DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 48 z 129
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 129
 #1109031  autor: f0ku5
 30 gru 2020, 16:56
Jeżeli często się poruszasz po kraju to Orange będzie nieporównywalnie lepszym wyborem, niż Play. Z przeniesieniem numeru w przyszłości oczywiście nie będzie żadnego problemu ;)
 #1109362  autor: KC-KARLOS
 04 sty 2021, 23:39
mateo1995: Masz zawieszone usługi na numerze, więc aby dostawać i korzystać z bonusów, musisz mieć aktywny Plan.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1109364  autor: mateo1995
 04 sty 2021, 23:46
Doprecyzuje jeszcze pytanie pytając wprost. Zależy mi na 500GB z 5 poleceń i tylko na tym. Dopiero od momentu przyznania 500GB z nich korzystam i jestem w stanie aktywować plan za 25zł co miesiąc. Czy do momentu przyznania 500GB jest możliwość nie płacenia i nie korzystania z żadnych usług?

Jeśli nie ma takiej możliwości to czy dobrze rozumiem, że gdy nie mam aktywnego planu a w tym czasie zostały spełnione warunki do przyznania 70zł za polecenie i kolejnego kroku(polecenia) do 500GB wówczas te bonusy bezpowrotnie przepadają?
 #1109366  autor: KC-KARLOS
 04 sty 2021, 23:52
To zależy czy masz już 4 polecenia i czy będzie kolejne w drodze. Regulamin świadczenia usług we Flexie i promocji poleceń mówią wyraźnie, że obie strony muszą mieć aktywny plan - polecony musi mieć pobraną drugą opłatę za 2gi miesiąc we Flexie, a Ty musisz mieć aktywny plan przy skutecznym wbiciu Twojego kodu poleceń przez poleconego usera i aby otrzymać 70 zł i 500GB za 5tą i 10tą osobę, musisz mieć aktywne usługi, inaczej tylko polecona osoba zgarnie bonus. Jeśli masz usługi zawieszone, to nic nie dostaniesz. Nie ma nic za darmo.
7. Przyznamy Premię Tobie i Nowemu Klientowi, jeśli Nowy Klient dokona płatności za co najmniej dwa Okresy rozliczeniowe w Orange Flex, a Ty będziesz do tego czasu korzystać ze swojego numeru w Orange Flex.
8. Niezależnie od tego, czy jesteś Nowym Klientem czy Uczestnikiem, Premię możesz wykorzystać na płatności za usługi Orange Flex lub odebrać wchodząc w sekcję „Płatności” w Aplikacji na swoim urządzeniu i klikając przycisk „wypłać środki”. Premię możesz odebrać w czasie, w którym korzystasz z usług Orange Flex, tj. Twój Plan jest aktywny.
Źródło: regulamin promocji "Polecaj i zarabiaj 2" w Orange Flex.

Jak wznowisz Plan, możesz zbierać bonusy, to co zebrałeś i odebrałeś to Twoje.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1109372  autor: KC-KARLOS
 05 sty 2021, 00:32
mateo1995: powtórzę: przy wbiciu kodu polecającego, jak i przy momencie otrzymania bonusu za spełnienie warunków promocji - MUSISZ mieć aktywny Plan. Bez aktywnych usług, numer jest w zasadzie martwy. Trzeba zainwestować, aby później dostać profity, które przeznaczysz albo na opłacenie Flexa na kolejne miesiące, albo na co tylko chcesz, wypłacając środki na podpiętą kartę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1109403  autor: horas
 05 sty 2021, 11:52
Karlos20 pisze:
18 gru 2020, 23:45
mungo: nie ma ekstra opłat za transmisję danych poza pakietami, jest lejek 64 kbps, który działa do momentu otrzymania jakichkolwiek GB (płatnych, bezpłatnych z promocji lub przekazanych z głównego numeru). Dodam, iż plan za 15 zł nie ma wbudowanej darmowej transmisji w ramach Social Pass.
Dwa pytania ;)

1.) Lejek 64 kbps jest przy każdej taryfie? (15/30/50/100)
2.) Kwestia udostępnienia internetu przy wykupionej opcji Video Pass - czy jak udostępnię sobie neta z telefonu na kompa i odpalę na kompie np. Netflixa, to będę oglądał seriale bez użycia transferu danych z abonamentu, czy jednak muszę odpalić Netflixa na telefonie i zrobić zrzut na kompa?
Generalnie chodzi mi o to, by w komforcie oglądać Netflix na kompie a telefonu używać tylko jako router (żadne udostępnianie ekranu).
 #1109404  autor: iphoneski
 05 sty 2021, 12:03
1: Tak
2: możesz normalnie neta udostępnić. Możesz nawet wziąć drugą kartę z tym samym planem, kupić modem na Allegro za 50 zł i nie marnować baterii telefonu na udostępnianie.
 #1109405  autor: horas
 05 sty 2021, 12:13
iphoneski pisze:
05 sty 2021, 12:03
1: Tak
2: możesz normalnie neta udostępnić. Możesz nawet wziąć drugą kartę z tym samym planem, kupić modem na Allegro za 50 zł i nie marnować baterii telefonu na udostępnianie.
No i git :smt023
Martwi tylko ten lejek.....
Z tymi dwoma kartami to jest zajebiaszczy pomysł :mrgreen:
E-sim do telefonu a druga fizyczna do modemu.
Jak mówisz, że można udostępnić neta i odpalić na laptopie np. Netflix bez pomniejszania podstawowego pakietu (abonamentu) to jest to dla mnie idealne rozwiązanie.
 #1109411  autor: KC-KARLOS
 05 sty 2021, 13:08
1. Tak, każda taryfa ma lejek. Brak ekstra opłat, chyba, że dokupisz dodatkowy transfer lub zmienisz plan na wyższy.
2. Neta udostępniasz z telefonu lub wkładasz kartę SIM do routera. Passy i net śmigają aż miło. Za darmo dobierasz drugą kartę. Nie zapomnij wyłączyć reklam, jeśli oglądasz z przeglądarki na komputerze, wtedy zje mniej neta.
Dodam, że Passy działają nawet, gdy nie masz GB podstawowych, serwisy objęte usługą działają w normalnej prędkości.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1109482  autor: bora1410
 06 sty 2021, 09:10
Czy te 500 GB z poleceń to jest z jakimś okresem ważności? Chcę się przenieść z karty w Orange na Flexa, ale jedyne co mnie blokuje to strata ponad 900 GB. Średnio wykorzystuje miesięcznie pewnie mniej niż 10 GB, ale zdarza się że parę razy w roku jestem na jakimś wyjeździe i wtedy potrafi pójść z 50 GB w tydzień. Jest jakiś sposób by przy zwykłym planie za 25 czy 30 zł dokupić czy zorganizować trochę dodatkowych gigabajtów?
 #1109484  autor: iphoneski
 06 sty 2021, 10:04
Co do gigabajtów z poleceń info jest pewnie w regulaminie. Ostatnio można było zorganizować sobie 200 giga za darmo albo za grosze z kodami za punkty pyszne.pl. Jak ktoś nie miał punktów kody w sieci były po 5 zł, kilku moich znajomych kupiło. Pakiet był ważny 5 albo 6 miesięcy - nie pamiętam dokładnie.
A właściwie po co chcesz przechodzić jeśli masz zgromadzonych tyle danych? Flex nie da ci tego w żaden sposób.
 #1109490  autor: bora1410
 06 sty 2021, 11:54
Dodatkowa karta przypisana do numeru (pewno w nowym modelu Garmin wprowadzi do serii Fenix taką możliwość), WIFI CALLING poza Polską (to najważniejsze dla mnie), ogólna łatwość i wygoda, faktura na firmę. Najważniejsze to dodatkowa karta i wifi calling, bez reszty mógłbym żyć.
 #1109492  autor: iphoneski
 06 sty 2021, 12:32
No to nie masz wyjścia - gigabajty przepadną. Osobiście od dawna uważam, że przydałaby się kumulacja danych we Flex, ale wtedy nie sprzedawałyby się dodatkowe paczki danych, a i passy mogłyby mieć problem. Ja bym sobie nawet chętnie zapłacił te 5 zł miesięcznie za możliwość zbierania gigabajtów.
 #1109507  autor: KC-KARLOS
 06 sty 2021, 14:37
bora1410: 500GB z poleceń, 200GB z promki Pyszne i 100GB dla studenta - są ważne 180 dni. Widoczne są na saldzie "Promo GB" i schodzą jako pierwsze. Polecam rozdać wszystkie GB zgromadzone w ramach opłaconego planu, zanim się zmarnują.
W przypadku aktywnych Promo GB, dokupowanie GB podstawowych czy nawet Passów, nie ma sensu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 48 z 129
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 129
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 129