DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 558 z 692
  • 1
  • 556
  • 557
  • 558
  • 559
  • 560
  • 692
 #896237  autor: adrianag
 18 lis 2016, 22:50
Darek Z pisze:Witam.
Kończy mi się umowa na dwóch numerach( jeden w połowie stycznia, drugi w połowie marca). Jest to taryfa FORMUŁA 4.0 Unlimited w promocji RePlay FORMUŁA Unlimited 750 MB +. Zamierzam również przenieść nr z karty od innego operatora. Wstępnie interesuje mnie Formuła Rodzina M. Proponowano mi ofertę utrzymaniową taką samą jak dla nowych klientów + ewentualnie telefon z ceną jak na stronie Play. Na ile można „uatrakcyjnić” w/w warunki składając wypowiedzenie. Czy może ktoś z użytkowników forum przedłużał ostatnio umowę w opcji Rodzinnej?
Ostatnio interesowałem się abonamentami wspólnymi typu Rodzina i obecnie najatrakcyjniejsza oferta jest w T-Mobile.

Oferta bez telefonu:
abonament 74,85zł
rozmowy/sms No Limit
Internet 15GB
Umowa na 24 miesiące
(Przy przeniesieniu numery 4 miesiące za darmo)

Jeśli chodzi o ofertę z telefonem to abonament jest 10zł droższy i możesz wziąć Huawei P8 Lite za 1zł.

Jeśli w Play nie dadzą Ci lepszej oferty z DUK to nie ma sensu tam zostawać.
Przed wysłaniem wypowiedzenia możesz napisać zgłoszenie na PLAY24 z prośbą o kontakt z działem utrzymania lub zadzwonić na infolinię.
 #896314  autor: Darek Z
 19 lis 2016, 17:26
adrianag pisze:
Darek Z pisze:Witam.
Kończy mi się umowa na dwóch numerach( jeden w połowie stycznia, drugi w połowie marca). Jest to taryfa FORMUŁA 4.0 Unlimited w promocji RePlay FORMUŁA Unlimited 750 MB +. Zamierzam również przenieść nr z karty od innego operatora. Wstępnie interesuje mnie Formuła Rodzina M. Proponowano mi ofertę utrzymaniową taką samą jak dla nowych klientów + ewentualnie telefon z ceną jak na stronie Play. Na ile można „uatrakcyjnić” w/w warunki składając wypowiedzenie. Czy może ktoś z użytkowników forum przedłużał ostatnio umowę w opcji Rodzinnej?
Ostatnio interesowałem się abonamentami wspólnymi typu Rodzina i obecnie najatrakcyjniejsza oferta jest w T-Mobile.

Oferta bez telefonu:
abonament 74,85zł
rozmowy/sms No Limit
Internet 15GB
Umowa na 24 miesiące
(Przy przeniesieniu numery 4 miesiące za darmo)

Jeśli chodzi o ofertę z telefonem to abonament jest 10zł droższy i możesz wziąć Huawei P8 Lite za 1zł.

Jeśli w Play nie dadzą Ci lepszej oferty z DUK to nie ma sensu tam zostawać.
Przed wysłaniem wypowiedzenia możesz napisać zgłoszenie na PLAY24 z prośbą o kontakt z działem utrzymania lub zadzwonić na infolinię.
Przejrzałem oferty innych operatorów i rzeczywiście w ofertach rodzinnych PLAY wypada słabo w porównaniu z T-Mobile. Rodzina M z p8 lite za 1 zł. kosztuje miesięcznie 145 zł. abonamentu. W T-Mobile 85zł. Jak dotąd rozmawiałem tylko z telesales oraz w salonie, spróbuję jaszcze z DUK. Nadziei jednak na pozostanie w Play sobie nie robię ponieważ 60zł. różnicy w ofertach to chyba zbyt dużo (nawet uwzględniając limit Internetu w Play 30Gb w T-Mobile 15Gb) by dało się coś „ugrać” z DUK. Prawdopodobnie przyjdzie mi po 4 latach banicji wrócić jak syn marnotrawny do T-Mobile z tego samego powodu z którego po 12 latach (ERA GSM – T-Mobile) odszedłem, czyli brakiem zainteresowania utrzymania klienta ze strony operatora.
 #896386  autor: Sly
 20 lis 2016, 08:58
Witam,

nikt nie pisze, że jest możliwość wzięcia telefonu w Play-u z Outletu, znaczy się ze zwrotów. Bardzo mi zależało, aby wziąć na abonament /najlepiej niski ;-)/ i telefon Galaxy J5 2016. Normalnie na stronie jest po 599 zł. Tyle kasy na telefon bym nie wydał, więc czekałem cierpliwie i co jakiś czas dzwoniłem do PLay /wypowiedzenie oczywiście złożone/. Proponowali mi 200 zł rabatu i przy abonamencie 55 zł kosztowałby 399zł. Dalej za dużo. W piąteczek po południu pojawił się J5 2016 w Outlecie więc zadzwoniłem. Sympatyczny Pan, zaproponował mi go za 129 zł /abonament 55zł/. Jeśli tylko nie będzie porysowany to go oczywiście zatrzymam. Tak więc jutro lub pojutrze okaże się, czy zaoszczędziłem 470 zł czy straciłem tylko czas na negocjacje.
 #896456  autor: fafusik
 20 lis 2016, 21:18
Tamara pisze:
fafusik pisze:@Tamara w sumie to wszystko :D To znaczy połączenia na komórki koniecznie no limit, podobnie smsy, stacjonarne niekoniecznie, ale dużo internetu też się przyda :P Do tej pory całe życie z abonamentem więc to byłaby duża zmiana z kartą :p
No ale zdecydowanie zmiana na lepsze :P Sprawdź sobie nawet na komórkomacie w ofertach z kartą, że za mały pieniądz już możesz mieć wszystko max :)
A w sumie to masz rację. Obczaiłem tam co i jak i to faktycznie lepszy biznes :P Niech tak będzie, raz się żyje :D
 #896500  autor: Janek11
 21 lis 2016, 09:19
Sly pisze:Witam,

nikt nie pisze, że jest możliwość wzięcia telefonu w Play-u z Outletu, znaczy się ze zwrotów. Bardzo mi zależało, aby wziąć na abonament /najlepiej niski ;-)/ i telefon Galaxy J5 2016. Normalnie na stronie jest po 599 zł. Tyle kasy na telefon bym nie wydał, więc czekałem cierpliwie i co jakiś czas dzwoniłem do PLay /wypowiedzenie oczywiście złożone/. Proponowali mi 200 zł rabatu i przy abonamencie 55 zł kosztowałby 399zł. Dalej za dużo. W piąteczek po południu pojawił się J5 2016 w Outlecie więc zadzwoniłem. Sympatyczny Pan, zaproponował mi go za 129 zł /abonament 55zł/. Jeśli tylko nie będzie porysowany to go oczywiście zatrzymam. Tak więc jutro lub pojutrze okaże się, czy zaoszczędziłem 470 zł czy straciłem tylko czas na negocjacje.

w plusie jest za 99zł bez łaski na przeniesienie numeru
 #896526  autor: Tamara
 21 lis 2016, 12:07
fafusik pisze:
Tamara pisze:
fafusik pisze:@Tamara w sumie to wszystko :D To znaczy połączenia na komórki koniecznie no limit, podobnie smsy, stacjonarne niekoniecznie, ale dużo internetu też się przyda :P Do tej pory całe życie z abonamentem więc to byłaby duża zmiana z kartą :p
No ale zdecydowanie zmiana na lepsze :P Sprawdź sobie nawet na komórkomacie w ofertach z kartą, że za mały pieniądz już możesz mieć wszystko max :)
A w sumie to masz rację. Obczaiłem tam co i jak i to faktycznie lepszy biznes :P Niech tak będzie, raz się żyje :D
Myślę, że to serio dobra decyzja :)
 #896578  autor: robertpatryk
 21 lis 2016, 17:16
polik123 pisze:Oferty takie sobie, ja przedłużając umowę poprzednio bez urządzenia dostałem 37 zł na 15 miesięcy - no limit (6 pierwszych miesięcy po 24.99, 9 następnych po 44.99)
Konsultanci aż sami mówili, że no nie mają nic lepszego :D
Tak więc zostałem na tej umowie, która przeszła na czas nieokreślony.
 #896650  autor: wazu87
 22 lis 2016, 09:38
Ja wczoraj podpisałem nową umowę. Formula Solo M (chyba czy jakoś tak), No limit + 7GB + umowa na czas nieokreslony za 25 zł. Na początku chcieli mi dać za 30 zł + umowa na 24 miesiecy ale będąc konsekwentnym, że chce czas nieokreslony , konsultantka znalazla jednak dla mnie "specjalna" oferte :)
 #896658  autor: bombi1981
 22 lis 2016, 10:51
czy jest szansa aby dostać Formułe Solo M+ za 25zł tylko sim 5 miesiecy przed zakończeniem umowy ? czy trzeba czekać na krótszy okres ? pzdr :smt006
 #896671  autor: Mr.Pelisa
 22 lis 2016, 11:26
bombi1981 pisze:czy jest szansa aby dostać Formułe Solo M+ za 25zł tylko sim 5 miesiecy przed zakończeniem umowy ? czy trzeba czekać na krótszy okres ? pzdr :smt006
Mi udało się przedłużyć dwa numery na 3 m-ce przed końcem umowy z Solo M+ za 25zł. wcześniej raczej nie ma szans :P
 #896849  autor: Sk_uter
 23 lis 2016, 14:29
Jak wygladaja oferty firmowe z telefonami? Chodzi mi o 3-5 numerow w ramach przedluzenia umowy.
 #896859  autor: smalec_xp
 23 lis 2016, 15:51
Wcześniej miałem za 45 zł nielimitowane rozmowy do wszystkich i smsy, 5gb internetu, 500 mb danych w roamingu na 30 dni) i 3 miesiące za darmo przy umowie na 1,5 roku.
Teraz udałem się złożyć wypowiedzenie do salonu, ok 3 miesiace przed końcem umowy. Następnego dnia telefon od konsultantki. Zaproponowała SOLO M za 30 zł (7gb netu) na 2 lata bez telefonu (nie chciałem). Powiedziałem jej, że za taką ofertę dziękuję bo są lepsze, m.in. na kartę u nich, gdzie mam to samo za 25zł i umowę na czas nieokreślony.
Od razu dostałem propozycję na 25zł i umowę na czas nieokreślony na co przystałem. Warto negocjować, chociaż sądzę że dałoby radę więcej wyszarpać przy porównaniu ofert dokładniejszym.

Przy okazji mam pytanie. Dopiero po 3 miesiącach ewentualnie będę mógł znów wypowiedzieć umowę, czy też we wcześniejszym terminie?
 #896891  autor: Cichy51
 23 lis 2016, 21:33
smalec_xp pisze:Przy okazji mam pytanie. Dopiero po 3 miesiącach ewentualnie będę mógł znów wypowiedzieć umowę, czy też we wcześniejszym terminie?
Dokładnie. Aby dokonać jakichkolwiek zmian na koncie musza minąć 3 miesiące.
 #896984  autor: nev2010
 24 lis 2016, 15:08
Czy dla przedłużających umowę na firmę da się wynegocjować lepsze warunki niż standardowy BIZ BOX dostępny na stronie? Na jakie warunki można liczyć bez urządzenia? Trzeba złożyć rozwiązanie umowy czy można samemu dzwonić na utrzymanie Klienta? Jak się z tym działem połączyć?
 #897685  autor: bonasbonas
 28 lis 2016, 18:12
Cześc. Ja skontaktowałem się właśnie z działem przedłużania umów, i Pani na początku przedstawiła mi ofertę, która jest na stronie www. Wiec mówie, czy nie pomoże złożenie wypowiedzenia, a ona do mnie ale dlaczego chce Pan złożyć wypowiedzenie? A ja na to że na kartę jest prawie to samo co mam w abonamencie i 5zł taniej i nagle znalazła siędla mnie oferta SoloM+, czyli:
-wszystko no limit
-interent 7gb.

ALE: Pani mnie zaskoczyła, żę z tą ofertą jest połączona jakas karta do Internetu, całkowicie za darmo (jesli nie będę z niej korzystał, a wiem, że nie będę) tylko że opłata aktywacyjna jednorazowa 19 z.... ;| Ale już skoro mi zaproponowała tę ofertę Solom+, na której mi zależało, to się zgodziłem. Pani powiedziała, żę oferta ta jest nierozerwalna, i albo biore z tą kartą internetową albo wcale. I jeszcze Mowiła o koniecnzości przesłania im skanu dowodu w celu uaktualnienia, albo żeby oddał skan dowodu kurierowi (!!!) który przyjedzie z tą kartą interentową.

O co chodzi z tą kartą? I czy na serio muszę wysyłać im ten skan dowodu mejlem ? pzdr
 #897693  autor: bonas
 28 lis 2016, 18:46
pakierhakierxd pisze:Baba sciemnia z ta karta !
a co dowodu ta praktyka jest niedozwolona !
NO też taka łączona oferta nigdy mi się nie rzuciła w oczy przeglądając forum. A powiedziała że na aktualizację dowodu mam 7dni.

Tak teraz myślę, że może zadzwonie do play i pewnie połączę sięz innym konsultanten i zapytam dlaczego taką mi przedstawiłą ofertę?
 #897698  autor: bonas
 28 lis 2016, 19:12
HA!
zadzwoniłem jeszcze raz do działu utrzymania i tym razem Pan powiedział, że nie ma związku między Internetem elsatycznym a przedłużaną umową - po prostu powiedział, żebym nie odbierał przesyłki z internetem elastycznym, tylko odebrał tę z aneksem do umowy.

Szkoda, że nie pamiętam danych tej babki, która mi to wcisnęła, bo złożyłbym może jakieś zażalenie ;)(
  • Strona 558 z 692
  • 1
  • 556
  • 557
  • 558
  • 559
  • 560
  • 692
  • 1
  • 556
  • 557
  • 558
  • 559
  • 560
  • 692