DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 41 z 45
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 45
 #807211  autor: xander21
 18 cze 2015, 20:15
divhashmorex pisze:Niech mu ktoś odpowie, bo mi jako moderatorowi nie wypada. Gwarantuję nietykalność.
Jeju mój błąd. :o Każdy operator może zasilać od 5zł wzwyż ile się chce, ale orange jakieś inne. Co za felerna sieć. :roll: Zacofana.

Przed chwilą upewniałem się na swoim koncie bankowym.
 #807271  autor: Przemix
 19 cze 2015, 08:23
Dawno nie doładowywałem, ale nigdy nie mialem z tym problemu, i ważność promocyjnego była jakieś dziwne 60dni czy monstrualne 90dni
 #807286  autor: asffaf
 19 cze 2015, 10:24
cyanoone pisze:Jest, doładuj konto :)

Jak doładuję za np 10 zł, uruchomię pakiet wakacyjny to mogę włączyć RWK czy karta to wyrzucenia? Posiadam telefon dual sim a karta Orange służy do rozmów w orange które się już kończą, rozmów przychodzących orange i 6/6.
 #807287  autor: Przemix
 19 cze 2015, 10:30
Włącz rwk nawet teraz, jest wskazane robić to przed doładowaniem. Jak masz nr dłużej niż 92 ( :D ) dni w orange to będzie za darmo, jak krócej to 3zł.

drobne zmiany merytoryczne /#>X
Ostatnio zmieniony 19 cze 2015, 11:18 przez Blank, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Dłużej a nie krócej, zmiany merytoryczne
 #808445  autor: marcinek243
 25 cze 2015, 11:44
Patrząc na niektóre opinie to aż strach włączyć ten pakiet. Jednak zdecydowałem się zobaczyć jak masakryczne to działa a tu ZONG :D Sesja nieprzerwana od 3gb. Prędkości ok 15-25mbit/s w hspa+dc.
 #808476  autor: xander21
 25 cze 2015, 13:39
Ja mam od początku tego pakietu problem z orange. Brak prędkości, telefon z hspa+ 21mb/s a nie mam nawet 0.3mb/s. Niby nadajniki z t-mobile te same a prędkość inna. Mając playa prędkości skakały, ale nigdy nie były takie niskie. Nie da się z pakietu orange korzystać. Z 6GB, zniszczyłem w ciągu prawie dwóch tygodni jakieś 200MB, bo na poczatku dobrze śmigał 3mb/s a potem każdego dnia masakra. Strata kasy :) Już nigdy Orange nie zaufam.
 #808492  autor: ariva65
 25 cze 2015, 14:22
U mnie na wsi 2km od nadajnika 4mb/s ,i nie zamraża transferu.
 #808508  autor: xander21
 25 cze 2015, 15:14
ariva65 pisze:U mnie na wsi 2km od nadajnika 4mb/s ,i nie zamraża transferu.
Ja będąc w trasie, byłem w miastach o zasięgu maksymalnym. A u mnie na wsi jakieś 1.5km nadajnik, to samo. Prawie zero. :x

To jakaś blokada konta, błąd systemu, bo nie wierze, że wszędzie to samo.
 #808513  autor: Niezgodna7
 25 cze 2015, 15:30
To jakieś techniczne problemy, a nie wina pakietu 6GB.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #808521  autor: xander21
 25 cze 2015, 16:07
Calm7 pisze:To jakieś techniczne problemy, a nie wina pakietu 6GB.
I jak to udowodnisz? Orange się wypiera wszystkiego. Mówi, że to obciążenie sieci. No sorry bardzo, ale na moim zadupiu obciążenie sieci wtf? A w małych miastach to samo? Nikomu się nie chce w logi nadajników spojrzeć, może to błąd, nie wiem. Podobno wraz z modernizacją Networks! wymienili radiolinie na światłowody. Nie wiem o co chodzi. Na początku niecały rok temu, net śmigał, zasięg tak nie skakał jak teraz.

Jednak internetu kablowego narazie nikt nie wyprze a już napewno nie łączność bezprzewodowa.
 #808525  autor: Golarz Filip
 25 cze 2015, 16:27
Oczywiście, że dostęp kablowy nigdy nie będzie taki sam jak mobilny. Z kablem nie wyjdziesz z domu, w mobilnym nie osiągniesz stałej, równej prędkości. Co w tym dziwnego? Nie ma co porównywać.
Co do samego pakietu wakacyjnego czy też świątecznego: otóż po ponad 3 letnim testowaniu kart w tych promocjach stwierdzam jedno - czy to była trasa, małe miasto czy Warszawa- na HSPA+ w godzinach szczytu faktycznie potrafi jak Wy to mówicie- zamrozić transfer, jednak do zwykłego korzystania, typu poczta, poczytanie wiadomości w zupełności zwykłemu, podkreślam, zwykłemu userowi ZA TAKĄ CENĘ i z możliwością przedłużenia- starcza.
Co innego zaobserwowałem na LTE i dlatego zawsze broniłem tych pakietów- przejechałem w tym sezonie piłkarskim Polskę na kilka długości i nigdy nie miałem problemów. Pakiet świąteczny wyczerpałem w kwietniu chyba, ale to bardziej z przymusu, bo coś tam znów na tej karcie kombinowaliśmy.
Rozumiem, że przymusu korzystania nie ma; za 6 PLN jak ktoś potrzebuje odetchnąć od AERO czy jedzie na lejku, ewentualnie zamierza wziąć w przyszłości abonament i chce testować sieć- w zupełności wystarczy.
Dla heavy userów, którzy potrzebują dużo i w miarę tanio, bez cyrografu jest PLAY ze swoim 45 PLN/100 GB albo RMB po małych kombinacjach z Fakt Mobile.
Cieszcie się z jednego- że macie wybór. Bo zaczynając surfować w sieci 15 lat temu blokowaliśmy rodzicom telefon stacjonarny i za kilka złotych za godzinę musieliśmy przeglądać strony z zawrotną prędkością 128 Kb/s ;)
 #808530  autor: Niezgodna7
 25 cze 2015, 16:44
Xander.
Po ulepszaniu - modernizacji tak bywa... albo schrzanili, albo tak ma być...
U mnie zasięg ciut gorszy, ale mmsy szybciej chodzą... a u kogoś innego ledwo łapią rozmowy
:- /
A co możesz zrobić? Wyjechać, gdzieś indziej sprawdzić... ich przekonać? heh...

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #808531  autor: xander21
 25 cze 2015, 16:46
Tu nie chodzi o to, że chce mega szybki net za darmo. Tu chodzi o zasady. Nie robienie ludzi w konia. Ja płace to ja wymagam, żeby wszystko było takie jak w regulaminie. A nie, że kupuje pakiet i nie działa.
 #808538  autor: Niezgodna7
 25 cze 2015, 17:11
Xander.
To ja wiem czego chcesz....
Napisz do nich, podaj lokalizację, zapytaj czy coś się zmieni - jeśli nie, to trzeba szukać innego opa.
ps.
wsadz kartę w inny fon.
wyłącz, włącz tel - może coś da? sprawdz apn, może inny pakiet - samo Free?
ps. 2
a jakość rozmów się nie pogorszyła?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
  • Strona 41 z 45
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 45
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 45