DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1178940  autor: mateo1995
 09 wrz 2024, 11:00
Czy PayU to jedyna usluga umozliwijaca cykliczne doladowania w numeru w nju bez dodatkowych oplat?

Czy usluga ta dziala bez zastrzeżeń? Pytam bo na ich stronie jest jakiś dziwny opis wyłączenia tej usługi. Dziwne, że aby to wyłaczyć nalezy się kontaktować z bankiem albo PayU, nie ma natomiast dostępnej takiej opcji na stronie.


"
Czy można zrezygnować z opcji cyklicznego doładowania?
Z usługi można zrezygnować, kontaktując się ze swoim bankiem lub bezpośrednio z PayU. Aktualnie pracujemy nad udostępnieniem tej opcji z poziomu konta w serwisie doladowania.payu.pl.
"
 #1178946  autor: Remington
 09 wrz 2024, 11:20
Podobno w ING, mBanku i PKO są doładowania cykliczne (pewność mam tylko co do mBanku), więc zobacz jak jest w Twoim banku.

U operatorów są różne możliwości:
- Orange i TM - przez serwis www od AutoPay (ale nju nie zadziała)
- TM - też w aplikacji mobilnej Mój T-Mobile
- Play - w aplikacji mobilnej Play24

W PayU jest to kulawe, dokładnie takie jak to opisałeś. Choć nie wiem na czym miałoby polegać anulowanie poprzez bank.
 #1179013  autor: xperia
 11 wrz 2024, 00:49
W mBanku i PKO cykliczne doładowania są na pewno (korzystam).
W ING były dawno temu przed zmianą systemu bankowości elektronicznej, teraz już chyba nie ma.
 #1179021  autor: neotele
 11 wrz 2024, 09:51
Jeśli nie uda się Wam znaleźć dostępnej opcji auto-doładowania u waszego operatora GSM/banku, to alternatywnie sugeruję ustawić sobie w telefonie/PC cykliczne powiadomienie w stylu: "doładować XYZ", co powinno rozwiązać zaistniały problem.