DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 45 z 418
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 418
 #813842  autor: KC-KARLOS
 24 lip 2015, 15:55
To czas maksymalny, średnio migracje można odnotować w kilka minut.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #813877  autor: bolek2004
 24 lip 2015, 19:58
Ok dzwonił właśnie konsultant, potwierdziłem chęć zmiany i już jestem w Fakcie także w miarę szybko się uwinęli.
Sama zmiana przez konsultanta w systemie to 2-3 minuty, procedura tylko wszystko spowalnia.
 #813893  autor: KC-KARLOS
 24 lip 2015, 20:56
Infolinia Fakt Mobile jest czynna jak BOK PLAY - od 7 do 24. W każdym dniu tygodnia.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #813930  autor: Maks SIM
 25 lip 2015, 00:05
Dzisiaj będzie kolejny kod na 50MB, lepiej aktywować go w sobotę do 23:59, bo potem cyrki są.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #814012  autor: qler85
 25 lip 2015, 18:13
Chyba coś pomieszałeś. Jakieś specjalne, inne od wszystkich stawki dostałeś ? :lol:

Dostałem starter w "play na kartę", chciałbym aby rozmowy były przekierowywane na mój główny numer w FAKT mobile. Możecie podpowiedzieć gdzie przenieść numer aby było opłacalnie ? Zależałoby mi na jak najdłuższej ważności konta (najlepiej rok) i darmowym przekierowaniu.

Czy FAKT mobile = Play, tzn czy rozmowy między FAKT mobile i Play, są traktowane jako rozmowy wewnątrz sieci Play ?
 #814015  autor: bolek2004
 25 lip 2015, 18:26
Co do rozmów to dzwoniąc z Faktu do Play płacisz normalne stawki cennikowe chyba że masz wykupiony pakiet jakiś natomiast dzwoniąc z Play do Faktu idzie tak jak rozmowa wewnątrz sieci, więc wystarczy mieć stan darmowy i rozmawiamy za darmo.
 #814016  autor: Gregrin
 25 lip 2015, 18:29
qler85 pisze:"play na kartę", chciałbym aby rozmowy były przekierowywane na mój główny numer w FAKT mobile.
Nie wiem jak z przekierowaniami ale odpowiadając od razu na twoje drugie pytanie to rozmowy do RBM,Faktu,MobileVikings (to chyba tyle) są traktowane jak rozmowy wewnątrz play wiec można korzystać ze stanu darmowego. Najlepiej wiec wziąć np Formula play na kartę (stan darmowy a doładowanie 5zl daje 50dni) i tam ustawiać przekierowania :)
Maks SIM pisze:Dzisiaj będzie kolejny kod na 50MB, lepiej aktywować go w sobotę do 23:59, bo potem cyrki są.
O dziwo włączyłem pakiet i nie było żadnych problemów.
 #814022  autor: iPlus
 25 lip 2015, 18:53
qler85 pisze:Chyba coś pomieszałeś. Jakieś specjalne, inne od wszystkich stawki dostałeś ? :lol:

Dostałem starter w "play na kartę", chciałbym aby rozmowy były przekierowywane na mój główny numer w FAKT mobile. Możecie podpowiedzieć gdzie przenieść numer aby było opłacalnie ? Zależałoby mi na jak najdłuższej ważności konta (najlepiej rok) i darmowym przekierowaniu.

Czy FAKT mobile = Play, tzn czy rozmowy między FAKT mobile i Play, są traktowane jako rozmowy wewnątrz sieci Play ?
darmowe przekierowanie tylko z Play albo innej sieci z tej grupy jeśli mają no limit w taryfie, a jak masz numer w innej sieci to płacisz za minutę chyba, że masz taryfę no limit to za przekierowanie nie płacisz dodatkowo,

tak, stan darmowy z Play działa na Play, Red Bull Mobile, Virgin, TruePhone, Izzi, Fakt Mobile, Viking Mobile
 #814024  autor: Remington
 25 lip 2015, 19:03
qler85 pisze:chciałbym aby rozmowy były przekierowywane na mój główny numer w FAKT mobile. Możecie podpowiedzieć gdzie przenieść numer aby było opłacalnie ?
Jeśli nie bawić się w pakiety, doładowania itp. to opcje widzę 2:
- Play RWK - 100 min. do Play (w tym fakt) w samoodnawialnym pakiecie za 5 zł/mies. albo no limit za 10 zł/mies.
- Fakt Mobile - 15 gr/min (opłaci się jeśli będzie mniej tych przekierowanych minut)
 #814028  autor: wasylek
 25 lip 2015, 20:04
dzisiaj dzwonili do mnie z Fakt ale nie byłem przy telefonie, ile razy dzwonią z potwierdzeniem przeniesienia numeru? I w jakim odstępie czasowym? Próbowałem samemu dzwonić ale nikt nie odbiera cały czas muzyka leci.
 #814511  autor: goldenmen
 28 lip 2015, 20:31
wasylek pisze:dzisiaj dzwonili do mnie z Fakt ale nie byłem przy telefonie, ile razy dzwonią z potwierdzeniem przeniesienia numeru? I w jakim odstępie czasowym? Próbowałem samemu dzwonić ale nikt nie odbiera cały czas muzyka leci.

sprawdz w play24 czy nie masz info w stylu że nie mógł sie dodzownic i zgłoszenie zamkniete z tego powodu i musisz jeszcze raz dzwonic zeby zrobic nowe zgłoszenie
 #814631  autor: ViPaula
 29 lip 2015, 11:40
Witam. Dwa dni temu zmienilem oferte z Play Lubie To na Fakt Mobile. Mialem wtedy pieniadze na pakiecie zlotowek. Czy po powrocie z Fakt Mobile do Red Bull Mobile powroca na moje konto promocyjne pakiety zlotowek ktore stracilem przenoszac numer do Fakt Mobile? A jesli nie to czy dostane bonus 60zl po przejsciu?
 #814634  autor: bolek2004
 29 lip 2015, 11:45
Te 60zł z konta promocyjnego już nie odzyskasz, po migracji do Fakt te złotówki przepadają bezpowrotnie niezależnie od tego do jakiej teraz taryfy przejdziesz.
 #814635  autor: ViPaula
 29 lip 2015, 11:46
bolek2004 pisze:Te 60zł z konta promocyjnego już nie odzyskasz, po migracji do Fakt te złotówki przepadają bezpowrotnie niezależnie od tego do jakiej teraz taryfy przejdziesz.
no tak, ale:
"Regulamin Oferty Promocyjnej „Zmień na Ofertę Fakt Mobile”
Punkt 7
Play na Kartę Lubię to!, PnK RWK, PnK. Po przejściu na te taryfy z faktu, oddadzą pakiety złotówek. O ile takowe były w playu przed migracją do faktu i mają jeszcze ważność"
więc? :)
 #814642  autor: bolek2004
 29 lip 2015, 12:00
Przeczytałem ten regulamin i nic tam takiego nie pisze że oddadzą środki z konta promocyjnego. Pisze wyraźnie że jeżeli będąc w ofercie Fakt miałbyś jakieś środki na koncie promocyjnym to po zmianie taryfy na przykład na pnk, te środki by zostały zachowane.
Tyle że Ty straciłeś te środki po przejściu do Fakt więc nic Ci nie przywrócą.
W play po utracie środków z konta promocyjnego nie ma możliwości ich przywrócenia chyba że był to wynik jakiegoś błędu i reklamacja została rozpatrzona pozytywnie.
W Twoim przypadku tak nie będzie, wszystko jest zgodnie z regulaminem.
 #814718  autor: bolek2004
 29 lip 2015, 18:22
Przechodząc do faktu z play straciłem 2zł z konta promocyjnego, po czym migrowałem do rbm na kartę II i złotówki na konto promocyjne nie powróciły. Złotówki z konta głównego pozostały.
Ostatnio zmieniony 29 lip 2015, 18:25 przez bolek2004, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Strona 45 z 418
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 418
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 418