DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 44 z 56
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 56
 #795278  autor: Niezgodna7
 10 kwie 2015, 09:57
Ten nowy ,,twór" - to można doładować jakoś normalnie w kiosku zdrapką /telekodem?
Np. kodem EryTM?
:- D
 #795280  autor: bobiwr
 10 kwie 2015, 10:08
darek638 pisze:W swoim pytaniu jasno nie sprecyzowałeś, że chodzi o OTRZYMANE karty sim.
Napisałem: "początek numeru telefonu przypisany do karty Vectonemobile.Poland" Sorrki jak to dla Ciebie jest nie jasne.
 #795281  autor: 111
 10 kwie 2015, 10:10
@ Calm7 "TO" ma mieć własne doładowania,więc o T zapomnij.
 #795287  autor: bobiwr
 10 kwie 2015, 10:31
BluePay na swojej stronie pisze, że realizuje doładowania Vectone Mobile. A tak wygląda, że chyba współpracują z Kolporterem.
 #795290  autor: Rosolak
 10 kwie 2015, 10:45
Jak doczekam (o ile się doczekam) swojej karty, to podejdę do InMedio i spróbuję doładować. ;-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #795292  autor: darek638
 10 kwie 2015, 10:57
bobiwr pisze:Napisałem: "początek numeru telefonu przypisany do karty Vectonemobile.Poland" Sorrki jak to dla Ciebie jest nie jasne.
Dalej twierdzę, że można to odebrać jako pytanie o zasadę ogólnej numeracji. Masz rację, że tak postawione pytanie nie jest dla mnie jasne.

Nigdy więcej Play.
 #795297  autor: bobiwr
 10 kwie 2015, 11:35
:) Jeszcze raz: Wybacz, że pokładałem większe nadzieje w kwestii rozumienia tekstu pisanego oraz kontrolowania rozwoju dyskusji na dany temat przez użytkowników tego forum. Twoje niezrozumienie mojego pytania jest wyłącznie spowodowane moja nieudolnością w operowaniu słowem pisanym.
STOKROTNIE PRZEPRASZAM. :)
Pytanie poprawiłem... :)
 #795300  autor: Rosolak
 10 kwie 2015, 12:01
Przeprowadziłem małe śledztwo i już wiem, że w całej tej zaistniałej sytuacji firma Vectone nie jest niczemu winna! Zebrali zamówienia i wysłali (możliwe nawet, że w styczniu). Zawiniła Polska Grupa Pocztowa SA. Ponieważ pierwszy raz słyszałem o czymś takim, wygooglowałem, wszedłem na ich fanpejdża, a tam komentarze i opinie i żadne z nich nie są pozytywne. Zdarzają się opóźnienia od trzech miesięcy do pół roku, to by się zgadało. :D

Jakby ktoś nie skumał, to uniewinnienie Vectone jest tylko żartem. ;) A tak na serio, to nieźle się dobrali z tym PGP. :-D

I na koniec taki mały smaczek, faktura z Play dostarczona przez PGP: https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... c4220af966

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #795301  autor: bobiwr
 10 kwie 2015, 12:07
Piękne zdjęcie!
;) Ale szybko sprostuj, że nie faktura tylko koperta bo się @darek638 znowu zagubi. ;)
 #795307  autor: JacekK
 10 kwie 2015, 12:31
Piękne zdjęcie faktury, kiedyś podobnie wyglądający list dostarczyła mi Poczta Polska, z tym, że był jeszcze na nim ślad buta

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #795308  autor: JacekK
 10 kwie 2015, 12:37
Co do nadziei na rychły start Vectone, to byłbym ostrożny. Ja znam osoby, które karty SIM zostały już w styczniu. Wówczas też stan konta podawany był w €. Dopóki to się nie zmieni, raczej nie należy mieć nadziei na to, że będzie można zasilić konto naszą walutą. No bo jak?

Co do strony BluePay, to występowanie tam Vectone Mobile również nic nie znaczy. Jest tam też choćby Delight Mobile, sieć, która nigdy nie ogłosiła jeszcze nawet zamiaru zawitania do naszego kraju.
http://www.delightmobile.com/
Być może są to po prostu doładowania z myślą o Polakach mieszkających na Wyspach, a przyjeżdżających do Polski na święta, wakacje...i służą do zasilania zagranicznych numerów.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #795311  autor: Rosolak
 10 kwie 2015, 12:57
Ogólnie Poczta Polska działała jeszcze jakiś czas temu, jak w poprzednim ustroju. Kiedy konkurencja zaczęła deptać im po piętach, to się opamiętali. Oczywiście wpadki nadal mogą się im zdarzać, ale z tego co widzę to w PGP jest to dość częste. Ale mniejsza o to. ;)
Co do Vectone, to zdaje sobie sprawę jak to wygląda, ale dla kawału można się przejść zbadać reakcję w tych punktach, których loga widnieją na kopercie. ;)
Co do Delight Mobile, to layout ich strony przypomina vectonowski.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #795313  autor: bobiwr
 10 kwie 2015, 12:58
Tak sobie próbowałem i podając, na stronie doładowań Vectone Pl, numer 487298***** doszedłem do pytania o numer karty kredytowej... (Co oczywiście nie znaczy, że jakiś pieniądz ściągnięty z karty by zasilił konto telefonu.) Inne prefiksy nie wchodzą. Niestety numery z kart dostarczonych (podobno, bo sam nie dostałem, to nie do końca wierzę) mają początek +487391...
 #795322  autor: zwariowany.kurczak
 10 kwie 2015, 13:35
Rosolak pisze:Ogólnie Poczta Polska działała jeszcze jakiś czas temu, jak w poprzednim ustroju. Kiedy konkurencja zaczęła deptać im po piętach, to się opamiętali.
Dostarczenie w 20h poleconego za 5zł, przesyłka z Lyca w 2 dni, karta z banku w 3 dni... Daj im szanse, wysyłaj paczki/listy przed 13, mimo godziny granicznej 15 i będzie ok.

PS. Na serio Vectone ma jakieś niuanse rodzinno/biznesowe z Lyca? Bo ten drugi już jest i działa...
 #795325  autor: Rosolak
 10 kwie 2015, 13:46
Tzn. źle mnie zrozumiałeś, ja nie mam zastrzeżeń do Poczty Polskiej, jestem bardzo zadowolony i nie korzystam praktycznie z niczego innego (sporadycznie kurier i paczkomaty).
Natomiast Vectone przesyła startery za pośrednictwem PGP SA, a to co innego niż Poczta Polska. Mają jakieś powiązania z InPostem, a awizowane listy odbiera się w osiedlowym jarzyniaku. ;-)

Tak, było o tym na łamach forum, że Lyca i Vectone są z osobna własnością dwóch braci. Czasem i w rodzeństwie tak bywa, że jeden odnosi sukcesy, a drugiemu w życiu nie wychodzi. ;)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #795329  autor: bobiwr
 10 kwie 2015, 14:10
PGP powstała na okoliczność przetargu na obsługę poczty sądowej. I go wygrała paraliżując sądy, bo ludzie nie dostawali na czas np. wezwań.
 #795333  autor: xander21
 10 kwie 2015, 14:45
Ja w zeszłym roku dostałem Kartę Debetową BZWBK listem zwykłym w kilka dni. Jakie było moje zdziwienie jak zauważyłem, że koperta była otwarta. Wogóle nie zaklejana. A jakoś list doszedł przez PP cały i zdrowy.
 #795334  autor: Rosolak
 10 kwie 2015, 15:01
UWAGA :!: Dość istotne, choć niepotwierdzone info.
Podobno zatrudnili już hindusa z biegłą znajomością polskiego. Niestety nie mam no-limitu, a chyba wszyscy rzucili się na BOK bo ciężko się dodzwonić. Ja mam ograniczoną ilość minut, także nie będę ich przeznaczał na słuchanie muzyczki w oczekiwaniu na konsultanta. Jak ktoś ma minuty na "zbyciu", to niech spróbuje zadzwonić i dowiedzieć się czegoś. +48 739 199 699

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
  • Strona 44 z 56
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 56
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 56