DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 58 z 675
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 675

 #676759  autor: Bodziak
 22 lis 2013, 09:10
Dzięki koledzy.Pozdrawiam

 #676801  autor: trus1991
 22 lis 2013, 11:20
0_range,
0_range pisze:Obecnie można zgarnąć zniżke na 30% i kupon do empika na 50zł, co wiem z pierwszej ręki bo mam 3 kupony. I jest to najnowsza oferta która trwa do 10 grudnia.
Jeżeli będziesz chciał kupić od kogoś taki kupon to raczej decyduj się na ten bo sporo osób z tego co widziałem sprzedaje jeszcze stary kupon który miał skończyć się 7 listopada ale jeszcze dało się na niego kupować po tej dacie.
gdybyś poczytał regulamin tych kodów, to byś doczytał że nie wolno ich sprzedawać

Nokia 3310 -----> Siemens MC60----> Motorola L7 -----> SE K550i -----> SE C902 ------> HTC Desire Z

 #676855  autor: ukefake
 22 lis 2013, 15:48
przedłużyłem umowe z SPM 69.9. w ramach prezentow dostalem 50% wiecej minut. gdzieś na stronach czytałem że ten prezent może być wymienny na pakiet sms/mms. podczas poszukiwan trafilem tylko na informacje ze w abo za 89.9 dostaje sie gratis pakiet 50 lub 100 mms. natomiast nadal nie wiem jak wyglada sprawa ewentualnej wymiennosci 50% gratis na pakiet sms/mms :( będę wdzięczny za pomoc

 #676875  autor: damianooo
 22 lis 2013, 16:56
Te 50% wiecej to tylko minuty, nie sa wymienne na smsy czy mmsy i minuty te mozesz wykorzystac dopiero po wykorzystaniu glownego pakietu minut.
Gdybys wybral wyzszy abonament - 89,90 to przy obecnych promocjach mialbys rozmowy nielimitowane do wszystk. sieci i 700 sms, a bonus, zamiast minut to wlasnie mmsy 50 lub 100

 #676883  autor: pumba
 22 lis 2013, 17:23
ukefake, tak jak napisał damianooo dodatkowy pakiet minut nie jest wymienny na SMSy/MMSy i jest dostępny dopiero po wykorzystaniu minut z abonamentu z bieżącego i poprzedniego miesiąca, przed chwilą taką informację uzyskałem pod *100 bo też się specjalnie o to dla Ciebie zapytałem, a dzwoniłem w sprawie o którą pytałem tzn. czy jeśli złożyłem zamówienie przed 20 listopada na Multi 89,90 i nowe warunki wchodzą mi od 1 grudnia to czy jest szansa na otrzymanie nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci i pakietu 100MMS na cały okres trwania umowy i jedynym wyjściem to jest odstąpienie od umowy wciągu ustawowych 10 dni i ponowne złożenie zamówienia :-|

 #676955  autor: 0_range
 22 lis 2013, 20:54
trus1991 pisze:0_range,
0_range pisze:Obecnie można zgarnąć zniżke na 30% i kupon do empika na 50zł, co wiem z pierwszej ręki bo mam 3 kupony. I jest to najnowsza oferta która trwa do 10 grudnia.
Jeżeli będziesz chciał kupić od kogoś taki kupon to raczej decyduj się na ten bo sporo osób z tego co widziałem sprzedaje jeszcze stary kupon który miał skończyć się 7 listopada ale jeszcze dało się na niego kupować po tej dacie.
gdybyś poczytał regulamin tych kodów, to byś doczytał że nie wolno ich sprzedawać
gdybyś poczytał regulamin tych kodów, to być doczytał że:

" Wygenerowany kod może być wykorzystany przez pracownika lub przekazany do wykorzystania przez jego znajomych, bliskich, rodzinę."

Chcesz być sprawiedliwy to sam ich nie udostępniaj za darmo w sieci.
Ja wole odsprzedać za śmieszne pieniądze (30zł) które zwracają się w samym bonie.
Popatrz na to z tej strony że wrzucanie raz na jakiś czas bonu powoduje frustracje osób które naprawdę potrzebują go na już. Chętnych zapraszam na pw.

 #676961  autor: bora1410
 22 lis 2013, 21:22
0_range pisze: Chcesz być sprawiedliwy to sam ich nie udostępniaj za darmo w sieci.
Ja wole odsprzedać za śmieszne pieniądze (30zł) które zwracają się w samym bonie.
Popatrz na to z tej strony że wrzucanie raz na jakiś czas bonu powoduje frustracje osób które naprawdę potrzebują go na już. Chętnych zapraszam na pw.
Niezły bełkot. Nie potrzebuje kodu bo już przeniosłem numer (ktoś bezinteresownie mi go podarował). Sam kiedyś też taki kod oddałem. Ale muszę powiedzieć że uśmiałem się z tego tłumaczenia. Tekst o wywoływaniu frustracji mistrzowski.

ps. A przecież trus1991 nie łamie regulaminu jeśli się czepiamy. Bo przekazuje znajomym, bo jak nazwać inaczej forumowiczów którzy sobie nawzajem pomagają i to bezinteresownie.

 #676968  autor: 0_range
 22 lis 2013, 21:47
bora1410 pisze:
0_range pisze: Chcesz być sprawiedliwy to sam ich nie udostępniaj za darmo w sieci.
Ja wole odsprzedać za śmieszne pieniądze (30zł) które zwracają się w samym bonie.
Popatrz na to z tej strony że wrzucanie raz na jakiś czas bonu powoduje frustracje osób które naprawdę potrzebują go na już. Chętnych zapraszam na pw.
Niezły bełkot. Nie potrzebuje kodu bo już przeniosłem numer (ktoś bezinteresownie mi go podarował). Sam kiedyś też taki kod oddałem. Ale muszę powiedzieć że uśmiałem się z tego tłumaczenia. Tekst o wywoływaniu frustracji mistrzowski.

ps. A przecież trus1991 nie łamie regulaminu jeśli się czepiamy. Bo przekazuje znajomym, bo jak nazwać inaczej forumowiczów którzy sobie nawzajem pomagają i to bezinteresownie.
Forum jest otwarte i do tego jedno z najbardziej znanych, jeżeli twierdzisz że nie łamie regulaminu bo może każdego w sieci nazwać swoim znajomym to ja w takim razie nie sprzedaje bony tylko znajomość ze mną. Dziękuje za docenienie mojego tekstu i nazywanie go "mistrzowskim". Zresztą ja nikomu pieniędzy z kieszeni nie wyrywam, będzie ktoś chciał to skorzysta. Pozdrawiam
 #677253  autor: klad20
 24 lis 2013, 09:09
Witam mam problem mam do przedłużenia 2 numery wczoraj dzwoniłam żeby się dowiedzieć jaka maja ofertę i Pani zaproponowała mi dla męża

Smart Plan Halo 39,90
-160 min do wszystkich + 64 min. dodatkowych
- jeden numer do innej sieci
-nielimitowane darmowe rozmowy i sms do orange
- mąż chce tradycyjny telefon nokie 515

mam pytanie czy jest możliwość troszkę więcej minut uzyskać jesteśmy u nich już 7 lat a wydaje mi się że oferta nie powala
A dla siebie chcę

Smart Plan Multi 49,90
- 200 min do wszystkich + 100 w prezencie i reszta co w ofercie na stronie
- nic dodatkowego mi nie zaproponowała tylko po 5 złotych rabatu na te abonamenty mam problem z wyborem telefonu myślałam nad Sony Xperia J czy lepiej coś innego np LG Swift L9).
Z góry dziękuję

 #677260  autor: zielon2301
 24 lis 2013, 10:15
jeśli jesteś zainteresowana kodem rabatowym obniżającym abo o 30% przy przedłużaniu umowy to pisz na PW

 #677316  autor: Piotrucha
 24 lis 2013, 16:17
klad20, przejrzyj moje poprzednie posty, przecież forum jest nie tylko do zadawania pytań, ale i czytania tego, co już napisano ;) A rabatów 30% nie trzeba kupować.
Ja też mam 2 numery, 7 lat i będę płacił w sumie za obydwa numery niecałe 46 zł. Na każdym orange free, 320 do wszystkich i po jednym darmowym. 2x Nokia 515 po 1 zł.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2013, 14:27 przez Piotrucha, łącznie zmieniany 1 raz.

 #677331  autor: sepe
 24 lis 2013, 17:22
sepe pisze:Moja oferta bez telefonu Orange bez Ograniczen w Propozycji :
Umowa 12 miesiecy.
+Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komorkowych i stacjonarnych oraz mms,sms za 29,99 netto.
+4 GB internetu za 19zl netto do wykorzystania w telefonie oraz np.tablecie,laptopie z usluga "Wspolnie" za 5zl netto,
Orange Open -12 zl netto.
Cena calkowita :41,99 netto.
Aneks podpisany na 12 miesiecy bez telefonu:
+nielimitowane rozmowy do wszystkich w kraju,mms,sms do sieci komorkowych (Firma Bez Ograniczen)za 29,99 netto;
+5 GB internetu za 19zl netto wspoldzielne z wszystkimi numerami na koncie;
+Orange Open dla Firm -12 zl netto
Cena calkowita :36,99 netto.

 #677722  autor: Piotr-B
 26 lis 2013, 14:25
Witam

Czy przy przedłużeniu umowy na plan Firma Bez Ograniczeń z 1GB idzie wywalczyć cenę niższą niż 65zł netto. Telefon S3 za 1zł lub Xperia Z za 449zł.

 #677810  autor: gewlina0380
 26 lis 2013, 18:44
Odstąpię kod -30% dla przedłużających umowę. Pisać na pw

 #677825  autor: pool275
 26 lis 2013, 19:46
Witam,

planuję przedłużyć umowę w Orange przez internet. Interesuje mnie abonament Smart Plan Halo 59,90, nie potrzebuję internetu. Jaki telefon najbardziej się opłaca wybrać? LG L9?

 #677832  autor: themarriano
 26 lis 2013, 20:07
Witam. Mam pytanie odnośnie oferty, którą zaproponowało Orange. Otóż była już pierwsza, podstawowa oferta, którą odrzuciłem. Po jakimś czasie zadzwoniono z Działu Utrzymania z lepszą propozycją, jednak ponieważ rozważam rezygnację całkowitą z telefonu i przejście na kartę, odrzuciłem tamtą ofertę, bo nie chciałem wówczas podejmować decyzji.

Obecnie mam Smart Plan Multi - 89,90 + telefon, jednak od jakiegoś czasu zdarza mi się przekraczać (20,30zł)

Dziś był kolejny telefon, w sumie z tą samą propozycją co wcześniej z Działu Utrzymania.
Przede wszystkim oferta bez telefonu, bo go po prostu nie potrzebuję i propozycja na 12 m-cy.

W tym dają mi:
59,99zł (6zł rabatu) czyli 53,99zł.
420min do wszystkich
sms bez limitu do wszystkich
nielimitowane rozmowy do 1nru (obojetnie jaka sieć)

czy jeżeli teraz odmówie, to będą jeszcze dzwonili z propozycją lepszą? czy np. po wysłaniu rezygnacji? sa w stanie dac cos wiecej?

 #677863  autor: nowosek
 26 lis 2013, 21:34
Już lepiej wziąc NJU, tam masz nielimitowane za 29zł.

 #677908  autor: Lily_Evans
 27 lis 2013, 00:29
Witam,
Niebawem (mianowicie 10 stycznia) kończy mi się pierwsza umowa z Orange. Zastanawiałam się nad przejściem do sieci Play, ale prawdę mówiąc ceny telefonów nie są zbyt zachęcające...

Dziś miałam kolejny telefon mający na celu przekonać mnie do przedłużenia umowy (wcześniejsze oferty niczym prócz wyższych cen telefonów nie odbiegały od tej dostępnej na stronie). Miła Pani w Smart Planie Multi za 49,90zł zaproponowała mi 10% rabatu na abonament, 240min do wszystkich, nielimitowane rozmowy i smsy w orange, pakiet internetowy, jeden numer, z którym mogłabym rozmawiać za free i telefony: Samsung Galaxy Trend lub HTC 8S (te by poleciła) za 1zł. Wspominała również o promocji z tabletem za 1zł.

Z ciekawości zaczęłam szperać w necie i przeczytałam tu o kodach na 30% zniżki (jeśli dobrze zrozumiałam można o tyle obniżyć abonament) i kuponach do empiku (tu byłabym wdzięczna, gdyby ktoś wyjaśnił mi kiedy można je zgarnąć).

Zakładając, że się nie mylę mogę jeszcze negocjować koszty abonamentu, ale chciałam się zapytać, czy przy tym mogę zyskać jeszcze jakieś dodatkowe minuty, smsy, czy cokolwiek? Obniżyć cenę telefonu? I czy jeśli wezmę wyższy abonament (ze zniżką ;) ), to dorzucą bardziej cieszące prezenty? Byłabym po prostu wdzięczna, gdyby ktoś napisał mi o co mogę się ubiegać, bo do tej pory dorzucili mi te 10% rabatu...

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

 #677940  autor: Piotrucha
 27 lis 2013, 08:17
themarriano, Lily_Evans, polecam przejrzenie przynajmniej kilku ostatnich stron tego tematu. Wiele podobnych pytań zadawanych jest ponownie przez nowe osoby, a odpowiedzi lub podpowiedzi są przecież tuż obok.
themarriano pisze:W tym dają mi:
59,99zł (6zł rabatu) czyli 53,99zł.
420min do wszystkich
sms bez limitu do wszystkich
nielimitowane rozmowy do 1nru (obojetnie jaka sieć)

czy jeżeli teraz odmówie, to będą jeszcze dzwonili z propozycją lepszą? czy np. po wysłaniu rezygnacji? sa w stanie dac cos wiecej?
To niewiele Ci dają, zważywszy na cenę. Dla porównania, jeśli to Ci w czymś pomoże - ja dostałem 320min do wszystkich, orange bez limitu, jeden darmowy spoza sieci i nokię 515 za 1 zł w cenie 27,93 zł (39,90 -30%), a praktyce 22,93 zł, bo mam dwa numery, więc dodatkowa zniżka 10 zł na rachunku. Umowa na 24mce, w Orange jestem od 7 lat. Tobie na telefonie nie zależy, możliwe więc, że dostałbyś jeszcze lepszą ofertę. Ostatecznie nowy telefon można sprzedać.

Krótko: najpierw złóżcie rezygnację ;) (nawet, jeśli nie chcecie zmieniać operatora i bez względu na to, czy umowa kończy się za tydzień czy za 3 mce - po prostu wskażcie ostatni dzień obecnego zobowiązania), a dopiero potem oczekujcie dobrych ofert.

 #678030  autor: paki6
 27 lis 2013, 15:41
Witam. Mam do zaoferowania kod rabatowy 30% na abonament w Orange. Jest to kupon Citeam z pierwszej oferty. Czyli tej najbardziej korzystnej. Za podpisanie umowy dostajemy 30% rabatu i do tego 200 zł na karcie podarunkowej, które zaraz po jej otrzymaniu możemy wypłacić w dowolnym bankomacie, czyli dostajemy tak jakby 200 zł gratis w gotówce. Ważność kodu do 30 listopada, a bonu do końca grudnia. Zainteresowanych zapraszam na priv.
  • Strona 58 z 675
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 675
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 675