DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 94 z 675
  • 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 675

 #717716  autor: spilner
 15 maja 2014, 22:29
Myślę, że lepiej czekać do mnie dzwonili wcześniej nic ciekawego nie zaproponowali a w ciągu dwóch dni od wysłania rezygnacji sami zadzwonili z działu utrzymania klienta :)

 #717767  autor: tomeck
 16 maja 2014, 10:23
jeżeli ktoś dostanie propozycję -20% na abonament i -200PLN na telefon, to informuję, iż nie jest to jakaś super oferta dla wybranych tylko standardowo dostępna.

otóż pod linkiem http://www.orange.pl/portal/map/map/coupon_promotions KAŻDY może pobrać kod zniżkowy na -20%

ponadto -200PLN na telefon jest od ceny salonowej więc można na stornie www orangutana znaleźć coś co wyjdzie taniej np. SIII czy LG G90

 #717789  autor: spilner
 16 maja 2014, 12:00
tomeck pisze:jeżeli ktoś dostanie propozycję -20% na abonament i -200PLN na telefon, to informuję, iż nie jest to jakaś super oferta dla wybranych tylko standardowo dostępna.

otóż pod linkiem http://www.orange.pl/portal/map/map/coupon_promotions KAŻDY może pobrać kod zniżkowy na -20%

ponadto -200PLN na telefon jest od ceny salonowej więc można na stornie www orangutana znaleźć coś co wyjdzie taniej np. SIII czy LG G90
Kody chyba się skończyły :(. Ma ktoś może niepotrzebny do oddania?

EDIT// Apropo zniżek na telefon ja dostałem na Z1 compact 200 zł od ceny telefonu w internecie :)
Ostatnio zmieniony 16 maja 2014, 14:04 przez spilner, łącznie zmieniany 1 raz.

 #717792  autor: bocian123
 16 maja 2014, 12:06
Chyba tak, kody się skończyły. Miałby ktoś jeszcze jeden do oddania?
Pozdrawiam

 #717823  autor: spilner
 16 maja 2014, 13:47
Ja tutaj poszperałem, podałem maila i mam kod http://kodyrabatowe.pl/orange

Edit//Jak już wcześniej pisałem czekałem na telefon od Orange i nie zaoferowali mi nic nowego 200 zł zniżki na telefon bez upustu na abonament. Lepiej mnie wychodzi przedłużenie przez internet gdzie mam 20 % rabatu na abonament. Powiedziałem mu, że najbardziej opłaca mi się kupić telefon w sklepie i do tego umowę w Playu za 29.90 miesięcznie, zdziwił się trochę, sprawdził i życzył miłego dnia :D

 #717844  autor: noproblem
 16 maja 2014, 15:22
Witam.

Dopiero pod koniec listopada kończy mi się 2 letnia umowa (SmartPlan Multi 89,90zł = 700 min, 1 min=1sms, 1,5gb). Niestety telefon mi się rozsypał, postanowiłem więc już teraz przedłużyć umowę z nadzieją na nową słuchawkę. Zadzwoniłem pod *400 i ogarnięta pani powiedziała, że oferty pojawią się dopiero pod koniec lipca, a teraz jedyne co może mi zaproponować to telefon na raty. Umowa na 30 miesięcy (start od grudnia) i wraz z ratami abonament rzędu 150zł/miesiąc. Podziękowałem.

Pytanie zasadnicze, czy wysyłać już teraz maila z wypowiedzeniem wraz z końcem umowy? Zajmie mi to 5 minut, ale zastanawiam się, czy jest szansa, że już teraz będą dzwonić, przekonywać i oferować.

Podoba mi się ta oferta 89,98 - 30%, pytanie za ile dadzą fajny telefon (obecna umowa była z Galaxy Note I gen.). Dodatkowo widzę, że w tym rozwiązaniu można wziąć za free dodatkową kartę sim z transmisją. Wtedy mogłaby powędrować do tabletu, a do dzwonienia i smsowania wystarczyłby zwykły fon z dobrą baterią.

Wysyłać teraz czy czekać na oferty od konsultantów i dopiero wtedy ?

 #717851  autor: dsk121
 16 maja 2014, 15:32
Ja myślę czytając posty innych, którzy składali wypowiedzenia , że jednak mimo wszystko to co proponują nawet z DUK zależy od stażu.
Ja jestem w orange 15 lat i mam troche inną cenę na telefony niż osoby do których dzwonili w podobnym terminie jak do mnie.

 #717853  autor: butastita
 16 maja 2014, 15:38
Dziekuje, temat mi sie bardzo przydal. Po zlozeniu wypowiedzenia droga mailowa zadzwonilem sam pod *100, gdzie polaczono mnie z biurem utrzymania. Zgodzilem sie na LG G2 mini za 149zl i zrabatowany Smart plan multi II (ten za 89zl. Rabat 30%- wychodzi ok 61,40 przez 24 miesiace, czyli az do konca umowy. Chcialem Lumie 925, ale sie nie udalo. A co sadzicie o tym, co dostalem?
Ostatnio zmieniony 16 maja 2014, 15:41 przez butastita, łącznie zmieniany 1 raz.

 #717855  autor: dsk121
 16 maja 2014, 15:39
butastita pisze:Dziekuje, temat mi sie bardzo przydal. Po zlozeniu wypowiedzenia droga mailowa zadzwonilem sam pod *100, gdzie polaczono mnie z biurem utrzymania. Zgodzilem sie na LG G2 mini za 149zl i zrabatowany Smart plan multi II o 30%. wychodzi ok 61,40 przez 24 misiace, czyli az do konca umowy. Chcialem Lumie 925, ale sie nie udalo. A co sadzicie o tym, co dostalem?
ja miałem taka samą propozycję tylko
lg g2 mini 49
lumia 99

 #717857  autor: butastita
 16 maja 2014, 15:43
A ile masz stazu w sieci? U mnie 6 lat. szkoda, zalezalo mi na Lumii wlasnie.

 #717858  autor: 3.14-ter
 16 maja 2014, 15:46
Przecież te kody rabatowe obowiązują wyłącznie przy przenoszeniu numeru do Orange :mrgreen:

 #717859  autor: dsk121
 16 maja 2014, 15:46
butastita pisze:A ile masz stazu w sieci? U mnie 6 lat. szkoda, zalezalo mi na Lumii wlasnie.
15 lat:)

 #717862  autor: tomeck
 16 maja 2014, 15:52
3.14-ter pisze:Przecież te kody rabatowe obowiązują wyłącznie przy przenoszeniu numeru do Orange :mrgreen:
cytat z regulaminu kupon na -20%: "...Kod rabatowy uprawnia do zniżki przy podpisaniu nowej umowy – z nowym numerem telefonu lub przy przejściu z oferty na kartę w Orange na ofertę na abonament, przy przeniesieniu numeru z innej sieci oraz przy przedłużeniu dotychczasowej umowy z Orange..."

ale w sumie po co czytać jakieś regulaminy, napisane małą czcionką?

[ Dodano: 2014-05-16, 16:27 ]
butastita pisze:Dziekuje, temat mi sie bardzo przydal. Po zlozeniu wypowiedzenia droga mailowa zadzwonilem sam pod *100, gdzie polaczono mnie z biurem utrzymania. Zgodzilem sie na LG G2 mini za 149zl i zrabatowany Smart plan multi II (ten za 89zl. Rabat 30%- wychodzi ok 61,40 przez 24 miesiace, czyli az do konca umowy. Chcialem Lumie 925, ale sie nie udalo. A co sadzicie o tym, co dostalem?
jaki miałeś abonament przed przedłużeniem i czy go przekraczałeś?

 #717878  autor: 3.14-ter
 16 maja 2014, 16:57
tomeck pisze:cytat z regulaminu kupon na -20%: "...Kod rabatowy uprawnia do zniżki przy podpisaniu nowej umowy – z nowym numerem telefonu lub przy przejściu z oferty na kartę w Orange na ofertę na abonament, przy przeniesieniu numeru z innej sieci oraz przy przedłużeniu dotychczasowej umowy z Orange..."

ale w sumie po co czytać jakieś regulaminy, napisane małą czcionką?
Sprawdziłem, po wpisaniu kodu promocyjnego nie działa 8)

 #717936  autor: Ewelina1502
 16 maja 2014, 20:28
Mam dwa kody na -20%, nie jestem pewna czy będą działać, na jednym próbowałam składać zamówienie, ale na końcu coś się zepsuło i ostatecznie skorzystałam z kodu -30%.

 #717997  autor: Robertuss
 16 maja 2014, 23:41
noproblem pisze:Witam.

Dopiero pod koniec listopada kończy mi się 2 letnia umowa (SmartPlan Multi 89,90zł = 700 min, 1 min=1sms, 1,5gb). Niestety telefon mi się rozsypał, postanowiłem więc już teraz przedłużyć umowę z nadzieją na nową słuchawkę. Zadzwoniłem pod *400 i ogarnięta pani powiedziała, że oferty pojawią się dopiero pod koniec lipca, a teraz jedyne co może mi zaproponować to telefon na raty. Umowa na 30 miesięcy (start od grudnia) i wraz z ratami abonament rzędu 150zł/miesiąc. Podziękowałem.

Pytanie zasadnicze, czy wysyłać już teraz maila z wypowiedzeniem wraz z końcem umowy? Zajmie mi to 5 minut, ale zastanawiam się, czy jest szansa, że już teraz będą dzwonić, przekonywać i oferować.

Podoba mi się ta oferta 89,98 - 30%, pytanie za ile dadzą fajny telefon (obecna umowa była z Galaxy Note I gen.). Dodatkowo widzę, że w tym rozwiązaniu można wziąć za free dodatkową kartę sim z transmisją. Wtedy mogłaby powędrować do tabletu, a do dzwonienia i smsowania wystarczyłby zwykły fon z dobrą baterią.

Wysyłać teraz czy czekać na oferty od konsultantów i dopiero wtedy ?
Witam,

U mnie podobnie. Umowa kończy mi się 31 października, ale chciałbym już teraz przedłużyć i mieć nowy abonament wraz z telefonem. Mój staż to 11 lat.
Jeszcze nikt do mnie nie dzwonił.
Przyłączam się do pytania kolegi wyżej, już teraz od razu mogę składać wypowiedzenie i np. samemu dzwonić do BOK i prosić o rozmowę z DUK?
Nigdy przy przedłużaniu umów jakoś nie "marudziłem" i brałem co dawali ;)
Interesuje mnie oferta 89,98zł z rabatem 30% na 24 miesiące i 300zł zniżki na słuchawkę (a może nawet 400 :) )
Samsung Galaxy SIII mini, Samsung Galaxy S4 mini, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z

 #718010  autor: spilner
 17 maja 2014, 00:30
Robertuss pisze:
noproblem pisze:Witam.

Dopiero pod koniec listopada kończy mi się 2 letnia umowa (SmartPlan Multi 89,90zł = 700 min, 1 min=1sms, 1,5gb). Niestety telefon mi się rozsypał, postanowiłem więc już teraz przedłużyć umowę z nadzieją na nową słuchawkę. Zadzwoniłem pod *400 i ogarnięta pani powiedziała, że oferty pojawią się dopiero pod koniec lipca, a teraz jedyne co może mi zaproponować to telefon na raty. Umowa na 30 miesięcy (start od grudnia) i wraz z ratami abonament rzędu 150zł/miesiąc. Podziękowałem.

Pytanie zasadnicze, czy wysyłać już teraz maila z wypowiedzeniem wraz z końcem umowy? Zajmie mi to 5 minut, ale zastanawiam się, czy jest szansa, że już teraz będą dzwonić, przekonywać i oferować.

Podoba mi się ta oferta 89,98 - 30%, pytanie za ile dadzą fajny telefon (obecna umowa była z Galaxy Note I gen.). Dodatkowo widzę, że w tym rozwiązaniu można wziąć za free dodatkową kartę sim z transmisją. Wtedy mogłaby powędrować do tabletu, a do dzwonienia i smsowania wystarczyłby zwykły fon z dobrą baterią.

Wysyłać teraz czy czekać na oferty od konsultantów i dopiero wtedy ?
Witam,

U mnie podobnie. Umowa kończy mi się 31 października, ale chciałbym już teraz przedłużyć i mieć nowy abonament wraz z telefonem. Mój staż to 11 lat.
Jeszcze nikt do mnie nie dzwonił.
Przyłączam się do pytania kolegi wyżej, już teraz od razu mogę składać wypowiedzenie i np. samemu dzwonić do BOK i prosić o rozmowę z DUK?
Nigdy przy przedłużaniu umów jakoś nie "marudziłem" i brałem co dawali ;)
Interesuje mnie oferta 89,98zł z rabatem 30% na 24 miesiące i 300zł zniżki na słuchawkę (a może nawet 400 :) )
Samsung Galaxy SIII mini, Samsung Galaxy S4 mini, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z
Sony Xperie Z masz za 199 zł więc wystarczy rabat 198 zł, SP jeszcze taniej, s3 chyba już nie ma jedynym telefonem gdzie możliwe jest wykorzystanie 400 zł zniżki na telefon jest S4 mini. Mi marzy się zniżka na abo 30 % i na telefon 400 zł wtedy Z1 compact za 329 zł :P

 #718046  autor: 3.14-ter
 17 maja 2014, 10:29
Robertuss pisze:
noproblem pisze:Witam.

Dopiero pod koniec listopada kończy mi się 2 letnia umowa (SmartPlan Multi 89,90zł = 700 min, 1 min=1sms, 1,5gb). Niestety telefon mi się rozsypał, postanowiłem więc już teraz przedłużyć umowę z nadzieją na nową słuchawkę. Zadzwoniłem pod *400 i ogarnięta pani powiedziała, że oferty pojawią się dopiero pod koniec lipca, a teraz jedyne co może mi zaproponować to telefon na raty. Umowa na 30 miesięcy (start od grudnia) i wraz z ratami abonament rzędu 150zł/miesiąc. Podziękowałem.

Pytanie zasadnicze, czy wysyłać już teraz maila z wypowiedzeniem wraz z końcem umowy? Zajmie mi to 5 minut, ale zastanawiam się, czy jest szansa, że już teraz będą dzwonić, przekonywać i oferować.

Podoba mi się ta oferta 89,98 - 30%, pytanie za ile dadzą fajny telefon (obecna umowa była z Galaxy Note I gen.). Dodatkowo widzę, że w tym rozwiązaniu można wziąć za free dodatkową kartę sim z transmisją. Wtedy mogłaby powędrować do tabletu, a do dzwonienia i smsowania wystarczyłby zwykły fon z dobrą baterią.

Wysyłać teraz czy czekać na oferty od konsultantów i dopiero wtedy ?
Witam,

U mnie podobnie. Umowa kończy mi się 31 października, ale chciałbym już teraz przedłużyć i mieć nowy abonament wraz z telefonem. Mój staż to 11 lat.
Jeszcze nikt do mnie nie dzwonił.
Przyłączam się do pytania kolegi wyżej, już teraz od razu mogę składać wypowiedzenie i np. samemu dzwonić do BOK i prosić o rozmowę z DUK?
Nigdy przy przedłużaniu umów jakoś nie "marudziłem" i brałem co dawali ;)
Interesuje mnie oferta 89,98zł z rabatem 30% na 24 miesiące i 300zł zniżki na słuchawkę (a może nawet 400 :) )
Samsung Galaxy SIII mini, Samsung Galaxy S4 mini, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z
Wystarczy, że pójdziesz z wypowiedzeniem do salonu stacjonarnego - wówczas pracownik nie wypuści Cię bez skontaktowania się z DUK - bo ma taki obowiązek, zdaje się. Co najlepsze, przekazuje Ci słuchawkę i sam rozmawiasz o warunkach przedłużenia umowy.

 #718054  autor: teoatino
 17 maja 2014, 11:03
3.14-ter pisze:
Robertuss pisze:
noproblem pisze:Witam.

Dopiero pod koniec listopada kończy mi się 2 letnia umowa (SmartPlan Multi 89,90zł = 700 min, 1 min=1sms, 1,5gb). Niestety telefon mi się rozsypał, postanowiłem więc już teraz przedłużyć umowę z nadzieją na nową słuchawkę. Zadzwoniłem pod *400 i ogarnięta pani powiedziała, że oferty pojawią się dopiero pod koniec lipca, a teraz jedyne co może mi zaproponować to telefon na raty. Umowa na 30 miesięcy (start od grudnia) i wraz z ratami abonament rzędu 150zł/miesiąc. Podziękowałem.

Pytanie zasadnicze, czy wysyłać już teraz maila z wypowiedzeniem wraz z końcem umowy? Zajmie mi to 5 minut, ale zastanawiam się, czy jest szansa, że już teraz będą dzwonić, przekonywać i oferować.

Podoba mi się ta oferta 89,98 - 30%, pytanie za ile dadzą fajny telefon (obecna umowa była z Galaxy Note I gen.). Dodatkowo widzę, że w tym rozwiązaniu można wziąć za free dodatkową kartę sim z transmisją. Wtedy mogłaby powędrować do tabletu, a do dzwonienia i smsowania wystarczyłby zwykły fon z dobrą baterią.

Wysyłać teraz czy czekać na oferty od konsultantów i dopiero wtedy ?
Witam,

U mnie podobnie. Umowa kończy mi się 31 października, ale chciałbym już teraz przedłużyć i mieć nowy abonament wraz z telefonem. Mój staż to 11 lat.
Jeszcze nikt do mnie nie dzwonił.
Przyłączam się do pytania kolegi wyżej, już teraz od razu mogę składać wypowiedzenie i np. samemu dzwonić do BOK i prosić o rozmowę z DUK?
Nigdy przy przedłużaniu umów jakoś nie "marudziłem" i brałem co dawali ;)
Interesuje mnie oferta 89,98zł z rabatem 30% na 24 miesiące i 300zł zniżki na słuchawkę (a może nawet 400 :) )
Samsung Galaxy SIII mini, Samsung Galaxy S4 mini, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z
Wystarczy, że pójdziesz z wypowiedzeniem do salonu stacjonarnego - wówczas pracownik nie wypuści Cię bez skontaktowania się z DUK - bo ma taki obowiązek, zdaje się. Co najlepsze, przekazuje Ci słuchawkę i sam rozmawiasz o warunkach przedłużenia umowy.

Witam.
A z drugiej strony to ciekawe: za trzy tygodnie kończy mi się umowa na dwa numery abonamentowe i do do tej pory nie było żadnego kontaktu w sprawie przedłużenia. I nie ma chyba znaczenie, że u operatora jestem 14 lat :-) i rachunki zawsze opłacane na czas. Ciekawe, czy takich osób jest więcej...?

 #718078  autor: 3.14-ter
 17 maja 2014, 12:14
Oczywiście, że nie. Ja jestem abonentem od 17 lat i co 2 lata widzę, że kontakt z BOK odbywa się bardziej na zasadzie partyzantki/pospolitego ruszenia (jak tracą pozycję na rynku) niż danych z systemu. Albo dzwonią pół roku przed zakończeniem umowy z propozycją przedłużenia albo proponują usługi, z których już korzystam albo nie wiedzą, że właśnie dzień wcześniej rozmawiałem z kimś od nich i teraz nowość: nie wiedzą, że 5 tygodni temu złożyłem wypowiedzenie. Wniosek: albo system jest do bani albo pracują tam co najmniej ćwierćinteligenci :lol:
  • Strona 94 z 675
  • 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 675
  • 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 675