DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 80 z 675
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 675

 #703506  autor: maciekc16
 10 mar 2014, 23:14
lakens pisze:Witam. Jestem nowy na forum. Aktualnie jestem w posiadaniu beznadziejnej oferty w orange na 3 lata (60 min do wszystkich chyba 100 smsów i troche mms. Według mnie oferta jest beznadziejna w porównaniu do ofert które teraz znajdują się na rynku orange. (Byłem głupi, młody i odpalony na wypas telefon). Umowę w orange posiadam od jakichś 7 lat razem z moim dziadkiem który wziął mi wymarzony telefon na moje urodziny. Początkowo Abonament wynosił 25 lub 29 zł a aktualnie wynosi 39.90 zł. Umowa najprawdopodobniej kończy mi się w czerwcu bądz w lipcu. Przymierzam się do podpisania kolejnej umowy z telefonem. Możliwe jest że namówię dziadka na abonament 50 zł gdyż jest to ostatnia umowa na dziadka, kolejną chciałbym wziąć na siebie. Chciałbym wywalczyć co najmniej 0,5 GB internet kilkaset minut (własnie nie wiem ile bo nie orientuję się ile moge dostać w tym abonamencie) oraz Nokie Lumie 625 (koniecznie WP8, żaden android), może być inny telefon byle by był na tym samym poziomie technologicznym. Umowa oczywiście na 24 miesiące (już nigdy nie dam się namówić na 36 miesięcy!! ) Nikt jeszcze do mnie nie dzwonił w sprawie przedłużenia umowy.
Chciałbym wywalczyć jak najlepsze warunki

Pytania:
1. Ile będe musiał dopłacić do telefonu? (na stronie jest napisane, że będe do telefonu musiał dopłacić ponad 400 zł - absurd, nigdy takich pieniędzy nie dopłace za taki telefon)
2. Czekać aż zadzwonią czy dobijać się do nich i zaproponować własną możliwość? (Wujek podpowiada, że lepiej poczekać aż umowa wygaśnie wtedy są najlepsze oferty - jednakże ja nie mogę czekać aż do czerwca gdyż potrzebuje telefonu bo po prostu tamten mi się rozleciał. Potrzebuje telefonu jak najszybciej - szkoła mnie do tego zmusza.

Nie ma możliwości rezygnacji albo przeniesienia numeru do innego operatora - TYLKO ORANGE (nie pytajcie dlaczego)
Czytałem o możliwości wypowiedzenia umowy, jednakże boję się bawić w takie rzeczy gdyż naprawde nie chce rezygnować i nie jestem też pewny czy będą mi dzwonić z ofertą która mnie zainteresuje. Myśle że ta możliwość nie będzie konieczna gdyż jestem w stanie dopłacić do telefonu ale nie aż 400 zł. Nie potrzebuje mocnego telefonu pokroju SGS III bądź SGS IV. Potrzebuje telefon do internetu (informacje na jakiś temat), muzyki, CZASAMI do gier oraz do zdjęć.

EDIT: Chciałbym dodać, że brat w t-mobile posiada nokie lumie 820 w abonamencie 50 zł sporo minut i w miare duży pakiet internetu i dopłacił do niej tylko 100zł, a jest w t-mobile tyle co ja, więc myśle że moje warunki nie są zbyt wygórowane :) Z góry dziękuje za pomoc oraz pozdrawiam czytelników mojego dość długiego postu :)
Wszystko masz na stronie internetowej. Nie chcesz wypowiedzieć umowy to nie dostanieniesz lepszej oferty. Do lumi 625 trzeba dopłacić 420zł. Nie chcesz dopłacać to weź lumię 520, ona jest za 1zł.

 #703510  autor: lakens
 10 mar 2014, 23:31
maciekc16 pisze:
lakens pisze:Witam. Jestem nowy na forum. Aktualnie jestem w posiadaniu beznadziejnej oferty w orange na 3 lata (60 min do wszystkich chyba 100 smsów i troche mms. Według mnie oferta jest beznadziejna w porównaniu do ofert które teraz znajdują się na rynku orange. (Byłem głupi, młody i odpalony na wypas telefon). Umowę w orange posiadam od jakichś 7 lat razem z moim dziadkiem który wziął mi wymarzony telefon na moje urodziny. Początkowo Abonament wynosił 25 lub 29 zł a aktualnie wynosi 39.90 zł. Umowa najprawdopodobniej kończy mi się w czerwcu bądz w lipcu. Przymierzam się do podpisania kolejnej umowy z telefonem. Możliwe jest że namówię dziadka na abonament 50 zł gdyż jest to ostatnia umowa na dziadka, kolejną chciałbym wziąć na siebie. Chciałbym wywalczyć co najmniej 0,5 GB internet kilkaset minut (własnie nie wiem ile bo nie orientuję się ile moge dostać w tym abonamencie) oraz Nokie Lumie 625 (koniecznie WP8, żaden android), może być inny telefon byle by był na tym samym poziomie technologicznym. Umowa oczywiście na 24 miesiące (już nigdy nie dam się namówić na 36 miesięcy!! ) Nikt jeszcze do mnie nie dzwonił w sprawie przedłużenia umowy.
Chciałbym wywalczyć jak najlepsze warunki

Pytania:
1. Ile będe musiał dopłacić do telefonu? (na stronie jest napisane, że będe do telefonu musiał dopłacić ponad 400 zł - absurd, nigdy takich pieniędzy nie dopłace za taki telefon)
2. Czekać aż zadzwonią czy dobijać się do nich i zaproponować własną możliwość? (Wujek podpowiada, że lepiej poczekać aż umowa wygaśnie wtedy są najlepsze oferty - jednakże ja nie mogę czekać aż do czerwca gdyż potrzebuje telefonu bo po prostu tamten mi się rozleciał. Potrzebuje telefonu jak najszybciej - szkoła mnie do tego zmusza.

Nie ma możliwości rezygnacji albo przeniesienia numeru do innego operatora - TYLKO ORANGE (nie pytajcie dlaczego)
Czytałem o możliwości wypowiedzenia umowy, jednakże boję się bawić w takie rzeczy gdyż naprawde nie chce rezygnować i nie jestem też pewny czy będą mi dzwonić z ofertą która mnie zainteresuje. Myśle że ta możliwość nie będzie konieczna gdyż jestem w stanie dopłacić do telefonu ale nie aż 400 zł. Nie potrzebuje mocnego telefonu pokroju SGS III bądź SGS IV. Potrzebuje telefon do internetu (informacje na jakiś temat), muzyki, CZASAMI do gier oraz do zdjęć.

EDIT: Chciałbym dodać, że brat w t-mobile posiada nokie lumie 820 w abonamencie 50 zł sporo minut i w miare duży pakiet internetu i dopłacił do niej tylko 100zł, a jest w t-mobile tyle co ja, więc myśle że moje warunki nie są zbyt wygórowane :) Z góry dziękuje za pomoc oraz pozdrawiam czytelników mojego dość długiego postu :)
Wszystko masz na stronie internetowej. Nie chcesz wypowiedzieć umowy to nie dostanieniesz lepszej oferty. Do lumi 625 trzeba dopłacić 420zł. Nie chcesz dopłacać to weź lumię 520, ona jest za 1zł.
Yhm, czyli żądam cudów według ciebie tak? Przecież z tego co wiem da się wynegocjować niższą cene telefonu jeżeli ma się min 5 letni staż. Sądzisz że w abonamencie 50 zł warto dać za tą nokię ponad 400zł ? Przecież to wyzysk...

 #703512  autor: maciekc16
 10 mar 2014, 23:41
lakens pisze:
maciekc16 pisze:
lakens pisze:Witam. Jestem nowy na forum. Aktualnie jestem w posiadaniu beznadziejnej oferty w orange na 3 lata (60 min do wszystkich chyba 100 smsów i troche mms. Według mnie oferta jest beznadziejna w porównaniu do ofert które teraz znajdują się na rynku orange. (Byłem głupi, młody i odpalony na wypas telefon). Umowę w orange posiadam od jakichś 7 lat razem z moim dziadkiem który wziął mi wymarzony telefon na moje urodziny. Początkowo Abonament wynosił 25 lub 29 zł a aktualnie wynosi 39.90 zł. Umowa najprawdopodobniej kończy mi się w czerwcu bądz w lipcu. Przymierzam się do podpisania kolejnej umowy z telefonem. Możliwe jest że namówię dziadka na abonament 50 zł gdyż jest to ostatnia umowa na dziadka, kolejną chciałbym wziąć na siebie. Chciałbym wywalczyć co najmniej 0,5 GB internet kilkaset minut (własnie nie wiem ile bo nie orientuję się ile moge dostać w tym abonamencie) oraz Nokie Lumie 625 (koniecznie WP8, żaden android), może być inny telefon byle by był na tym samym poziomie technologicznym. Umowa oczywiście na 24 miesiące (już nigdy nie dam się namówić na 36 miesięcy!! ) Nikt jeszcze do mnie nie dzwonił w sprawie przedłużenia umowy.
Chciałbym wywalczyć jak najlepsze warunki

Pytania:
1. Ile będe musiał dopłacić do telefonu? (na stronie jest napisane, że będe do telefonu musiał dopłacić ponad 400 zł - absurd, nigdy takich pieniędzy nie dopłace za taki telefon)
2. Czekać aż zadzwonią czy dobijać się do nich i zaproponować własną możliwość? (Wujek podpowiada, że lepiej poczekać aż umowa wygaśnie wtedy są najlepsze oferty - jednakże ja nie mogę czekać aż do czerwca gdyż potrzebuje telefonu bo po prostu tamten mi się rozleciał. Potrzebuje telefonu jak najszybciej - szkoła mnie do tego zmusza.

Nie ma możliwości rezygnacji albo przeniesienia numeru do innego operatora - TYLKO ORANGE (nie pytajcie dlaczego)
Czytałem o możliwości wypowiedzenia umowy, jednakże boję się bawić w takie rzeczy gdyż naprawde nie chce rezygnować i nie jestem też pewny czy będą mi dzwonić z ofertą która mnie zainteresuje. Myśle że ta możliwość nie będzie konieczna gdyż jestem w stanie dopłacić do telefonu ale nie aż 400 zł. Nie potrzebuje mocnego telefonu pokroju SGS III bądź SGS IV. Potrzebuje telefon do internetu (informacje na jakiś temat), muzyki, CZASAMI do gier oraz do zdjęć.

EDIT: Chciałbym dodać, że brat w t-mobile posiada nokie lumie 820 w abonamencie 50 zł sporo minut i w miare duży pakiet internetu i dopłacił do niej tylko 100zł, a jest w t-mobile tyle co ja, więc myśle że moje warunki nie są zbyt wygórowane :) Z góry dziękuje za pomoc oraz pozdrawiam czytelników mojego dość długiego postu :)
Wszystko masz na stronie internetowej. Nie chcesz wypowiedzieć umowy to nie dostanieniesz lepszej oferty. Do lumi 625 trzeba dopłacić 420zł. Nie chcesz dopłacać to weź lumię 520, ona jest za 1zł.
Yhm, czyli żądam cudów według ciebie tak? Przecież z tego co wiem da się wynegocjować niższą cene telefonu jeżeli ma się min 5 letni staż. Sądzisz że w abonamencie 50 zł warto dać za tą nokię ponad 400zł ? Przecież to wyzysk...
Zniżkę na telefon bardzo ciężko uzyskać, jedynie co możesz uzyskać to zniżka na abo. Nie mnie to oceniać czy żadasz cudów. Nie chcesz wypowiedzieć umowy , chcesz telefon na już to nie dostaniesz nic innego co jest na stronie internetowej . Chcesz telefon za zeta to weź 520, albo wyższy abo, a jak nie to wypowiedz umowę i negocjuj, co oczywiście może potrwać kilka tygodni , aby uzyskać coś więcej niż 20% i może jakaś zniżka na tel. Niektórym w ogole nie proponują zniżki i nie ma zmiłuj. Operator sprzedaje usługi a nie telefony. Telefon to wartość dodana.

 #703523  autor: trus1991
 11 mar 2014, 06:51
Zawsze można wziąć abo 69,90 z rabatem 20% (wyjdzie 55,52) i wtedy Lumię np za 49 PLN

Nokia 3310 -----> Siemens MC60----> Motorola L7 -----> SE K550i -----> SE C902 ------> HTC Desire Z

 #703533  autor: seybr2k1
 11 mar 2014, 11:16
Wczoraj rozmawiałem z panią. Przyznam się że dość konkretna i najbardziej kompetentna. Na mój słuch miała spokojnie 30 - 33 lata. Inna rozmowa z nią niż ze studenckim frustratem. Była taka młoda dziewczyna.
Oczywiście standardowo oferowała tylko kartę. Przeszliśmy do planu multi za 50 zł. Poprosiłem o konkrety, bo bajer znam. Trochę musiałem być upierdliwy. Wiem że wiele nie mogłem liczyć, no ale coś tam ugrałem. Nie jestem jakimś onanistą komórkowym. Mi wystarczy Alcatel Idol. Jak ktoś by mi rok temu powiedział że wezmę telefon z przekątną z 4.7 cala, to bym go wyśmiał. No tylko krowa zostaje przy swoim.
Pani w gratisie dała dodatkowo ładowarkę do telefonu, nawet przypomniała bo podczas rozmowy popytałem się o parametry. Znałem je, no ale trzeba porozmawiać. Pani była dość obcykana.
Dała zniżkę na telefon w salonie 100 zł a w necie 79. W pierwszej wersji usłyszałem 69 albo 59 zł. Raczej było te 59 zł. Chwila rozmowy i co do czego doszło do 24 zł. Oczywiście zapytałem się o rabat na abonament. Pani powiedział (wiedziałem że się pan zapyta). Szału nie ma, ale mi tam to odpowiada - 6 zł mniej. Teraz płaciłem 40 zł.
Oczywiście ileś tam minut za przedłużenie, plus ileś tam dodatkowo.

Jestem ciekaw ile prowizji ma ta kobieta. Pewnie im większy abonament tym więcej. Jak się pytałem o idola. Jeden z konsultantów powiedział. Fajny, moja dziewczyna ma. Pani zaś że jej koleżanka ma. To jest kobiecy telefon ?

Czemu zostałem, bo Play nie dał mi warunków które są dostosowane do moich potrzeb. Przez większość roku ja się łapałem w swojej kwocie. W sezonie pracy zapłacę z 4 miesiące więcej, abonament przekroczony był maksymalnie o 30 zł. Tak to łapię się w swojej kwocie. Chyba że wyślę jakiś sms typu doładuj grę online czy jakieś konto.
Zasięg, w moim domu jest klatka faradaja. Każda sieć ma problem. Chyba że ma się starą Nokie wsiure, w tedy jest zasięg po całym domu. Podczas pracy z Orange nie miałem problem z zasięgiem. Raczej jakiś większych wpadek nie pamiętam.

Podczas rozmowy z konsultantem, ta ostatnia była najlepsza. Nie chodzi o ofertę, ale o same podejście pani ;].

Ładowarka do auta ponoć ma przyjść drugim kurierem. Jestem ciekaw czy dojdzie ;]. Oczywiście wykonam wideo test telefonu, może coś nim nagram i zmontuje jakiś filmik. Przygotuje reckę ;].
 #703594  autor: Król Kier
 11 mar 2014, 18:41
Arek7171 pisze:Witam ponownie.
Historia która przydarzyła się koledze.
Odwiedził salon orange w celu złożenia rezygnacji,(w zamyśle miał zamiar coś w ten sposób ugrać) ,pani konsultantka powiedziała że nie morze przyjąć pisma bo nie uregulował faktury na 89zł.Bardzo go to zdziwiło bo rachunki płacił w terminie i 38zł a nie 89zł.
Po dokładnym sprawdzeniu okazało się że kilka tygodni wcześniej zawarł nową umowę na kwotę 89 zł. i odebrał telefon za 1zł. wszystko to miało się odbyć z kurierem w domu kolegi...Uratował się tylko tym że pod tym adresem już nie mieszkał od dwóch lat.Kiedy poprosił o tą umowę z niby jego podpisem pani zaczęła kręcić że nie morze ,że zaginęła,i takie tam pierdoły.Efekt taki że po miesiącu i kilku podaniach, odwołaniach i dużo straconego czasu i zdrowia zamknął sprawę bez kosztów i zrezygnował z usług orange.
Pozdrawiam :?
W salonie mu tak odpowiedzieli? Że umowa zaginęła? :smt005 Andersen przy Twoim koledze wymięka, żaden konsultant w salonie nie ma wglądu do oryginału. Jedynie może podejrzeć kiedy i w jaki sposób została podpisana umowa, oraz co mniej więcej było w ofercie.


------
Jeżeli już chcecie negocjować podpowiem. Zwracajcie uwagę na ceny wyjściowe.
np w styczniu, lumia 920 w multi 69 była za dopłatą 69 zł w salonie, obecnie cena ponad 400 zł. Złożysz wypowiedzenie dostaniesz telefon za 200. Gratulacje zrobiłeś naprawdę dobry interes. :smt005
Prosta zasada. W domu realnie ustal ile chcesz płacić za abonament i za telefon, jeżeli oferta przedstawiona zadowala, wtedy podpisuj umowę.
 #703602  autor: bora1410
 11 mar 2014, 19:18
Król Kier pisze:
Arek7171 pisze:Witam ponownie.
Historia która przydarzyła się koledze.
Odwiedził salon orange w celu złożenia rezygnacji,(w zamyśle miał zamiar coś w ten sposób ugrać) ,pani konsultantka powiedziała że nie morze przyjąć pisma bo nie uregulował faktury na 89zł.Bardzo go to zdziwiło bo rachunki płacił w terminie i 38zł a nie 89zł.
Po dokładnym sprawdzeniu okazało się że kilka tygodni wcześniej zawarł nową umowę na kwotę 89 zł. i odebrał telefon za 1zł. wszystko to miało się odbyć z kurierem w domu kolegi...Uratował się tylko tym że pod tym adresem już nie mieszkał od dwóch lat.Kiedy poprosił o tą umowę z niby jego podpisem pani zaczęła kręcić że nie morze ,że zaginęła,i takie tam pierdoły.Efekt taki że po miesiącu i kilku podaniach, odwołaniach i dużo straconego czasu i zdrowia zamknął sprawę bez kosztów i zrezygnował z usług orange.
Pozdrawiam :?
W salonie mu tak odpowiedzieli? Że umowa zaginęła? :smt005 Andersen przy Twoim koledze wymięka, żaden konsultant w salonie nie ma wglądu do oryginału. Jedynie może podejrzeć kiedy i w jaki sposób została podpisana umowa, oraz co mniej więcej było w ofercie.


------
Jeżeli już chcecie negocjować podpowiem. Zwracajcie uwagę na ceny wyjściowe.
np w styczniu, lumia 920 w multi 69 była za dopłatą 69 zł w salonie, obecnie cena ponad 400 zł. Złożysz wypowiedzenie dostaniesz telefon za 200. Gratulacje zrobiłeś naprawdę dobry interes. :smt005
Prosta zasada. W domu realnie ustal ile chcesz płacić za abonament i za telefon, jeżeli oferta przedstawiona zadowala, wtedy podpisuj umowę.
Dziwię się że nikt z polskiego rządu nie kontaktował się z panem gdy były negocjacje z Gazpromem czy w momencie gdy inne ważne umowy dla naszego kraju były podpisywane. Teraz już chyba można zamykać wątek bo negocjacje z pomarańczowym operatorem już mamy w małym palcu.
 #703611  autor: Król Kier
 11 mar 2014, 20:02
bora1410 pisze:
Król Kier pisze:
Arek7171 pisze:Witam ponownie.
Historia która przydarzyła się koledze.
Odwiedził salon orange w celu złożenia rezygnacji,(w zamyśle miał zamiar coś w ten sposób ugrać) ,pani konsultantka powiedziała że nie morze przyjąć pisma bo nie uregulował faktury na 89zł.Bardzo go to zdziwiło bo rachunki płacił w terminie i 38zł a nie 89zł.
Po dokładnym sprawdzeniu okazało się że kilka tygodni wcześniej zawarł nową umowę na kwotę 89 zł. i odebrał telefon za 1zł. wszystko to miało się odbyć z kurierem w domu kolegi...Uratował się tylko tym że pod tym adresem już nie mieszkał od dwóch lat.Kiedy poprosił o tą umowę z niby jego podpisem pani zaczęła kręcić że nie morze ,że zaginęła,i takie tam pierdoły.Efekt taki że po miesiącu i kilku podaniach, odwołaniach i dużo straconego czasu i zdrowia zamknął sprawę bez kosztów i zrezygnował z usług orange.
Pozdrawiam :?
W salonie mu tak odpowiedzieli? Że umowa zaginęła? :smt005 Andersen przy Twoim koledze wymięka, żaden konsultant w salonie nie ma wglądu do oryginału. Jedynie może podejrzeć kiedy i w jaki sposób została podpisana umowa, oraz co mniej więcej było w ofercie.


------
Jeżeli już chcecie negocjować podpowiem. Zwracajcie uwagę na ceny wyjściowe.
np w styczniu, lumia 920 w multi 69 była za dopłatą 69 zł w salonie, obecnie cena ponad 400 zł. Złożysz wypowiedzenie dostaniesz telefon za 200. Gratulacje zrobiłeś naprawdę dobry interes. :smt005
Prosta zasada. W domu realnie ustal ile chcesz płacić za abonament i za telefon, jeżeli oferta przedstawiona zadowala, wtedy podpisuj umowę.
Dziwię się że nikt z polskiego rządu nie kontaktował się z panem gdy były negocjacje z Gazpromem czy w momencie gdy inne ważne umowy dla naszego kraju były podpisywane. Teraz już chyba można zamykać wątek bo negocjacje z pomarańczowym operatorem już mamy w małym palcu.
Nie rozumiem porównania. Chodzi o to, że bez negocjacji było taniej niż jest teraz po negocjacjach. :smt005

 #703650  autor: pasti14
 12 mar 2014, 00:10
Witam. Mam pytanie o ile wcześniej mogę przedłużyć umowę z orange?

 #703651  autor: pomaranczowy
 12 mar 2014, 00:13
pasti14 pisze:Witam. Mam pytanie o ile wcześniej mogę przedłużyć umowę z orange?
Przy ofercie z terminalem 120 dni przez salon i telesales, a 150 dni przez www. Przedłużyć ofertę na opcję bez telefonu można jeszcze wcześniej.

 #703658  autor: pasti14
 12 mar 2014, 07:55
Znalazłem informację że jeżeli chcę przejść na wyższy abonament to mogę przedłużyć umowę 9 miesięcy wcześniej. Czy dalej tak jest?
 #703705  autor: Arek7171
 12 mar 2014, 14:22
Król Kier pisze:
Arek7171 pisze:Witam ponownie.
Historia która przydarzyła się koledze.
Odwiedził salon orange w celu złożenia rezygnacji,(w zamyśle miał zamiar coś w ten sposób ugrać) ,pani konsultantka powiedziała że nie morze przyjąć pisma bo nie uregulował faktury na 89zł.Bardzo go to zdziwiło bo rachunki płacił w terminie i 38zł a nie 89zł.
Po dokładnym sprawdzeniu okazało się że kilka tygodni wcześniej zawarł nową umowę na kwotę 89 zł. i odebrał telefon za 1zł. wszystko to miało się odbyć z kurierem w domu kolegi...Uratował się tylko tym że pod tym adresem już nie mieszkał od dwóch lat.Kiedy poprosił o tą umowę z niby jego podpisem pani zaczęła kręcić że nie morze ,że zaginęła,i takie tam pierdoły.Efekt taki że po miesiącu i kilku podaniach, odwołaniach i dużo straconego czasu i zdrowia zamknął sprawę bez kosztów i zrezygnował z usług orange.
Pozdrawiam :?
W salonie mu tak odpowiedzieli? Że umowa zaginęła? :smt005 Andersen przy Twoim koledze wymięka, żaden konsultant w salonie nie ma wglądu do oryginału. Jedynie może podejrzeć kiedy i w jaki sposób została podpisana umowa, oraz co mniej więcej było w ofercie.



Nie wiem z czego tak się śmiejesz ciekawe jak by przyszło tobie płacić za telefon którego nie otrzymałeś i abonament na który cię nie stać czy było by ci tak wesoło.A co do kompetencji pracowników salonu to się nie znam ale myślę że nie jest problemem dotrzeć do takiej umowy i sprawdzić autentyczność podpisu.Niestety pracownicy nie mieli dobrej woli i zamiast tego straszyli komornikiem i sądami.I gdyby nie to że pod starym adresem nie mieszkał już dawno to pewnie musiał by płacić duże pieniądze .Pozdrawiam.

 #703710  autor: maciekc16
 12 mar 2014, 14:42
Nagle się okazało że ktoś podrobił umowę twojego kolegi, zabrał telefon i orange tak po miesiącu umorzyło sprawę. Chłopie Twoj kolega to niezły bajkopisarz. Takie coś nie przechodzi bez echa, policja, wewnętrzne dochodzenie.
Nie gadaj głupstw

 #703777  autor: andrewzc
 12 mar 2014, 22:05
Mam pytanie co mogę dostać po złożeniu wypowiedzenia w pakiecie smart plan multi za 69,90 zł. 30 % rabatu i obniżka za słuchawkę?

 #703792  autor: maciekc16
 12 mar 2014, 23:12
andrewzc pisze:Mam pytanie co mogę dostać po złożeniu wypowiedzenia w pakiecie smart plan multi za 69,90 zł. 30 % rabatu i obniżka za słuchawkę?
20% napewno dostaniesz. Resztę możesz, ale nie musisz.

 #703793  autor: andrewzc
 12 mar 2014, 23:16
Czyli jest to możliwe tylko pytanie na jakiego konsultanta się trafi jak dobrze rozumiem, a czy łączą zniżki na abonament ze zniżkami na telefon?

 #703800  autor: maciekc16
 13 mar 2014, 00:03
andrewzc pisze:Czyli jest to możliwe tylko pytanie na jakiego konsultanta się trafi jak dobrze rozumiem, a czy łączą zniżki na abonament ze zniżkami na telefon?
Przeczytaj kilka stron wstecz to się dowiesz

 #703803  autor: andrewzc
 13 mar 2014, 00:13
Czytałem, ale konkretnie max to 30 % zniżki na abo i 300 zł na słuchawkę?

 #703852  autor: maciekc16
 13 mar 2014, 13:15
No jeśli czytałeś to po co zadajesz pytanie na ktore już padła odpowiedź

 #703877  autor: Orange Ekspert
 13 mar 2014, 16:17
Jeśli jesteś zainteresowany przedłużeniem umowy to zachęcam Cię do kontaktu z działem propozycji (*400) lub z nami przez formularz Pomoc Orange http://pomoc.orange.pl/. Chętnie coś doradzimy.

Pozdrawiam
Tomek
  • Strona 80 z 675
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 675
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 675