DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #737974  autor: negra
 05 sie 2014, 14:57
Przypomnę że wysłałem do Heyah formularz rejestracji numeru i właśnie otrzymałem sms o treści ; potwierdzamy wpływ Państwa zgłoszenia. Zarejestrowaliśmy je pod numerem .........;
T-mobile.
Powiedzcie proszę czy to jest równo znaczne z zarejestrowaniem mojego numeru ?, czy trzeba jeszcze czekać na inne potwierdzenie?
Ostatnio zmieniony 17 sie 2014, 23:33 przez negra, łącznie zmieniany 1 raz.

 #737976  autor: ciekawy
 05 sie 2014, 15:01
to jest zarejestrowanie że wpłynął papier, jeszcze musisz poczekać na rejestracje

 #737978  autor: negra
 05 sie 2014, 15:04
Ok dziękuję i rozumiem że też będzie to sms.

 #737980  autor: ciekawy
 05 sie 2014, 15:09
tak, powinni wysłać coś w stylu, że dziękują za rejestracje numeru

 #738552  autor: negra
 07 sie 2014, 14:21
Włśnie otrzymałem sms o treści ; zarejestrowaliśmy twoje dane ; czy po tym sms mam rozumieć że mój numer telefonu jest od teraz zarejestrowany i będę mógł przejść na np. abonament ,przenieść do innego operatora?
Nie do końca rozumiem o co chodzi z dwoma pozostałymi sms które dostałem , a mianowicie coś takiego
; nie zrealizowaliśmy dyspozycji dotyczacej wysyłania powiadomień droga elektroniczna , ponieważ numer nie jest uprawniony
Wcelu włączenia statusu uzytkownika uprawnionego prosze dosłac kopie dokumentu tozsamosci
Z tego co pamiętam to nic o tym na wniosku nie było , o co tu chodzi?

 #738582  autor: bolek2004
 07 sie 2014, 15:07
Zadzwoń bo boku heyah i dopytaj o co chodzi. Widzę że zmieniły się karty rejestracyjne, jak były te stare to bez problemu rejestrowałem numer i nikomu nie było potrzebne xero mojego dowodu. Może się coś zmieniło.

 #738995  autor: ciekawy
 08 sie 2014, 23:14
tak, jak masz taki sms to znaczy, że zarejestrowany, możesz przenosić, warto się jeszcze upewnić na bok ale już powinien być numer zarejestrowany,

a to drugie to pewnie jakaś usługa czy coś, nie przejmowałbym się tym komunikatem, tym bardziej, że chcesz przenieść numer

 #739046  autor: negra
 09 sie 2014, 09:09
Masz rację dostałem potwierdzenie że numer został zarejestrowany :lol: , a pozostałe to chodzi o przesyłanie na maila zmian w firmie..
 #835225  autor: silvercrest
 16 lis 2015, 18:53
Witam, przepraszam za wykopalisko, ale nie chcę zakładać nowego tematu :)

Byłem dzisiaj w salonie T-Mobile chciałem zarejestrować numer w heyah aby przenieść numer do Play(a docelowo Fakt Mobile) dowiedziałem się tam że nie mogę zarejestrować numeru heyah w salonie T-Mobile, tylko mailowo, poprzez wysłanie dokumentów pocztą, lub wizyta w specjalnym salonie oddalonym ponad 70 km(punkt obsługi klienta heyah).
Problem w tym że nie widzę możliwości rejestracji elektronicznie: https://www.heyah.pl/obsluga-klienta/po ... -karty-sim
A więc jakie są możliwości?
 #835320  autor: iPlus
 17 lis 2015, 10:33
silvercrest,

w salonie Play przenieś od razu do Fakt Mobile bo z Play nie można przenieść do Fakt, więc póki jesteś w innej sieci to od razu składaj we wniosku o przeniesienie numeru do Fakt Mobile, nie do Play jeśli chcesz do Fakt
 #835366  autor: Ruben
 17 lis 2015, 13:06
silvercrest,
ja dokumenty wysyłałem pocztą ale tak jak napisał kolega Gregrin, można także mailowo.
Tak dla przypomnienia, to po przeniesieniu numeru do Play warto skorzystać z bonusu 60 pln za przeniesienie zanim zmigrujesz do Fakt Mobile. Czyli trzeba doładować za min. 5pln zanim dokonasz ewentualnej zmiany taryfy.
Przy migracji do Fakt środki bonusowe przepadają a zostają tylko środki z konta głównego ale to pewnie już wiesz.
 #835419  autor: Gregrin
 17 lis 2015, 17:51
iPlus pisze:w salonie Play przenieś od razu do Fakt Mobile bo z Play nie można przenieść do Fakt
Proszę nie siać dezinformacji. Z playa jak najbrzydziej przeniesiesz się do faktu i to bez problemu bo telefonicznie. Informacje w wątku [Play<-->Fakt<-->RBM] Przenoszenie numeru są jak najbardziej aktualne.
 #835458  autor: silvercrest
 17 lis 2015, 20:34
@Gregrin, dziękuje za potwierdzenie, już się przestraszyłem że możliwość migracji została wyłączona.
Ten bonus 60zł za przeniesienie ile jest ważny? I czy można go jakoś przedłużać?
 #835470  autor: Ruben
 17 lis 2015, 21:12
Bonus za przeniesienie wpada na tzw. konto promocyjne i ważny 90 dni.
Więcej o tym przeczytasz tutaj:
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 22&t=79885
Można go przedłużać np. doładowaniami z Facebooka lub wykupując pakiet 10za5. Generalnie chodzi o to żeby jakieś nowe środki wpadły na konto promocyjne i przedłużają o 30dni wszystkie środki na koncie promocyjnym.
 #835607  autor: silvercrest
 18 lis 2015, 13:11
A gdyby tak spróbować przenieść numer kodem USSD do T-Mobile(ktoś kiedyś podawał kod na forum) i wtedy zarejestrować już w salonie T-Mobie?
Czy coś takiego przejdzie?
Czy można przenieść numer do T-Mobile tym kodem przy nieaktywnym koncie na połączenia wychodzące?
 #835619  autor: qba84
 18 lis 2015, 13:59
W karcie rejestracyjnej jest pole "Hasło" - chodzi o PUK?
 #835637  autor: bolek2004
 18 lis 2015, 14:55
silvercrest pisze:A gdyby tak spróbować przenieść numer kodem USSD do T-Mobile(ktoś kiedyś podawał kod na forum) i wtedy zarejestrować już w salonie T-Mobie?
Czy coś takiego przejdzie?
Powinno przejść bez problemu, tyle tylko że teraz nawet rejestrując w salonie oni dane wysyłają do centrali i trzeba czekać koło 7 dni żeby numer był zarejestrowany. Ktoś coś o tym pisał na forum już.
silvercrest pisze:Czy można przenieść numer do T-Mobile tym kodem przy nieaktywnym koncie na połączenia wychodzące?
Raczej nie.
qba84 pisze:W karcie rejestracyjnej jest pole "Hasło" - chodzi o PUK?
Nie to nie puk, jak nie wiesz to nic tam nie wpisuj i będzie ok.
 #835642  autor: qba84
 18 lis 2015, 15:23
Tylko, że jest * - pole obowiązkowe...
 #835656  autor: bolek2004
 18 lis 2015, 16:15
Pewnie chodzi o jakieś hasło abonenckie, pamiętam że jak rejestrowałem numer to nic nie wpisałem i rejestracja się udała, i numer przeszedł bez problemu do innej sieci.