DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 43 z 171
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 171

 #493743  autor: treeev
 02 sie 2011, 15:08
Na darmowym starterze play fresh pisze ze oddzwaniaja żeby zapytać o wrażenia - robią to a jesli tak to kiedy, po wykonaniu połączenia wychodzącego?

 #493745  autor: KC-KARLOS
 02 sie 2011, 15:12
Kryniczanin. pisze:Tak zrobiłem ale mnie nurtuje czy trzeba go doładować za 5 pln czy obejdzie się bez zbędnych wydatków?
Startera Orange otrzymanego z e-sklepu nie trzeba doładowywać, żeby po jego rejestracji przenieść się do np. Play.
treeev pisze:Na darmowym starterze play fresh pisze ze oddzwaniaja żeby zapytać o wrażenia - robią roaming i kiedy, po wykonaniu połączenia wychodzącego?
Ponad rok temu też miałem rejestrowany starter zasięgowy Play Fresh - nie dostałem wówczas żadnego telefonu z Obsługi Klienta. Taki telefon może się trafić losowym osobom "testujące" zasięg i usługi w Play.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #493747  autor: treeev
 02 sie 2011, 15:17
Ponad rok temu też miałem rejestrowany starter zasięgowy Play Fresh -
nie dostałem wówczas żadnego telefonu z Obsługi Klienta . Taki telefon
może się trafić losowym osobom "testujące" zasięg i usługi w Play.
rejestrowany? w jakim sensie rejesrowany?Bo mam ochote jeszcze jeden "przetestowac"

 #493749  autor: KC-KARLOS
 02 sie 2011, 15:20
treeev pisze:
Ponad rok temu też miałem rejestrowany starter zasięgowy Play Fresh -
nie dostałem wówczas żadnego telefonu z Obsługi Klienta . Taki telefon
może się trafić losowym osobom "testujące" zasięg i usługi w Play.
rejestrowany? w jakim sensie rejesrowany?Bo mam ochote jeszcze jeden "przetestowac"
Startery zasięgowe z łączną kwotą 5 zł na rozmowy, SMSy i MMSy są darmowe, pod warunkiem rejestracji na swoje nazwisko tej karty - podejrzewam, że i aktualna edycja tych starterów będzie wymagała ich rejestracji. Limit na jedną osobę to 1 starter.
Szczegółów dopytaj w sklepie PLAY.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #493753  autor: kerim36
 02 sie 2011, 15:51
Kryniczanin. pisze:kerim36, Tak zrobiłem ale mnie nurtuje czy trzeba go doładować za 5 pln czy obejdzie się bez zbędnych wydatków? :mrgreen:
nie trzeba

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #493757  autor: Kryniczanin
 02 sie 2011, 16:22
Dzięki za odpowiedzi. A co do starterów testowych Play to kolega ostatnio dostał taki z 5pln na koncie ale musiał podać tylko imię i nazwisko - żadnej rejestracji.

 #493766  autor: KC-KARLOS
 02 sie 2011, 16:38
Kryniczanin. pisze:Dzięki za odpowiedzi. A co do starterów testowych Play to kolega ostatnio dostał taki z 5pln na koncie ale musiał podać tylko imię i nazwisko - żadnej rejestracji.
O.. No to super informacja - dlatego warto przetestować Play'a - zobaczycie, że później w tej sieci zostanie numer :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #493771  autor: Kryniczanin
 02 sie 2011, 17:01
Karlos20, Powiem tak ja mam około 10 bardzo fajnych numerów leżakujących w play - najniższy koszt ale teraz lecą do T-Mobile bo daje lepsze warunki nawet 5pln nie trzeba płacić na rok.

 #493772  autor: KC-KARLOS
 02 sie 2011, 17:10
Kryniczanin. pisze:Karlos20, Powiem tak ja mam około 10 bardzo fajnych numerów leżakujących w play - najniższy koszt ale teraz lecą do T-Mobile bo daje lepsze warunki nawet 5pln nie trzeba płacić na rok.
I co Tobie po tym, że T-Mobile daje 5 zł z roczną ważnością konta, jak tam wygadasz 5 zł i koniec. Dadzą bonus po 20 zł ale jak doładujesz za 25 zł... Poza tym w T net jest taryfikowany tak, że łatwo debet zrobisz no i jest ogólnie drogo... A jak ważność roczna minie to co? Tam doładowanie za 5 zł nie da Ci swobody korzystania z telefonu.
A w Play po przeniesieniu numeru dostajesz też 5 zł na start, a jak doładujesz za 5 zł, wtedy dostajesz łącznie 64 zł na 3 miesiące i 6 zł na rok czasu. Nikt inny nie da więcej.
Poza tym po roku czasu w Play ładujesz za ile chcesz i korzystasz z fona kiedy chcesz przez kolejny rok, a w T-Mobile wychodzące zablokowane.
T-Mobile nabija tylko w butelkę, Play nie.
Według mnie trzymanie nieużywanych numerów "na siłę" po doładowaniach lub bez nich nie ma sensu.

Ale dosyć wychwalania się o wyższości Play'a lub T-Mobile. Tu jest temat o przenośności numerów na kartę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #493776  autor: Kryniczanin
 02 sie 2011, 17:46
Karlos20, Ale te numery leżakują i obecnie siedzą w play i tak żeby następny rok leżały w szufladzie musiałbym wydać 10x5pln a w t-mobile nie wydam nic a dostanę 50pln na konto. Za rok te numery wrócą do Play :mrgreen:

 #493777  autor: KC-KARLOS
 02 sie 2011, 17:55
Kryniczanin. pisze:Karlos20, Ale te numery leżakują i obecnie siedzą w play i tak żeby następny rok leżały w szufladzie musiałbym wydać 10x5pln a w t-mobile nie wydam nic a dostanę 50pln na konto. Za rok te numery wrócą do Play :mrgreen:
A nie lepiej sprzedać te numery na Allegro z możliwością ich przerejestrowania? Zyskałbyś więcej, niż na ciągłym przenoszeniu numerów... Kto wie, może za rok zmienią się u operatorów zasady przenoszenia numerów. Na gorsze.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #493780  autor: Kryniczanin
 02 sie 2011, 18:04
Karlos20, Ja już mam ugadane z rodziną i znajomymi - biorą numerki ale muszę czekać na zakończenie u nich umowy bo są w trakcie cyrografu.

 #494841  autor: treeev
 07 sie 2011, 09:04
Kiedy przenosi się nr z tak taka do playfresh (chodzi o te 60zl-stąd przenosiny ) to w salonie play podpisuje się jakąś umowę? Wg mnie się nie powinno -nie chce się wiązać umowami bo jak tak to oleje te 60 zl

 #494856  autor: Spamer ;)
 07 sie 2011, 10:37
treeev pisze:Kiedy przenosi się nr z tak taka do playfresh (chodzi o te 60zl-stąd przenosiny ) to w salonie play podpisuje się jakąś umowę?
Żadnej umowy, tylko numer przeniesiony Ci rejestrują, a to jest normalne wszędzie.

 #494872  autor: KC-KARLOS
 07 sie 2011, 12:37
Kiedy przenosi się nr z tak taka do playfresh (chodzi o te 60zl-stąd przenosiny ) to w salonie play podpisuje się jakąś umowę? Wg mnie się nie powinno -nie chce się wiązać umowami bo jak tak to oleje te 60 zl
To nie jest żadna umowa - jeśli się przenosisz z prepaida do prepaida, rejestrujesz tylko swoje dane na numer, który przenosisz do PLAY, potwierdzasz swoje dane podpisem, podpisujesz pełnomocnictwo Play, w załatwianiu formalności związane z przeniesieniem numeru i dostajesz darmowy starter PLAY FRESH, który odpalisz następnego dnia od złożenia wniosku o przeniesienie numeru, w godzinach wieczorno-nocnych. Następnie po zalogowaniu się do Play'a doładowujesz kartę za 5 zł i dostajesz 64 zł na 90 dni, a 6 zł na koncie głównym masz na cały rok.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #494976  autor: rogmaniek
 07 sie 2011, 19:31
Mam do Was pytanie:

Mój trzeci numer, z "oryginalnym" prefiksem Centka, przeniosłem do PTC. Tylko po to, aby zgarnąć 5zł za free (tak szanuję markę Teuer Mobile) :smt042 Poszedłem złożyć wniosek o MNP, z powrotem, do Centka. Wiadomo, teraz dostanę 10 zł za free (tak szanuję, choć już bardziej, markę Orange) :smt042

Moje zdziwienie, w Salonie Orange, wywołała prośba o pokazanie karty rejestracyjnej PTC. Nawet nie interesował Ich argument, że to powrót do Nich z prefiksem Centka. Twierdzili, że tak musi być. Do tego muszę czekać, aż przyślą dokumenty. Co ciekawe, kolega przenosząc numer z P4 do PTK Centertel, wszystko załatwił w jednym dniu. Tylko on przenosił z post-paid na pre-paid.

Mieliście tak, przenosząc numer z pre-paid do pre-paid Orange, że Musieliście okazać kartę rejestracyjną dotychczasowego operatora i czekać na dokumenty? Może to od niedawna weszło, gdy dają na start 10 zł za free? A może to wymysł tego Salonu?

O2 - We're better, connected!
O2 - See what you can do!
O2 - Together is better!

 #494981  autor: mkowalski
 07 sie 2011, 20:01
Mieliście tak, przenosząc numer z pre-paid do pre-paid Orange, że Musieliście okazać kartę rejestracyjną dotychczasowego operatora i czekać na dokumenty? Może to od niedawna weszło, gdy dają na start 10 zł za free? A może to wymysł tego Salonu?
Ewidentnie wymysł tego salonu. Miałem identyczną sytuację w salonie Playa, ale po krótkiej rozmowie dowiedziałem się o co chodzi - ludzie przychodzili po MNP ale nie mieli zielonego pojęcia o rejestracji, więc na odczepnego mówili że numer jest zarejestrowany. Niestety następnego dnia przychodzili ponownie, bo nie można przeprocesować wniosku (właśnie z powodu niezarejestrowania numeru). Więc dla wygody sprzedawca zawsze prosi o kartę rejestracyjną, ale jeśli mu się wyjaśni że jednak wiemy co i jak, to nie ma problemu.

Jeśli Twój salon ciągle upiera się przy karcie rejestracyjnej, to wypada to jedynie zgłosić do centrali.

 #494986  autor: rogmaniek
 07 sie 2011, 20:18
mkowalski pisze:Ewidentnie wymysł tego salonu.
mkowalski pisze:Jeśli Twój salon ciągle upiera się przy karcie rejestracyjnej, to wypada to jedynie zgłosić do centrali.
I dlatego się Wam pytam. Ech, mogłem w sobotę pojechać jeszcze do innego Salonu. Bo w Sklepie Orange powiedziano mi, że MNP tylko w Salonach. I Pani, w tamtym Sklepie, też była zdziwiona, że wołają ode mnie kartę rejestracyjną.

To jutro, po pracy, "uderzam" do tego Salonu. Ale będą mieć przedstawienie. A już w sobotę chciałem prosić o nazwisko gościa z tamtego Salonu, który się upierał, że taki jest wymóg. Pytałem się jeszcze, a co by było, gdybym nie miał tej karty. To kazali mi iść po nią do Punktu PTC. To będzie niezła skarga. Ale Im narobię afery. To się nazywa "prestyyyżżż" Poręczy :shock:

O2 - We're better, connected!
O2 - See what you can do!
O2 - Together is better!

 #495014  autor: DanielR
 07 sie 2011, 22:00
treeev pisze:Kiedy przenosi się nr z tak taka do playfresh (chodzi o te 60zl-stąd przenosiny ) to w salonie play podpisuje się jakąś umowę?
Nie, nie podpisujesz żadnej umowy.
Dostajesz za to do wypełnienia (swoim imieniem i nazwiskiem, oraz datą) trzy inne dokumenty (w dwóch egzemplarzach), tj. Wniosek o przeniesienie numeru do sieci Play, Oświadczenie i Kartę Udostępniania Danych.

 #495051  autor: kerim36
 08 sie 2011, 06:46
rogmaniek pisze:ieliście tak, przenosząc numer z pre-paid do pre-paid Orange, że Musieliście okazać kartę rejestracyjną dotychczasowego operatora i czekać na dokumenty?
Wszystko byloby jasne gdyby tylko na stronie orange.pl byl udostepniony regulamin mnp, a tak to nie ma nawet info w tym temacie.

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl
  • Strona 43 z 171
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 171
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 171