DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 47 z 47
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
 #1176830  autor: MariuszY
 10 sie 2024, 08:33
bolek2004 pisze:
10 sie 2024, 07:31
2. Wcześniej jeszcze długi czas można było aktywować takie startery na starej taryfie bez problemu, ale w obecnej sytuacji to nikt nie wie jak to działa i co oni tam narobili w tym play choć raczej powinny się aktywować w odnowie.
Jeszcze pewnie po sklepach jest kupę różnych starterów z różnymi taryfami więc na bank się dadzą aktywować, kwestia taryfy tylko bo może to być pnk 3.0:)
W takiej sytuacji reklamacja do operatora, bo jeśli taryfa nie została zlikwidowana, a na opakowaniu mamy Odnowa, FPnK czy odpowiednio inną, to starter musi zostać zaktywowany w takiej taryfie, w przeciwnym wypadku zakupiony towar jest wadliwy - oznakowanie na opakowaniu nie odpowiada zawartości. Sytuacja podpada pod zwrot reklamacyjny.
 #1176832  autor: WR841ND
 10 sie 2024, 08:55
No to kto może to niech nie wykonuje żadnych ruchów migracyjnych..
Ja mam odnowę i 45zł na rok to nie majątek.( mniej już się nie da tzn da 30zł rok ale nie ma sensu ekonomicznego)
A jak to 45 a nie 60 ( 12x5 ) no bo tak wychodzi.

3.0 to taki niegłupie NL za 20/10 ( min/SMS)( dla kogoś kto dużo gada poza sieć i pisze poza sieć ) ale ... Netu zero w tym pakiecie dodatkowo ( net z Play dla karciarzy to chyba niespełna rozumu ktoś łyknie )

O nie ja już się nigdzie nie migruje między ofertami Play.

Szkoda że kod na konto ważne rok za 20 nie trybi w OdN ;) achh jaka szkoda..
 #1176897  autor: Remington
 11 sie 2024, 13:15
vkjcsakjvcjk pisze:
11 sie 2024, 10:08
Mam nadzieję, że UOKiK i UKE zareagują na ten bałagan.

Piszcie do nich - bez tego oni o sprawie nie wiedzą.

Kto chętny, może poinformować oba urzędy o:
- wprowadzaniu zmian i regulaminów z datą wsteczną
- nieudostępnianiu w żadnej formie regulaminów pakietów nowej taryfy
- wycofywaniu regulaminów bez komunikatu
- wprowadzeniu jeszcze bardziej wrednej kary za brak aktywności
- łamaniu w P24 własnego regulaminu w odniesieniu do obecnych użytkowników FM
 #1176900  autor: HappyBoy
 11 sie 2024, 13:50
PLAY zaczyna mnie irytować... mam pakiet z 5G a prędkości to max 45/5Mbps (pod stacją 40/25Mbps).
Testując zagraniczną kartę na infrastrukturze PLAY karta osiągała spokojnie wyniki ponad 100Mbps... czy nawet sam Mobile Vikings na 5G ponad 600.. Próbowałem się coś dowiedzieć przez czat ale tam tylko synchronizację ustawień robią i tyle. Nic nie pomaga. Co zrobić aby ominąć te limity ? Wyższy pakiet ? Aktualnie mam za 35zł.
 #1176904  autor: KC-KARLOS
 11 sie 2024, 14:02
HappyBoy: jaką masz taryfę widoczną pod *111*49*1# ?

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1176939  autor: KC-KARLOS
 11 sie 2024, 18:46
HappyBoy: i wszystko jasne - ta taryfa ma wbudowany limit prędkości danych - przy zwykłych pakietach netowych - do 7 mbps. Przy pakietach zintegrowanych - do ok 45-50 mbps (nie ma tego w regulaminie). Masz 3 możliwości:
> reklamacja
> odczekanie do końca ważności usługi i zmiana taryfy na nowszą, która pozwala na transfer do 1,1 gbps
> zmiana taryfy i ponowne włączenie wybranej usługi no-limit z GB (nie polecam, bo poprzednia usługa przepadnie, a z tego tytułu operator nie zwróci środków).

Jest jeszcze jeden pomysł: jeśli masz aktywną usługę M 5G za 35/mc i na 5G masz ograniczoną prędkość (te 45-50 mbps), możesz sprawdzić, czy promocja z nielimitowanym transferem w 5G na 31 dni nie zniesie tego absurdalnego limitera prędkości.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 47 z 47
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47