DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 46 z 56
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 56
 #795419  autor: Rosolak
 10 kwie 2015, 21:15
To było do Ciebie 111 :!:

Nie no żart. Jest mi to obojętne, ale brawo ;-)
A było to tak, że zmieniłem sobie hasło i nie pamiętam na jakie. Z opcji przypomnienia hasła nie mogłem skorzystać bo mail podany przy aktywacji konta już dawno przeszedł do lamusa. Nawet napisałem do adminów, ale nie dostałem odpowiedzi, więc dostając objawów absencyjnych z braku Telepolis, musiałem założyć nowe konto. I stwierdziłem, że wbiję pod nowym nickiem, ale konspiracja nie była wcale zamierzona. No ale tak wyszło, że pomyśłałem przy okazji, że sprawdzę sobie Waszą spostrzegawczość.

Jak się zorientowałeś? :)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #795424  autor: 111
 10 kwie 2015, 21:29
To się cieszę,że nie narobiłem Ci koło pióra nieświadomie.
Ja od początku podejrzewałem,że @Rosolak to dawny @Emsi,bo raz, Rosolak pojawił się ,gdy jednocześnie zniknął Emsi,chyba najaktywniejszy forumowicz w tym dziale.
Po drugie miałeś takie same telefony jak @Emsi i awatary podobne.
Po trzeci równie często jak @Emsi przedtem się udzielasz na forum ,no i Twoje wypowiedzi to dokładnie taki sam styl jak @Emsi i poglądy odnośnie poszczególnych sieci też takie same:)
 #795425  autor: Rosolak
 10 kwie 2015, 21:34
No z tymi awatarami to już wczoraj czułem, że mnie śledzisz. Z resztą celowo dawałem telefony emsiego co jakiś czas żeby ułatwić zadanie. :-D Poglądy mi się akurat trochę zmieniły. Postanowiłem dać jeszcze jedną szansę pomarańczy (choć trochę zostałem do tego zmuszony), no ale dalej jest tam lipa z BOK i awariami. Ale poza tym zasięg na plus, czuję w niektórych miejscach poprawę.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #795427  autor: bazooka
 10 kwie 2015, 21:38
Czyli nowy nick to nie przypadek - ja odczułem sporą różnicę w poglądach, a że nie śledzę tak ludzi, to bym nie skumał - jedynie te brak aktywnego PW coś mi śmierdziało, bo chyba jako Emsi na koniec też wyłączyłeś :)
Skończcie ten OT.
 #795428  autor: 111
 10 kwie 2015, 21:42
I naprawdę nikogo na forum nie poinformowałeś,że Rosolak to tak naprawdę Emsi?
Nikt nie wiedział?
 #795431  autor: Rosolak
 10 kwie 2015, 21:46
Nikt, a nikt.
Sebusy, ten wątek to już wielki OT. Myślę, że chyba już tym razem wystartują i będzie można założyć wtedy nowy temat o Vectone, taki na serio.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #795434  autor: 111
 10 kwie 2015, 21:54
Ok kończmy,bo @sebusy się denerwować zaczyna:)
Proponuję,żebyś w stopce napisał,że jesteś Rosolak alias Emsi i wszyscy będą wiedzieć z kim naprawdę mają do czynienia.
 #795436  autor: Blank
 10 kwie 2015, 21:57
Cały ten wątek to offtop. Nie ma na razie żadnej przesłanki świadczącej, że oni nadal sobie z nas jaj nie robią. Tak więc, rozmowy o Emsi/Rosolaku w moim przekonaniu nie tylko nie zmniejszają poziomu tego wątku, ale wręcz go poprawiają ;p

BTW, ja także się nie zorientowałem, żeś Emsi, ale ja ostatnio znacznie mniej aktywny i nawet zniknięcia Emsiego nie zauważyłem.
Teraz jak się wydało, to rzeczywiście, jest to oczywiste :D

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #795437  autor: bazooka
 10 kwie 2015, 21:59
Macie racje z offtopem, ale zazwyczaj lubię porządek...tak mi z pewnej moderacji X lat temu zostało :)

Mam wrażenie, że wraz ze zmianą poglądów Emsi chciał się ukryć - masz jakiś powód do wstydu :?:
Gdyby było inaczej miałby Rosolak to info w stopce od początku... zgadłem :?: :-D
Alterego Emsiego lubi się ukrywać, zarówno chyba z obecnością na forum jak i brakiem kontaktu poza forum ogólnym :)
 #795439  autor: Blank
 10 kwie 2015, 22:04
Napisał, że postanowił dać kolejną szansę Orange. Może to jest powodem :)

Jakby nie patrzeć, ja też niedawno próbowałem dać kolejną szansę Orange. Nie poprzez korzystanie co prawda, ale chyba można było zauważyć ocieplenie mojego stosunku do Orange. Szybko na szczęście otrzeźwiałem, do czego przekonali mnie idioci z tej sieci, a dziś się wstydzę, że pomyślałem, że może być tam lepiej...

Co do moderacji, tutaj czegoś takiego nie ma. A to z uwagi na to, że ryba psuje się od głowy. Dziwiłbym się moderatorom, którzy by za darmo zapierdzielali na forum opuszczonym przez administrację. Bo chyba w to, że Sirmark czy WitekT mają to forum w czterech literach to nikt nie wątpi.
Ja tam dosyć długo byłem moderatorem na pewnych dużych forach - w ostatnim czasie nie, z braku czasu. To forum traktowałem jako swoistą okazję do trollowania i zwalczania tego, co w mojej opinii było kretynizmem. Aczkolwiek, mam nadzieję, że pomogłem kilku osobom, bo prędzej czy później to forum musi się przy takiej administracji rozpaść i chciałbym, aby pozostał jakiś pozytywny ślad po mnie ^^

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #795443  autor: bazooka
 10 kwie 2015, 22:15
divhashmorex pisze:Jakby nie patrzeć, ja też niedawno próbowałem dać kolejną szansę Orange. Nie poprzez korzystanie co prawda, ale chyba można było zauważyć ocieplenie mojego stosunku do Orange. Szybko na szczęście otrzeźwiałem, do czego przekonali mnie idioci z tej sieci, a dziś się wstydzę, że pomyślałem, że może być tam lepiej...
Dobrze radzę nie patrzeć kto tam pracuje i co robi tylko ile i za ile można wycisnąć od opa i czy to jest to co się chce - jeszcze raz nawołuje do wzięcia na poważnie stopki kolegi "dan7" :)
Ja już dawno stwierdziłem, że jeden operator to jest mało by mieć to co sobie założyłem, a właściwie "za ile".
 #795445  autor: Blank
 10 kwie 2015, 22:22
Z Orange to jest tak, że jak się znasz (vide Calm7) to możesz wycisnąć sporo, a jak się nie znasz to oni z ciebie wycisną sporo :D

W innych sieciach prawie tak samo, z tym, że bez "sporo" :D
To co mi się w Orange podoba to mechanizm RWK, która działa w każdej taryfie, bezpłatne sprawdzanie stanu konta (haha, pozdrawiam Horacego), czy "Twoje Numery". Są jednak rzeczy, których wybaczyć nie można. Skrajnie niekompetentny BOK (oczywiście nie wszyscy), gorzej niż durne procedury (przejście Abo>Karta, wymiana karty SIM tylko w salonach głównych i to nie mogą być salony bylej TP, blokowanie RWK tylko dlatego, że ktoś przez wlasną głupotę 2 lata temu właczył na 10 sekund 0 zł w Orange, itp.).
Nie wiem co w sygnaturce ma dan, a nie chce mi się specjalnie szukać, ale jeśli chodzi o uniwersalną zasadę "live and let live", czyli w tym kontekście, żeby każdy sobie wybrał co mu najlepiej pasuje i nie narzucał własnego stylu innym, to jak najbardziej się zgadzam, z czym ponownie zresztą powtarzam, że zdarza mi się "polecać" usługi Orange, jeśli w mojej opinii, są one najlepsze dla danej osoby ;)

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #795448  autor: Rosolak
 10 kwie 2015, 22:28
Gdybym chciał się ukryć, to bym się ukrył. A ja specjalnie dawałem podpowiedzi żeby sprawdzić czujność, taki kawał. Miałem sobie dać Emsi1, ale jak szedł akurat w TV "13 posterunek" i był tam pan Rosolak, no i siadło.

Sebusy, czego niby miałbym się wstydzić?

Tzn. może źle się wyraziłem, że zmieniłem poglądy co do Orange. Nie pokochałem ich, ale doceniłem, że jako jedyna sieć daje możliwość dłuższej ważności transferu (OFnK). I zapulsowali u mnie, ale pozostałe mankamenty bez zmian. Przeniosłem swój drugi zapasowy numer i nie ma ani spamu, ani takich problemów jak z tym oryginalnym co opisywałem na forum.
Kolejną zmianą poglądu jest oziębienie stosunku do plejaka. O ile ostatnio dzięki stanu darmowemu sporo zaoszczędziłem, to celebryckie reklamy doprowadzają mnie do szewskiej pasji. Wzięliby się za infrastrukturę.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #795452  autor: bazooka
 10 kwie 2015, 22:37
divhashmorex pisze:czyli w tym kontekście, żeby każdy sobie wybrał co mu najlepiej pasuje i nie narzucał własnego stylu innym
Gdyby tak było, nikt by o to nie pytał na forum, a więc forum niepotrzebne...
Gdyby wszyscy polecali jedno to innych nikt by nie używał - czy jeśli polecam Orange w kontekście OFnK, RWK lub w kontekście 3 Twoich Numerów, albo namawiam do używania mPotowra (co już od pewnego nie musi się kojarzyć tylko O.) - to łamię Twoją zasadę :?:
...odpowiem sobie sam: NIE
Nie czuję się jednak pomarańczowym fanboyem, bo jestem dualsimowym fanboyem i wszystkim to jednak będę polecał, jeśli mają zapędy oszczędnościowe :)
Rosolak pisze:Sebusy, czego niby miałbym się wstydzić?
Spekuluje sobie, po tym że faktycznie nie zrobiłeś tego co sugerował @111 - z tym podpisem w stopce... no ale skoro to taki "kawał" - okey, ale się nie uśmiałem - wybacz :roll:
 #795454  autor: Rosolak
 10 kwie 2015, 22:43
Sorry Sebusy wiem, wybacz. Przywołałeś na PW Rosolaka i nieświadomie pisałeś o Orange ze starym poczciwym Emsim hejterem pomarańczy :mrgreen: Ja za to miałem trochę radochy, ale 111 mnie zdekonspirował. A tak poza tym, to nie jestem zwolennikiem pisania takich rzeczy w stopce, bo po co? Co to za różnica?

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #795456  autor: bazooka
 10 kwie 2015, 22:48
Nigdy nie odczułem że byłeś hejterem O. jako Emsi...hehe...i co zatkało kakało :?: :-D
Ale od divhasha śmierdziało tym chyba na jakiś sąsiednich forach :)
 #795480  autor: Rosolak
 11 kwie 2015, 00:54
OK, jak powstanie nowe konto Sherlock, to będzie wszystko wiadomo ;-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #795546  autor: 111
 11 kwie 2015, 15:03
@Rosolak, Sherlock fajny nick,może ktoś go wykorzysta i takie konto założy, ale ja mam swoje,które mi wystarczy:)
 #795547  autor: 111
 11 kwie 2015, 15:04
@Rosolak, Sherlock fajny nick,może ktoś go wykorzysta i takie konto założy, ale ja mam swoje,które mi wystarczy:)
  • Strona 46 z 56
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 56
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 56