DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #740169  autor: ZbujMadej
 13 sie 2014, 14:43
Gdyby nie wprowadzili teraz nowych ofert przy przedłużaniu umowy w Play, to wziąłbym TM. Jednak po przeliczeniu bardziej opłaca mi się wziąć telefon w abo Play na 24 miesiące, niż brać TM na pół roku i telefon na wolnym rynku.

Jednak w ofertach edycja: sim-only Play nadal ssie i obecnie TM jest lepszy. Przed upływem pół roku składamy wypowiedzenie i negocjujemy, np. pozostanie na tych samych warunkach cenowych.
Ostatnio zmieniony 14 sie 2014, 08:50 przez ZbujMadej, łącznie zmieniany 1 raz.

 #740194  autor: piotrek.gk
 13 sie 2014, 16:04
ZbujMadej pisze:Jednak w ofertach no-sim Play nadal ssie i obecnie TM jest lepszy.
A nie chodzi Ci przypadkiem o oferty sim-only?

 #740403  autor: ZbujMadej
 14 sie 2014, 08:51
Oczywiście masz rację, chodziło mi o ofertę sim-only :) Poprawione.

 #741026  autor: jrusz
 17 sie 2014, 05:46
Tak generalnie to ta oferta jest ograniczona czasowo (do 30.09)

 #741622  autor: Horacy
 19 sie 2014, 09:43
Zawsze mogą ją przedłużyć jak będą chcieli, to że w regulaminie jest tak napisane, a nie inaczej, że do tego i tego to najmniej bym się tym przejmował :) wiele razy było tak, że określona promocja trwała do tego dnia, ale i tak ją przedłużyli.

 #742233  autor: erymo
 21 sie 2014, 12:30
mnie ciekawi zapis z tabeli regulaminu :

"Kody promocji dla MNP, Migracji oraz obecnych abonentów P_PAK_JUMP_XS_FB_6 "

o jaka migracje moze chodzic ????

 #742262  autor: szpenton
 21 sie 2014, 13:40
Dla przenoszących (MNP), migracji z sestemów T-M na kartę oraz dla przedłużających umowę.

 #742265  autor: ahmed
 21 sie 2014, 13:47
erymo pisze:mnie ciekawi zapis z tabeli regulaminu :

"Kody promocji dla MNP, Migracji oraz obecnych abonentów P_PAK_JUMP_XS_FB_6 "

o jaka migracje moze chodzic ????
dobre pytanie, tylko że w opcjach nie masz migracji z TM ani przedłużania z TM (tylko z innej sieci lub nowy numer), chyba że od dzisiaj coś zmienili.
Nie odzywają się do mnie chociaż 2 numery chciałem przedłużyć.... :?

szpenton może nawiedzimy razem Galerię Bałtycką :D

 #742295  autor: szpenton
 21 sie 2014, 15:38
ahmed pisze:szpenton może nawiedzimy razem Galerię Bałtycką
Ja już mam dosyć niekompetencji konsultantów... Ich niewiedza i nieznajomość regulaminów to już taka żenada, że nie chce mi się z nimi dyskutować. I to nie tylko w galerii, ale w cerfurcie na morenie również.

 #749438  autor: bobiwr
 16 wrz 2014, 21:08
Ktoś wie jak skorzystac z tej oferty przedłużając umowę?
Docieram do takiej strony:
Oferta JUMP bez telefonu dla naszych Fanów!
- i mam wybór a.) - wybieram nowy numer, b.) - przenoszę numer z innej sieci?!
O przedłużeniu umowy nic... A w regulaminie jest, że też dla przedłużających....

 #749519  autor: Horacy
 17 wrz 2014, 09:46
A jak zalogujesz się przez swój panel to nie ma opcji przedłużenia umowy na takich warunkach? Lub też przedzwoń na BOK, że chcesz przedłużyć na takich i takich warunkach.

 #749533  autor: ahmed
 17 wrz 2014, 10:30
nie ma takiej możliwości , konsultant jeszcze ci powie że nie zna takiej usługi albo obsługuje to inny dział (internetowy).

 #749535  autor: bobiwr
 17 wrz 2014, 10:32
Horacy pisze:A jak zalogujesz się przez swój panel to nie ma opcji przedłużenia umowy na takich warunkach?
NIe ma tej opcji. W tej cenie jest 300 minut i chyba 24 miesiące. A mi zależny na krótszym kontrakcie, aby wyczekać do końca jeszcze jednej umowy, a potem przenieść dwie "telepapużki" nierozłączki... (wygadują ze sobą po 2 - 4 tyś min więc raczej muszą być w tej samej sieci. Boje się zablokowania tanich no-limit przy rozmowach miedzy sieciami.)

 #750040  autor: ahmed
 19 wrz 2014, 13:32
erymo pisze:mnie ciekawi zapis z tabeli regulaminu :

"Kody promocji dla MNP, Migracji oraz obecnych abonentów P_PAK_JUMP_XS_FB_6 "

o jaka migracje moze chodzic ????

teraz to się nazywa JUMP bez haczyków - tylko w internecie
już SUK ci nie powie że nie wiedzą o takiej ofercie....niestety to nadal z przenisienia lub nowy numer, ale bez skomplikowanego linkowania można się zapisać :mrgreen:
cóż 40zł po 6 m-cach plus podwyżka 5zł zapewne, nie daje konkurencji dla RBM i NJU.

 #750063  autor: erymo
 19 wrz 2014, 15:23
ahmed pisze:

teraz to się nazywa JUMP bez haczyków - tylko w internecie
już SUK ci nie powie że nie wiedzą o takiej ofercie....niestety to nadal z przenisienia lub nowy numer, ale bez skomplikowanego linkowania można się zapisać :mrgreen:
cóż 40zł po 6 m-cach plus podwyżka 5zł zapewne, nie daje konkurencji dla RBM i NJU.
niezle...

co ciekawe sami odsylaja do regulaminu w ktorym jest stare haslo o FB hihihi
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 007384.pdf

czy migracja z prepaid'a TM zalapie sie na ta oferte? pytam z ciekawosci bo sam zdecydowalem juz o przejsciu do NJU z rach.

 #751411  autor: data17
 25 wrz 2014, 00:29
to prawda ze po pol roku abo zwarsta do 39.9 ?

niepokoi mnie to :
http://www.t-mobile.pl/oferta/abonament ... 5619.phtml


W ramach tej oferty niedostępna jest usługa "Zawieszenie opłaty abonamentowej dla klientów przenoszących numer"
czyli co przenoszac numer bede placic 2 faktury?

 #751423  autor: bobiwr
 25 wrz 2014, 07:53
data17 pisze:to prawda ze po pol roku abo zwarsta do 39.9 ?
Tak bo umowę na 29,99 masz na pół roku...
data17 pisze:niepokoi mnie to :
http://www.t-mobile.pl/oferta/abonament ... 5619.phtml
W ramach tej oferty niedostępna jest usługa "Zawieszenie opłaty abonamentowej dla klientów przenoszących numer"
czyli co przenoszac numer bede placic 2 faktury?
Też mnie nie przekonali i wybrałem "Jump do Nju"...

 #751427  autor: KaBoBeK
 25 wrz 2014, 08:16
Warto dodać jeszcze jeden podpunkt do powyższego. Po 6 m-cach cena wzrasta do 39.99 a maleją MB do 250. Oferta obecnie najlepsza na rynku pod warunkiem migracji do innej sieci zaraz po wygaśnięciu umowy.

Tak jak w moim przypadku oferta idealna. Obecnie Play kompletnie zlewa klienta(czytaj mnie), nie mam możliwości migracji do RBM(chyba że przeniosę się na chwilę do innej sieci - co też uczyniłem) żeby po zakończeniu 6 miesięcznej umowy w T-Mobile wrócić do RBM. Czyli jeśli chodzi o mnie to układ idealny.