DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 43 z 102
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 102

 #663035  autor: martini
 20 wrz 2013, 14:17
DaveX pisze:Nie wiem czy o tym już było.. ale ja zauważyłem taką dziwną rzecz.

Według cennika Lycamobile połączenia z Lyca do sieci komórkowych w Polsce to 29 gr (wyjątek Play 39 gr).

I rzeczywiście dzwoniąc z Lycamobile do Play za minutę połączenia pobierana jest opłata 39 gr... ale jeśli dzwonimy na numer Play, który wcześniej był w innej sieci (np nr Orange przeniesiony do Play).. wtedy połączenie jest traktowane jak do Orange i pobierana jest opłata 29 gr.

Dziwny a zarazem ciekawy mechanizm mają w tej Lycamobile :)
Kiedyś na numery przeniesione z Plusa do Play z Lyca dzwoniło się jak po sieci - za darmo :)

 #663156  autor: radexbcna
 21 wrz 2013, 00:06
z tego co wiem to do numerow przeniesionych z lyca do VM nieda sie dodzwonic :)

 #663189  autor: yul69
 21 wrz 2013, 11:05
Nie pisz bzdur.Sam przenosiłem dwa numery i jest OK.

 #663210  autor: radexbcna
 21 wrz 2013, 12:48
wiele osób to pisała na fb lyca i VM wiedz może to ty piszesz bzdury? pozatym wez to pod uwage ze to czytalem pół roku temu .wiedz moze cos sie zmienilo . a nie odrazu hejtujesz

 #663237  autor: MarekAG
 21 wrz 2013, 15:34
Z góry przepraszam za offtop.
radexbcna pisze:wiele osób to pisała(wiele osób co robiło? "pisało") na fb lyca i VM wiedz(może chodziło o ", więc"?) może to ty piszesz bzdury? pozatym9osobno!) wez to pod uwage ze(przydałby się też przecinek) to czytalem pół roku temu .wiedz(jak już to wielką literą zaczynamy jeśli to nowe zdanie) moze cos sie zmienilo(polskie znaki by się przydały) .(spacja przed kropką - aż kłuje w oczy) a(przecinek?) nie odrazu(ewentualnie "od razu") hejtujesz(na końcu wypada umieścić kropkę, która oznacza koniec myśli/zdania).

Nie chcę żeby wyszło, że się czepiam czy coś. Sam popełniam mnóstwo błędów. Ba, nawet mam orzeczenia na różne "dysmózgowia".

No, ale bez jaj. Ten post aż razi po oczach. Poprawna pisownia to podstawa netykiety. Pisząc poprawnie pokazujesz szacunek dla innych uczestników dyskusji.
Może za czasów IRCa był to pewien problem, ale dzisiaj kiedy mamy do dyspozycji chociażby takie cuda jak sprawdzanie pisowni w przeglądarce? To chyba nie jest wielkie poświęcenie.

http://www.youtube.com/watch?v=T2iISWltdzc

Pozdrawiam i przepraszam za offtop jeszcze raz.

@down:
Dzięki, poprawione. O dziwo Chrome podkreśla mi "kłuje" ;)
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2013, 20:39 przez MarekAG, łącznie zmieniany 1 raz.

 #663250  autor: reboot
 21 wrz 2013, 17:19
MarekAG, kłuje w oczy :) Popraw się.
Lycamobile pisze:@reboot
Sprawdzamy czemu jeszcze nie ma odświeżonej oferty..
Ok, widzę przedłużoną ofertę do 30.09, zobaczymy jak to się dalej rozwinie, bo do USA wybieram się dopiero w połowie listopada.

WKS
 #665244  autor: SomalijskiWluczega
 01 paź 2013, 14:23
Witam - mam pytanie.
Czy może ktoś się orientuje jakie jest naliczanie w lycamobile.pl??
A w szczególności w tych pakietach (150min do wszystkich pl sieci za 15zł) sekundowe czy minutowe?? Ktoś wie??
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam

Już wiem - naliczanie jest niestety MINUTOWE (!!)
To dyskwalifikuje tą ofertę.
Szkoda że wydałem na to 15zł...

 #665273  autor: DanielR
 01 paź 2013, 16:45
W standardowym cenniku podobno sekundowe, podobno.
Natomiast drążyłem kiedyś temat pakietów. Przedstawiciel sieci, który tu się zresztą udziela z oficjalnego konta stwierdził, że - niestety, minutowe. Poprosiłem więc o umieszczenie tej informacji na ich stronie. Mieli to zrobić, ale jak widać "zapomnieli". :wink:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)

 #665363  autor: radexbcna
 01 paź 2013, 23:15
jest na stronie ze minutowe

 #665371  autor: wook
 02 paź 2013, 00:38
a zwykłe połączenia są sekundowe przynajmniej na stacjonarne do usa.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #665481  autor: DanielR
 02 paź 2013, 15:32
radexbcna pisze:jest na stronie ze minutowe
Gdzie na tej stronie znajdę informację o takcie minutowym?
Może faktycznie czegoś nie dostrzegłem...

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)

 #665696  autor: Lycamobile
 03 paź 2013, 16:56
@reboot

Na tę chwilę oferta jest przedłużona do końca bieżącego miesiąca.

Uwaga. Oferta Lycaworld uległa zmianie. Obowiązuje cena 19gr/min, a opłata startowa została wycofana. http://www.lycamobile.pl/po/Lycaworld
Ostatnio zmieniony 07 paź 2013, 23:27 przez Lycamobile, łącznie zmieniany 1 raz.

Pozdrawiamy,
Lycamobile
www.lycamobile.pl
www.facebook.com/lycamobilepoland
www.togglemobile.co.uk/home/en - NOWOŚĆ

 #666297  autor: reboot
 07 paź 2013, 09:24
Lycamobile, zobaczymy, może w listopadzie też będzie :)
Przy zamówieniu karty mogę wybrać rodzaj karty sim "normalna sim" oraz "micro sim". Czy normalna sim ma możliwość wyłamania do micro? A czy micro jest w większym normalnym adapterze?

WKS

 #666322  autor: Lycamobile
 07 paź 2013, 12:51
@reboot

Aktualnie nie ma znaczenia wybór normalnej lub micro sim. Wszystkie karty które wysyłamy to typ mini z wyznaczonymi liniami cięcia do micro.

Jeżeli jesteś zainteresowany, możemy podesłać na Twój Polski adres naszą simkę na USA :)

Pozdrawiamy,
Lycamobile
www.lycamobile.pl
www.facebook.com/lycamobilepoland
www.togglemobile.co.uk/home/en - NOWOŚĆ

 #666328  autor: reboot
 07 paź 2013, 14:04
Chętnie, chciałem już zamawiać na amerykański adres znajomych.
Dane podesłać na PW?

WKS

 #666331  autor: Lycamobile
 07 paź 2013, 14:18
Tak, najbliższa wysyłka jutro rano.

[ Dodano: 2013-10-28, 09:26 ]
@reboot
czy otrzymałeś starter?

Pojawiły się nowe pakiety na rozmowy z numerami Lycamobile. Mamy do wykorzystania 90 lub 230 minut na połączenia z wymienionymi poniżej krajami:
Australia, Belgia, Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania, Włochy.
http://www.lycamobile.pl/po/Pakiet-%C5% ... Lycamobile

Pozdrawiamy,
Lycamobile
www.lycamobile.pl
www.facebook.com/lycamobilepoland
www.togglemobile.co.uk/home/en - NOWOŚĆ

 #671554  autor: Blueberry89
 30 paź 2013, 18:14
Witam. Mam pytanie - czy jeśli chłopak kupi i wyśle mi do Polski starter z Niemiec, to karta sim będzie działać normalnie? I czy on będzie mógł do mnie wysyłać smsy za darmo z lyca niemiecka na lyca niemiecka (gdy ja będę z kartą sim w Polsce)?

Czasem lepiej skoczyć na głęboką wodę.
W płytkiej nietrudno o złamanie karku ;)

 #671560  autor: Emsi
 30 paź 2013, 18:31
Są już włoskie karty Lyca?

 #671571  autor: buba1234
 30 paź 2013, 19:00
Blueberry89 pisze:Witam. Mam pytanie - czy jeśli chłopak kupi i wyśle mi do Polski starter z Niemiec, to karta sim będzie działać normalnie? I czy on będzie mógł do mnie wysyłać smsy za darmo z lyca niemiecka na lyca niemiecka (gdy ja będę z kartą sim w Polsce)?
Chlopak kupuje sobie starter lycamobile niemiecki w niemczech, a ty kupujesz sobie starter polskiej Lycamobile w Żabce.
W lycamobile bardziej oplaca sie orzmawiac niz pisac smsy.

Jak macie smartfony to instalujecie sobie aplikacje Viber, wlaczacie pakiet 3G neta, albo wifi i macie nolimit smsów internetowych, mozecie tez rozmawiac, bo Viber to jak Skype minuta zuzywa od 0,3 do 0,6MB. W tym wypadku siec nie ma znaczenia bo wszystko idzie przez neta - jestes w domu korzystasz z wifi, jestes poza domem wlaczasz pakiet neta operatora. Przy czym jezeli chodzi o smsy internetowe, to lejek [obnizony net ], ktory jest za friko w Virgin mobile wystarczy.

________________________________

 #671772  autor: Blueberry89
 31 paź 2013, 16:24
Ale chodzi nam głównie o smsy, bo rozmowy mamy darmowe w Orange z telefonów stacjonarnych :) Mamy też oboje Lycę - on niemiecką, ja polską, ale smsy mamy drogie i zastanawiamy się, czy da się to obejść korzystając z dwóch niemieckich kart, bo w Niemczech smsy w sieci są darmowe ;)

Czasem lepiej skoczyć na głęboką wodę.
W płytkiej nietrudno o złamanie karku ;)
  • Strona 43 z 102
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 102
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 102