DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 6 z 208
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 208

 #370424  autor: awa2001
 17 lis 2009, 21:43
dokladnie tak:) kazdy szuka czegos innego, dla mnie o/s nie jest wazne, uzywam telefonu do dzwonienia, oglądania, sluchania i gier, potrzebuje tez wi fi, a w związku z tym, ze telefon czesto mi upada ( jakies dziwne te telefony) to muszę miec metalowy:) aparat tez jest nie bez znaczenia, podoba mi sie np LG Secret, ale nie ma wi fi, podobają mi się samsungi ( sympatia od lat:)) kazdy szuka czegos innego i to rozumiem, nie rozumiem jednak dlaczego doplacam ze 300 zl za logo:)
 #370430  autor: kamil1221
 17 lis 2009, 22:10
marcel84 pisze:hej, a czy orange przygotowalo cos na swieta a propos abonamentow?
Oczywiście że tak...
"Prezenty za Zawsze" zmieniły nazwę z okazji świąt na "Prezenty na Święta".
Co do taryf - promocyjny "Nowy Orange Abonament 55" przeistoczył się w "Świąteczny Nowy Orange Abonament 55".

 #370435  autor: pp31
 17 lis 2009, 22:27
awa2001 pisze:dokladnie tak:) kazdy szuka czegos innego, dla mnie o/s nie jest wazne, uzywam telefonu do dzwonienia, oglądania, sluchania i gier, potrzebuje tez wi fi, a w związku z tym, ze telefon czesto mi upada ( jakies dziwne te telefony) to muszę miec metalowy:) aparat tez jest nie bez znaczenia, podoba mi sie np LG Secret, ale nie ma wi fi, podobają mi się samsungi ( sympatia od lat:)) kazdy szuka czegos innego i to rozumiem, nie rozumiem jednak dlaczego doplacam ze 300 zl za logo:)
ale 300zl to nic przy doplacie do nadryzionego jablka ktore oprocz designu niczym sie nie wyroznia; gdyby w orange pojawila sie omnia lite to z mojej strony szybko pojawilaby sie sympatia do samsunga, niby jest omnia II ale na razie troche droga...

 #370440  autor: Otto_Katz
 17 lis 2009, 22:43
Może ktoś potrafi odpowiedzieć na moje pytanie-posiadam w orange 2 abonamenty plus 2 internety,razem około 500 zł miesięcznie.Kiedy skończyła się jedna umowa chciałem przedłużyć umowę wraz z nokią n97 która się niedawno pojawiła.Odpowiedź konsultanta-nokia n97 jest zarezerwowana wyłącznie dla nowych klientów.Prawda to,bo jesli tak to jakiś bezsens?

 #370447  autor: theWitcher
 17 lis 2009, 23:10
pp31 pisze:
awa2001 pisze:dokladnie tak:) kazdy szuka czegos innego, dla mnie o/s nie jest wazne, uzywam telefonu do dzwonienia, oglądania, sluchania i gier, potrzebuje tez wi fi, a w związku z tym, ze telefon czesto mi upada ( jakies dziwne te telefony) to muszę miec metalowy:) aparat tez jest nie bez znaczenia, podoba mi sie np LG Secret, ale nie ma wi fi, podobają mi się samsungi ( sympatia od lat:)) kazdy szuka czegos innego i to rozumiem, nie rozumiem jednak dlaczego doplacam ze 300 zl za logo:)
ale 300zl to nic przy doplacie do nadryzionego jablka ktore oprocz designu niczym sie nie wyroznia; gdyby w orange pojawila sie omnia lite to z mojej strony szybko pojawilaby sie sympatia do samsunga, niby jest omnia II ale na razie troche droga...
Na jakiej niby zasadzie jest to nadgryzione jabłko?

Otto_Katz -> No pewnie że jest to bzdura, ona po prostu póki co dostępna jest wyłącznie przez internet. Prędzej czy później pojawi się i w ProPozycji.

 #370469  autor: awa2001
 18 lis 2009, 09:24
na zasadzie loga:) to logo Apple, czyli Iphona:)
tak, masz rację, tu doplacamy tez za logo, ale uwierz mi, testowalam wiele telefonow, przyjezdzają do nas producenci z nowymi modelami, niedostepnymi na rynku, i zaden z dotychczasowych nie spelnil wszystkich moich oczekiwań. Oczywiste jest to o czym mowilismy, ze kazdy ma inne oczekiwania, wiec skonczmy dyskusję o przewadze gołąbków nad schabowym z frytkami:)) Na szczescie jest na rynku wiele modeli i kazdy znajdzie cos dla siebie

 #370512  autor: Prodromos
 18 lis 2009, 13:37
To ja zapytam jeszcze raz - co to jest dokładnie ten 'zysk', o któym wszyscy piszą?

 #370515  autor: awa2001
 18 lis 2009, 14:11
a po co pytasz jeszcze raz? odpowiedź była już udzielona

 #370516  autor: Prodromos
 18 lis 2009, 14:27
Poważnie? Gdzie? Albo oślepłem na stare lata, albo nie umiem znaleźć tej odpowiedzi. Nawet z pomocą wyszukiwarki.

 #370536  autor: toomi
 18 lis 2009, 16:28
Ustaliłem przed chwilą telefonicznie z awa2001 przedłużenie umowy, na następujących warunkach:

abonament 55zł (ten nowy), standardowe 3 prezenty, obniżenie stawek o 2gr,
umowa na 12 miesięcy,
Nokia 5130 za 101,49zł.

Jestem zadowolony. Musiałem wybrać jakiś telefon żeby skorzystać z tego OA55, a ta Nokia była w dobrej cenie. Już szukam na nią kupca- zapraszam na PW.

 #370537  autor: kamil1221
 18 lis 2009, 16:38
Wydawało mi się że by aby skorzystać z "Nowego Orange Abonamentu" trzeba podpisać umowę na minimum 24 mies...
Regulamin jest zakręcony jak korba w samochodzie:
1. Obniżona opłata za połączenia wynikająca z Promocji zostanie przyznana każdemu Abonentowi, który w czasie
trwania Promocji:
a) zawrze Umowę na czas określony 24, 30 lub 36 miesięcy w ofercie Orange abonament z Kwotą Abonamentu 55
wraz z jednoczesnym zakupem telefonu w cenie promocyjnej;
b) przedłuży dotychczasową Umowę na czas określony i wybierze ofertę Orange abonament z Kwotą Abonamentu
55 wraz z jednoczesnym zakupem telefonu w cenie promocyjnej;
Dziwny jest ten zapis w punkcie b.

 #370540  autor: toomi
 18 lis 2009, 16:49
"przedłuży dotychczasową Umowę na czas określony"
To właśnie zrobiłem :) W razie problemów będę reklamował :-)

 #370541  autor: marcinb
 18 lis 2009, 17:02
Prodromos pisze:To ja zapytam jeszcze raz - co to jest dokładnie ten 'zysk', o któym wszyscy piszą?
[center]ZYSK [/center]

[ Dodano: 2009-11-18, 17:04 ]
kamil1221 pisze:Dziwny jest ten zapis w punkcie b.
Tak jakby brakowało 24, 30 lub 36 miesięcy

[ Dodano: 2009-11-18, 17:05 ]
toomi pisze:Musiałem wybrać jakiś telefon żeby skorzystać z tego OA55, a ta Nokia była w dobrej cenie. Już szukam na nią kupca- zapraszam na PW.
Jak dobrze pójdzie po jej sprzedaży opłacisz 4-5 miesięcy abonamentu.

[ Dodano: 2009-11-18, 17:08 ]
pp31 pisze:ale 300zl to nic przy doplacie do nadryzionego jablka ktore oprocz designu niczym sie nie wyroznia
Śmiała teza, bardzo śmiała.

:arrow: Na forum Telepolis od 29.01.2006.

 #370552  autor: khagari
 18 lis 2009, 19:11
awa2001 i marcinb, pozwólcie, że korzystając z okazji dopytam się o interesujace mnie 2 sprawy z tematu "zysk" bo moje zapytanie utoneło w dyskusji na temat wyzszości poszczególnych modeli telefonów :wink:

powyższy link do tematu "zysk" przeczytałam, ale tam nie ma o okresie za jaki jest liczony i doładowaniach :P

mam abonament Orange dla Firm, czy doładowanie z mojego numeru telefonu na karte w promocji doładowanie z telefonu z rachunkiem podwyższa wypracowany przezemnie zysk i z jakiego czasu ten zysk jest liczony - srednia z całej umowy czy np. ostatnie 3 miesiace?

 #370555  autor: tygrysm
 18 lis 2009, 19:30
Nikt Ci nie poda formuły na wyliczenie zysku, bo nikt raczej nie ma do niej dostępu. Jest kilka obserwacji, które padły już w tym lub poprzednim wątku. Zysk liczony jest z ostatnich 3 wystawionych faktur.

Nie, na pewno to nie zostanie potraktowane jako zysk z Twojego numeru (doładowanie nie jest związane z numerem, tylko doliczone do rachunku "obok").

 #370557  autor: khagari
 18 lis 2009, 19:45
tygrysm, dzięki wielkie :D ,
jestem ślepa "blondynka" i nie mogę znaleźć "pomógł" :roll:

 #370574  autor: awa2001
 18 lis 2009, 21:45
tez bylam przekonana, ze zeby weszzla ta nowa wersja ab55 musi byc umowa na min.24 mies. ale theWitcher mowi, ze podobno nie, regulamin tez jest niejasny, zapis "nizsza stawka" charakterystyczny dla tej wersji ze 150 min wszedł, kiedy zapisywalam te umowę, wiec powinno byc wszystko ok:), jakby co zwalimy na theWitchera:))))))))))))
zauwazcie roznice miedzy punktem "a" a "b":zawrze i przedluzy, a wiec wg mnie nowy abonent, ktory zawrze umowe po raz pierwszy musi miec min 24 mies. a stały abonent umowę przedluza i tu juz nie ma podanego minimum czasu jej trwania.

 #370585  autor: theWitcher
 18 lis 2009, 22:33
tygrysm pisze:Nie, na pewno to nie zostanie potraktowane jako zysk z Twojego numeru (doładowanie nie jest związane z numerem, tylko doliczone do rachunku "obok").
Tutaj można by się spierać, doładowanie telefonu jest doliczane do rachunku Z KTÓREGO wykonano doładowanie, a przynajmniej na to wskazują moje obserwacje. :-)


Co do okresu umowy w tej 55zł - jak na aneksie jest, że przechodzi na 'Nowy [Świąteczny ;-)] Orange Abonament] to wchodzą warunki. Awa to chyba dobrze wymyśliła, różnica w zawiera / przedłuża.

khagari -> 'pomógł' może rozdawać tylko założyciel wątku :-)

 #370589  autor: laurie
 18 lis 2009, 22:46
Wczoraj dzięki awie2001 zdecydowałam się na następującą Propozycję:
- abonament 35zł na 24 miesiące bez telefonu,
- tylko SIM, czyli dodatkowe 35zł na 24 mies.,
- dodatkowe 50zł na wszystko na 24 mies.,
- Zatrzymaj Czas na 24 miesiące (1200 minut mies do Orange),
- standardowo 2 prezenty.
Początkowo myślałam o ofercie z 50% zniżką na Orange Free Standard, ale ta jest dużo korzystniejsza. Dokupię sobie Orange Free 39,5 albo zostanę przy Orange Free E-mail, który wg regulaminu nie powinien działać przy OA, a wygląda na to, że u mnie na razie działa (dostałam potwierdzenie aktywowania usługi smsem, na orange.pl jest widoczna jako aktywna, opłaty za transfer jak na razie mi się nie doliczają).
Więc będę płacić 65 zł lub 74,5 zł miesięcznie (w zależności od wybranej opcji internetowej), w porównaniu do 75 zł obecnego abonamentu z 'gołymi' 100 minutami. To najlepsza oferta jaką dostałam w Orange (a jestem w sieci ponad 10 lat).
Awa2001, dziękuję za pomoc :D

 #370602  autor: khagari
 18 lis 2009, 23:10
theWitcher pisze:khagari -> 'pomógł' może rozdawać tylko założyciel wątku
szkoda, bo w takim wątku jak ten by sie przydało :P
  • Strona 6 z 208
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 208
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 208