DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 70 z 675
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 675

 #690637  autor: posreg
 16 sty 2014, 10:23
witam :) przedstawie swoja sytuacje :)

w Orange 11 lat, poczatkowo 4 numery, obecnie 1

2 lata temu zdobylem od jakiejs dobrej duszy zz tego forum, kod rabatowy na abonament, ktory obnizal abo o 30% na okres 24 msc
Wybrany abo to 89,90 zl na 30 miesiecy + znizka 30% co daje ok 63 zl przez 24 miesiace, a przez ostatnie 6 msc normalna kwota abonamentowa 89,90. Jako ze umowa konczy sie w pazdzierniku br, zostal mi miesiac placenia tanszego abo, kolejne beda juz po normalnej abonamentowej stawce.

Coprawda telefon z DUK czy orange jeszcze nie bylo, ale Orange Online pozwala juz teraz przedluzyc umowe.

Interesowalaby mmnie oferta ktora tutaj wyzej prezentujecie, czyli S3 za 1 zl (musowo !) 1 GB danych starczy, minut i sms nawet tak duzo nie trzeba , no i znizka 20%

Moje zasadnicze pytanie jest takie :
Umowa konczy mi sie 08.10.2014
jesli ja przedluze juz w tym momencie o 24 miesiace, to czy moja umowa konczyc sie bedzie 08.10.2016 czy 8.04.2017 ? (zacznie obowiazywac dopiero po zakonczeniu obecnej).
jak w tym przypadku ksztaltowal by sie abo. podpisuje umowe juz teraz ?


EDIT... wlasciwie to juz sam sobie odpowiedzialem , strona 89 ;)
umowy mi sie zsumuja, a chcac przedluzyc juz teraz czyli na mniej nzi 3 msc przed zakonczeniem obecnej, moge wskoczyc tylko na wyzszy abo

coz , trzeba przelknac te 89,90 przez te 3 miesiace ;)

 #690860  autor: kamil_roz
 16 sty 2014, 21:47
Sk_uter pisze:
kamil_roz pisze:
devil pisze:Witam, z dniem 31.01.14 kończy mi się umowa, powiedzcie mi jaka była by szansa, aby mieć abonament niższy niż 90zł (89zł) umowa najlepiej 24mc no max 30mc i telefon sony xperia Z1 lub Z do max 100zł. Oraz drugie pytanie czy przy abonamencie 89.90zł jest wszystko nielimitowane; w sensie minuty do wszystkich przez cały okres umowy + smsy do orange i pakiet 700 smsów do innych sieci, który w tym wypadku już nie jest nielimitowany, z góry dzięki za odpowiedz, pozdrawiam.
dziś podpisałem umowę:
-89zł abonament zrabatowany o 20%-niecałe 72zł
-nielimitowane rozmowy do wszystkich i smsy
-1,5gb pakietu internetu
-100mms na miesiąc
-Galaxy SIII za 1zł

też chciałem xperię Z ale cena ostateczna stanęła 250zł na 30miesięcy i 1zł na 36miesiecy a mnie na taką ilość miesiecy nie interesowało wiec zostało S3 za 1zł na 24miesiace
A na 24 miesiace ile chcieli za Z?
540zł

 #691360  autor: aleen
 18 sty 2014, 19:23
Witam wszystkich i proszę o radę :)

Od 7 lat jestem w abonamencie, wcześniej w POP. Zawsze przedłużałam umowę na standardowych warunkach przez net, obecnie płace 59,9 a umowa kończy mi się w lutym. Od kilku miesięcy rozważałam przejście ponownie na kartę, bo co przedłużenie umowy abonament mi rósł (49,9-55-59,9) a coraz mniej orange oferował. Szczególnie bolesne było przejście z pakietu złotówek na minuty.
Dziś zajrzałam na stronę operatora i jednak zaczęłam się wahać czy nie pozostać w abonamencie. Zainteresował mnie Smart Plan Multi za 49,90 i sonyM i tak szukając info czy nie ma jakiś kruczków w tym abo trafiłam na to forum i po przeczytaniu kilkunastu stron dowiedziałam się kilku ciekawych rzeczy 8)
Szczerze mówiąc satysfakcjonująca byłaby dla mnie już 30% zniżka gruponowa, no ale kuponów już nie ma.
Nie bardzo mam czas i zdolności strategiczne ;-) na składanie rezygnacji i czekanie na telefon, ale poradźcie czy będę w stanie coś wytargować dzwoniąc na *100 by dowiedzieć się o formalności przeniesienia na kartę?

Z góry dziękuje za każdą poradę :)

 #691367  autor: Halset
 18 sty 2014, 19:46
aleen
Podstawowe zasady przy przedłużaniu umowy w TM czy Orange czy Plus
1) Najważniejsza! Dzwonisz do BOK w sprawie przedłużenia umowy i prosisz od razu z połączeniem z sekcją utrzymania klienta (SUK) lub w Plusie (DUK - Dział Utrzymania Klienta). Jak nie chcą przełączyć, to mówisz że rezygnujesz albo że byłaś umówiona na rozmowę itp. Jesteś kobietą, pretekst macie we krwi :P

2)
Telefon smartfon - jeżeli na Androidzie to dwurdzeniowy procek oraz 1GB ramu. Wtedy masz pewność, że telefon będzie działał dobrze bez żadnego zamulania
W tym przypadku jest OK. Xperia M to ma a dwa - Sony ma najlżejszą nakładkę, czyli mało obciąża telefon ;) Telefon na pewno warty zainteresowania.

BTW Najcięższe nakładki ma HTC ze swoim Sense ;)

3)
Wchodzisz na strony internetowe wszystkich sieci (no oprócz Orange bo w tym jesteś) i podajesz swoje dane, w których prosisz o kontakt. Konkurencja daje Ci propozycję gdy zadzwonią. Zapisujesz i mówisz, ze mają Ci dać kilka dni na zastanowienie się.
Podsumowujesz i negocjujesz z tym operatorem do którego chcesz przejść lub przedłużyć umowę. Typu - "w tej sieci dostaje smsy za darmo i gdybym je do tego co Państwo oferują dostała to bym podpisała umowę" Albo "w tej sieci ten telefon kosztuje tyle i tyle, gdybym dostała jakaś zniżkę, zdecydowałabym się na podpisanie"
Z doświadczenie wiem, że najwięcej można ugrać w TMobile i Orange (zarówno usługi czy rabat na telefon bądź abonament) - to przy przedłużaniu umowy czy przechodzeniu do nich. W Playu idzie im to ciężej ale niewiele dodają poza abo standardowym - nawet przy przedłużaniu niewiele się ugra w porównaniu do Orange czy TM. W Plusie albo nic nie dadzą albo trzeba wiele się namęczyć ;)

Jeżeli to nie wystarczy albo nie jesteś zadowolona z tego co Ci oferuję - po tygodniu czy dwóch - znowu powtórka. Necik, dane i czekasz na telefony od operatorów :) Podsumowanie, analiza itd ;)

4 zasada.
Nie przedłużasz umowy jeżeli ją jeszcze masz. Naprawdę! Zawsze nawet lepiej zapłacić jeden miesiąc więcej jak się skończą promocje (po okresie umowy) A dlaczego? Raz - większość Polaków panikuje i chce przed zakończeniem umowy coś podpisać. A dwa - w przypadku zakończenia umowy jesteś na okresie bezterminowym i możesz w każdej chwili zerwać umowę z 30dniowym okresem wypowiedzenia. Wtedy obecny operator również inaczej rozmawia.

5) zasady każdego abonamentu w każdej sieci
a) Czytaj regulamin dokładnie. Każda sieć ma coś do ukrycia - nie ma wyjątków
b) Przejrzyj swoje bilingi i zobacz do kogo dzwonisz najczęściej (kto w jakiej sieci) Ale tutaj UWAGA. Jeżeli ktoś jest na kartę, z dnia na dzień może być w innej sieci. Oraz sprawdź swoje potrzeby - ile mniej więcej wydzwaniasz minut i ile smsów oraz ile danych.
Czasami lepiej dopłacić do telefonu kilkanaście złotych niż.....płacić przez dwa lata za coś co się nie wykorzysta.
c) Jeżeli np wyjdzie, że w Orange masz mało ludzi a np najwięcej w jakieś innej - zastanawiaj się nad przejściem do innej
d) Ale zanim podejmiesz decyzję co do innej - kup sobie startery sieci w kiosku (koszt 5zł) i przetestuj jak u Ciebie w domu, okolicy czy na terenach gdzie przebywasz to działa. Mapa BTS to tylko teoria ;) I nie słuchaj asów typu kup sobie starter Play i przetestuj wszystkie sieci. Inaczej działa na sieci macierzystej inaczej na Play.
e) Nie daj się nabrać na promocję typu 3 miesiące, 6 miesięcy itp - w końcu umowę się podpisuje na dłuższy termin. Tylko na cały okres umowy. Inaczej nie co sobie głowy zawracać ;)


Wtedy możesz sobie dopasować ofertę do tego, czego chcesz, bo będziesz wiedziała jakie masz potrzeby.
Pamiętaj - jak sama nie wywalczysz, sieć tym bardziej będzie miała to gdzieś

Chyba wyczerpałem temat :P Powodzenia.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2014, 11:13 przez Halset, łącznie zmieniany 2 razy.

 #691387  autor: aleen
 18 sty 2014, 20:12
Dzięki Halset za te 5 pkt :)

Jedno jest pewne - orange zostaje, bo tam są wszyscy moi, no i drugie jest pewne - kolejny soniak też będzie. Jakoś tak zmian nie lubię ;)
Co do umowy - sprawdziłam dokładnie - mam do 9 lutego (myślałam, że na dłużej) i jak na razie sami do mnie nie dzwonili. Wolałabym abo załatwić do marca bo potem mogę przez dłuższy czas nie mieć do tego głowy (przyczyny zdrowotne), także chyba zacznę od realizacji punktu pierwszego.

 #691389  autor: Halset
 18 sty 2014, 20:23
Nie ma sprawy
Szczególnie bolesne było przejście z pakietu złotówek na minuty.
To wina Playa. Ludzie szybciej chwytają gdy mają 1000min niż 50zł na wygadania. Do dzisiaj na to jestem zły. Kiedyś człowiek zadzwonił za granicę i liczyło z kwoty abonementowej. Dzisiaj - płacisz poza abo.
Druga sprawa - znowu marketing. Ludzie nie wydzwonią nawet połowy minut które mają i za które płacą a mało tego - poza Orange nawet nie przechodzą na kolejny miesiąc gdy ich nie wykorzystasz.
Ale wielu to kupiło, w końcu Play ma 10mln klientów ;)
Jedno jest pewne - orange zostaje, bo tam są wszyscy moi, no i drugie jest pewne - kolejny soniak też będzie. Jakoś tak zmian nie lubię ;)
To szybko podjęta decyzja :) Jak masz tam ludzi i jesteś zadowolona z jakości sieci - nie ma co się zastanawiać. Nie skuś się tylko na dłuższą umowę jak 24 miesiące.
Może też w Orange wywalczyć umowę na rok ale to się wiążę z mniejszą ilością dodatkowych bonusów i wyższą ceną telefonu.
A telefon fajny, dobra cena i abo też nie jest złe. W Orange no limit, 200 min +100 (ale te dodatkowe nie przechodzą), minuty wymienne na smsy, na mmsy już nie (ale przy płaceniu faktur w terminie co miesiąc 10 mmsów gratis) środy z Orange itp :)
Dodatkowo, może uda Ci się wywalczyć no limit sms lub większy pakiet niż 0.5GB neta (jeżeli potrzebujesz)

A że nie dzwonią ? Sprawdź czy nie masz zastrzeżone, aby do Cienie nie dzwonili z ofertami i promocjami.

 #691395  autor: aleen
 18 sty 2014, 20:41
No to wreszcie znam winnego przez którego dopłacam za mmsy, zagranicę i smsy specjalne mimo wolnych minut :roll:
Wyjaśnij proszę o co chodzi z 10 mmsów gratis, bo faktury płacę terminowo a za mmsy dopłacam.
Nie mam nr zastrzeżonych, bo ostatnio wydzwaniali z playa, ale się ich pozbyłam.

300 min mi wystarczy, bo widzę że są nielimitowane darmowe rozmowy i SMSy w O. dlatego przydałby się raczej rabacik na abonament i te mmsy :)

 #691412  autor: Halset
 18 sty 2014, 21:16
No to wreszcie znam winnego przez którego dopłacam za mmsy, zagranicę i smsy specjalne mimo wolnych minut :roll:
No właśnie, trzeba czytać co się podpisuje :P Wszystko jest regulaminach ;)
Wyjaśnij proszę o co chodzi z 10 mmsów gratis, bo faktury płacę terminowo a za mmsy dopłacam.
Nie mam nr zastrzeżonych, bo ostatnio wydzwaniali z playa, ale się ich pozbyłam.
http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary ... 483745.pdf
Moja matka teraz przedłużała i dostała gratis właśnie za to, że płaci w terminie.

Z Playem warto pogadać tak czy siak. Możesz potem wykorzystać argumenty do negocjacji z Orange.

"Ważne są chwile, których jeszcze nie znamy"

 #691510  autor: Adamoo84
 19 sty 2014, 12:32
paki6 pisze:Rabat 30% na abonament w Orange na Grouponie lub 300 zł do wykorzystania:
http://www.groupon.pl/oferty/special/pt ... CPY_USRCLK
Jeśli ktoś miałby na sprzedaż owy grupon zniżkowy na abonament to chętnie kupię. Kontakt na priw.

Pozdrawiam

 #691595  autor: devil
 19 sty 2014, 16:06
Witam po jakim czasie się kontaktuje DUK, bo po złożeniu wypowiedzenia umowy i rezygnacji z nr prze zemnie nie kontaktował się nikt ze mną, a składałem 14.01 po jakim czasie oddzwaniają.

 #691616  autor: lucaaaa4
 19 sty 2014, 17:18
Ja również zbliżam się do końca umowy z orange. Dopiero 21.01.2014 będę uprawniony, żeby skorzystać z Propozycji w Internecie, z tego co pamiętam to dopiero miesiąc od tej daty będę mógł przez DUK ewentualnie negocjować warunki.

Jednakże przejdę do meritum :D , pomóżcie, zakupiłem ostatnio ten Groupon na -30% abonamentu w Orange przy przedłużaniu umowy. I zastanawiam się czy z niego skorzystać, gdyż z tego co sporo osób tu piszę w DUK można zyskać również 30% rabatu i nawet do paru stówek na telefon, a decydując się na ofertę z Groupona rabatu na telefon przez Internet nie dostanę. Natomiast czy negocjacje z DUK na rabat 30% i telefon nie będą zbyt długie i uciążliwe, czy prościej jednak z tego kuponu skorzystać.

Mnie interesuje oferta Multi 49,90. No limit do Orange, + 300 minut do innych i 500MB to cały świat. Płacę 35zł z kuponem i SGS3 mam za 580 zł (o ile będzie, bo coś cieżko z tym modelem ostatnio)? Chyba dobra oferta? :wink:

 #691643  autor: Halset
 19 sty 2014, 18:49
lucaaaa4 pisze: Jednakże przejdę do meritum :D , pomóżcie, zakupiłem ostatnio ten Groupon na -30% abonamentu w Orange przy przedłużaniu umowy. I zastanawiam się czy z niego skorzystać, gdyż z tego co sporo osób tu piszę w DUK można zyskać również 30% rabatu i nawet do paru stówek na telefon, a decydując się na ofertę z Groupona rabatu na telefon przez Internet nie dostanę. Natomiast czy negocjacje z DUK na rabat 30% i telefon nie będą zbyt długie i uciążliwe, czy prościej jednak z tego kuponu skorzystać.
Obecnie 30% jest bardzo bardzo ciężko uzyskać przy negocjacji. 20% z bólem dają. Ale możesz powalczyć ;)

 #691857  autor: Sk_uter
 20 sty 2014, 15:09
Jaki abo nizej tego 89 jest? Bo zamiast tego mix-a moglbym wiazc abo za 50zl liczac z znizka.

Ktos bral cos podobnego jak tam cennik telefonow wygladal?

 #691943  autor: lastom
 20 sty 2014, 19:58
Więc moich przebojów koniec na obowiązującą umowę.

Telefony podrożały więc nie ma co owijać w bawełnę i przystałem na nast. waruki:
- 89,90 i 20% - 72,00pln przez 24 m-ce
- IPhone 4s*GB 169 pln (wliczony upust 200 pln). - pójdzie na handel
- 700 SMM do wszystkich co miesiąc
- 50 MMS do wszystkich co miesiąc
- karta MICRO SIM gratis.

Czekam na paczke.

Druga umowa (przejście Orange GO).
- 59,90 i 30% upust z Groupon
- minus 15 pln Orange Open (jeszcze nie wiem jak to połączyć)
- Samsung Galaxy SIII Mini - 1 pln - pójdzie na handel
- 50 aktywacja
Wychodzi 6,09 miesięcznie za 500 minut wymiennych na SMS ;)

Czekam na paczkę. Nie wiem jak wykorzystać środki na koncie Orange.... jakaś sugestia przelew nie działa

 #691945  autor: trus1991
 20 sty 2014, 20:03
Rabat dostaniesz -10 PLN z tytułu OrangeOpenFamily

Orange Open obowiązuje przy łączeniu usług stacjonarnych (telefon, neostrada) z mobilnymi (abonament, mix, internet mobilny)

Nokia 3310 -----> Siemens MC60----> Motorola L7 -----> SE K550i -----> SE C902 ------> HTC Desire Z

 #691983  autor: lastom
 20 sty 2014, 21:31
I tak właśnie mam - neostrada, tv, stacjonarny i teraz przeniesienie Orange GO do abonamentu.

Pierwsza aktywacja niestety MUSI być na inne dane i nei dam rady uzyskać dodatkowo -10pln.

 #692046  autor: Morre
 21 sty 2014, 00:33
Witam.

Z racji tego, że umowa mi się kończy 30.03, byłem ostatnio w salonie sprawdzić co tam mają dla mnie do zaoferowania. Wcześniej przygotowałem się na rozmowę bo patrzyłem jaka jest oferta w internecie, a dodatkowo zauważyłem, że T-mobile w moim przedziale cenowym (69,99 zł) mam znacznie korzystniej niż w Orange. W salonie nie usłyszałem niczego, co by mogło mnie zaskoczyć, wszystko to co na stronie. Natomiast zapytałem sprzedawce ile kosztowałby nielimitowany pakiet sms'ów do wszystkich sieci. Ku mojemu zdziwieniu i zaskoczeniu, sprzedawca odpowiedział, że... 40 zł! Jest to gruba przesada, bo w T-mobile takie coś kosztuje 5 zł (przy ofercie za 69,99). I tu mam do Was pytanie. Dzwoniąc do BOK'u wywalczę coś konkretnego dla siebie z tymi sms'ami, czy nie ma co liczyć na to? Minut może być nawet mniej ewentualnie.

 #692180  autor: andrych
 21 sty 2014, 15:58
morre: Powiem Ci tak: Mnie również kończy się umowa ok marca i to co porównałem to Orange jest jak dla mnie najlepsze. W t-mobile trzeba dopłacić do nielimitowanych smsów, ale w Orange masz wymienne z minutami. Ta oferta 69.99 jest dobrym rozwiązaniem z uwagi na to, że jest pakiet danych 1 GB (mało ale więcej niż u innych) a przedewszystkim telefony są najkorzystniejsze.

Jeżeli chodzi o BOK'a to nic się nie utarguje, ja dzisiaj dzowniłem i proponowała to samo. Natomiast w Internecie są lepsze propozycję, dodatkowe minuty i tańsze telefony. Ja zamierzam zrobić tak, żeby dział Sekcji Utrzymania Klienta do mnie zadzwonił - oni już powinni coś zadziałaś.

Czy ktoś miał jakieś doświadczenie z taką sytuacją? Ktoś składał wypowiedzenie, a następnie ktoś oddzwaniał?

Pozdrawiam.

 #692200  autor: dwaeuro
 21 sty 2014, 16:42
Dzisiaj przykładowo przedłużyła moja koleżanka z pracy umowę w orange i dostała od konsultanta w Orange za 69,90 - 20% (~ 56,20) następującą ofertę:
Xperia M za 1zł
no limit do orange
500 minut razy 2 (= 1000 minut) do innych sieci - wymienne na sms-y
darmowe sms-y do orange
1 GB internetu
darmowy numer w innej sieci.

Tak więc, oferta pomimo, że bez kupony -30% bardzo atrakcyjna.

Nowa Huta Wolne Miasto!
  • Strona 70 z 675
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 675
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 675