DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 568 z 692
  • 1
  • 566
  • 567
  • 568
  • 569
  • 570
  • 692
 #910661  autor: koalabis
 12 lut 2017, 10:57
leonk1974 pisze:Mojemu tacie umowa na internet Play skończyła się 9 lutego.Do tej pory płacił 19.90.Teraz chciałby internet elastyczny,ale konsultanci twierdzą,że nie może.Na pytanie dlaczego odpowiadają bo tak pokazuje sysste.Czy ktoś ma podobnie?
Niestety miałem dokładnie tak samo- albo przedłużyć umowę na niezbyt korzystnych warunkach, albo nowa umowa na internet elastyczny (w tym trzeba zapłacić aktywację).
 #910798  autor: DiaBelKrK
 13 lut 2017, 10:03
gepard pisze:Składaj wypowiedzenie i przez BOK negocjuj.
Masz dwie wersje z tych za 25PLN i 40PLN, celuj w tą która bardziej Ci pasuje.

SOLO M/L + - KLIK
SOLO M/L + z TV - KLIK
A masz może dostęp do oferty ale dla Duet M.
Bo mam na siebie dwa numery i chciałem duet i kobieta w salonie powiedziała że przez BOK nic więcej nie ugryzę. Nie chce mi się wierzyć ale chce mieć pewność przed złożeniem wypowiedzenia.
Albo czy ktorykolwiek z uzytkownikó rozmawiał już z BOK na temat DUET M i co mu sie udało załatwić ?
Dzięki
 #910810  autor: sprintek
 13 lut 2017, 11:19
Mi się wydaje że jak zrobisz dwa numery osobno na solo m po 25 PLN to wyjdziesz najkorzystniej. Ja tak zrobiłem u siebie i u żony, bo nam proponowali duet za 75pln a dwa lata ;)
 #910832  autor: DiaBelKrK
 13 lut 2017, 14:26
sprintek pisze:Mi się wydaje że jak zrobisz dwa numery osobno na solo m po 25 PLN to wyjdziesz najkorzystniej. Ja tak zrobiłem u siebie i u żony, bo nam proponowali duet za 75pln a dwa lata ;)
No właśnie tak by było najlepiej.
Jeśli by zeszli w Duet M na 55 zł to jestem w stanie to przyjąć.
A tak to wychodzi 75 zł (Duet M) kontra 50 zł ( 2 x Solo M) przy umowie na 24 miesiące to już daje oszczędność w wysokości 600 zł.
A jeszcze jedno pytanie. Czy jak złoże wypowiedzenie z umowy MIX to też z BOK do mnie będą dzwonić ?
 #910942  autor: giorgiozalani
 14 lut 2017, 10:04
Dobry,

W lipcu tego roku kończy mi się umowa z Play. Aktualnie płacę 59zł/mc (Formula Smartfon Unlimited). Generalnie, nie zalezy mi bardzo na przedluzeniu umowy, na rynku jest bardzo duzo operatorow, ktorzy oferuja naprawde dobre warunki, wiec moge zostac w Playu, jezeli rzeczywiscie mi zaoferują cos bardzo konkurencyjnego. Teraz moje pytanie - Jakie najlepsze warunki jestem w stanie negocjowac na chwile obecna? Moze byc oferta z telefonem (nie jest to w ogole konieczne), moze rowniez i bez niego.
Opcje, ktore dla mnie muszą sie znalezc w ofercie to:
Nielimitowane rozmowy smsy do wszystkich oraz sporo internetu, 5gb minimum.
Dzieki :)
 #910947  autor: leonk1974
 14 lut 2017, 12:25
koalabis pisze:
leonk1974 pisze:Mojemu tacie umowa na internet Play skończyła się 9 lutego.Do tej pory płacił 19.90.Teraz chciałby internet elastyczny,ale konsultanci twierdzą,że nie może.Na pytanie dlaczego odpowiadają bo tak pokazuje sysste.Czy ktoś ma podobnie?
Niestety miałem dokładnie tak samo- albo przedłużyć umowę na niezbyt korzystnych warunkach, albo nowa umowa na internet elastyczny (w tym trzeba zapłacić aktywację).

Właśnie dzwoniła miła konsultantka z DUK i powiedziała,że mogę przejść na internet elastyczny.Stwierdziała,że nie wie dlaczego inni konsultanci wprowadzali mnie w błąd.
 #911147  autor: Fricco
 15 lut 2017, 10:57
Tak tylko z ciekawości zapytam, bo chyba z góry znam odpowiedź. Przedłużał ktoś umowę z telefonem? Można coś sensownego wyrwać przy abonamencie do 50 zł/miesiąc? Jeśli nie, to tym bardziej dziwię się, że komuś chce się płacić sporą kasę za abonament i dostać słaby telefon, za który trzeba jeszcze dodatkowo dopłacić.
 #911215  autor: piotrekk608
 15 lut 2017, 15:42
Dzisiaj zaoferowali mi pozostanie z 4 numerami firmowymi za 25zł (19.99 netto) wszystko bez limitu + internet 7GB

ALE

umowa na 24 miesiące przy czym pierwsze 6 jest za 0zł (wychodzi 15zł netto średnio). Interesuje mnie na czas nieokreślony lub max 12 miesięcy - dają tak czy już przestali (konsultant tak twierdził ale mu nie wierzę;))? Na 24 miesiące się na pewno nie zdecyduję.

Dają jeszcze gratis dodatki typu Tidal? To by mnie interesowało bardzo ale gdzieś doczytałem, że się skończyło jak ktoś nigdy nie miał.
 #911323  autor: Ruben
 16 lut 2017, 08:54
piotrekk608 pisze:umowa na 24 miesiące przy czym pierwsze 6 jest za 0zł (wychodzi 15zł netto średnio). Interesuje mnie na czas nieokreślony lub max 12 miesięcy - dają tak czy już przestali (konsultant tak twierdził ale mu nie wierzę;))? Na 24 miesiące się na pewno nie zdecyduję.
Niestety ta oferta jest przy umowie na 24m-ce. Korzystam z tej oferty i przy dzisiejszej polityce Play nie zdecydowałbym się z nimi na umowę 24m-czną. Dlatego rozumiem Ciebie, że szukasz umów z krótkim okresem zobowiązania. U innych operatorów są takie dostępne więc nie ma z tym obecnie problemu.
W Play jest identyczna pod względem zawartości oferta na czas nieokreślony za 25pln brutto ale dostępna dla osób fizycznych, nie wiem czy na firmę też można otrzymać. Najlepiej popytać jeżeli zależy Ci na zostaniu w Play.
 #911375  autor: piotrekk608
 16 lut 2017, 13:15
Maciej Pender pisze:Nie ma i nie było. Jaki sens byłoby dawanie abonamentu 6 miesięcy za free na czas nieokreślony :D
Może nieprecyzyjnie się wyraziłem, oczywiście nie zależy mi na darmowych miesiącach tylko na umówie bezterminowej. Uznałem, ze to oczywiste;)

Podsumowując - czy dają na czas nieokreślony tą ofertę 19.99 netto nolimit na wszystko + 7GB? Kolega wyżej pisze, ze chyba nie dają klientom biznesowym, czy ktoś może potwierdzić? Mają dzwonić na dniach chcę znać realia, przy 24miesiacach na pewno odejdę z tej sieci choć wolałbym zostać ze względu na zasięg na zadupiach gdzie bywam - lepiej mieć krajowy roaming niż nie...
 #911552  autor: Qubczyk
 17 lut 2017, 12:22
W nawiązaniu do rozmowy poprzedników o Solo M - oferta nadal jest aktualna, wczoraj temat ogarnałem dla żony.
Oczywiście po pierwszym kontakcie ze średnio rozgarniętą panią z Play, usłyszałem, że taka oferta była, ale do końca 2016 r. Może mi zaproponować takie warunki, ale na 24 miesiące. Podziękowałem. Na drugi dzień telefon, inna pani, z propozycją identyczną jak z poprzedniego dnia. Po informacji, że taką samą ofertę odrzuciłem dzień wcześniej i interesuje mnie ona jedynie w opcji bezterminowej pani bez żadnego ściemniania stwierdziła, że nie ma najmniejszego problemu... :)

Także jak już ktoś wcześniej napisał - oferta cały czas aktualna i nie dajcie się zwieźć konsultantom... :)

Pozdr!
 #911583  autor: piotrplay
 17 lut 2017, 14:54
Witajcie :) :smt006

piotrekk608 pisze:Dzisiaj zaoferowali mi pozostanie z 4 numerami firmowymi za 25zł (19.99 netto) wszystko bez limitu + internet 7GB

ALE

umowa na 24 miesiące przy czym pierwsze 6 jest za 0zł (wychodzi 15zł netto średnio). Interesuje mnie na czas nieokreślony lub max 12 miesięcy - dają tak czy już przestali (konsultant tak twierdził ale mu nie wierzę;))? Na 24 miesiące się na pewno nie zdecyduję.

Dają jeszcze gratis dodatki typu Tidal? To by mnie interesowało bardzo ale gdzieś doczytałem, że się skończyło jak ktoś nigdy nie miał.
Nie kojarzę takiej oferty..Czy nie była to formuła Biznes Box? Teoretycznie w niej, przy 4 numerach na 24 miesiące powinno wyjść 23,5zł netto od sztuki, z tym, że jest do tego internet bez limitu (pełna prędkość do 10gb, potem 1mbit). Możesz wtedy skorzystać również z internetu do domu (do 100GB pełna prędkość) za 5zł :).

Autoryzowany partner sieci Play. 790-186-115
 #911764  autor: Hods
 18 lut 2017, 17:08
Kończy mi się jedna umowa, ta za 19,50 (no limit z 250MB). Czy w tej taryfie po zakończeniu umowy stawka abonamentu idzie do góry, czy mogę spokojnie zostać sobie z umową na czas nieokreślony?
 #911894  autor: 81krzycho
 19 lut 2017, 17:51
Witam. Pytanko - Czy poprzez to forum można prosić o kontakt kogoś z działu utrzymania klienta w Play? Umowa kończy mi się na koniec marca - wypowiedzenie złożone dwa tygodnie temu i narazie zero kontaktu ze strony Play...
 #911956  autor: Wiola_K
 19 lut 2017, 22:52
Trzeba samemu zadzwonić. Powiedzieć że się złożyło wypowiedzenie.. Wtedy przełączają do Działu Utrzymania i można negocjować.
 #912005  autor: Janek11
 20 lut 2017, 11:02
mam pytanko czy z karty można przejść na Solo M za 25 zł ta klasyczna no limit 7 gb i ewentualnie czy na czas nieokreślony czy tylko na 24 miesiące czy w ogóle ?
  • Strona 568 z 692
  • 1
  • 566
  • 567
  • 568
  • 569
  • 570
  • 692
  • 1
  • 566
  • 567
  • 568
  • 569
  • 570
  • 692