DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 6 z 54
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 54

 #335653  autor: MADMAX
 17 maja 2009, 11:40
szczurek1176 pisze:Wczoraj dzwoni do mnie konsultant i proponuje podpisanie nowej umowy (stara kończy się 28.02.2010r.) już dzisiaj. Czy nie jest tak, że Orange czy Era też będzie zmieniać regulamin i już dziś obdzwania klientów żeby podpisać nową umowę?
Jesli dopiero operator będzie zmieniać regulamin a Ty podpiszesz umowę na starych warunkach, to co się boisz - najwyżej ją zerwiesz ;)
Moim zdaniem to by było nielogiczne ze strony operatora, wiązać się z Tobą umową na zasadach, które za jakiś czas będa zmienione i trzeba będzie o tym poinformować klientów.

Tak więc powodu chęci przedłużenia z Tobą umowy upatrywałbym gdzie indziej.

Pozdrawiam

 #335678  autor: ombrenos
 17 maja 2009, 12:48
widex pisze:Chyba nawet w regulaminie jest, że po zakończeniu umowy mogą ściągnąć simlocka
Punkt regulaminu dotyczący simlocka przytoczyłem powyżej. Tylko teraz pytanie czy "okres karencji" tyczy się okresu trwania umowy i wszystkich konsekwencji związanych z jej zerwaniem, czyli m.in. usunięcie simlocka? Czy tak samo wyglądałaby sytuacja gdyby umowa została zerwana z winy abonenta?

 #335710  autor: kalion
 17 maja 2009, 15:56
Dopiero dzisiaj zauważyłem nowy regulamin plusa w panelu, był od 9 maja czy mogę nadal, zerwać z nimi umowę?.
=
Ok sorry już zauważyłem. 7 dni od daty upływu faktury mam termin do 20, czyli rezygnacja do 27.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2009, 16:52 przez kalion, łącznie zmieniany 6 razy.

 #335711  autor: kubik
 17 maja 2009, 16:00
teoretycznie mój RE wraz z informacją pojawi się po 21.05, ale rezygnację złożyłem już 15.05 - konsultant powiedział, że nie muszę dostać własnego egzemplarza, bo jak to powiedział - dobre wieści szybko się rozchodzą i zapewne od kogoś znajomego mogłem się wcześniej dowiedzieć o wchodzącym nowym RŚUT ;) heheheh

Co ja pacze? Operator blokuje aktualizację!

http://facebook.com/OperatorBlokujeAktualizacje

 #335739  autor: baton_km
 17 maja 2009, 18:18
ombrenos pisze: ale pytałeś w tej konkretnej sprawie?
Tak pytałem w tej sprawie właśnie chociaż Panie z obsługi (chyba?) udawały, że nie wiedzą o co mi chodzi a jak już wytłumaczyłem to myślałem, że mnie zjedzą za te pytania o zerwanie umowy bez kar :mrgreen:

3110 > c45 > t610 > cfx65 > 3100 > v3 > e50 > e51, 6300 > e51, e63

 #335840  autor: Shadowm
 18 maja 2009, 13:34
Panowie, możliwość rozwiązania umowy jest pewna? Jeszcze nie dostałem listu (dostanę pewnie z rachunkiem pod koniec maja), ale weszła dziś pasująca mi oferta w Play One 65 za 50 zł. Wziąłbym ją dziś, bo nie wiem do kiedy będzie trwała, a w czerwcu wypowiedział umowę plusowi. Nie chcę jednak zostać z dwoma abonamentami, więc proszę o info :o

 #335868  autor: kubik
 18 maja 2009, 16:07
2699 przemówiło dzisiaj do mnie, oferta tak piękna, że uśmiech z ust nie znika - uśmiech politowania ;)
Pani Konsultantka wyrecytowała 'ofertę': - 'Kubali75 za 45zł brutto', cisza. - pytam czy coś do tego może? - no nic więcej. - aha, to proszę zatwierdzić wniosek o przeniesienie :)

okazało się, że nie będzie specjalnych 'miziaczy' dla odchodzących, bo to zmiana regulaminu, a nie koniec umowy :D heheheh - nie wiem czym się różni zerwanie umowy i odejście z numerem od zakończenia umowy i odejściem z numerem. może tylko inną rubryczkę się wypełnia wtedy i system może inaczej kalkuluje oferty.

generalnie zapytałem, czy może jakieś indywidualne oczekiwania można przekazać - gdy Pani usłyszała co by mnie interesowało (Taryfa Ważna 150 z 50% rabatem ;) ), odpowiedziała krótko: 'niestety'.

właśnie sprawdziłem status MNP, już 31go maja mogę podpisać umowę z Play, numer będzie u nich 21go czerwca ;)

 #335869  autor: Peet
 18 maja 2009, 16:13
Shadowm tutaj masz dowód.
Obrazek
 #335876  autor: Domenique
 18 maja 2009, 16:46
Pracuje w Erze, prywatnie zabieram teraz dwa numery z PLUSA do siebie (mame i ciocie zabieram do jedngo OPA, wiadomo firmowy telefon i koszty polaczen).

Skoro mam prezent od Plusa, to juz wam pisze.

Okres bilingowy mam dod 21 do 20, dzisiaj dzwonilam do Plusa, oczywiscie MNP etc...

i:

Juz dzisiaj moge (chociaz nie dostalam jeszcze regulaminu do reki - mam e-faktury) zlozyc wniosek o rezynacje z uslug PLUSa, podkreslajac w rezygnacji, ze rezygnuje z powodu braku akceptacji nowego regulaminu. To raz... Mozna wczesniej, zanim dostaniesz kwity do reki (sam regulamin wysla z nowym cyklem bilingowym).

Dwa jesli chodzi o MNP to: jutro podpisuje umowe w Erze z numerem tymczasowym i procesem MNP - i wniosek zlozony o MNP w Erze, musze dolaczyc do rezygnacji w PLUSie, zeby oddali numer.

Co jest wazne, oczywiscie rezygnacja ze stanem 0pln na koncie klienta - wyzerowane po zaplacie i potem owe 50pln za MNP/numer.

A formalnie jak mowia: (tez prawdy cos :) ) to: masz tydzien na wypowiedzenie umowy po uregulowaniu rachunku...

AAA i 30 dniowy okres wypowiedzenia ;)

Ehh Era najlepsza dla indywidualnych nie jest :) Hehe (pracuje na biznesie), ale skoro juz moge uciec z Plusa, to bede uciekala do jednej sieci... (mi firma daje male 400pln do wykorzystania przy wlaczonych wszystkich mozliwych upustach :) nie do przegadania taryfa pracownicza :) )

Możesz Więcej :D

 #335909  autor: mmdl
 18 maja 2009, 18:48
Mam pytanie czy wiecie może czy ta promocja w Play'u abonament 65zł za 50zł jest dostępna dla osób które właśnie chcą przenieść numer do nich.
Poza tym jak bym nie przeczytał tego wątku to za chiny nie wiedziałbym że dostałem ten nowy regulami [mam e-bok, tam jest]

 #335912  autor: Shadowm
 18 maja 2009, 19:00
mmdl, oferta jest też dostępna w eShopie. No to chyba nie ma na co czekać i też korzystam z oferty. Zastanawia mnie tylko, czemu już po zamówieniu wszystkiego, wciąż wpisane jest miesięczna opłata: 65 zł. Podejrzewam, że to przez to, że ta obniżka 15 zł jest w postaci pormocji, ale wolę się dowiedzieć, żeby nie wtopić ;)

 #335930  autor: Tajemniczy28
 18 maja 2009, 20:29
kubik pisze:2699 przemówiło dzisiaj do mnie, oferta tak piękna, że uśmiech z ust nie znika - uśmiech politowania ;)
Pani Konsultantka wyrecytowała 'ofertę': - 'Kubali75 za 45zł brutto', cisza. - pytam czy coś do tego może? - no nic więcej. - aha, to proszę zatwierdzić wniosek o przeniesienie :)

okazało się, że nie będzie specjalnych 'miziaczy' dla odchodzących, bo to zmiana regulaminu, a nie koniec umowy :D heheheh - nie wiem czym się różni zerwanie umowy i odejście z numerem od zakończenia umowy i odejściem z numerem. może tylko inną rubryczkę się wypełnia wtedy i system może inaczej kalkuluje oferty.

generalnie zapytałem, czy może jakieś indywidualne oczekiwania można przekazać - gdy Pani usłyszała co by mnie interesowało (Taryfa Ważna 150 z 50% rabatem ;) ), odpowiedziała krótko: 'niestety'.

właśnie sprawdziłem status MNP, już 31go maja mogę podpisać umowę z Play, numer będzie u nich 21go czerwca ;)

Rabat 30 z na abo to mało?to może - -powinni dać moze od razu 75 zł?chyba za dużo oczekuje kolega. ja uważam ze oferta dobra.jeśli ja ją dostanę to zostaję.

 #335931  autor: kubik
 18 maja 2009, 20:41
Tajemniczy28 pisze: Rabat 30 z na abo to mało?to może - -powinni dać moze od razu 75 zł?chyba za dużo oczekuje kolega. ja uważam ze oferta dobra.jeśli ja ją dostanę to zostaję.
potrzebuję 300 minut miesięcznie, stąd idealnie pasuje mi TW150 i zapytałem o 50% rabatu na nią - niet ;)
zaproponowali Kubali 180 za 120 zł brutto, ale znalazłem OnePlay95 (teraz w promocji bez telefonu za 65 zł na rok) więc bez zastanowienia przenoszę numer.

na iPlusa (z netbookiem) jak na razie nic nie proponują, najwidocznie są zaskoczeni że klient złożył rezygnację :D

 #335992  autor: Tajemniczy28
 19 maja 2009, 07:43
kubik pisze:
Tajemniczy28 pisze: Rabat 30 z na abo to mało?to może - -powinni dać moze od razu 75 zł?chyba za dużo oczekuje kolega. ja uważam ze oferta dobra.jeśli ja ją dostanę to zostaję.
potrzebuję 300 minut miesięcznie, stąd idealnie pasuje mi TW150 i zapytałem o 50% rabatu na nią - niet ;)
zaproponowali Kubali 180 za 120 zł brutto, ale znalazłem OnePlay95 (teraz w promocji bez telefonu za 65 zł na rok) więc bez zastanowienia przenoszę numer.

na iPlusa (z netbookiem) jak na razie nic nie proponują, najwidocznie są zaskoczeni że klient złożył rezygnację :D

Wiesz,to przyznam Ci racje, skoro tyle musisz tzn. masz potrzebe dzwonić to rzeczywiście. Ale np. przed zmianą regulaminu można było zrobić przez ebok dyspozycje zmiany abonamentu na wazne taryfy(gdzieś czytałem w regulaminie był że jakas była promocja i nie pobierali opłaty za zmianę) i teraz gdyby dzownili byś mając już ważną taryfę może dostał jakieś znizki. (oczywiście nie ma mowy o telefonie).Za bardzo nie chcę z plusa odchodzić ale tak jak czytam różne opinie i komentarze to coraz bardziej mnie kusi play.

 #336007  autor: mmdl
 19 maja 2009, 12:05
To jeszcze raz. Jak chcę zrezygnować i przenieść numer po Play to tak:
1. Idę do Play i mówię że chcę przenieść do nich numer i papierkowe rzeczy.
2. Idę do Plusa i piszę wypowiedzenie z zaznaczeniem że numer przenoszę do innej sieci.

Czy może najpierw do Plusa a później do Playa.

 #336010  autor: elrond
 19 maja 2009, 12:20
mmdl, klik. Tak jak piszesz. Najpierw do Play.

 #336087  autor: sochaczew
 19 maja 2009, 18:47
A powiedzcie mi jak dostalem rachunek telefoniczny 15 maja 2009 wraz z nowym regulaminem a termin platnosci mam do 24 maja 2009 to te 7 dni od uplywu terminu platnosci to wskazanie jedynie okresu do kiedy moge rozwiazac najpozniej? , czyli w moim przypadku do 31 maja 2009 i np. moge rozwiazac juz 20 maja 2009 po zaplaceniu rachunku? czy musze rozwiązać miedzy 24 a 31 maja 2009? Bo z BOKa sie za nic nie dowie :-)

 #336092  autor: kalion
 19 maja 2009, 19:20
Właśnie, także tego za bardzo nie rozumiem. Nowy regulamin , znajduje się już najprawdopodobniej u mnie w eboku od około 10 maja, albo już wcześniej. Rachunek mam do 20 czyli +7, jednak pismo wysłałem w dniu wczorajszym z dn. 18, ale ten wpis tak rzeczywiście dziwnie brzmi. Na mój rozum, pismo mogłem wysłać już wcześniej po otrzymaniu rachunku z nowym regulaminem(albo po zapoznaniu się z nim w eboku), lecz dla tych co np mogą otworzyć kopertę dopiero w ostatnim dniu zapłaty(lub pobrać ją z panelu w tym dniu), jest jeszcze dodatkowo te + 7 dni na wysłanie pisma, w razie "braku akceptacji regulaminu". Dobrze rozumiem?.

 #336093  autor: kubik
 19 maja 2009, 19:36
swój regulamin powinienem dostać z fakturą za okres 21.04/20.05, czyli ok 22.05, ale rezygnację złożyłem już 15go maja. złożyć można wcześniej, ale graniczna data (najpóźniej!) można do 7 dni od daty płatności, więc np. w moim przypadku byłby to 13ty czerwiec. złożyłem wcześniej, stąd moja umowa zakończy się już 20go czerwca, a nie 20 lipca - jeden miesiąc extra, tylko dlatego gdybym złożył po rozpoczęciu nowego okresu (21.05/20.06).

 #336096  autor: sochaczew
 19 maja 2009, 19:50
Dzisiaj 19:36 - czyli złożyłeś wypowiedzenie przed terminem płatności fakturki za okres 21.04/20.05 bo pewnie byla platna gdzies do czerwca? Skad masz te info, ze mozna wczesniej? Bo mnie w e-BOK napisali ze moge rozwiązać siedem dni od daty płatności czyli pomiedzy 24 a 31 bo bedzie kara umowna jak wczesniej :-(
  • Strona 6 z 54
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 54
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 54