DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 414 z 416
  • 1
  • 412
  • 413
  • 414
  • 415
  • 416
 #1172651  autor: blacQ1
 03 cze 2024, 09:10
Witam ->odpowiedzieli mi na zgłoszenie dotyczące moje , jak można to napisać felarnego nr tel , otóż nie mogą wyczyścić bilingów ponieważ muszą być przechowywane 24 mc , jak by się coś stało , ok w takim razie , na ten nr tel będę musiał aktywować pakiet , albo tel , lub przez czat , dodam iż doładowałem ostatnio tel , mam ważność tel na rok , będę się musiał bawić z tel pozdrawiam
 #1172656  autor: babciagienia1p
 03 cze 2024, 10:31
@blacQ1
Skoro uzbierane 16:40 (HH:MM) masz do 6 czerwca, pozwól pracować wajchowemu. Wysyłaj bieżące kody w swoich terminach. Felerny, na minuty, wyślij w czwartek rano, zaraz po powrocie ze spaceru i daj znać co się dzieje. Jak powtórzy się błąd - kontakt przez infolinię lub czat.
Gdyby wajchowy nie aktywował pakietu 10 minut ręcznie, wykupisz "tańszy" pakiet za 3,- zł (50/50/250) i w ten sposób potwierdzimy, że "tańsze" pakiety też skutecznie (przy rozważnych działaniach) przedłużają uzbierane.

-------------Edycja_1---------------
Kiedy będziesz wysyłał kod na SMS-y?
-------------Edycja_2---------------
Faktycznie, może masz rację. Spróbuj, w środę wieczorem, przełożyć felerną kartę do innego telefonu...
 #1172671  autor: blacQ1
 03 cze 2024, 12:40
Babciu dziś nie wysyłałem SMS z felarnej karty tylko od razu zadzwoniłem na infolinię a spróbuje wysłać smsa pod nr 4949 w środę pozdrawiam życzę dużo zdrowia , dzięki serdeczne za cierpliwość oraz podpowiedzi
 #1172672  autor: babciagienia1p
 03 cze 2024, 13:00
@blacQ1
Według mnie, wysyłanie, w środę, kodu na SMS-y jest bez sensu, skoro dzisiaj aktywowałeś 10 SMS-ów przez infolinię. W ten sposób możesz tylko dodatkowo skomplikować sytuację. Chyba, że chcesz przycebulić z dwukrotnym otrzymaniem benefitu?

Na Twoim miejscu, uspokoiłabym sytuację i wysłałabym, w czwartek, kod na minuty, zgodnie z moimi sugestiami w poście wyżej.
 #1172678  autor: babciagienia1p
 03 cze 2024, 14:18
@blacQ1
Pamiętaj o przełożeniu felernej karty do innego telefonu. Najpóźniej w środę wieczorem.
-------------Edycja_1--------------
Dostałeś dzisiaj 10 SMS-ów po aktywacji na infolinii?
 #1172715  autor: reset89
 03 cze 2024, 23:37
Cześć i czołem:)

Mam jeszcze pytania odnośnie oferty.

Na pepperze padło ostatnio info, że w krajach UE lejek Internetu działa. Czy ktoś z Was sprawdzał to na własnej karcie sim?

Druga sprawa również dotyczy roamingu, czy minuty i sms z gazetki można wykorzystać w roamingu UE?
 #1172725  autor: babciagienia1p
 04 cze 2024, 02:02
@Remington
W takim razie są kolejne błędy. Pytanie - w regulaminie czy w systemie taryfy Fakt?
Pakiet może być wykorzystany na krajowe połączenia głosowe do wszystkich krajowych sieci komórkowych i krajowe połączenia głosowe na krajowe numery stacjonarne, realizowane z Sieci Telekomunikacyjnej, z wyłączeniem numerów specjalnych zawartych w Cenniku Oferty Fakt Mobile.
Pakiet może być wykorzystany na krajowe wiadomości SMS (z terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w zasięgu Sieci Telekomunikacyjnej) na numery komórkowe wszystkich krajowych operatorów komórkowych, z wyłączeniem numerów specjalnych zawartych w Tabeli nr 9 Cennika Oferty Fakt Mobile.
Użytkownik, który prawidłowo aktywował Pakiet, otrzymuje możliwość bezpłatnego skorzystania z Pakietu opisanego w niniejszym regulaminie. Pakiet może być wykorzystany na transmisję danych realizowaną na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w zasięgu Sieci Telekomunikacyjnej, przy wykorzystaniu ustawień APN Internet.

W związku z powyższym, może pakiet 500 MB w roamingu UE jednak jest ważny i działa w Wielkiej Brytanii?
MariuszY pisze:
02 cze 2024, 11:02
Znalazłem taki "kwiatek" - https://ocdn.eu/special/Regulamin-Ofert ... 20Fakt.pdf
Niby nic nowego - paczka netu w roamingu UE, ale...
W ramach opłaty za Usługę przyznawany jest pakiet MB do wykorzystania na transmisję danych w krajach Austria, Azory, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Madera, Malta, Martynika, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Kanaryjskie.
Jeśli ten aktualizowany 01.01.2023r. (już po Brexit'cie) regulamin przekłada się na działającą usługę to za 6zł otrzymujemy paczkę 500MB do wykorzystania przez 2 tygodnie także na terenie Wielkiej Brytanii, a to już wyjątkowo korzystna oferta. :shock:
 #1172728  autor: babciagienia1p
 04 cze 2024, 07:38
@surface123
Możliwe. Brałam wczoraj ze strony
https://www.faktmobile.pl/
W takim razie, gdzie szukać nowego?
----------Edycja_1----------
Jest coś na kształt wyjaśnienia statusu wielkiej Brytanii w regulaminie pakietu 500 MB za 6,- zł.
https://ocdn.eu/special/Faktmobile/Fakt ... szenie.pdf
Ostatnio zmieniony 04 cze 2024, 07:43 przez babciagienia1p, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1172729  autor: Remington
 04 cze 2024, 07:42
A kto powiedział, że jest nowy? Wykazałaś jedynie, że oni też nie aktualizują regulaminów 😉.

Żadna to nowość - była dyskusja tu kiedyś o RLAH w pakietach Fakt, którego nie było w ich regulaminach.
 #1172763  autor: reset89
 04 cze 2024, 21:53
Remington pisze:
04 cze 2024, 00:32
2x tak
To już niewiele z tego rozumiem. Wszedłem na regulaminy, a tam opłaty za 1 MB i za 1 GB w UE z dnia 15.05.2024r. Jak to w końcu jest w UE z tym Internetem?
 #1172764  autor: Remington
 04 cze 2024, 21:54
Jak wszędzie:
- nie masz pakietu krajowego to płacisz wg cennika (i prędkość masz też taką jak w cenniku😉)
- masz pakiet krajowy to masz RLAH do wysokości limitu wynikającego z ceny pakietu (darmowe pakiety MB nie dają internetu za granicą)
 #1172765  autor: reset89
 04 cze 2024, 22:00
@Remington, czyli zakładając, że mam lejek w Polsce i jadę do Czech, to tam też za darmo korzystam z lejka? To pytanie pierwsze.

Drugie: czy jak mam tutaj np. 300 mb, a jadę znów do Czech, to tam mam lejek?
 #1172767  autor: Remington
 04 cze 2024, 22:03
Na lejku nie masz za darmo, lecz wg cennika, który podałeś.

Jeśli masz płatny pakiet to nie masz lejka, ani nie płacisz póki nie przekroczysz limitu.
 #1172775  autor: MariuszY
 05 cze 2024, 05:22
babciagienia1p pisze:
04 cze 2024, 02:02
W związku z powyższym, może pakiet 500 MB w roamingu UE jednak jest ważny i działa w Wielkiej Brytanii?
Remington pisze:A kto powiedział, że jest nowy? Wykazałaś jedynie, że oni też nie aktualizują regulaminów 😉.
Problem w tym, że nikt niczego nie wykazał, bo aby czegoś dowieść potrzebny byłby realny test takiego pakietu w warunkach UE i w Wielkiej Brytanii. Niestety, nie mam nikogo kto w najbliższym czasie wybierałby się na Wyspy... :(
  • Strona 414 z 416
  • 1
  • 412
  • 413
  • 414
  • 415
  • 416
  • 1
  • 412
  • 413
  • 414
  • 415
  • 416