DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 92 z 96
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 96

 #428946  autor: st.konsultant
 11 wrz 2010, 16:20
lolooo pisze:
st.konsultant pisze:
lolooo pisze:wie ktoś czy te darmowe do playa przechodzą niewykorzystane na następny miesiąc ? albo pakiet w abonemencie?

Minuty z Play są w pakiecie promocyjnym a pakiet promocyjny nie przechodzi.

a pakiet standardowy przechodzi ?

Przechodzi na jeden cykl.

[ Dodano: 2010-09-11, 16:21 ]
plustik pisze:
st.konsultant pisze:
Kavinsky pisze:Słuchajcie, jak wygląda przedłużenie bezterminowe kończącego sie abo? Czy zachowuje sie na nie warunki promocyjne czy mogą zamiast 85zł/mc wylecieć np z ceną 200zł/mc i do tego zmniejszyć pakiet darmowych minut?

Pytanie kolejne, czy promocyjne warunki przedłużenia umowy obowiązują tylko do jej końca czy w trakcie bezterminówki również? :)

Po wygaśnięciu umowy terminowej obowiązuje opłaty cennikowe, czyli np NE 120 za 120 zł, NE 100 za 100 zł itd. Minuty również te, które widnieją w cenniku przy tych taryfach.


Możesz nawet po roku od wygaśnięcia umowy terminowej przedłużyć umowę i jak najbardziej będziesz mógł skorzystać z promocyjnych warunków przedłużeniowych.
OK, a jak jest teraz z warunkami przy aneksie - obowiązuje do końca umowy czy do daty podpisania aneksu :?:

Do daty aneksu, na 24 cykle (lub mniej w zależności od opcji przedłużenia).

 #429030  autor: danielkl
 12 wrz 2010, 09:51
Mala przestroga dla aneksowcow 8 wrzesnia przed godz 11 podpisalem aneks w salonie firmowym w tym tez dniu mialem ostatni dzien cyklu rozliczeniowego dzis mamy 12 wrzesnia wiec minelo okolo 100 godzin a ja nadal niemam nowej taryfy fakture wystawili bez oplaty abonametowej niewiem ile mam minut jakie koszty ponosze za rozmowy sms net i jeszcze ponoc stracilem mase minut ktore mialy mi przejsc

 #429063  autor: plustik
 12 wrz 2010, 12:29
danielkl pisze:Mala przestroga dla aneksowcow 8 wrzesnia przed godz 11 podpisalem aneks w salonie firmowym w tym tez dniu mialem ostatni dzien cyklu rozliczeniowego dzis mamy 12 wrzesnia wiec minelo okolo 100 godzin a ja nadal niemam nowej taryfy fakture wystawili bez oplaty abonametowej niewiem ile mam minut jakie koszty ponosze za rozmowy sms net i jeszcze ponoc stracilem mase minut ktore mialy mi przejsc
Ilość pozostałych minut sprawdzasz kodem *100# za darmo. Poźniej wciskasz 2 Twoje Finanase i 1...

 #429068  autor: st.konsultant
 12 wrz 2010, 12:43
danielkl pisze:Mala przestroga dla aneksowcow 8 wrzesnia przed godz 11 podpisalem aneks w salonie firmowym w tym tez dniu mialem ostatni dzien cyklu rozliczeniowego dzis mamy 12 wrzesnia wiec minelo okolo 100 godzin a ja nadal niemam nowej taryfy fakture wystawili bez oplaty abonametowej niewiem ile mam minut jakie koszty ponosze za rozmowy sms net i jeszcze ponoc stracilem mase minut ktore mialy mi przejsc
Taryfa powinna zmienić się w ciągu mniej więcej 48 godzin. Jak nadal się nie zmieniła zadzwoń do BOA i zapytaj czy nie ma jakiś opóźnień w systemie.

 #429085  autor: inthend
 12 wrz 2010, 14:02
czy po wynegocjowaniu w ZUK nowych warunków są one zapisane na koncie i aneks można zrealizować w dowolnym salonie/punkcie?

 #429117  autor: arasel
 12 wrz 2010, 15:46
inthend pisze:czy po wynegocjowaniu w ZUK nowych warunków są one zapisane na koncie i aneks można zrealizować w dowolnym salonie/punkcie?
Nie, chyba że wyraźnie o to poprosisz (a i tak nie muszą się zgodzić).

 #429125  autor: inthend
 12 wrz 2010, 16:52
nie prosiłem o nic takiego, mimo to pan w salonie stwierdził, że mam zapisaną ofertę specjalną z kodem HR1A czy coś takiego. Rozumiem, że w takim wypadku mogę zrealizować aneks na wynegocjowanych warunkach?

 #429136  autor: arasel
 12 wrz 2010, 18:15
No to oznacza, że masz zapisane warunki promocyjne na koncie i w tym wypadku oczywiście w salonie podpisujesz aneks zgodny z tym co ustaliłeś z ZUK.

 #429295  autor: mnmnn
 13 wrz 2010, 18:56
Jako, że to mój 1 post, proszę o wyrozumiałość. Jestem w erze już ponad 10 lat(wiem, że nie ma to znaczenia) i w lipcu skończyły mi się 2 umowy(indywidualne). Dopiero teraz mam możliwość ich przedłużenia, z czym wiąże się kilka moich pytań. Mianowicie mam w erze 2 telefony, jeden z abo 20 zł i drugi 70. Drugi telefon przez większą część roku znajduje się za granicą/głównie UE. Jako, że często dzwonie z komórki będącej za granicą do tej do kraju, moje rachunki przez większą część roku wynoszą średnio od 400 do 600 zł.

Czy w erze jest możliwość uzyskania darmowych minut, do wykorzystania w granicach UE, znacznie zredukowałoby to moje koszty, bo i tak minuty, które mam teraz przepadają, bo nie mam jak i kiedy ich wykorzystać(bo z tego co wiem, za granicą nie są wykorzystywane). Jaki abo byście polecili w takiej sytuacji? W związku z tym, że umowa wygasła mi 2 miesiące temu, era zdaje się zapomniała o mnie i teraz kolejne pytanie, czy negocjacje które zamierzam teraz podjąć, lepiej prowadzić drogą elektroniczną via e mail, czy zadzwonić tam do nich? Jest możliwość negocjowania niższych cen telefonów aktualnie?(poza punktami era premia)

za odpowiedzi z góry dziękuję i pozdrawiam

 #429331  autor: st.konsultant
 13 wrz 2010, 20:15
mnmnn pisze:Jako, że to mój 1 post, proszę o wyrozumiałość. Jestem w erze już ponad 10 lat(wiem, że nie ma to znaczenia) i w lipcu skończyły mi się 2 umowy(indywidualne). Dopiero teraz mam możliwość ich przedłużenia, z czym wiąże się kilka moich pytań. Mianowicie mam w erze 2 telefony, jeden z abo 20 zł i drugi 70. Drugi telefon przez większą część roku znajduje się za granicą/głównie UE. Jako, że często dzwonie z komórki będącej za granicą do tej do kraju, moje rachunki przez większą część roku wynoszą średnio od 400 do 600 zł.

Czy w erze jest możliwość uzyskania darmowych minut, do wykorzystania w granicach UE, znacznie zredukowałoby to moje koszty, bo i tak minuty, które mam teraz przepadają, bo nie mam jak i kiedy ich wykorzystać(bo z tego co wiem, za granicą nie są wykorzystywane). Jaki abo byście polecili w takiej sytuacji? W związku z tym, że umowa wygasła mi 2 miesiące temu, era zdaje się zapomniała o mnie i teraz kolejne pytanie, czy negocjacje które zamierzam teraz podjąć, lepiej prowadzić drogą elektroniczną via e mail, czy zadzwonić tam do nich? Jest możliwość negocjowania niższych cen telefonów aktualnie?(poza punktami era premia)

za odpowiedzi z góry dziękuję i pozdrawiam

W Erze, tylko w taryfach biznesowych, a konkretnie w taryfie Nowy Pakiet Biznes jest możliwość wykorzystania środków na połączenia roamingowe. W taryfach prywatnych nie ma takiej opcji.

 #429336  autor: dawoo1
 13 wrz 2010, 20:34
Takie info dla wszystkich którzy by chcieli szybko dostać telefon po przedłużeniu umowy-w centrali mają opóźnienia i jak ja zamawiałem telefon 8 wrz. to może jutro dopiero będzie pakowany :? Także trochę trzeba poczekać

 #429339  autor: danielkl
 13 wrz 2010, 21:16
@plustik pod tym kodem nie pokazuje mi ani ile mam minut ani ile punktow era premia. @s.konsultant dzwonilem z 4 razy przez te pare dni do boa i co dalej niemam nowej taryfy a rozmowy z boa platne niestety total burdel jest i tyle jestem wciekly na max

 #429346  autor: barat
 13 wrz 2010, 21:31
Dograłem umowę 8 września ... do dziś kurier się nie zjawił ... a podobno trwa to 2 dni :/
Co ciekawe Mamy umowę dograłem 7 września ... a 9 września już miała telefon ...
Oj trzeba będzie się z BOA skontaktować chyba ...

 #429361  autor: st.konsultant
 13 wrz 2010, 22:12
barat pisze:Dograłem umowę 8 września ... do dziś kurier się nie zjawił ... a podobno trwa to 2 dni :/
Co ciekawe Mamy umowę dograłem 7 września ... a 9 września już miała telefon ...
Oj trzeba będzie się z BOA skontaktować chyba ...

Przecież masz 2 posty wyżej info, że jest poślizg z przesyłkami.... :roll:
Nie masz po co się kontaktować z BOA bo dowiesz się tyle co masz na forum, przesyłki po za kolejnością Ci nie wyślą.

 #429372  autor: barat
 13 wrz 2010, 23:26
no tak - czytałem ... ale tak jak napisałem - umowa ugadana 7 września -> kurier 9 września ... umowa dogadana 8 września ... i już poślizg. Do tego w mailu 8 września dostałem informację "Zgodnie z Pana dyspozycją wysyłam Panu telefon wraz z umową". Chociaż w zasadzie to ZUK nie wysyła tylko pewnie składa dyspozycje wysyłki, więc może niepotrzebnie się nastawiałem.
No ale już trudno - byle dotarło w tym tygodniu ;) I tak się cieszę, że są te nieszczęsne minuty do Play.

 #429380  autor: st.konsultant
 14 wrz 2010, 00:54
barat pisze:no tak - czytałem ... ale tak jak napisałem - umowa ugadana 7 września -> kurier 9 września ... umowa dogadana 8 września ... i już poślizg. Do tego w mailu 8 września dostałem informację "Zgodnie z Pana dyspozycją wysyłam Panu telefon wraz z umową". Chociaż w zasadzie to ZUK nie wysyła tylko pewnie składa dyspozycje wysyłki, więc może niepotrzebnie się nastawiałem.
No ale już trudno - byle dotarło w tym tygodniu ;) I tak się cieszę, że są te nieszczęsne minuty do Play.
Właśnie 7/8 zrobił się jakiś zator. Może wszyscy rzucili się na minuty do Playa :lol: .

P.S

Jakby kogoś interesował Iphone 4 to telefony będą dostępne podobno dopiero za minimum 4 tygodnie.

 #429386  autor: mnmnn
 14 wrz 2010, 01:47
W Erze, tylko w taryfach biznesowych, a konkretnie w taryfie Nowy Pakiet Biznes jest możliwość wykorzystania środków na połączenia roamingowe. W taryfach prywatnych nie ma takiej opcji.
W takim razie darmowe minuty są mi całkowicie zbędne. Ponawiam pytanie, czy płacąc średnie rachunki 400-600 zł realizowane są jakiekolwiek zniżki na telefon?

 #429392  autor: barat
 14 wrz 2010, 08:43
No to o 8:00 dwa SMS - info o wysyłce i numer listu przewozowego ;) Odkorkowało się, przynajmniej dla mnie :) Co więcej - według masterlink.pl paczka już śmiga po Koninie :D

 #429412  autor: daimos
 14 wrz 2010, 11:32
Pytanie głównie do st. konsultanta, ale może ktoś z Was też będzie znał odpowiedź.
Na jakich zasadach ustalane są znizki w opłatach abonamentowych dla osób przedłuzajacych umowe w Taryfach Rodzinnych?

Z maili otrzymanych przeze mnie z ZUK wynika, iż:
w R40 upust na abonament wynosi 15 zł (obnizka z 55 zł na 40 zł),
w R60 upust 15 zł (z 75 zł na 60 zł),
w R110 upust 25 zł (ze 125 zł na 100 zł),
gdy tymczasem w R80 (którą jestem najbardziej zainteresowany) upust wynosi jedynie 10 zł (z 95 zł na 85 zł).
Czy da sie cos z tym zrobic, tzn. czy komukolwiek udało sie wynegocjować wyższą kwote upustu lub otrzymac od Ery cos innego w zamian?

 #429484  autor: Cyganka
 14 wrz 2010, 16:34
Witam

Ja dostałam do samo w ofercie, z tym że chciałam zbicia w R60 z 60zł na 50zł i dobry telefon w niższej cenie niż proponowali - nic z tego, więc złożyłam wypowiedzenie :)
Poszukam gdzie indziej :/
Może ktoś inny się wypowie jeszcze.
  • Strona 92 z 96
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 96
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 96