DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 71 z 675
  • 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 675

 #692215  autor: Morre
 21 sty 2014, 17:12
dwaeuro pisze:darmowy numer w innej sieci.
A ten darmowy numer, to rozumiem, że tylko na połączenia?

 #692289  autor: lucaaaa4
 21 sty 2014, 19:26
dwaeuro pisze:Dzisiaj przykładowo przedłużyła moja koleżanka z pracy umowę w orange i dostała od konsultanta w Orange za 69,90 - 20% (~ 56,20) następującą ofertę:
Xperia M za 1zł
no limit do orange
500 minut razy 2 (= 1000 minut) do innych sieci - wymienne na sms-y
darmowe sms-y do orange
1 GB internetu
darmowy numer w innej sieci.

Tak więc, oferta pomimo, że bez kupony -30% bardzo atrakcyjna.

Oferta ok :) , ale w gdyby miała kupon na -30% to byłoby miesięcznie 6zł mniej, a widzę, że rabatu na telefon w ogóle jej nie dała. Widać, że obecnie jeśli ktoś ma kupon to nie ma co się rozglądać, bo bardzo mało się utarguje :? . Ja np. kupiłem kupon, ale umowę mam do 20.06, choć na orange.pl już mogę przedłużyć i właśnie analizuje temat czy mi się opłaca z tego kuponu skorzystać czy czekać jak DUK będzie mnie ratował w maju/czerwcu, może więcej się ugra niż zniżka na abonament. :)

[ Dodano: 2014-01-21, 19:27 ]
Morre pisze:
dwaeuro pisze:darmowy numer w innej sieci.
A ten darmowy numer, to rozumiem, że tylko na połączenia?

Z tego co kojarzę, to tylko połączenia.

 #692296  autor: Halset
 21 sty 2014, 19:42
andrych pisze:W t-mobile trzeba dopłacić do nielimitowanych smsów, ale w Orange masz wymienne z minutami.
Te minuty w TM nie są wymienna na smsy? No to jak w Play jasny gwint. Jeszcze brakuje aby Orange i Plus to wprowadzili....

Tylko jedna rzecz - no limit w Orange na całą umowę jest w przypadku przedłużana umowy. Dla nowych w tym abo - tylko na 6miesięcy

 #692302  autor: parix
 21 sty 2014, 19:59
Witam, powoli moja umowa w Orange dobiega końca i wygląda to następująco. Obecnie jest to abonament Pantera II 130 zł miesięcznie. Będę przechodził jednak najprawdopodobniej na taryfę Firma Bez Ograniczeń z abonamentem w wysokości 109 zł+vat (ok. 135 zł) miesięcznie.
Proponują mi dodatkowo prezenty, które się tak nazywają: Do wszystkich bez końca, Dodatkowy 1GB, Zrównane stawki, SMS bez końca oraz w ramach abonamentu mogę wziąć HTC ONE w cenie 99 zł+vat.
Czy jest w ogóle możliwość, żeby gdziekolwiek indziej dostać lepsze warunki? Powiem szczerzę, że nie orientuję się ostatnio zupełnie w możliwościach poszczególnych sieci, ale oferta Orange wydaje się mi całkiem przyjemna, choć sam nie wiem czego oczekiwać do końca. Miałem ochotę na iPhone'a 5, ale jego ceny są kosmiczne, a HTC ONE wcale nie brzmi tak źle. Ktoś ma jakieś propozycje :) ?

 #692305  autor: pjon
 21 sty 2014, 20:06
Witam,
Jestem w sieci ponad 12 lat, obecnie PANTERA 69zł zrabatowana do 49zł, moja umowa kończy się w lutym, wypowiedzenie złożyłem na początku stycznia, miesiąc przed końcem, po uprzedniej rozmowie telefonicznej ostatniej szansy przez słuchawkę w salonie. Zaproponowano zniżkę -20% na abo i żadnych innych profitów a telefony wręcz droższe niż w sklepie internetowym. Grzecznie podziękowałem i złożyłem papier.
Nikt przez ponad 2 tygodnie nie oddzwaniał, aż do dnia dzisiejszego.
Zadzwonili z DUK i od razu zaproponowali rabat -30% na dowolny abo i zniżkę na tel. w zależności od tego jaki model.
I tak np. mogłem wybrać w abo:
-Smart Plan Multi 49,90 -30% a wnim: 400 min do wszystkich sieci, i pozostałe usługi standardowo z tej taryfy, telefony np.: Galaxy S3 mini lub XPERIA M za 24 zł, Alcatel One Touch Idol za 99zł.
Ogólnie im droży telefon tym większa zniżka, do max 300zł.
Tak więc spokojnie czekajcie, bo jak widać zniżka -30% z DUK w dalszym ciągu funkcjonuje i w odpowiednim czasie się odzywają.

Pozdrawiam i życzę udanych negocjacji.

 #692483  autor: Sk_uter
 22 sty 2014, 12:41
do was dzwonili z jakiegos prywatnego numeru orange czy z *100?

BO do mnie dzisiaj dzwonili z jakiegos prywatnego, ale nie mogli zaoferowac znizki, nawet 20%, trzeba samemu dzwonic na *100 i tam moga cos przyznac.

 #692541  autor: aleen
 22 sty 2014, 15:24
Witam ponownie :)

Niedawno skończyłam negocjacje z orange i jak na mój pierwszy raz jestem zadowolona, choć domyślam się, że pewnie mogłam ugrać troszkę więcej. Mój obecny abonament, który kończy się w lutym i z którego jestem mocno niezadowolona to delfin II za 59,90 warunki standardowe ze strony internetowej łącznie z wykorzystanymi prezentami: 330 min + 60min wybrany nr.

Wybrany plan Smart plan multi 49,90
standard na stronie internetowej:

-300 (200+100 za staż) min do wszystkich
-nielimitowane rozmowy i smsy w Orange
-0,50 GB
telefon xperia M 49zł

W niewielkim skrócie:
Zadzwoniłam pod *100 i chciałam dowiedzieć się na temat oferty dla mnie przy przedłużaniu umowy, ponieważ obecnie nie jestem zadowolona z płaconego abonamentu i rozważam powrót do telefonu na kartę. Konsultantka zapytała się mnie częgo oczekuję. Odpowiedziałam, że jeśli chodzi o usługi odpowiadałby mi plan smart multi, z tym ,że gdyby był jeszcze trochę tańszy. Pani odpowiedziała tańsze są plany halo ale bez internetu, na co ja stwierdziłam, że taki plan mi nie odpowiada po czym nastąpiła chwila ciszy oznaczająca pewnie, że ona już ze swojej strony uważa rozmowę za zakończoną. Zapytałam się więc czy ma możliwość przełączenia mnie do działu, który ma większe możliwości negocjacyjne. Pani chwilę postękała i stwierdziła, że spróbuje, ale nie wie czy się uda. Oczywiście, że się udało :)

Po przedstawieniu mojej woli kolejna konsultantka zaproponowała poza standardowym SPM:
- 20 % zniżki na 20mies
- 280 minut do wszystkich (bo 300 dotyczy tylko internetu)

lub
- 10% zniżki na 24mies
- 400 minut do wszystkich

Xperia M za 99 zł

Oczywiście nie bardzo mi to odpowiadało, więc w związku z tym, że i tak w orange są darmowe czy była by opcja 20% zniżki na 24 mies a 280 minut, a może by tak je zaokrąglić do 300? Konsultantka na to, że OK z tym, że minut mi nie może podnieść bo automatycznie ma do wyboru 280 a potem 400, ale może dać mi 1 numer do wszystkich. Na co jeszcze trochę marudziłam, poprosiłam o czas na zastanowienie, na co konsultantka powiedziała, że ona niedługo kończy pracę dzisiaj i najpóźniej za półgodziny może do mnie zadzwonić no i zapytała się co mi jeszcze nie odpowiada - mi chodziło o cenę telefonu. Na chwilę się rozłączyła i potem powiedziała, że jakbym się teraz zdecydowała to może mi jeszcze zbić cenę telefonu do 49zł (tak jak w necie) i dać zamiast 280 - 400 minut. Na taką ofertę przystałam :)
Reasumując:

- 20% zniżki na 24mies z 49,90-39,92
- 400 minut do wszystkich (200 + 100% za staż)
- darmowy numer
- nielimitowane rozmowy i smsy w Orange
- 0,50 GB
- micro sim gratis
Xperia M 49zł

Pewnie mogłam jeszcze zbić cenę telefonu do 1 zł, ale i tak jestem usatysfakcjonowana jak na moje pierwsze negocjacje, które zawdzięczam temu forum :) Mam znacznie więcej niż w obecnej ofercie za 33% mniej :)

Czas rozmowy z obiema konsultantkami ok 25 min.

I jeszcze jedno pytanie do Was, konsultantka powiedziała mi, że w smsie potwierdzającym zawarcie umowy będzie widniała cena abo bez zniżki, a zniżka będzie w aneksie dostarczonym przez kuriera. No i tak jest:sms- oferta Smart Plan Propozycja 49,90.
Mieliście tak samo?

 #692573  autor: graja84
 22 sty 2014, 17:44
Witam,

mam mały problem, kupiłem grupon na obniżenie abonamentu, numer grupona ma 10 znaków a gdy wchodzę na stronę aby go aktywować napisane jest żebym przygotował 16 kod gruponu. Wiecie może o co w tym chodzi, z skąd wziąć pozostałe 6 cyfr. Gdy podaje mój 10 cyfrowy numer to napisane jest, że zły kod.
Będę wdzięczny za pomoc.

pozdrawiam

 #692576  autor: user_delete59
 22 sty 2014, 17:52
graja84 pisze:Witam,

mam mały problem, kupiłem grupon na obniżenie abonamentu, numer grupona ma 10 znaków a gdy wchodzę na stronę aby go aktywować napisane jest żebym przygotował 16 kod gruponu. Wiecie może o co w tym chodzi, z skąd wziąć pozostałe 6 cyfr. Gdy podaje mój 10 cyfrowy numer to napisane jest, że zły kod.
Będę wdzięczny za pomoc.

pozdrawiam
10 znaków ma kod zabezpieczający - taki jak nazwa pliku PDF Groupona - na środku kartki po prawej stronie
16 znaków ma kod grouponu - na środku kartki po lewej stronie

 #692602  autor: Sk_uter
 22 sty 2014, 19:35
czy te kupony na 30% mozna jeszcze kupic? Czy jesli takowy kupon bede mial to tez dostane znizke na telefon?

 #692669  autor: Halset
 22 sty 2014, 22:59
aleen, w widzisz :P Nie trzeba być od razu takim leniem ;) Można? No pewnie, że można :)
I jeszcze jedno pytanie do Was, konsultantka powiedziała mi, że w smsie potwierdzającym zawarcie umowy będzie widniała cena abo bez zniżki, a zniżka będzie w aneksie dostarczonym przez kuriera. No i tak jest:sms- oferta Smart Plan Propozycja 49,90.
Mieliście tak samo?
Dostaniesz umowę to sprawdzisz. Przeważnie jest standardowa cena abonamentu 49.90 a w usługach jakie otrzymałaś będzie zapis rabatu 20%.
- 400 minut do wszystkich (200 + 100% za staż)
Te 100% to minuty rozliczane w drugiej kolejności nie wymienne na smsy i nie przechodzą na następny miesiąc jak ich nie wykorzystasz.

Pozdrawiam

 #692698  autor: dwaeuro
 23 sty 2014, 01:37
Sk_uter pisze:czy te kupony na 30% mozna jeszcze kupic? Czy jesli takowy kupon bede mial to tez dostane znizke na telefon?
Jest kilka na Allegro, a rabatu na telefon już się niedostanie.

Nowa Huta Wolne Miasto!

 #692732  autor: Sk_uter
 23 sty 2014, 10:42
to w takim razie wole 20% i znizke na telefon.

 #693236  autor: devil
 24 sty 2014, 21:53
Ciężko w sumie więcej uszczypnąć niż 20% na abo i 200zł od ceny w salonie z tela. czyli i tak wychodzi ze najkorzystniejszy abo to 89.90 - 20%

 #693357  autor: Sk_uter
 25 sty 2014, 16:08
dzisiaj dostalem to co chcialem, czyli 30% na abonament, wzialem 69,9 czyli 48,93zl bede placil, telefon speria SP z znizka 50zl czyli 369zl do placenia.


dostalem 500 minut/sms do wszystkich + dodatkowo 500 minut do wszystkich
nielimitowane rozmowy i SMS do orange
nielimitowane rozmowy z jednym numerem
1GB Internetu.
No i gratis wzielem karte microSIM, nie wiem czy normalnie jest platna czy nie.

 #693367  autor: nowosek
 25 sty 2014, 17:02
Te dodatkowe 500min jest jednorazowo na jakiś czas czy przez cały okres?

 #693449  autor: trus1991
 26 sty 2014, 09:26
nowosek, na cały okres, NIE wymienne na SMSy. Wymienne na SMSy jest tylko podtstawowa pula 500 Minut

Nokia 3310 -----> Siemens MC60----> Motorola L7 -----> SE K550i -----> SE C902 ------> HTC Desire Z

 #693471  autor: Dziedzic Pruski
 26 sty 2014, 12:02
aleen pisze:Niedawno skończyłam negocjacje z orange i jak na mój pierwszy raz jestem zadowolona, choć domyślam się, że pewnie mogłam ugrać troszkę więcej. Mój obecny abonament, który kończy się w lutym i z którego jestem mocno niezadowolona to delfin II za 59,90 warunki standardowe ze strony internetowej łącznie z wykorzystanymi prezentami: 330 min + 60min wybrany nr.
...
Reasumując:

- 20% zniżki na 24mies z 49,90-39,92
- 400 minut do wszystkich (200 + 100% za staż)
Naprawdę myślisz, że za dwa lata będziesz z tego abonamentu zadowolona? Dziś wygląda przeciętnie np. porównany z NJU, za rok będzie drogi, a za dwa lata będziesz mocno żałować.

Pamiętaj, że przeciętny abonent w Polsce zużywa 100 minut miesięcznie i wszelkie pakiety o większej ilości minut opłacają się tylko tym, co je wykorzystają, a są pozorną oszczędnością dla zwykłych użytkowników.

Używam: virginmobile.pl, klucz.net, nju.pl, happycall.pl, aero2.pl, RBM, alditalk.de, vipnet.hr, du.ae
Dawniej: Centertel, Era, Plus, Heyah, T-Mobile, Play
iPhone 6+128GB, iPhone 4, Nokia 6310 i 6230, HTC TD, iPad Air cellular

 #693478  autor: aleen
 26 sty 2014, 12:40
Dziedzic Pruski pisze:
Naprawdę myślisz, że za dwa lata będziesz z tego abonamentu zadowolona? Dziś wygląda przeciętnie np. porównany z NJU, za rok będzie drogi, a za dwa lata będziesz mocno żałować
Z tego co się orientuję NJU jest ofertą bez telefonu. Cena X M na electro ok. 850 zł, mnie kosztuje 49. 800zł na 24 mies - miesięcznie 33zł. Abo mies 39-33 = 6zł miesięcznie. Chyba niezła kwota. Ale może źle rozumuję?

 #693489  autor: Dziedzic Pruski
 26 sty 2014, 13:30
Kosztuje 550 z wysyłką. Faktura i gwarancja.
http://allegro.pl/nowy-sony-xperia-j-wh ... 15743.html
(550-49)/24 = 20,88
Będziesz płacić 19,12 zł plus za SMSy, plus za przekroczenie limitu danych, za międzynarodowe i roaming. Jeżeli w jednym miesiącu nie wykorzystasz minut, a dwa miesiące później potrzebujesz ich więcej, to tamte przepadają, a za nowe dopłacasz.

Jeżeli w ciągu tego okresu będziesz dzwonić tyle, co statystyczny użytkownik i faktycznie zużywać 0,5 GB, to w Virgin zapłacisz 18,6 zł. Zatem obecnie Twoja oferta jest co najwyżej porównywalna z konkurencją, a nie lepsza.

Haczyk polega na tym, że zaoferowano Ci mnóstwo minut, które się zmarnują. Gdybyś je wykorzystywała, to OK, ale statystyki mówią, że tak się nie dzieje.

Używam: virginmobile.pl, klucz.net, nju.pl, happycall.pl, aero2.pl, RBM, alditalk.de, vipnet.hr, du.ae
Dawniej: Centertel, Era, Plus, Heyah, T-Mobile, Play
iPhone 6+128GB, iPhone 4, Nokia 6310 i 6230, HTC TD, iPad Air cellular
  • Strona 71 z 675
  • 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 675
  • 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 675