DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 95 z 675
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 675

 #718085  autor: teoatino
 17 maja 2014, 12:34
No cóż, coś w tym musi być :-). Natomiast nie mogę się opędzić od innych operatorów: Zielonego i Fioletowego. Skąd oni wiedzą, kiedy kończy mi się umowa? Zielonego jeszcze rozumiem bo testowałem dla nich LTE, ale Fioletowy? Ot, taka ciekawostka na temat ochrony danych :lol:.
Pozdrawiam.

 #718087  autor: 3.14-ter
 17 maja 2014, 12:37
teoatino pisze:No cóż, coś w tym musi być :-). Natomiast nie mogę się opędzić od innych operatorów: Zielonego i Fioletowego. Skąd oni wiedzą, kiedy kończy mi się umowa? Zielonego jeszcze rozumiem bo testowałem dla nich LTE, ale Fioletowy? Ot, taka ciekawostka na temat ochrony danych :lol:.
Pozdrawiam.
To akurat nie zagadka - sprzedają bazy klientów na potęgę, ja dostaję oferty już nawet nie od P4 czy TM, tylko od firm, które są ich przedstawicielami. Na pytanie "Skąd macie moje dane?" (akurat w tym przypadku wiedzą dokładnie kiedy kończy się umowa, więc nie są to telefony od czachy) odpowiadają bez krępacji "Kupiliśmy bazę z Pańskimi danymi" GIODO i działanie ustawy, jeden wielki LOL :-D

 #718136  autor: noproblem
 17 maja 2014, 15:31
Poczekam w sumie jeszcze te kilka miesięcy na ich ruch. Po pierwszym telefonie z propozycją wysyłam wypowiedzenie. A jak nie będą dzwonić to wysyłam na 2 miesiące przed końcem umowy.

 #718146  autor: dsk121
 17 maja 2014, 16:03
3.14-ter pisze:
teoatino pisze:No cóż, coś w tym musi być :-). Natomiast nie mogę się opędzić od innych operatorów: Zielonego i Fioletowego. Skąd oni wiedzą, kiedy kończy mi się umowa? Zielonego jeszcze rozumiem bo testowałem dla nich LTE, ale Fioletowy? Ot, taka ciekawostka na temat ochrony danych :lol:.
Pozdrawiam.
To akurat nie zagadka - sprzedają bazy klientów na potęgę, ja dostaję oferty już nawet nie od P4 czy TM, tylko od firm, które są ich przedstawicielami. Na pytanie "Skąd macie moje dane?" (akurat w tym przypadku wiedzą dokładnie kiedy kończy się umowa, więc nie są to telefony od czachy) odpowiadają bez krępacji "Kupiliśmy bazę z Pańskimi danymi" GIODO i działanie ustawy, jeden wielki LOL :-D
Kazda firma ma obowiazek poinformowac Cie kto jest administratorem bazy danych, prosisz o dane firmy i wysylasz jedno zdanie ze niechcesz byc w tej bazie.
Firma musi Ci odpowiedziec i jak niechcesz musza Cie wykreslic.

Jak nie ma odzewu z firmy to podajesz ich do giodo i tyle.

 #718150  autor: uniucz
 17 maja 2014, 16:21
Takie orientacyjne pytanie:
Jestem aktualnie na wypowiedzeniu i jesli sienie dogadam z Duk orange to oni ten numer całkowicie wyłaczą czy "przerobią" go jako numer na karte?

 #718157  autor: dsk121
 17 maja 2014, 16:33
uniucz pisze:Takie orientacyjne pytanie:
Jestem aktualnie na wypowiedzeniu i jesli sienie dogadam z Duk orange to oni ten numer całkowicie wyłaczą czy "przerobią" go jako numer na karte?
Raczej sie odezwa a jakby nie to musisz sobie sam na karte przeniesc bo przepadnie.

 #718218  autor: 3.14-ter
 17 maja 2014, 20:17
dsk121 pisze:Kazda firma ma obowiazek poinformowac Cie kto jest administratorem bazy danych, prosisz o dane firmy i wysylasz jedno zdanie ze niechcesz byc w tej bazie.
Firma musi Ci odpowiedziec i jak niechcesz musza Cie wykreslic.

Jak nie ma odzewu z firmy to podajesz ich do giodo i tyle.
Co Ci to da? Uprzedzę pytanie: nic. Jedną firmę podasz, druga sprzeda trzeciej i nadal będą uprawiać swój proceder. Szkoda zdrowia, ja dodaję ich numery do black list i mam spokój.

 #718377  autor: tooomi
 18 maja 2014, 15:37
Witam wszystkich. Złożyłem wypowiedzenie odbyłem rozmowę- pani twierdziła że jedyny rabat który Orange proponuje to 20%- mało, pani powiedziała że Orange nie stosuje większych. Do tego ceny telefonow też nie atrakcyjne nokia 925 za 350zl mini s4 za 150. Podziekowałem wymowienie wchodzi w zycie za kilka dni - otrzymał ktos lepszą oferte czy faktycznie już tylko na te nedzne 20% można liczyć abo po 20% znizki 70zl z malym haczykiem

 #718382  autor: mrkarolk
 18 maja 2014, 15:50
tooomi pisze:Witam wszystkich. Złożyłem wypowiedzenie odbyłem rozmowę- pani twierdziła że jedyny rabat który Orange proponuje to 20%- mało, pani powiedziała że Orange nie stosuje większych. Do tego ceny telefonow też nie atrakcyjne nokia 925 za 350zl mini s4 za 150. Podziekowałem wymowienie wchodzi w zycie za kilka dni - otrzymał ktos lepszą oferte czy faktycznie już tylko na te nedzne 20% można liczyć
Kłamią. Rabat 30% istnieje i go dają. Cierpliwości - powinni zadzwonić.

 #718385  autor: wiktorwo
 18 maja 2014, 16:13
Ja gadałem z nimi w piątek i też dawali tylko 20% i słabe ceny telefonów. Konsultant nie mógł uwierzyć jak mu mówiłem, że 20% to bez jego łaski mam na stronie.
Nie wiem czy ktoś by jeszcze zadzwonił - kupiłem kod na 30% i mam no limit za 61 i Xperię Z za 199 zł i jeszcze 50 zł na akcesoria ze strony Orange i to jest wg mnie na dziś najlepsza oferta na rynku.

 #718393  autor: tooomi
 18 maja 2014, 16:54
a gdzie mozna nabyc taki kupon na 30%? :mrgreen:

 #718416  autor: 3.14-ter
 18 maja 2014, 19:02
wiktorwo pisze:Ja gadałem z nimi w piątek i też dawali tylko 20% i słabe ceny telefonów. Konsultant nie mógł uwierzyć jak mu mówiłem, że 20% to bez jego łaski mam na stronie.
Nie wiem czy ktoś by jeszcze zadzwonił - kupiłem kod na 30% i mam no limit za 61 i Xperię Z za 199 zł i jeszcze 50 zł na akcesoria ze strony Orange i to jest wg mnie na dziś najlepsza oferta na rynku.
A ja się wcale nie dziwię. Poziom wiedzy prezentowany przez tzw. konsultantów jest tak mierny, że dobrze jest, jak wiedzą co sami sprzedają, ani o jotę więcej niż wynika to z poziomu kompetencji/negocjacji. Więc w większości przypadków mamy do czynienia z ignorancją, a nie celowym wprowadzaniem w błąd. Po co mówić klientowi, że może coś więcej wytargać, skoro samemu tego nie można zaproponować, a nuż się skusi/da nabrać i dostanę premię z utrzymanego klienta przy 20% rabatu.

 #718460  autor: torrat
 18 maja 2014, 22:12
Też bym bardzo prosił o informacje jak otrzymać kupon 30%. Przeczytałem ze trzydzieści stron, ale nie mam siły już dalej. :D Na stronie groupona zawsze pisze wyprzedane. Abonament kończy mi się na początku sierpnia, jestem w Orange już 9 lat. Ewentualnie złożę wypowiedzenie i zobaczę co mi mogą zaproponować. Póki co, dzwoniło do mnie jedynie BOK i proponowali ofertę perfidnie wziętą z neta.

 #718537  autor: Colin Barbazync
 19 maja 2014, 11:27
A na telefon rozumiem, ze juz nie da sie dolozyc?

 #718539  autor: dsk121
 19 maja 2014, 11:43
ok mnie skusili ostatecznie, a od piątku nic sie w ofercie nie zmieniło

abonament 24 miesiące - 99 - 5 ekofatura -30% to jest 61,5
iphone 5s 16gb 1575 - 50 pkt payback czyli 1525

mi to pasuje, ale dlaczego trzeba tak się z nimi gimnastykować!!!!!

 #718541  autor: MikiOk
 19 maja 2014, 11:48
po 1wsze, że jest to firma i musi zarabiać,
po 2gie, że mają w poważaniu czy zostaniesz czy nie, i tak są najsilniejsi na rynku

 #718542  autor: dsk121
 19 maja 2014, 11:52
MikiOk pisze:po 1wsze, że jest to firma i musi zarabiać,
po 2gie, że mają w poważaniu czy zostaniesz czy nie, i tak są najsilniejsi na rynku
wiadomo że to nie jest caritas ale zwyczajnie robią ludzi w chuja dając oferty w necie lub od mało kumatych konsultantów.
Gość z którym ostatecznie dzić rozmawiałem był jakby z innej bajki niż pospolici konsultanci:):)


...nie zapomne dziewuszki ktora dzwoniła kilka miesiecy wcześniej i jak zacząłem wybrzydzać wali mi tekst..."no wie pan ostatnio zgodził się pan po pierwszym telefonie na ofertę" :):):):)
  • Strona 95 z 675
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 675
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 675