DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 463 z 527
  • 1
  • 461
  • 462
  • 463
  • 464
  • 465
  • 527
 #1165313  autor: babciagienia1p
 03 lut 2024, 15:47
@zulu144dwa
U mnie nie ma guzika. Za młode numery? Użyłam tego o czym nie powinniśmy mówić. Faktycznie, lejek na GB za NL zniknął, na GB za doładowania trudno powiedzieć, bo nie ma komunikatu.
Testowo weszłam w Moje aktywne pakiety i usługi => Ograniczenie prędkości transmisji danych. Miałam "od zawsze" "w trakcie włączania". Spróbowałam wyłączyć, tymczasem status zmienił się na "włączony" :hello1:
W "zobacz szczegóły" bez zmian - jak wcześniej - bez lejka w GB za NL, nie wiadomo jak w GB za doładowania.
 #1165315  autor: KC-KARLOS
 03 lut 2024, 16:01
pingpong123a: czy w usługach w Mój Orange jest włączona opcja ograniczenia prędkości transmisji (lejek 64 kbps poza pakietami)? Pytam, bo smsem można ten lejek zdjąć.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1165318  autor: zulu144dwa
 03 lut 2024, 16:06
Guzik to jest tylko w aplikacji w usługach aktywnych w NL po zawieszeniu usługi i zamrożeniu GB.
Zamrożone GB jak są to widać na stronie MO w szczegółach oferty.
Lejek-ograniczenie jak jest to sprawdzam na stronie MO w usługach aktywnych.
To jest jedna pozycja i tylko na jednym numerze jej nie mam, gdy jest choć jedno saldo z ważnymi nawet zerowymi GB.

PS. Jak zapewniałem utrzymanie GB darmowym NL lub za 1 zł to pozycja z ograniczeniem zawsze była zółta lub zielona (po wyczerpaniu GB ze wszystkich sald).
Po kombinacji z 2400GB znikła.
Lejka nigdy na żadnym numerze nie wyłączałem (nawet jak dawno temu były złotówki na koncie promocyjnym) i nie polecam tego robić bo będą jeszcze większe kłopoty.

PS2. Lejek potrafił znikać jak korzystało się z promocynych paczek z 300GB a konto przeszło w w OP.
Ale to nie był problem , bo w OP jakby skończyły się GB to zawiesza się internet i nie pobiera złotówek.

PS3. Nie wiadomo jak te algorytmy w Orange działają i nawet błędnie chwilowo nie występuje dla tych algorytmów sytuacja podobna do opisanej w PS2
Ostatnio zmieniony 03 lut 2024, 16:38 przez zulu144dwa, łącznie zmieniany 2 razy.

--------------------------------
NL za 1 zł rządzi w OFnK
 #1165319  autor: pingpong123a
 03 lut 2024, 16:08
Karlos20 pisze:
03 lut 2024, 16:01
pingpong123a: czy w usługach w Mój Orange jest włączona opcja ograniczenia prędkości transmisji (lejek 64 kbps poza pakietami)? Pytam, bo smsem można ten lejek zdjąć.
Nie było tej opcji w Mój Orange, bonus był przedłużony za pomocą NL za 1 zł. SMS z informacją od numeru 411 o włączeniu ograniczenia przyszedł normalnie. Następnie wiadomość o środkach poniżej 1 zł czy jakoś tak. Żadnych smsów na zdjęcie lejka nie wysyłałem, w takim wypadku konsultant reklamacji by nie uznał.
 #1165322  autor: babciagienia1p
 03 lut 2024, 16:28
zulu144dwa pisze:
03 lut 2024, 16:06
...Lejka nigdy na żadnym numerze nie wyłączałem (nawet jak dawno temu były złotówki na koncie promocyjnym) i nie polecam tego robić bo będą jeszcze większe kłopoty.

No to coś spsociłam, bo przy próbie wyłączenia lejka klawiszem "wyłącz" ze statusu "w trakcie włączania" (pomarańczowy), status zmienił się na "włączony" (zielony).
 #1165327  autor: neotele
 03 lut 2024, 18:44
Jak długo - z waszego doświadczenia i wiedzy - będzie (prawdopodobnie) ważny niezarejestrowany starter Orange po wygaśnięciu oficjalnej daty ważności, widocznej na pudełku startera?
Optymalnie byłoby, aby udało się go aktywować ok 6 miesięcy (a nawet później) po oficjalnej dacie ważności. Czy komuś udało się coś podobnego?
 #1165336  autor: kazik20
 03 lut 2024, 20:02
Kiedyś pani z kiosku mi wcisnęła podstępnie niewiele przeterminowany bo jak zapewniała napewno można zarejestrować.
Karta wogóle w sieć się nawet nie wlogowała. Jakby martwa. Musiałem lecieć z reklamacją do kiosku po zwrot kasy :/

ale wracając do twojego pytania - też chciałbym żeby się dało długo odroczyć, bo mam parę jeszcze starterków darmowych.
 #1165387  autor: newamadeo
 04 lut 2024, 15:29
Witam, żeby uruchomić promocję 4800gb, w pierwszej kolejności włączam wersję cykliczną NL za 35zł a następnie włączam promocję 4800gb ? Czy przy włączonej wersji NL na dłużej czyli na 93 dni opcja 4800gb też się uruchomi bez problemu? Czy mając promocje 4800gb trzeba uruchamiać jakieś usługi przedłużające ważność pakietów po doładowaniach i czy wciąż najlepiej doładowywać konto po 5zł żeby zyskać więcej? Wiele pytań, ale rozświetlą mi obraz ☺
 #1165395  autor: KC-KARLOS
 04 lut 2024, 17:43
newamadeo: najpierw odpalasz 4800GB, potem no-limit - koniecznie w wersji cyklicznej. Wersja jednorazowa-nieodnawialna (również w wersji "na dłużej") nie powoduje przyznania transzy GB z promocji.
Nic nie musisz dodatkowo uruchamiać, bo usługa no-limit zawsze wydłuża ważność GB z zasileń oraz kasy (przy opcji cyklicznej wiadomo, że się odnawia jeśli masz wystarczającą kasę na koncie) - zawsze kasa i GB z zasileń mają 1 miesiąc dłuższą ważność niż usługa no-limit.
Od Ciebie to zależy, bo pakiety cykliczne są przeznaczone dla tych, co chcą mieć dużo neta i co miesiąc zasilają konto. Jeśli chcesz mniej neta, ale na dłużej, są inne sposoby - w dobrej cenie, wedle potrzeb.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1165432  autor: BerG84
 05 lut 2024, 11:30
Pytanie laika bo za dużo jest informacji i ciężko to ogarnąć. Aktywowałem nową kartę 9 stycznia na niej mam 100GB za MO, 200GB za zgody i 22.5GB za doładowanie oraz pakiet 12x25GB za doładowanie 5 zł. Ważność konta jest rok od tego 9.01 i teraz jak najlepiej to rozegrać nie chcę no limitów raczej będę bazował na internecie z bonusów doładowując te 5 zł miesięcznie co da 47,5 GB. Pytanie czym da się przedłużać dostęp do GB z doładowań czy jedynie 29 zł wchodzi w grę? Czy doładowanie 5 zł też przedłuża ważność bonusów ewentualnie ten no limit za 1 zł?. Generalnie mój plan jest taki że w środę uruchomię no limit z kodu dający pierwszy miesiąc za 0 zł a później po misiącu pewnie ten kod za 29 zł. Jeśli ktoś bardziej ogarnięty podpowie będę wdzięczny chodzi mi głównie o internet z bonusów bo to druga karta rozmowy mam u innego operatora.
 #1165440  autor: neotele
 05 lut 2024, 14:21
@BerG84
Domyślam się, że piszesz o comiesięcznych pakietach w ramach promo 300GB.
Jeśli tak, to każdorazowo po przyznaniu pakietu 25GB przedłużana jest ważność konta GB o 31 dni, ale nie jest przedłużane konto główne zł i o to musisz zadbać samodzielnie.
Jeśli będziesz ciągle, minimum co miesiąc doładowywał, to ważność GB za doładowanie będzie się co miesiąc przedłużać, więc specjalnie w tym celu nie musisz wydawać 29 zł na RWK i GB (choć zawsze możesz to zrobić, co pozwoli Ci np. na przerwę w comiesięcznym zasilaniu).
Natomiast ważność konta zł możesz sobie w tym przypadku zapewnić na dwa sposoby:
- albo KWR za 9 zł (sms START na 8002),
- albo co miesiąc NL za 1 zł (co da Ci - przy okazji - 32 dni ważności konta zł i GB za doładowania, ale pod warunkiem, że nie masz włączonego KWR za 9 zł).
 #1165446  autor: BerG84
 05 lut 2024, 15:41
Dziękuję za wyjaśnienie RWK mam z automatu przyznany i włączony po aktywacji startera więc to wyklucza NL za 1 zł. Ale dobra wiadomość że ten pakiet 12x25GB będzie przedłużał ważność o miesiąc bonusowych GB więc przez rok nie muszę się martwić bo konto złotówkowe mam ważne rok.
 #1165452  autor: MariuszY
 05 lut 2024, 17:03
BerG84 pisze:
05 lut 2024, 11:30
Aktywowałem nową kartę 9 stycznia na niej mam 100GB za MO, 200GB za zgody i 22.5GB za doładowanie oraz pakiet 12x25GB za doładowanie 5 zł. Ważność konta jest rok od tego 9.01 i teraz jak najlepiej to rozegrać nie chcę no limitów raczej będę bazował na internecie z bonusów doładowując te 5 zł miesięcznie co da 47,5 GB.
Domyslam się, że chodzi o starter zakupiony online (bo 47,5GB na mies. za 5 zł), więc...
Mając aktywne KWR (Konto Ważne Rok) masz też ważną kasę przez ten rok czasu. Każdorazowe przyznanie paczki 25GB po spełnieniu wymogu doładowania zapewni też przedłużenie ważności srodków z bonusu za doładowania. Jest tylko jedna rzecz, o której nie piszesz (nie pisząc, że to czarny starter promocyjny) - usługa NL (no limit), która jest domyślnie aktywowana na takim starterze, a która z braku kasy przeszła w stan uśpienia. Powinna to być wersja za 31zł (u mnie jest za 35zł), która po kilku doładowaniach, jeśli nie będziesz zużywał kasy, włączy się sama. Następuje to w dniu doładowania, gdy saldo osiąga koszt uruchomienia minus 5zł (bo do 5zł Orange udziela autokredytu). Jeśli masz inne przeznaczenie dla kasy na koncie niż usługi NL w wymiarze miesięcznym to lepiej pomyśl już teraz... i zawsze dokładnie pisz jaki masz starter :wink:
 #1165457  autor: pingpong123a
 05 lut 2024, 18:55
Sprawdziłem na innej karcie (nie używanej), jak zachowuje się opcja ograniczenia prędkości w Mój Orange.
Po włączeniu NL za 1 zł, w pierwszy niepełny dzień pojawiła się ta pozycja na żółto "w trakcie włączania". 2 i 3 dzień tak samo.
Dzisiaj 4 dnia pozycja zniknęła, bonus za doładowanie jest na karcie nadal obecny.

Promocyjne 300 GB na rok, 2400 GB do NL itd. nie były uruchomione.
 #1165472  autor: babciagienia1p
 05 lut 2024, 23:13
Jak wygląda kwestia ważności przegródki "GB za doładowania" w przypadku szybkiego wykorzystania 2 GB na przenoszonym numerze i wyzerowaniu pakietu?
Czy aktywacja 100 + 200 GB, w momencie kiedy saldo GB wynosi już 0 (zero), również daje ważność zgodną z datą promocyjnego KWR?
 #1165475  autor: KC-KARLOS
 05 lut 2024, 23:31
babciagienia1p: była kiedyś o tym mowa. Jeśli wyzerujesz te saldo GB, a dodasz nowe z innych promocji, nabyta, dłuższa ważność pozostaje bez zmian. Proszę sprawdzać datę ważności tego salda po otrzymaniu smsa zwrotnego gdy wbijesz kod *101*01#

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1165497  autor: KC-KARLOS
 06 lut 2024, 10:22
boggio: nie. NL za 1 zł przedłuża NL o 1 dzień. Pomyliłeś przedłużanie kasy i GB z zasileń z ważnością no-limitów.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 463 z 527
  • 1
  • 461
  • 462
  • 463
  • 464
  • 465
  • 527
  • 1
  • 461
  • 462
  • 463
  • 464
  • 465
  • 527