DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 567 z 692
  • 1
  • 565
  • 566
  • 567
  • 568
  • 569
  • 692
 #909610  autor: Simbas
 06 lut 2017, 13:00
glanden pisze:W sklepie P8 lite za około 750zł kupisz
U Ciebie
abo 55*18 = 990 + 389 = 1379
Abo solo M bez telefonu: 25/mieś (patrz dwa lub trzy posty wyżej)
25*18 = 450 + 750 tel = 1200 więc widać jak przepłacasz
Weź pod uwagę to, że kupując w sklepie musisz wybulić gotówkę. Tutaj masz płatność rozłożoną na raty. I w dodatku z 6 miesięczną karencją. Gdybyś chciał kupić w sklepie na raty, to doszłyby Ci odsetki. Z kwoty 700 zł w pewnym banku na M 39 zł, a więc wychodzi kwota 936 zł. Czyli nadpłacasz 236 zł, a w przypadku abonamentu z telefonem nadpłacasz wg Twoich obliczeń 179 zł. A więc różnica na korzyść oferty z telefonem. Niewielka, ale zawsze coś. Jedyną alternatywą jest zakup telefonu za gotówkę. Wówczas faktycznie korzystnie jest zawrzeć umowę tylko na sim.
Niestety jak widać na forum nie ma zbyt wielu opcji i informacji na temat przedłużenia umowy z telefonem i jakichś specjalnych warunków (jak to było jeszcze 2 lata temu). Forum faktycznie powinno zmienić nazwę na "Przedłużenie z samym sim". Przeleciałem całą masę stron i wszędzie podnieta na temat M+ za 25 zł. Z tego, co jednak widać, to najciekawszą ofertą z urządzeniem jest ... przeniesienie się do konkurencji.

Pzdr. for all Obrazek
 #909631  autor: Fricco
 06 lut 2017, 14:18
Simbas pisze:
glanden pisze:W sklepie P8 lite za około 750zł kupisz
U Ciebie
abo 55*18 = 990 + 389 = 1379
Abo solo M bez telefonu: 25/mieś (patrz dwa lub trzy posty wyżej)
25*18 = 450 + 750 tel = 1200 więc widać jak przepłacasz
Weź pod uwagę to, że kupując w sklepie musisz wybulić gotówkę. Tutaj masz płatność rozłożoną na raty. I w dodatku z 6 miesięczną karencją. Gdybyś chciał kupić w sklepie na raty, to doszłyby Ci odsetki. Z kwoty 700 zł w pewnym banku na M 39 zł, a więc wychodzi kwota 936 zł. Czyli nadpłacasz 236 zł, a w przypadku abonamentu z telefonem nadpłacasz wg Twoich obliczeń 179 zł. A więc różnica na korzyść oferty z telefonem. Niewielka, ale zawsze coś. Jedyną alternatywą jest zakup telefonu za gotówkę. Wówczas faktycznie korzystnie jest zawrzeć umowę tylko na sim.
Niestety jak widać na forum nie ma zbyt wielu opcji i informacji na temat przedłużenia umowy z telefonem i jakichś specjalnych warunków (jak to było jeszcze 2 lata temu). Forum faktycznie powinno zmienić nazwę na "Przedłużenie z samym sim". Przeleciałem całą masę stron i wszędzie podnieta na temat M+ za 25 zł. Z tego, co jednak widać, to najciekawszą ofertą z urządzeniem jest ... przeniesienie się do konkurencji.
Niestety tak właśnie wygląda obecnie rynek. Jeśli zależy Ci na telefonie w abo, to najlepiej przenieść numer do konkurencji. Zwłaszcza że wtedy masz 6 miesięcy za 0 zł (chyba wszyscy operatorzy to oferują). Telefony mocno zdrożały i operatorzy, aby nie być stratnymi na tym biznesie, oferują telefony za sporą dopłatą lub z wysokim abonamentem. Ja sam 2 lata temu przedłużałem umowę w Play z telefonem i naprawdę drogo mnie ten biznes wyniósł. Za drogo - dlatego teraz kupiłem telefon na wolnym rynku (za stosunkowo małe pieniądze) i przechodzę na kartę.
 #909642  autor: johnnytomala
 06 lut 2017, 14:43
Ma ktoś aktualny wzór pisma do Play o wypowiedzenia umowy z zachowaniem okresu zastrzeżonego trwania umowy? Chcę złożyć wypowiedzenie, aby móc rozmawiać z działem utrzymania klienta. Umowa kończy mi się 9 marca, tak więc chciałbym już ją mailem wysłać jak najszybciej.
 #909646  autor: sql
 06 lut 2017, 14:53
konserwatysta pisze:Czy jest jakis abonamnet na same rozmowy bez internetu? Na infolinii mówią że nie ma
Zmień sieć na lajt mobile. Nielimitowane komórki i stacjonarne za niecałe 15 zł na miesiąc. Umowa na czas nieokreślony. Zasięg Plusa.
 #909660  autor: sprintek
 06 lut 2017, 15:39
Kolego glanden dokładnie tak jak poprzednicy piszą. Telefony są dość drogie w abo. Sam też się przekonałem i ponad dwa lata temu przeplacilem i pół roku temu wziąłem tylko sim za 25 PLN. To się bardziej opłaca jeśli na to patrzysz. Do tego potrzebna jest gotówka. Wydaje mi się że ewentualnie można upolować raty 0% czasem się trafiają.
Np. Nowa a5 2017 normalnie kosztuje 1799. Policzyłem. Chyba w plusie w abo i mi wyszło ponad 2200 za tel. W play to już w ogóle są bardzo drogie foty.
 #909701  autor: bamilek
 06 lut 2017, 17:19
Ja zastanawiam się nad opcja abo 75 msc (solo L) i HTC A9s za 99(rabat dają)
Czy ktoś zna lepszą ofertę na ten lub inne sensowne HTC?
 #909867  autor: Mr.Pelisa
 07 lut 2017, 11:27
johnnytomala pisze:Ma ktoś aktualny wzór pisma do Play o wypowiedzenia umowy z zachowaniem okresu zastrzeżonego trwania umowy? Chcę złożyć wypowiedzenie, aby móc rozmawiać z działem utrzymania klienta. Umowa kończy mi się 9 marca, tak więc chciałbym już ją mailem wysłać jak najszybciej.
http://www.blogplay.eu/wp-content/uploa ... yjnych.pdf
Dopisz tylko, że z końcem obowiązywania umowy tj. od dnia ...
 #909993  autor: wodnik76
 07 lut 2017, 22:04
hahause pisze:Witam,
Lekka zmiana tematu, mam nadzieję że ktoś jeszcze jest na tym forum kto odpisuje :)
Mam 2 pytania:
1. Orientuje się ktoś jaki jest numer do DUK? *500/8/2 jest już nieaktualny a na infolinii jest tylko dział przedłużenia umów gdzie dają mało satysfakcjonujące warunki.
2. Przedłużał ktoś umowę biorąc jakikolwiek model iphone 7/7+?
Jestem ciekawy ile mogę ugrać. Najlepiej na firmę.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc i pozdrawiam forumowiczów.
To jak z tym numerem do DUK- jakaś zmiana?, czy nadal ten sam?
 #910040  autor: Mr.Pelisa
 08 lut 2017, 08:24
wodnik76 pisze:To jak z tym numerem do DUK- jakaś zmiana?, czy nadal ten sam?
Nr *500/8/2 nie był do DUK... jeśli chcesz na firmę to *600, a po drugie złóż wcześniej wypowiedzenie, jak je zarejestrują to dzwoń do nich sam. Sprawdź wcześniej ofertę na www żebyś wiedział czy dają Ci to samo czy coś lepszego. Trzeba negocjować i być upartym, nie zawsze pierwsza osoba daje najlepsze warunki, czasami trzeba dzwonić parę razy.
 #910061  autor: bamilek
 08 lut 2017, 10:56
Generalnie oferta Play na przedłużenie z telefonem to lipa. Jedyne co proponują to cenę telefonu z jednego progu kwotowego wyżej (np. w abonamencie 75 cena z abonamentu 85).
Szału nie ma. 2 lata temu było zdecydowanie lepiej.
, Zaczynam poważnie rozważać przenosimy do T mobile
 #910218  autor: japan
 09 lut 2017, 09:31
dzwonilem przed momentem bez zlozonego wypowiedzenia. solo m+ moga dac ale na 24 m/c umowa. umowa na czas nieokreslony została wycofana. ktos moze to potwierdzic czy wala w trabe?

wlasnie szykuje wypowiedzenie...
 #910289  autor: Sermee
 09 lut 2017, 14:21
japan pisze:dzwonilem przed momentem bez zlozonego wypowiedzenia. solo m+ moga dac ale na 24 m/c umowa. umowa na czas nieokreslony została wycofana. ktos moze to potwierdzic czy wala w trabe?

wlasnie szykuje wypowiedzenie...
Bzdura! Miałem kilka dni temu dokładnie to samo. opowiadają, że została wycofana u mnei posuneli się do tego (załatwiałem tą ofertę dla narzeczonej a wcześniej dla siebie) i powołałem się, że kilka dni temu dostałem na inny numer własnie za 25 zł i umowa na czas nieokreślony na co Pani mi powiedziała, że Pani która mi dała tą ofertę została zwolniona bo nie mogła jej dać :D oczywiście skontaktowałem się z ta konsultantką i pracuje dalej :) Jedynie co to trzeba złożyć wypowiedzenia i to wcale nie oznacza, że z automatu ją dostaniesz. Zależy na jakiego konsultanta trafisz.
 #910297  autor: Gregrin
 09 lut 2017, 14:40
Sermee pisze:Jedynie co to trzeba złożyć wypowiedzenia i to wcale nie oznacza, że z automatu ją dostaniesz. Zależy na jakiego konsultanta trafisz.
Dokładnie. Dlatego bez wypowiedzenia tez można ja dostać ;) ale osobiście jestem zwolennikiem pisania wypowiedzeń. W niektórych sieciach to wręcz konieczne (podobno) żeby dostać lepsza ofertę.
 #910345  autor: Marcin211h
 09 lut 2017, 20:42
Witam. Wczoraj przedluzylem umowe solo m za 25 zl. umowa na czas nieokrslony. Ale jeszcze dwa tygodnie temu oczywiscie takiej nie bylo tylko na 24 miesiace pomimo zlozonego wypowiedzenia. Nie dajcie sobie wciskac tych ich bajek, badzcie wytrwali. Pozdrawiam
 #910444  autor: dbplay
 10 lut 2017, 12:23
Jakby ktoś był zainteresowany mogę zaproponować przedłużenie umowy w Play za

30 zł brutto.

-nielimitowane sms/mms do wszystkich
-nielimitowane połączenia na komórki i stacjonarne
-2gb internetu
-play tv pakiet mini
-umowa na 24


Jeśli macie oferty na kartę mogę również zaproponować standardowe oferty na czas nie określony, lub MIXA za 20 zł brutto z telefonem.

Więcej info na priv.

Pozdrawiam
 #910552  autor: kefas198
 11 lut 2017, 11:45
Mam w play tylko sim za 19,90 w tym 250 albo 500mb internetu. SMS mms komórki i stacjonarne.
Umowa na czas określony skończyła sie w październiku zeszłego roku.
Czy jestem w stanie coś zejść z ceny albo za ta sama cenę miec więcej internetu?
 #910591  autor: Sermee
 11 lut 2017, 16:17
dbplay pisze:Jakby ktoś był zainteresowany mogę zaproponować przedłużenie umowy w Play za

30 zł brutto.

-nielimitowane sms/mms do wszystkich
-nielimitowane połączenia na komórki i stacjonarne
-2gb internetu
-play tv pakiet mini
-umowa na 24


Jeśli macie oferty na kartę mogę również zaproponować standardowe oferty na czas nie określony, lub MIXA za 20 zł brutto z telefonem.

Więcej info na priv.

Pozdrawiam
Geniuszu a po co ktoś miałby z Tobą wchodzić w układ jeśli sam może osiągnąć:
25zł
umowa na czas nieokreślony
7GB internetu
nielimitowane wszystko
i pakiet podstawowy TV

Chciałeś dorobić nie wyszło...
 #910658  autor: leonk1974
 12 lut 2017, 10:39
Mojemu tacie umowa na internet Play skończyła się 9 lutego.Do tej pory płacił 19.90.Teraz chciałby internet elastyczny,ale konsultanci twierdzą,że nie może.Na pytanie dlaczego odpowiadają bo tak pokazuje sysste.Czy ktoś ma podobnie?
  • Strona 567 z 692
  • 1
  • 565
  • 566
  • 567
  • 568
  • 569
  • 692
  • 1
  • 565
  • 566
  • 567
  • 568
  • 569
  • 692