DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #841459  autor: dan7
 21 gru 2015, 15:19
Panowie jest ZONK ! Dzisiaj chciałem przedłużyć sobie konto i bonus na internet START na 8002 i przedłużyło mi tylko konto, ważność bonusu została ta sama co przed wysłaniem.
Czy u was tak samo - sprawdźcie !

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #841483  autor: toms
 21 gru 2015, 16:40
Dzięki za info, niestety jest tak jak piszesz. Sama formuła powiadomienia zmieniła się. Dziwne, że operator nie poinformował o zmianie zasad, choć moim zdaniem powinien.
 #841500  autor: dan7
 21 gru 2015, 18:07
Na mój orange jest tak samo jak po sms'sie

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #841511  autor: Dax13
 21 gru 2015, 19:14
W przypadku korzystania z oferty Orange Free na kartę, ważność bonusów internetowych przyznawanych w ramach tej oferty po doładowaniu, zostaje przedłużona zgodnie z okresem ważności konta ustawionym w chwili aktywacji Promocji, jeśli doładowania te zostały dokonane po aktywacji Promocji.
Z tego co ja zrozumiałem z tego fragmentu regulaminu to należy najpierw włączyć RWK a potem dopiero doładować...

EDIT: Nic nie doładowywałem tylko zadzwoniłem na infolinię i konsultant wydłużył mi ważność pakietu internetu do 365 dni
 #841521  autor: dan7
 21 gru 2015, 20:42
No to jesteśmy w domu. Pod jaki numer zadzwoniłeś ?

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #841524  autor: dan7
 21 gru 2015, 20:50
Oczywiście z innej sieci :-D ?

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #841605  autor: Przemix
 22 gru 2015, 14:23
Ja mam na moj orange "w tym bonusowa wartość dostępnego limitu transferu danych" przedluzona, a "pakiet danych" (te same wartosci gb) nieprzedluzona. Ciekawe co kombinują.
 #841662  autor: aabbccdd
 22 gru 2015, 20:51
Potwierdzam, że u mnie również przedłużyło tylko konto złotówkowe, a ważność bonusu pozostała bez zmian.
Jako, że to leżak na wypadek nie działania stałego internetu nie zamierzam jej na razie doładowywać i sprawdzać.
 #841773  autor: Luks
 23 gru 2015, 20:36
Wysłałem wczoraj i dziś z ciekawości SMSa aktywującego RWK, ale u mnie również nie przedłużyło to pakietu danych. Wychodzące tak.
 #841949  autor: torawa
 25 gru 2015, 13:15
bazooka pisze:...macie/mamy prawo złożyć reklamację ze względu na zapisy w w.w. punktach.
Przede wszystkim macie obowiązek przeczytać te punkty.

Żadne zasady się nie zmieniły, jest tak jak w regulaminie. Może wreszcie Orange naprawiło błąd w systemie i tyle, a może to przypadek. Z pewnością jest to niebezpieczne, bo aktywacje są z opóźnieniem (często po 30 minut) więc nawet ci co robią prawidłowo mogą nie dostać bonusu, na pewno nie wolno doładować przed przyjściem sms-a z potwierdzeniem (reklamacja się uda na 100% ale to strata czasu).
 #841989  autor: sa
 25 gru 2015, 17:47
bazooka napisał/a:

Oświeć mnie, bo ja biedny nie umiem czytać - pomożesz koledze i przetłumaczysz :?:
No nie wiem ja to rozumiem tak;wysyłam smsa przedłużającego i czekam na info o przedłużeniu stanu konta,a gdy je dostaję doładowuję,i wtedy konto i bonus jest ważny dokładnie tyle do kiedy mam ważny numer...Robię tak od dawna i jeszcze nigdy nie zdażyło mi się by to nie zadziałało.
 #842123  autor: teleman29
 26 gru 2015, 19:02
Niestety potwierdzam. Nowy tekst smsow, najpierw informuja o przyjeciu zlecenia, po kilku minutach przyszedl sms o przedluzeniu na rok. Niestety, po zaktualizowaniu sie orange on line, na moich obydwu numerach free na karte przedluzylo tylko glowne srodki, niestety bonus zostal w starej waznosci konta. Smuteczek :(

Aktualizacja: Jest jakis kiks

"Pakiet danych"- stara waznosc (nie przedluzylo)

"W tym bonusowa wartość dostępnego limitu transferu danych"- i tu juz pokazuje 365 dni(przedluzylo)

Ktos wie o co kaman?