DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 208
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 208

 #368081  autor: theWitcher
 04 lis 2009, 22:45
dj krysta pisze:jako klient powiem tak: zauważyłem że dużo lepsze są warunki przez ich esklep, nie wiem z czym to jest związane... może z brakiem oplat za konsultanta? :) konsultant może Ci coś zaoferować, ale tylko z puli jaką ma przeznaczoną. Moim zdaniem lepszej oferty niez przez esklep nie dostaniesz.
Pomijając umowę bez telefonu [gdzie oczywiscie lepiej jest przez konsultanta], to w skrócie - im mniejszy zysk tym bardziej opłaca się na internecie.

awa2001 pisze:
toomi pisze:awa2001 chcę spytać czy przedłużona oferta orange abonament 55 z 150minutami itd, umożliwia wybranie dowolnego telefonu w ramach przedłużenia umowy z telefonem na 12 miesięcy?
z tego co my mamy podane, to nowa oferta (150 min) dotyczy umowy z telefonem na minimum 24 mies.

Jeżeli jest abonament 55 i jest telefon, to czas trwania umowy nie ma znaczenia, może być i na rok, a warunki wejdą nowe.

 #368091  autor: leeway
 05 lis 2009, 00:09
Witam, :D

od kilku dni mam możliwość przedłużenia umowy, mój stareńki ale najbardziej uniwersalny SE K750i już ledwo zipie stąd moje zainteresowanie czy nie przedłużyć już teraz. Najbardziej nie mogę przeżyć tego, że wydałem wszystkie moje punkty Profit 15 września, bo miały przepaść a teraz okazuje się ze można jeszcze nimi płacić - to było nieczyste zagranie ze strony Orange.
Pierwsze pytanie: czy jak przedłużę teraz czas umowy nowej będzie wydłużony o te 3 miesiące starej? Może ktoś z szanownych konsultantów obecnych na forum mógłby sprawdzić co można mi zaoferować? Wyśle wtedy swój numer i po krótce napisze na czym najbardziej mi zależy.

Z góry dziękuję za odpowiedź,
Pozdrawiam,
:smt006

 #368100  autor: theWitcher
 05 lis 2009, 07:25
Telefon dostajesz teraz, umowa wchodzi w życie w lutym i trwa tyle ile uzgodnisz sobie.


Podaj numer awie albo mnie, zobaczymy co da się zrobić ;-)

 #368252  autor: harman
 06 lis 2009, 10:42
Witam

Wczoraj zaskoczył mnie telefon z salonu. Jak zwykle zapraszali mnie do salonu bo mają dla mnie ofertę na przedłużenie, ale zapytałem jak ona może wyglądać. Średni rachunek około 130zł i abonament dla firm 125 za 61zł. Zaproponowali Nokię E52 za 181zł, 5 darmowych numerów na 24 m-ce i 100 sms na 15 m-cy. Mam w sumie 3 numery do przedłużenia i obiecali, że przy przedłużeniu wszystkich razem oferta będzie jeszcze lepsza. Czyżby salony mogły więcej, do tej pory żaden konsultant mi tego nie zaproponował, E52 za 242zł darmowe numery nigdy na pełen okres umowy. Przy okazji dziekuję Awie za telefon, ale jeżeli faktycznie taką ofertę mi przedstawią pierwszy raz od dłuższego czasu przedłużę ofertę w salonie. Nokie E52 mają mieć w przyszłym tygodniu i zobaczymy.

 #368301  autor: pumba
 06 lis 2009, 16:56
hmm to czyżby Nokia E52 była już dostępna w salonach? Bo jak narazie nie ma jej jeszcze w cennikach salonowych a tylko internetowych

 #368347  autor: mrc000
 06 lis 2009, 20:02
Dobry wieczór,
Na początek:
pierwszy raz spotykam się z tak rozbudowanym wątkiem na temat umów z operatorami :)

Z racji iż mam telefony także w orange, coś napiszę.
Konsultanci już mnie informowali odnośnie zbliżającego się końca umowy,
Wszystko było ładnie i pięknie, dopóki nie zdjęto mnie na ziemie, że to co czytam jest tylko dla nowych klientów/numerów.
Propozycja dla mnie to: firma 125 (tyle też minut, rzecz jasna bez play) + (myślałem że jest to tani model w końcu na bilbordach w ab 25zł) C510 za 120zł.

Moje rachunki średnio ok 110-160zł m-c na ten numer, co oczywiście chciałbym jakoś zredukować. Niestety żaden konsultant nie potrafił mi pomóc w doborze.

Czy mogę na coś więcej liczyć, albo żeby przenieść ten numer na abo dla indywidualnego klienta 55 (wygląda zdecydowanie lepiej).

Z góry dziękuje za zainteresowanie.
Pozdrawiam

 #368389  autor: awa2001
 06 lis 2009, 23:12
harman pisze:Witam

Wczoraj zaskoczył mnie telefon z salonu. Jak zwykle zapraszali mnie do salonu bo mają dla mnie ofertę na przedłużenie, ale zapytałem jak ona może wyglądać. Średni rachunek około 130zł i abonament dla firm 125 za 61zł. Zaproponowali Nokię E52 za 181zł, 5 darmowych numerów na 24 m-ce i 100 sms na 15 m-cy. Mam w sumie 3 numery do przedłużenia i obiecali, że przy przedłużeniu wszystkich razem oferta będzie jeszcze lepsza. Czyżby salony mogły więcej, do tej pory żaden konsultant mi tego nie zaproponował, E52 za 242zł darmowe numery nigdy na pełen okres umowy. Przy okazji dziekuję Awie za telefon, ale jeżeli faktycznie taką ofertę mi przedstawią pierwszy raz od dłuższego czasu przedłużę ofertę w salonie. Nokie E52 mają mieć w przyszłym tygodniu i zobaczymy.
nie ma za co))
nie chcialabym Cię rozczarować, ale nie wierzę w to, ze salon moze miec lepszą ofertę niz propozycja, uwierzę jak potwierdzisz to juz po podpisaniu umowy:) ( juz nieraz spotykalam się z kuszeniem niezłą ofertą, a jak przyszlo co do czego to tekst " no niestety w tej chwili nie mogę dać tej uslugi na caly okres umowy", Chcialabym bardzo zeby Ci się udało:)))
Powodzenia;)

mrc000, i pozostali proszący o pomoc indywidualną:)

Pomijam juz fakt, ze nie zamujemy się ofertami firmowymi, to jesli zadajecie nam pytanie odnosnie konkretnej oferty na wasz numer to nie jestesmy w stanie na nie odpowiedziec, takie pytanie musicie kierowac od razu na pryw do theWitchera albo do mnie z podaniem numeru, dopiero wtedy mozemy wam powiedziec, bo widzimy Wasz zysk, a od tego zalezy co mozna Wam dać:)))

 #368434  autor: Pereplut
 07 lis 2009, 11:52
Witam!
Za kilka dni zacznę jak co 2 lata 3 miesięczną batalię z orange. Z różnych powodów nie chcę zmieniać operatora (cała rodzina w orange i nie chce im robić dodatkowych kosztów przechodząc do play). Ostatnia umowa na 30 miesięcy taryfa orange dla firm 61zł czasem przekroczona o kilka/kilkanaście smsów, opłacana poleceniem zapłaty, płatności raczej w terminie itp. Punkty profit wydałem prawie wszystkie na doładowania telefonu na kartę jak poszła informacja, że i tak je stracę 15 września ( okolice rocznicy napaści bolszewickiej więc nie dziwi mnie to specjalnie...)
Chciałbym przedłużyć umowę na kolejne 2 lata zachowując bieżący abonament. Interesowałby mnie telefon Samsung I8000 Omnia II. Dla nowych abonentów w cenie 877zł w moim abo. Z ewentualnych gratisów usługowych chciałbym spróbować jakiś mini pakiet internetowy gratis lub za symboliczną opłatę miesięczną. Czy jakiś pracownik orange, ewentualnie osoba, która niedawno przedłużała umowę może mi powiedzieć co mogę wynegocjować, jak bardzo mogą mi obniżyć koszt zakupu telefonu?
Samą metodę negocjacji mam już opanowaną, muszę tylko wiedzieć ile mogę od nich wycisnąć :)
 #368447  autor: janek911
 07 lis 2009, 12:57
Mój tata ma już 8 lat abonament w Orange dla Firm w abonamencie 56zł i moje pytanie brzmi czy i w jakiej wysokości przysługują mu zniżki na telefon?

Witam... ;]

 #368451  autor: amigo007
 07 lis 2009, 13:05
Janek z tego co wiem to dla operatora to czy jesteś 3 lata czy 8 to nie ma większego znaczenia. A zniżki to każdy może dostać indywidualnie, w zależności od zysku. Zajrzyj do wątku o przedłużeniach umów w orange tam możesz się więcej dowiedzieć :)

 #368453  autor: janek911
 07 lis 2009, 13:24
A szkoda ze nie zalezy od ilosci lat... :D a moglibyście zasugerowac jakies telefony godne polecenia? ;D

Witam... ;]

 #368454  autor: adam.wisnia
 07 lis 2009, 13:26
Wsztstko zalezy od abonamentu, ile mozesz wylozyc i zysku jaki generujesz. Odwiedz odpowiedni temat o przedluzeniu umowy albo wejdz do odpowiedniego dzialu (jaki telefon wybrac)

http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1958761

 #368456  autor: amigo007
 07 lis 2009, 13:32
W firmówce się nieorientuję co jest w jakich cenach. Wiem że teraz dla indywidualnych przy abonamencie 75zł na 30 miesięcy jest Samsung S8300 Ultra Touch za 99zł, Samsung I900 Omnia za 149zł, HTC Diamond za 1zł i HTC Magic też za 1zł to wszystko przez sklep orange.pl bo w salonach są o ok. 1000- 1200zł droższe. Pozdrawiam :smt006

 #368504  autor: awa2001
 07 lis 2009, 18:41
Panowie czytajcie wczesniejsze posty, nikt nie jest w stanie Wam powiedziec co mozecie dosttac nie mając Waszego numeru w systemie przed sobą, więc musicie podać numer i wtedy do Was zadzwonimy

 #368567  autor: Pereplut
 07 lis 2009, 22:35
awa2001 pisze:Panowie czytajcie wczesniejsze posty, nikt nie jest w stanie Wam powiedziec co mozecie dosttac nie mając Waszego numeru w systemie przed sobą, więc musicie podać numer i wtedy do Was zadzwonimy
Ok. Kto byłby tak miły i byłby w stanie na PW powiedzieć mi co mogę dostać w orange dla firm. Nr tel. podam na pw :)

 #368572  autor: elkanguro
 07 lis 2009, 22:56
Pereplut, niestety chyba nie na forum osób z propozycji dla firm.

Virgin Mobile
--------------------------------------------
LTE Cyfrowy Polsat + HaloNet
--------------------------------------------
NaszaSiec.net 15 Mbps + HaloNet

 #368592  autor: squash0
 08 lis 2009, 03:50
Ok. Kto byłby tak miły i byłby w stanie na PW powiedzieć mi co mogę dostać w orange dla firm. Nr tel. podam na pw :)[/quote]

:mrgreen: Orange najprędzej zaproponuje ci przejście do innego operatora :mrgreen:
Może ci tego nie powiedzą ale dostaniesz z propozycji taką oferte że najpierw padniesz ze śmiechu a pózniej zmienisz operatora.
Ja od 2 miesięcy (nawet awa mimo szczerych chęci nie zdołała pomóc) jedyne co dostaję ,to propozycję przejścia na abo dla firm 250, haha A przy mniejszych abonamentach max. 100zł rabatu na słuchawkę ,a na dodatek ostatnio nawet moje punkty profit znikły chociaż wcześniej mówili że do końca roku przy przedłużeniu umowy będą ważne.
Dodam tylko że mam abonament dla firm za 35 zł a rachunki płacę średnio 170zł więc chyba robie jakiś zysk.

 #368595  autor: awa2001
 08 lis 2009, 08:39
podaj numer theWitcherowi albo mnie, sprawdzić mozemy, doradzać juz mniej bo nie zajmujemy sie sie firmami, ale jesli wiesz czego chcesz to nie ma problemu, zeby powiedziec czy mozesz to dostac:)

 #368628  autor: pumba
 08 lis 2009, 12:25
squash0 pisze:na dodatek ostatnio nawet moje punkty profit znikły chociaż wcześniej mówili że do końca roku przy przedłużeniu umowy będą ważne
Konta Profit Klientów biznesowych zostały dezaktywowane i nie ma już możliwości wykorzystania punktów Profit podczas transakcji utrzymaniowej. Wszystkie zgromadzone punkty można było wykorzystać wyłącznie do 15 września br., o czym Klienci zostali poinformowani sms-em. Obecnie obniżenie ceny terminali z wykorzystaniem punktów Profit może być realizowane wyłącznie warunkowo na podstawie sporządzonej przed 30 września br. adnotacji w systemie utrzymaniowym potwierdzającej wcześniejsze złożenie Klientowi podobnej oferty z uwzględnieniem zgromadzonych punktów.
squash0 więc jest jeszcze nadzieja żebyś mógł wykorzystać swoje punkty powołując się na tą informację ;)
  • Strona 2 z 208
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 208
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 208