynika cos innego:
Kod: Zaznacz cały
Pakiety 100 MB, 200 MB, 500 MB i 1 GB dostępne są we wszystkich taryfach LongPlay II ( All Inclusive MAX, All Inclusive i Stan Darmowy)
150-200MB to max czego mi trzeba na miesiąc. Nie chce nowego aparatu tel.
Jesli zalezy mi na dzwonieniu na stocjonarne TP to fresh ma jakis pakiet czy tylko moge korzystac ze standardowego 0.29/min?

 #493137  autor: KC-KARLOS
 30 lip 2011, 10:56
treeev pisze:Zamierzam przejsc z tak-tak a do play fresh.Tylko martwi mnie jedna kwestia, chcialbym korzystac z pakietow internetowych dostepnych w opcji Internet w Telefonie II co wydaje sie byc niemozliwym.Konsultant w moim miescie jest chyba niedoinformowany i powiedzial ze mozna, patrzac na stronie jednak wynika cos innego:
Kod: Zaznacz cały
Pakiety 100 MB, 200 MB, 500 MB i 1 GB dostępne są we wszystkich taryfach LongPlay II ( All Inclusive MAX, All Inclusive i Stan Darmowy)
150-200MB to max czego mi trzeba na miesiąc. Nie chce nowego aparatu tel.
Jesli zalezy mi na dzwonieniu na stocjonarne TP to fresh ma jakis pakiet czy tylko moge korzystac ze standardowego 0.29/min?
We wszystkich planach taryfowych na abonament z grupy LongPlay II (Stan Darmowy, All Inclusive, All Inclusive MAX) są dostępne pakiety internetowe w zasięgu zarówno Plusa jak i Playa, czyli 100 MB za 7 zł, 200 MB za 9 zł, 500 MB za 15 zł i 1 GB za 25 zł. Po wyczerpaniu pakietu, prędkość spada, ale net dalej działa i nie naliczają żadnych opłat. W Play Fresh jest pięć pakietów netowych, tyle, że po ich wyczerpaniu prędkość nie spada, ale pobierana jest opłata 12 gr za 100 kB. Najtańszy pakiet 25 MB kosztuje tylko 3 zł.
We Fresh'u jest pakiet 100 minut do Play i na numery stacjonarne wszystkich operatorów - pakiet kosztuje 5 zł i w miesiącu można wykupić aż 3 pakiety.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #493139  autor: treeev
 30 lip 2011, 11:04
We Fresh'u jest pakiet 100 minut do Play i na numery stacjonarne wszystkich operatorów - pakiet kosztuje 5 zł i w miesiącu można wykupić aż 3 pakiety.
To swietna informacja.

Co do tych 5-ciu pakietow internetowych w playfresh, zapodasz linka bo nie moge znalezc?Mi sie mpokazuje blad: http://www.play.pl/pl/obsluga-klienta/u ... index.html

Jeszze jedno powiedzmy przechodze, laduje za 5 zl konto -->dostaje 60 zl za przejscie--> wysylam kod *111*33*7# i z tej kasy dostaje tez internet na 50 dni i dalej na koncie mam (w sumie) 65zl na polaczenia itp?

 #493140  autor: KC-KARLOS
 30 lip 2011, 11:18
treeev pisze:
We Fresh'u jest pakiet 100 minut do Play i na numery stacjonarne wszystkich operatorów - pakiet kosztuje 5 zł i w miesiącu można wykupić aż 3 pakiety.
To swietna informacja.

Co do tych 5-ciu pakietow internetowych w playfresh, zapodasz linka bo nie moge znalezc?Mi sie mpokazuje blad: http://www.play.pl/pl/obsluga-klienta/u ... index.html

Jeszze jedno powiedzmy przechodze, laduje za 5 zl konto -->dostaje 60 zl za przejscie--> wysylam kod *111*33*7# i z tej kasy dostaje tez internet na 50 dni i dalej na koncie mam (w sumie) 65zl na polaczenia itp?
Pakiety Internetowe w PLAY FRESH: http://www.play.pl/pl/promocja/play-kar ... index.html

Inaczej: ładujesz po przeniesieniu numeru do Play konto za 5 zł, dostajesz 60 zł na rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich sieci na 90 dni.
Wbijasz kod *111*33*7# i po otrzymaniu SMSa potwierdzającego zmianę profilu na Play Fresh Internet bez limitu danych; ZASILASZ konto za min. 30 zł, a dostaniesz na 30 dni dostęp do neta - 300 MB przy pełnej prędkości, później lejek do 16 kbit/sek. W tym profilu pakiety netowe dostajesz wyłącznie po doładowaniach, NIE MOŻLIWOŚCI ICH WYKUPIENIA - to co doładujesz, masz na wszystkie usługi dostępne w PLAY, ważne aż rok czasu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #493146  autor: treeev
 30 lip 2011, 11:35
...W tym profilu ( Play Fresh Internet bez limitu danych ) pakiety netowe dostajesz wyłącznie po doładowaniach, NIE MOŻLIWOŚCI ICH WYKUPIENIA - to co doładujesz, masz ...
W takim razie zostaje przy play fresh.Nie potrzebuje internetu non stop - korzystam na wyjazdach, w domu mam wifi - miesieczne doladowania mi bardziej odpowiadaja (najbardziej to 9zl/200MB, w erze 100MB prawie mi wystarczalo).
Gdybym jeszcze jedna duszyczke im przyprowadzil (z opcja na play fresh) dali byc cos --> Chyba takie cos http://www.play.pl/pl/promocja/play-kar ... index.html ?

 #493149  autor: KC-KARLOS
 30 lip 2011, 11:42
treeev pisze:
...W tym profilu ( Play Fresh Internet bez limitu danych ) pakiety netowe dostajesz wyłącznie po doładowaniach, NIE MOŻLIWOŚCI ICH WYKUPIENIA - to co doładujesz, masz ...
W takim razie zostaje przy play fresh.Nie potrzebuje internetu non stop - korzystam na wyjazdach, w domu mam wifi - miesieczne doladowania mi bardziej odpowiadaja (najbardziej to 9zl/200MB, w erze 100MB prawie mi wystarczalo).
Gdybym jeszcze jedna duszyczke im przyprowadzil (z opcja na play fresh) dali byc cos --> Chyba takie cos http://www.play.pl/pl/promocja/play-kar ... index.html ?
Starterek PF za 1 zł dla bliskiej osoby dostaniesz, jeśli podpiszesz umowę na ofertę abonamentową lub MIXturę.

Polecam Starter Zasięgowy Play Fresh - jest za darmo do odebrania w sklepie Play :)
Szczegóły na tej stronie: http://www.play.pl/pl/promocja/play-kar ... index.html

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #493159  autor: treeev
 30 lip 2011, 12:14
Sprawdzilem na mapie zasiegu interesujacą mnie lokalizację .W info pisze, ze jest ten zasieg na modemach od Play, OCB :shock: na telefonie nie bedzie zasiegu (ZTE Blade) do internetu?
Obrazek
Zasieg wyglada tak:
Obrazek

 #493161  autor: KC-KARLOS
 30 lip 2011, 12:20
treeev pisze:Sprawdzilem na mapie zasiegu interesujacą mnie lokalizację .W info pisze, ze jest ten zasieg na modemach od Play, OCB :shock: na telefonie nie bedzie zasiegu (ZTE Blade) do internetu?
[url=http://img837.imageshack.us/img837/2788/rew11.th.jpg]Obrazek[/URL]
Zasieg wyglada tak:
[url=http://img69.imageshack.us/img69/7863/rew12.th.jpg]Obrazek[/URL]
Dlatego ja pisałem, że warto się zaopatrzyć w darmowy starterek zasięgowy Play Fresh i sprawdzić :) Pamiętaj, że pakiety netowe i inne usługi Play'a będą działać również na zasięgu Plusa (z wyjątkiem połączeń wideo w 3G).
Nie warto na 100 % wierzyć mapom, gdyż określają tylko orientacyjny zasięg sieci UMTS 900, UMTS 2100 i E-GSM 900.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #493164  autor: treeev
 30 lip 2011, 12:26
Na "ladne oczy dostane" taki starter?W kazdym punkcie play (u dealerow tez?)Czy jest okres waznosci jego(mam zamiar wyjezdzac tam za jakis czas i jak go odpale w domu to czy bedzie dzialal (zakladajac ze nie przekrocze tych 25MB).
Jeszcze pomecze Cie-czy moge go dac komus i bedzie z niego normalny starter (ma przypisany swoj nr tel. ten starter(inaczej sobie nie wyobrazam ale czy na pewno)?

 #493165  autor: KC-KARLOS
 30 lip 2011, 12:31
treeev pisze:Na "ladne oczy dostane" taki starter?W kazdym punkcie play (u dealerow tez?)Czy jest okres waznosci jego(mam zamiar wyjezdzac tam za jakis czas i jak go odpale w domu to czy bedzie dzialal (zakladajac ze nie przekrocze tych 25MB).
Jeszcze pomecze Cie-czy moge go dac komus i bedzie z niego normalny starter (ma przypisany swoj nr tel. ten starter(inaczej sobie nie wyobrazam ale czy na pewno)?
Taki starter dostaniesz w każdym punkcie Play - będzie miał przypisany numer telefonu. A o warunki otrzymania takiego startera, polecam przejść się do sklepu PLAY - rok temu była podobna akcja, ale ten numer z darmowego startera trzeba było go zarejestrować. A jak jest teraz - tego niestety nie wiem... Mogło się coś pozmieniać.

Jeśli się okaże, że będziesz musiał ten darmowy starter rejestrować, wtedy może warto by było kupić starter za 5 zł i po problemie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #493167  autor: treeev
 30 lip 2011, 12:50
Jeśli się okaże, że będziesz musiał ten darmowy starter rejestrować, wtedy może warto by było kupić starter za 5 zł i po problemie.
Nie widze wiekszego problemu z rejestracja chyba ze potrzeba spelniac jakiesz warunki (byc juz abonentem play/posiadac u nich nr czy cos...).
Zastanawiam sie czy moge (jak przejde) zarzadzac dwoma nr telefonów w play fresh(zeby sms-y z kodami do zmian na koncie drugiego tel.przychodzily na moj telefon.

 #493168  autor: KC-KARLOS
 30 lip 2011, 12:57
treeev pisze:
Jeśli się okaże, że będziesz musiał ten darmowy starter rejestrować, wtedy może warto by było kupić starter za 5 zł i po problemie.
Nie widze wiekszego problemu z rejestracja chyba ze potrzeba spelniac jakiesz warunki (byc juz abonentem play/posiadac u nich nr czy cos...).
Zastanawiam sie czy moge (jak przejde) zarzadzac dwoma nr telefonów w play fresh(zeby sms-y z kodami do zmian na koncie drugiego tel.przychodzily na moj telefon.
Aby zarejestrować numer w Play wystarczy sam dowód osobisty.
Jeśli chodzi o zarządzanie kilkoma numerami w Play24 - Jest taka możliwość. Informacje znajdziesz tutaj: http://www.play.pl/pl/obsluga-klienta/c ... index.html

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #493170  autor: treeev
 30 lip 2011, 13:06
Aby zarejestrować numer w Play wystarczy sam dowód osobisty.
Wydawalo mi sie ze chodzi o rejestracje przez strone internetowa :roll:
  • Strona 41 z 171
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 171
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 171