DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 45 z 56
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 56
 #795338  autor: Rosolak
 10 kwie 2015, 15:16
To biuro musi mieścić się w UK, bo wcześniej dzwoniąc pod nr polskiej infolinii odbierał hindus anglojęzyczny, niemówiący po polsku. Ba, nawet nic nie wiedział o Vectone w Polsce. :mrgreen:

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #795348  autor: Niezgodna7
 10 kwie 2015, 16:31
Divhash.
Twój Klucz idzie w odstawkę..?
;- )
 #795352  autor: Rosolak
 10 kwie 2015, 16:48
Divhash, chyba chodzi Ci o awatar. A tak zmieniony, bo bardziej mi się podoba i kolorystycznie bardziej pasuje do mojego głównego numeru. :-P
Czy Klucz pójdzie w odstawkę? Jak wycofają opłatę roamingową w UE, to na pewno. ;-) Natomiast na pewno nie zamienię go na Vectone, bo ten zamierza oferować wyższą stawkę do Włoch od Klucza. Pomijając już wszystko inne co Vectone dotyczy, albo raczej nie dotyczy ze względu, że jeszcze nie istnieje. :)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #795355  autor: T.o.m.e.k
 10 kwie 2015, 17:07
Otrzymałem 3 karty które zamówiłem. Stan konta podawany jest w PLN, ale bardzo często przy próbie sprawdzenia otrzymuję komunikat "Niepowodzenie". W zasięgu oczywiście jestem.
 #795361  autor: Rosolak
 10 kwie 2015, 17:28
Tomku, to może masz jakąś inną simkę. Obczaj na zdjęcie i porównaj.

Sprawdzał ktoś ten BOK?

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #795372  autor: Blank
 10 kwie 2015, 18:33
@Rosolak, oczywiście chodziło mi o avek.
@Calm7, ja jedyne klucze jakie mam to te do otwierania czegoś :>
Starter klucza zamawiałem jedynie dla babci, która jest nawet dość zadowolona. Ja niekoniecznie (z uwagi na brak możliwości zarządzania kontem w inny sposób niż przez dany telefon)
@Rosolak,
tak, odbiera ktoś posługujący się językiem polskim. Sprawdziłem specjalnie dla cb VectoneFanie :D

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #795376  autor: Rosolak
 10 kwie 2015, 18:52
Dzięki Div ;-) No to zostałem mianowany pierwszym telepolisowym VectoneFanem! LycaFani miejscie się na baczności (chyba 111 jest takim) ;-) :mrgreen: Hejterów nie brakuje więc wszystko się zgadza, mamy komplet. Niech no tylko wystartują, nikt nam z taką stawką nie podskoczy. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #795379  autor: Wulo
 10 kwie 2015, 19:15
Odezwali się na FB:
Kod: Zaznacz cały
https://www.facebook.com/VectoneMobilePolska?fref=ts
Ciekawe co tym razem będzie się działo, jeśli karty podobno zostały wysłane, pewnie będą je aktywować do następnego roku :lol:
 #795381  autor: T.o.m.e.k
 10 kwie 2015, 19:31
@Rosolak oczywiście że mam simy z Vectone. Można się dodzwonić na te numery, więc karty są aktywne. Nie można doładować konta.
 #795390  autor: Rosolak
 10 kwie 2015, 20:03
divhash, ale zapomniałeś mi napisać czy hindus? :mrgreen:

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #795393  autor: cyanoone
 10 kwie 2015, 20:11
Czy mi się wydaje czy vectone nie miał mieć no limitu po sieci? Może jednak da się wykonać połączenie, tyle że w sieci.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #795394  autor: Rosolak
 10 kwie 2015, 20:12
No to teraz dwie osoby posiadające karty Vectone wystąp i przesłać sobie numery na PW i dzwonić. ;-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #795395  autor: T.o.m.e.k
 10 kwie 2015, 20:15
Ja już to sprawdzam bo mam 2 karty z vectone :P

edit:
Przepraszamy nie możemy zrealizować tego połączenia. Prosimy spróbuj poźniej. :D
 #795399  autor: Rosolak
 10 kwie 2015, 20:21
vectonemobile.pl pisze:
Po co płacić za kontaktowanie się ze znajomymi i rodziną w Polsce jeśli możesz dzwonić do nich za darmo?

Rozmowy i SMS-y w sieci Vectone w Polsce nic nie kosztują jeśli doładujesz konto. Zadbaj o to, aby Twoi przyjaciele i rodzina byli w Vectone wysyłając im darmową kartę SIM już dziś.
I wszystko jasne.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #795401  autor: goral2099
 10 kwie 2015, 20:31
To samo jest w Lycamobile, Play, i innych sieciach...więc w czym rzecz???
 #795408  autor: Blank
 10 kwie 2015, 20:36
Rosolak,
Wybacz, nie sprawdziłem czy Hindus :D
Ale mówił bardzo wyraźnie. Wydaje mi sie jednak, że biuro jest w UK, bo początkowe "Vectone Mobile" zabrzmiało jak wypowiadane do osób anglojęzycznych.
Jednakze długo nie rozmawiałem. Po prostu powiedziałem mu, że zadzwoniłem, aby sprawdzić, czy naprawdę ruszyła obsługa klientów po polsku ;)
Nie miałem weny do rozmowy :D

@goral, wydaje mi się, że chodzi o to, że wcześniej nie pisało, że po doładowaniu konta, ale mogę się mylić. Ofertą Vectone niespecjalnie się interesowałem od ponad 2 lat.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #795409  autor: 111
 10 kwie 2015, 20:41
@Rosolak nie jestem Lyca fanem.
Jestem za chwaleniem dobrych ofert w każdej sieci i piętnowaniem złych ofert w każdej sieci.
PS.
Czemu założyłeś nowe konto jako @Rosolak a starego,czyli @Emsi nie używasz?
Przecież można na tym forum nick zmienić i stare konto zachować,tylko do adminów forum z taką sprawą trzeba się zgłosić.
 #795412  autor: Rosolak
 10 kwie 2015, 20:49
Miałeś nikomu nie mówić. :-(

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #795417  autor: 111
 10 kwie 2015, 21:06
przez Rosolak » 7 minut temu
Miałeś nikomu nie mówić.
To chyba nie do mnie?Mnie o nic takiego nie prosiłeś.
Bo ja sam wydedukowałem Twoją tajemnicę i nikt mnie o niej nie informował.
Myślałem,że nie wiesz o możliwości zmiany nicku i dlatego zapytałem.
Jeśli z jakichś sobie wiadomych powodów nie chciałeś,żeby to wyszło na jaw,to przepraszam,ale skąd o tym wiedzieć miałem.
  • Strona 45 z 56
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 56
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 56