DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 523 z 675
  • 1
  • 521
  • 522
  • 523
  • 524
  • 525
  • 675
 #913363  autor: tampl1
 28 lut 2017, 13:08
proxx pisze:Drugie podejście:

abonament wspólny bez telefonu:
79,99 - 20% = 62 zł
komórki, stacj. no limit
sms, mms no limit
roaming
22,5 gb internet + 3 gb

Ktoś ma pomysł jak uzyskać 30% ? Tym razem miły Pan powiedział, że 20% to maks jaki widzi w systemie.
2 lata temu podpisalem wspólny z tel S5 neo za 350 zł jednorazowo abo 72 zł mc komórki i stacjonarne no limit SMS MMS no limit 20 GB tylko bez roamingu za 6 mocy kończy się umowa
 #913521  autor: Elliot
 28 lut 2017, 22:53
Żadna inna sieć na rynku nie ma tak chorych zasad rabatowych. Są tak skomplikowane jak niegdyś taryfy tej sieci. Na stacjonarne inna stawka, na komórki inna, do Play, w sieci do Orange inna, inna, po 19-tej inna, w weekend też inna etc.
Groch z kapustą, który zniechęca przeciętnego użytkownika.
Do tego sprytna zagrywka, gdzie koszt raty za telefon jest wysoki, a abo niski, przez co dając rabat nawet 30% na abo, jest to rabat w żałosnej wysokości. Bo jeśli płacę abo 100 zł. to czy sprawi mi różnicę to, czy zapłacę 10 zł. mniej.
 #913587  autor: Lukaszsz
 01 mar 2017, 10:12
Przyznam rację zielony, jednak ostatnia zmiana (+5 zł rabatu) w wielu wypadkach nawet przy rabacie 30% nie wychodzi zbyt szałowo, bo telefony jednocześnie poszły w górę o więcej niż 5 zł, a tej ceny zbić niestety nie idzie :(

Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Siemens SL45i -> Nokia 6610i -> Siemens CX65 -> Siemens S65 -> Nokia E50 -> Nokia E51 -> Nokia E52 -> Nokia E6 -> Sony Xperia L -> LG G3s -> LG G3 -> LG G6 -> LG G7 -> Asus Zenfone 8
 #913600  autor: borys123321
 01 mar 2017, 12:01
Witam, od dłuższego czasu sledze forum i w końcu nastał czas poradzić się szerszego grona.
W maju kończy mi się umowa na abo w związku z czym chciał bym przedłużyć umowę lecz z uwagi na przeprowadzkę szukam również internetu stacjonarnego oraz telewizji, w Orange dostałem taka propozycję:
Abo wspólny 61,79zł 30m. (20% rabatu)
Galaxy s7 rata 67zł
Suma 128,79
Funpack 99,14zł 24m.
rabat OOX -39,99zł
łącznie wszystko 189zł Co wydaje mi się dużą kwotą. Ktoś coś podobnego przedłużał ?
 #913724  autor: Symulant
 02 mar 2017, 07:46
borys123321 pisze:....
W maju kończy mi się umowa na abo w związku z czym chciał bym przedłużyć umowę lecz z uwagi na przeprowadzkę szukam również internetu stacjonarnego oraz telewizji, w Orange dostałem taka propozycję:
Abo wspólny 61,79zł 30m. (20% rabatu)
Galaxy s7 rata 67zł
Suma 128,79
Funpack 99,14zł 24m.
rabat OOX -39,99zł
łącznie wszystko 189zł Co wydaje mi się dużą kwotą. Ktoś coś podobnego przedłużał ?
a te nowe taryfy Orange Love nie będą tu bardziej pasowały. Telefon+Internet+TV+Stacjonarny od 99 PLN się zaczynają. Tak mówi ich www
 #913821  autor: precel89
 02 mar 2017, 17:39
Witam śledze forum od dłuższego czasu i chciałbym sie was poradzić w sprawie przedłużenia umowy na tel. ponieważ umowa kończy się 14 marca wypowiedzenie złożone 3 tygodnie temu od tego czasu duk się nie odzywał dzwoniłem sam już kilka razy na *220 i dzisiaj dali taką propozycje :
abonament 75zł(po zniżkach) no limit smsy/tel 3GB internetu, Samsung A5 (2017) aktualnie go nie mają ,umowa na 3 lata
Zniżki efaktura ,orange open gdy spytałem się o większe zniżki np 20 % powiedziała Pani że ona ich nie ma więc jak to jest z tymi zniżkami -20,30% ?
 #913932  autor: nieproszony-gosc
 03 mar 2017, 12:28
Witam forum czytam od dłuższego czasu i zawsze dostawałem oferty na przedłużenie umowy najlepsze jakie były dzięki tej stronce.
Kończy mi się umowa za 36 dni. Standartowo pod koniec grudnia wypowiedziałem umowę, w styczniu w czasie szalonych dni parę razy dzwoniłem pod *220 i dostawałem rabat 10 albo niekiedy aż 20%, odpuściłem i tak sobie to tłumaczyłem że do końca umowy zostało jeszcze ponad 80 dni.
Wczoraj ponownie zadzwoniłem i zapytałem się jak jest dla mnie oferta. Pani zaproponowała mi abonament za 49 zł i ratę za a5 40 zł. Zapytałem o rabat na abonament to stwierdziła że nie ma nic w systemie dla mnie. Więc czas się chyba pożegnać z Orange.
 #914047  autor: tom5690
 04 mar 2017, 08:58
Witam. Podobno od poniedzialku sa prawdziwe raty 0% na allegro. Moze warto zastanowic sie by wziac tam telefon, a od orange wysepic jak najnizsza cene abonamentu. No chyba ze te rabaty daja tylko z telefonem.
 #914066  autor: Dilo81
 04 mar 2017, 11:39
Może podstawowym błędem jaki popełniacie w negocjacjach z Orange jest to, że sami do nich dzwonicie? Ja składam wypowiedzenie i czekam na ruch z ich strony, dotychczas moje oczekiwania spełniały się po pierwszej rozmowie z DUK.
 #914070  autor: dominikzw
 04 mar 2017, 11:42
Ja czekałem miesiac i zero telefonu, sam zadzwomilem w połowie stycznia i oferta byla na 20%, zadzwoniłem po 3 godzinach i dostałem 30%,loteriia na moje

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
 #914079  autor: CreIser
 04 mar 2017, 12:02
Panowie,

mam dwie umowy w Orange, jedną na siebie (internet vDSL), drugą na dziewczynę (abonament 89,99 zł).

Czy bardziej opłaca się korzystać z Orange Love, czy jednak oddzielnie wypowiadać umowy i negocjować warunki?
 #914080  autor: zielony71
 04 mar 2017, 12:02
Dilo81 pisze:Może podstawowym błędem jaki popełniacie w negocjacjach z Orange jest to, że sami do nich dzwonicie? Ja składam wypowiedzenie i czekam na ruch z ich strony, dotychczas moje oczekiwania spełniały się po pierwszej rozmowie z DUK.
Z mojego doświadczenia wynika, że to nie ma większego znaczenia.
CreIser pisze:Panowie,

mam dwie umowy w Orange, jedną na siebie (internet vDSL), drugą na dziewczynę (abonament 89,99 zł).

Czy bardziej opłaca się korzystać z Orange Love, czy jednak oddzielnie wypowiadać umowy i negocjować warunki?
To zależy od tego jaki to ma być abonament głosowy, jeśli jakiś bogatszy (z roamingiem, abonament wspólny) to osobno, jeśli podstawowy to LOVE.
 #914087  autor: CreIser
 04 mar 2017, 12:18
zielony71 pisze: To zależy od tego jaki to ma być abonament głosowy, jeśli jakiś bogatszy (z roamingiem, abonament wspólny) to osobno, jeśli podstawowy to LOVE.
I właśnie to są tematy, w których aktualnie się nie łapię. Chodzi mi o te oferty, za dużo ich i kompletnie nie łapię się w nich. Nawet po przeczytaniu kilku stron na forum.

Obecnie abonament na telefon to praktycznie wszystko no-limit, za wyjątkiem roamingu, bo to nam nie było potrzebne, nie jest i nie będzie.
 #914090  autor: muraww
 04 mar 2017, 13:02
Dilo81 pisze:Może podstawowym błędem jaki popełniacie w negocjacjach z Orange jest to, że sami do nich dzwonicie? Ja składam wypowiedzenie i czekam na ruch z ich strony, dotychczas moje oczekiwania spełniały się po pierwszej rozmowie z DUK.


Ja czekam od grudnia bo wtedy wysłałem wypowiedzenie. Dzwonili do mnie przed świętami ale nie mogłem rozmawiać bo wyjechałem za granicę - mówiłem żeby zadzwonili po nowym roku. Po nowym roku jest cisza! Nie mam zamiaru dzwonić a umowa kończy się 28 marca, jestem już jedną nogą w Tmobile ale jeszcze czekam :) jestem klientem orange wcześniej Idei od 15 lub 16 lat cały ten czas telefony w abonamencie jeżeli firma Orange myśli że ja będę do niej wydzwaniał to jest w błędzie! Jeżeli myślą też że dam się zrobić w konia z tymi ich ratkami to też są w błędzie- na raty telefon to ja mogę sobie w media markt sprawić! i na żadne 30 miesięcy też nie będe się wiązał! szukają forsy!!! i muszą wydoić swoich klientów po to żeby dać nowym 6 miesięcy abonament za free to niech mnie pocałują w tylną część ciała. Pozdrawiam
 #914150  autor: tom5690
 04 mar 2017, 19:39
Witam. Odnośnie T-mobile, warto w ogóle zmieniać operatora jeśli "grozi" mi orange open ekstra? Patrzyłem na play, patrzyłem na plusa, patrzyłem na t-mobile i nawet do nich dzwoniłem. Ci ostatni mają te 6 miesięcy gdzie gratis też dają 6 rat za telefon, tak przynajmniej zrozumiałem z rozmowy. Niestety wtedy jak dzwoniłem i mieli galaxy A5 2017 nie było mowy by mi dali jakiś upust na telefon (na bank daja przedluzającym), a są tacy co chwalili się jako nowi, ze tez dostali upust. Mnie nie chcieli i cena była cos ok. 800 zl. Nawet z darmowymi 6 miesiącami ofke maja drozsza niż orange z OOE. Tu by miał telefon za 209 zl i abonament z rata ok 70 zł chyba. Warto w ogole bawic się w wypowiadanie umowy? Przenosiny w sumie mi się nigdzie teraz nie oplacaja. Jedynie t-mobile ma w miare ok oferte, ale drozsza i tak. Play ma jakies chore ceny za telefony, a plus tez nie ma nic ciekawego. Nie zależy mi jakos na telefonie, może wziąć sam abonament, a może przejść na karte?
 #914173  autor: bebolek1
 04 mar 2017, 21:45
muraww pisze:
Dilo81 pisze:Może podstawowym błędem jaki popełniacie w negocjacjach z Orange jest to, że sami do nich dzwonicie? Ja składam wypowiedzenie i czekam na ruch z ich strony, dotychczas moje oczekiwania spełniały się po pierwszej rozmowie z DUK.


Ja czekam od grudnia bo wtedy wysłałem wypowiedzenie. Dzwonili do mnie przed świętami ale nie mogłem rozmawiać bo wyjechałem za granicę - mówiłem żeby zadzwonili po nowym roku. Po nowym roku jest cisza! Nie mam zamiaru dzwonić a umowa kończy się 28 marca, jestem już jedną nogą w Tmobile ale jeszcze czekam :) jestem klientem orange wcześniej Idei od 15 lub 16 lat cały ten czas telefony w abonamencie jeżeli firma Orange myśli że ja będę do niej wydzwaniał to jest w błędzie! Jeżeli myślą też że dam się zrobić w konia z tymi ich ratkami to też są w błędzie- na raty telefon to ja mogę sobie w media markt sprawić! i na żadne 30 miesięcy też nie będe się wiązał! szukają forsy!!! i muszą wydoić swoich klientów po to żeby dać nowym 6 miesięcy abonament za free to niech mnie pocałują w tylną część ciała. Pozdrawiam
Jezeli cie to pocieszy to powiem ci ze siec ma to gleboko gdzies czy zostaniesz czy odejdziesz:) akurat poki co maja wiecej nowych klientow niz rezygnacji wiec sie tym nie przejmują.
Konsultantow w duk jest malo a konczacych umow duzo wiec nie kazdy sie doczeka telefonu.
A jezeli cie nie interesuje telefon na raty to zadna siec cie nie zadowoli :)
 #914239  autor: nieproszony-gosc
 05 mar 2017, 12:21
bebolek1 pisze:
muraww pisze:
Dilo81 pisze:Może podstawowym błędem jaki popełniacie w negocjacjach z Orange jest to, że sami do nich dzwonicie? Ja składam wypowiedzenie i czekam na ruch z ich strony, dotychczas moje oczekiwania spełniały się po pierwszej rozmowie z DUK.


Ja czekam od grudnia bo wtedy wysłałem wypowiedzenie. Dzwonili do mnie przed świętami ale nie mogłem rozmawiać bo wyjechałem za granicę - mówiłem żeby zadzwonili po nowym roku. Po nowym roku jest cisza! Nie mam zamiaru dzwonić a umowa kończy się 28 marca, jestem już jedną nogą w Tmobile ale jeszcze czekam :) jestem klientem orange wcześniej Idei od 15 lub 16 lat cały ten czas telefony w abonamencie jeżeli firma Orange myśli że ja będę do niej wydzwaniał to jest w błędzie! Jeżeli myślą też że dam się zrobić w konia z tymi ich ratkami to też są w błędzie- na raty telefon to ja mogę sobie w media markt sprawić! i na żadne 30 miesięcy też nie będe się wiązał! szukają forsy!!! i muszą wydoić swoich klientów po to żeby dać nowym 6 miesięcy abonament za free to niech mnie pocałują w tylną część ciała. Pozdrawiam
Jezeli cie to pocieszy to powiem ci ze siec ma to gleboko gdzies czy zostaniesz czy odejdziesz:) akurat poki co maja wiecej nowych klientow niz rezygnacji wiec sie tym nie przejmują.
Konsultantow w duk jest malo a konczacych umow duzo wiec nie kazdy sie doczeka telefonu.
A jezeli cie nie interesuje telefon na raty to zadna siec cie nie zadowoli :)

Należę do tłustych kotów których sieć Orange rozpuściła, co chwila zdarzały się szalone dni i można było trafić mega okazje. Sam trafiłem s5 za 200zł tym zwrot za mbank 150 w abonamencie 90zł w tym 6 miesięcy gratis.(przeniosłem numer żony). Teraz cenami to przebijają albo niewiele odbiegają Media-Expert (nie chodzi o topowe modele a o średniej półki np. j3 ,j5 ,a5, pewnie by się poszukało w sklepie internetowym to by wyszło taniej) tak więc bebolek to ja mam sieć w 4 literach i wisi mi czy zadzwonią czy nie jak nie mając innych usług stacjonarnych to się przepłaca. Parafrazując "Orange dla idiotów" , "codziennie wysokie ceny".
 #914242  autor: zielony71
 05 mar 2017, 13:04
Żeby rozmowa była bardziej konstruktywna proponuję, zamiast licytować się kto kogo ma bardziej w d....e, podawać przykłady lepszych ofert niż te, które można dostać w Orange. Wtedy będzie jakiś pożytek dla czytających z tego pisania.
  • Strona 523 z 675
  • 1
  • 521
  • 522
  • 523
  • 524
  • 525
  • 675
  • 1
  • 521
  • 522
  • 523
  • 524
  • 525
  • 675