DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 42 z 102
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 102

 #657095  autor: Otik
 24 sie 2013, 07:39
jak wylaczyc poczte glosowa?

 #657100  autor: korkodyl
 24 sie 2013, 09:21
Otik, tylko przez BOK.

 #657103  autor: pluszak
 24 sie 2013, 09:44
kod *185# i poczta głosowa wyłączona nie trzeba dzwonić do BOK

 #657299  autor: wook
 25 sie 2013, 15:05
no i dziś kupiłem starter, pierwsze wrażenie dobre tylko czemu nie działa mi na Nokii 6101b, Orange i Play w tym fonie działają... A na 3510i działa wyśmienicie. Na stacjonarny w USA to minuta jest za 19gr?

[ Dodano: 2013-08-25, 15:21 ]
kto dostarcza zasięg dla Lyca w USA? I na jakich częstotliwościach?

[ Dodano: 2013-08-25, 17:11 ]
a i czy stawka za 19gr za minute jest na komórki i stacjonarne w US?

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #657602  autor: Lycamobile
 27 sie 2013, 12:50
@wook

Proponujemy zgłosić to do BOK.

Do USA na stacjonarne i komórki jest 19gr/min.

Zasięg w USA:
http://www.prepaidmvno.com/2013/03/19/l ... s-network/

Na pytanie o częstotliwości powinni odpowiedziec w BOK USA: http://www.lycamobile.us/en/contactus

Pozdrawiamy,
Lycamobile
www.lycamobile.pl
www.facebook.com/lycamobilepoland
www.togglemobile.co.uk/home/en - NOWOŚĆ

 #658544  autor: hubert667
 31 sie 2013, 11:11
Kupiłem starter Lycamobile w Holandii jednak nie mogę używać internetu. Na stronie lycamobile jest napisane że aby internet działał należy skontaktować się z biurem obsługi klienta w celu aktywacji jednak to biuro w holandii nie działa. (numer 1200). Na maile też nie odpisują. Żaden sms konfiguracyjny nie przyszedł, albo przyszedł ale na inny telefon bo najpierw włożyłem kartę do innego telefonu. Co mogę zrobić w tej sytuacji? Czy lycamobile zwija interes w Holandii skoro zamknęli infolinie? Jak odzyskać pieniądze z doładowania?

 #659527  autor: mirek85
 04 wrz 2013, 12:35
witam. Mam pytanie odnośnie Sms-ów w Lyca. jesli chodzi o rozmowy to jest okej, sa co chwile promocje oferty i tanio naprawde mozna rozmaiwac. ale patrzac na cennik (interesuje mnie Niemcy-Polska-Niemcy) sms-ów sytacja troche gorzej wyglada. 29 gr z POlski do Niemiec (oczywiscie z Lyca na Lyca) to tak samo jakby sie pisalo z innej sieci. to samo z niemiec do polski jest 15 centów . czy sa przewidziane jakies pakiety sms-owe badz jakies tansze sms-y?? bo jak na razie to ceny takie jak na inna sieć. pozdrawiam

 #659988  autor: mirek85
 06 wrz 2013, 11:05
@radexbcna wlasnie nie chodzi mi o polske. tylko polska niemcy i w druga strone .

 #660546  autor: buba1234
 08 wrz 2013, 22:11
Myślę, że nie ma co narzekać rozmowy są śmiesznie tanie.

Inna opcja to: smsy internetowe przez Vibera, jak macie smartfony. To z jakiejkolwiek sieci byle obie osoby mialy zainstalowany viber wysylacie dzieki wifi w domu, lub przez pakiet netowy 3G operatora [na lejku tez swietnie dziala].

________________________________

 #660666  autor: mirek85
 09 wrz 2013, 14:54
szkoda z tymi sms-ami. ale cóż.

Mam jeszcze jedno pytanie czy wie ktos moze jak uaktywnic odbieranie smsów z internetu w Lyca?? cos takiego jak w orange ze wysylalo sie smsa o trscie INTERNET pod 102 i bylo.

pozdro

 #661125  autor: magik44
 11 wrz 2013, 11:11
Witam. Zakupiłem niemiecką kartę lyca i po włożeniu do tel nie chce się zalogować do żadnej sieci polskiej. Widzę, że proces rejestracji karty zmienił się od zeszłego roku, ponieważ brak jest nr tel na ramce i formularz rejestracji wygląda całkowicie inaczej (rok temu wpisywało się nr tel i reszte danych po tym karta robiła się aktywna). Teraz rozumiem, że karta jest od razu aktywna tak ? stąd w formularzu podaje się nr tel który zostanie przydzielony po pierwszym uruchomieniu karty ? (jak dobrze pamiętam rok temu miała tak polska lyca).
Jeśli w czymś się mylę proszę o wyjaśnienie i dlaczego nie mogę się zalogować w żadnej polskiej sieci ?

 #661197  autor: Lycamobile
 11 wrz 2013, 14:46
@reboot
Sprawdzamy czemu jeszcze nie ma odświeżonej oferty..

@magik44
Czy karta po zakupie była aktywowana na terenie Niemiec?

Wprowadziliśmy nowy pakiet:
http://www.telepolis.pl/wiadomosci/lyca ... .html?cp=1
Na tę chwilę regulamin możemy podesłać na adres email - zainteresowanych prosimy o wiadomość.

Pozdrawiamy,
Lycamobile
www.lycamobile.pl
www.facebook.com/lycamobilepoland
www.togglemobile.co.uk/home/en - NOWOŚĆ

 #661226  autor: magik44
 11 wrz 2013, 16:18
Aktywowana czyli włożona do telefonu ? Nie była. Jak wygląda proces aktywacji i rejestracji karty niemieckiej ? prosiłbym o krótkie wyjaśnienie.

 #661227  autor: Lycamobile
 11 wrz 2013, 16:28
@magik44:
http://www.lycamobile.de/en/howtouse
You can get started with Lycamobile by following these easy steps:
Insert your Lycamobile SIM card into your mobile and switch it on
Register your SIM online
Top-up your Lycamobile
You can now make and receive calls and SMS from your Lycamobile

Wygląda na to, że za pierwszym razem należy włączyć telefon z kartą LM na terenie Niemiec, po czym zarejestrować kartę. Dopiero później można wyjechać za granicę.
Polecamy też kontakt z Niemieckim BOK: http://www.lycamobile.de/en/contact-us

Pozdrawiamy,
Lycamobile
www.lycamobile.pl
www.facebook.com/lycamobilepoland
www.togglemobile.co.uk/home/en - NOWOŚĆ

 #661231  autor: magik44
 11 wrz 2013, 16:53
Dzięki. Miałem ustawiony polski język niemieckiej strony i zapomnieli o 2 punktach które wszystko wyjaśniają. Tak swoją drogą to utrudnili proces aktywacji karty sim.
Wcześniej wystarczyło tylko zarejestrować kartę na niemieckiej stronie i robiła się aktywna nawet w Polsce. Teraz nie mając internetu w Niemczech nie zarejestrujemy karty bo najpierw musi się zalogować do Niemieckiej sieci. Szkoda...

 #661245  autor: Lycamobile
 11 wrz 2013, 17:37
@magik44,

W Polsce w rejestracji karty może pomóc konsultant BOK, w Niemczech powinno być podobnie, spróbuj zadzwonić, może jest taka "ukryta" możliwość :)

[ Dodano: 2013-09-13, 15:38 ]
Witamy,

Poza nowym pakietem Do Wszystkich 39, pojawiły się również nowe pakiety Internetowe.
Po więcej informacji zapraszamy na: http://www.lycamobile.pl/po/Nowe-Pakiety-Internetowe

Pozdrawiamy,
Lycamobile
www.lycamobile.pl
www.facebook.com/lycamobilepoland
www.togglemobile.co.uk/home/en - NOWOŚĆ

 #663006  autor: DaveX
 20 wrz 2013, 11:34
Nie wiem czy o tym już było.. ale ja zauważyłem taką dziwną rzecz.

Według cennika Lycamobile połączenia z Lyca do sieci komórkowych w Polsce to 29 gr (wyjątek Play 39 gr).

I rzeczywiście dzwoniąc z Lycamobile do Play za minutę połączenia pobierana jest opłata 39 gr... ale jeśli dzwonimy na numer Play, który wcześniej był w innej sieci (np nr Orange przeniesiony do Play).. wtedy połączenie jest traktowane jak do Orange i pobierana jest opłata 29 gr.

Dziwny a zarazem ciekawy mechanizm mają w tej Lycamobile :)
  • Strona 42 z 102
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 102
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 102